Keresés

Részletes keresés

bombaba Creative Commons License 2015.01.21 0 0 10109

Jól sejted, a "nigériai csalás"-ról olvasgass ez ügyben.

Nem utalt volna semmit, viszont kaptál volna hamis levelet az átutalásról a PP nevében. 

Előzmény: WooDoo (10108)
WooDoo Creative Commons License 2015.01.21 0 0 10108

Valószínűleg meg át akartak verni, de nem ismerem a paypalt, így nem világos mi lehet a módszer. A sztori röviden: hirdetek egy gépet az olx-en 5000 euróért, kaptam egy sms-t egy angliai számról, hogy érdekelné a dolog. Az árban megegyeztünk, kérte a paypal fiókom számát, hogy azonnal utalja az összeget, aztán majd küld egy szállítót. Egy 400 kg-os, 1,2 x 2 x 2,2 m-es egyedi gyártású gépről van szó, aminek a használata betanítást is igényel. Írtam a fickónak, hogy inkább leszállítom a gépet ingyen, és elmagyarázom a működését, csak adja meg a szállítási címet, de hirtelen megszakadt az addig elég gyors kommunikáció. Ezért gyanítom, hogy át akartak verni, de mi lehet a trükk? Ha Ő intézi a szállítást, és eltűnik/megsérül a gép, a pénzt visszakéri a paypaltól, én meg ott maradok a gép és az ára nélkül?

SwissArmy Creative Commons License 2015.01.21 0 0 10107
Köszi Jani! ;)
Előzmény: dészáz (10106)
dészáz Creative Commons License 2015.01.20 0 0 10106

Update your email preferences
You are receiving this email based on your eBay account preferences. To change which emails you receive from eBay, go to Notification Preferences in My eBay.

 

a hírlevél alján találsz egy ilyen szöveget.rákatt és elvisz az ebay beállításodhoz.

 

Előzmény: SwissArmy (10105)
SwissArmy Creative Commons License 2015.01.20 0 0 10105

Valaki megtudja mondani, hogy Ebayen hol kell beállatani a hirlevelet. nem akarok reklámokat kapni. köszönöm!

Draganovic Creative Commons License 2014.12.21 0 0 10104

Sziasztok!

 

paypal szamlamrol ,ha kifizetnek egy arut amit eladok akkor a fizetest kovetoen 30 napig nem nyulhatok az osszeghez?

Pl ul nem tolthetem a bankartyamra?

 

Ez igy van?

Hintalow Creative Commons License 2014.12.18 0 0 10103

Nem igazán értem a problémát, a paypalon tárolt banki adataidnak csak akkor van szerepe, amikor lehívsz pénzt a paypal számládról a bankszámládra.

Top upnál annyi a dolgod, hogy a jelenlegi bankszámládról indíts egy belföldi forint utalást, címzett a paypal, a bankszámlaszámuk (unicredites) és a te transfer id (amit a közleménybe kell írni) pedig ott vannak a top-up menűpont alatt, ezek nem változnak attól, hogy te bankot cserélsz.

Előzmény: makanga (10102)
makanga Creative Commons License 2014.12.06 0 0 10102

Problémám a következő:több éve rendelkezem számlával, nem sokat használtam, így kellő tapasztalatot sem szereztem.Most aktuálissá vált a használata, csakhogy azóta a bankot váltottam. A bankadatokat átírtam, a bankkártyám adataival egyetemben.A 400,-Ft-os oda-vissza tranzakció is rendben lezajlott, s most jön a bibi! A feltöltés ugye úgy megy, hogy a Top up-feltöltés-re kattintok, s az ott lévő adatokkal tudok a bankszámlámról feltölteni, csakhogy ott még mindíg a korábbi, már megszűnt bankom adatai vannak. Ez lenne a sarkalatos kérdés, hogy lehet azt eltüntetni, s hogy lehet "odavarázsolni" a jó banki adatokat? A segítséget előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.06 0 0 10101

Ok. De a számlát Te fogod kiállítani?

Előzmény: Törölt nick (10100)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 10100

Irányisd át az enyémre :D 

Előzmény: Törölt nick (10099)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 10099

Sziasztok!

 

Hogy tudom a Paypal fiókomat, a legegyszerűbben, ideiglenesen szüneteltetni, hogy ne tudjanak rá utalni?

Fafara Creative Commons License 2014.12.04 0 0 10098

megoldottam.

Előzmény: Fafara (10097)
Fafara Creative Commons License 2014.12.04 0 0 10097

sziasztok

 

segítségre lenne szükségem. paypalról szeretném a bankszámlára átrakni a pénzt, K&H, de ezt írja ki: the bank name can only contain alphanumeric characters. Please enter the correct bank name.
a & karaktert nem annyira szereti. ilyenkor mi a teendő?

arlo Creative Commons License 2014.11.27 0 0 10096

Üdv a topiklakóknak!

Segítséget kérek egy ügyben: vettem egy szolgáltatást, és az eladó hibásan teljesített: a szolgáltatása használhatatlan. Próbáltam tőle visszakövetelni a pénzemet, de elhárította, tehát a PayPalen indítottam egy dispute-ot. Megírtam, hogy mi a bajom, az eladó válaszolt, hogy nem fizet, én újra írtam, részletesen kifejtve a refund-követelésem okát, erre már nincs válasz.

Mi legyen a következő lépésem?

Segítségeteket előre köszönöm!

arlo

Crush_ Creative Commons License 2014.11.25 0 0 10095

Sziasztok!

 

Szeretnem a segitsegeteket kerni! Angliaban vagyok az angol Ebayen elado. Minden termekemet a leggyorsabb tracking numberrel ellatott modon postazom. Ami azt jelenti, hogy masnap 1:00 pm-ig ott kell, hogy legyen a csomaglevel. Soha nem volt semmi gondom. Most viszont volt egy nagy erteku eladasom. A termeket 1 nap alatt postaztam, a tracking number szerint oda is ert, sot, meg az illeto alairasa is ott van. Viszont ott, hogy PRINTED NAME, ott valaki masnak a neve szerepel, mint atvevo. Az illeto a ceges cimere kerte a cuccot. O azt allitja, hogy o nem kapta meg a termeket. A kerdesem mi az lenne, hogy ilyenkor mi van? Mert nem szeretnem elbukni a penzt, meg a termeket sem, mert igy vissza sem tudja kuldeni. Lehet, hogy a cegenel valaki mas atvette, alairta a neveben es eltette maganak. En ezt nem tudom, sot lehet, hogy igazat sem mond. Paypal ilyen esetekben hogyan dont? Elore is koszonom a segitseget!

 

Tisztelettel:Crush

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 10094

Sziasztok! Nem értem ezt a PayPal-t ......

Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mit kell tennem?

Szóval 4 napja jött utalás, kaptam róla email-t, de  a bankom nem jelzett, hogy pénz jött a számlámra. Most beléptem a pp oldalára és látom, hogy nincs hozzáadva a számlaszámom és a bankom. Ezt elvileg megcsináltam, de még semmi, azaz a bank nem küldött sms-t, hogy a pénz jóváíródott a számlámon? Hogy van ez? Hol van ez az összeg? Nagyon köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 10093

Sziasztok!

Segítséget kérnék abban, hogy a PP eurós egyenlegem összegét hogy tudnám a kártyás számlámra forintosítani? Segítséget köszönnêm szépen!

SwissArmy Creative Commons License 2014.11.12 0 0 10092

Vásárlás utána, vagy is kifizetés előtt ugye a rendszer átirányít a PalPal-ra , ahol engedélyezni kell a fizetést.

Nem szoktam feltölteni a számlámat, ha nem a Maestro kártyáról szokták levonni a összeget. Néha, de már egyre többször , nem enged tovább azzal az indokkal, hogy adjak hozzá kártyát, de már ha használtam sokszor , akkor mért nem jó neki, sőt beírom az adatokat a kártyáról és nem fogadja el. A kártya nincs lejárva meg hasonlók.

Valakinek valami ötlet?

lili0010 Creative Commons License 2014.10.29 0 0 10091

Sziasztok!

Maestro kártyával tudok regisztrálni paypalra?

lac1 Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10090

Szia mindenki, nekem is kéne kis segítség.

A nevem (a kereszt- és s vezeték nevem is) tartalmaz magyar ékezeteket. Kovács László (nem ez, csak példa) ez van a itthoni netbank számlán, de a paypal-nál meg csak olyan, hogy Kovacs Laszlo. Mivel netes kisokos alapján szeretnék utalni ide pénzt, oda az van írva, hogy a bankszámla és a paypal számla neve megegyezzen, de hát mégsem.

Most akkor?

c.a..l.a.m.i.t.e.s. Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10089

Eddig nem volt semmi extra max néhány forint.

Előzmény: blueye (10088)
blueye Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10088

Bankodnál nincs költsége a vásárlásnak? (bár ez a különbség ezért durva lenne)

Előzmény: c.a..l.a.m.i.t.e.s. (10086)
c.a..l.a.m.i.t.e.s. Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10087


Item Total:
$1.00 AUD

 

Sales Tax:

Shipping: $0.00 AUD

Seller discount or charges: $0.00 AUD
Total amount: -$1.00 AUD (equals -224 HUF)

Fee amount: $0.00

AUDNet amount: -$1.00 AUDDate:
Oct 27, 2014Time:
10:45:12 PDTStatus:
Completed
Conversion from:
-224 HUFConversion to:
$1.00 AUDExchange rate:
1 Hungarian Forint = 0.0044 Australian Dollars
Insurance:
$0.00 AUD

Előzmény: c.a..l.a.m.i.t.e.s. (10086)
c.a..l.a.m.i.t.e.s. Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10086

Felmentem a paypal oldalamra, és mindenhol 1 AUD van feltüntetve, vagy 224 ft. Semmi egyéb más összeg nem szerepel.

Előzmény: blueye (10085)
blueye Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10085

Mo-ra is free shipping volt?
(mennyit írt ki a PP amikor fizettél náluk?)

Előzmény: c.a..l.a.m.i.t.e.s. (10084)
c.a..l.a.m.i.t.e.s. Creative Commons License 2014.10.28 0 0 10084

Sziasztok!

Kérdésem lenne. A mai napon vásároltam ebayen egy tételt 1 AUD-ért free shippinggel. A paypall küldött egy levelet, hogy 224 forintot vonnak le, majd levontak a számláról 3.96 EUR-t, ami 1200 ft KB.

 

Megnéztem a paypal oldalamon, ott sincs nyoma a másik tranzakciónak, csak az 1 dollárosnak.

cyberworms Creative Commons License 2014.10.24 0 0 10083

Sziasztok!

 

Hogy tudok még egy bankszámlát hozzáadni a paypalomhoz? Pénzkivételhez?

 

ezt írja:

"You cannot add a bank at this time."

 

A support sem segít, hanem hogy hívjam fel őket...

 

valaki találkozott már ilyennel?

mrobes Creative Commons License 2014.10.22 0 0 10082

Nem tudom. Úgy írod, ahogy kéri? Szóköz és kötőjel nélkül?

Előzmény: Mr. Furrier (10081)
Mr. Furrier Creative Commons License 2014.10.22 0 0 10081

Sziasztok!

 

Segítség kéne. Budapest Bankos számlámat szeretném regisztrálni PayPal-ra, de nem fogadja el az account numbert, azaz a számlaszámot.

 

"

The bank information you have added is invalid or missing. Please try again.

  • You have entered an invalid Bank account number for a bank account in Hungary. Please make sure the number contains no dashes or spaces and is between 16 and 24 digits."

Ötlet?

lac1 Creative Commons License 2014.10.12 0 0 10080

Off:

Elvileg és logikailag így is van a kamatokkal kapcsolatban, csak én tutira nem azért fogom elszórni a pénzem, mert a bank nem ad rá kamatot, keresek alternatív befektetéseket. Tehát az biztosan nem lesz, hogy "költsük el a megtakarítást asszony, mert a bank nem ad rá semmit..." tehát a 0,5% kamat engem nem ösztönöz több, nagyobb LCD tévé vásárlására.

On:

Ez látszik, amit írsz, sajnos nem csak itt, a programozókkal kapcsolatban. Ezernyi hasonlót tudnék mondani. Például miért kell nekem 46 percet várni egy Dominó csomagot előfizetésesre váltani...

mindegy, van Paypal, még jól utánna kell olvasnom, hogyan működik, és hagy gazdagodjanak a kínaiak.

Előzmény: Axióma (10079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!