Keresés

Részletes keresés

Alpári Gnác Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5757

Most miért?

Ha lehet Bécipszilon, akkor miért ne lehetne karóráipszilona?

 

Különben ha valaki betenne egy képet róla, akkor könnyebb lenne, de biztosan valami szóra sem érdemes divatórája van, miért lenne neki más?

Előzmény: Mackóbogár (5756)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.12 0 0 5756

jézusmária, ellypszilonnal ????? karórája, drága :-)

Előzmény: orsist97 (5755)
orsist97 Creative Commons License 2014.10.12 0 0 5755
Sziasztok meg tudjátok nekem mondani milyen karórálya van Joe-nak?
Előre is Köszi.
GPS Creative Commons License 2014.10.11 0 0 5754

 

Zoli nagy arc - már az elején is az volt.

 

Rá tuti lehetne építeni egy külön szálon futó sztorit - nem is véletlen, hogy a szerzők akkor szokták elővenni a figuráját, amikor a sztori kezd zsákutcába futni.

 

Na de ne legyünk álszentek és valljuk be, hogy sztori ott (és annál) van - ahol van eszköz (értsd: pénz) is hozzá.

 

Ugyanis ruppótlan, szakadt karakterekkel max. valamilyen kisebb-nagyobb bűnözésbe torkolló sztorit lehet csak összehozni... de komolyabb, érdekesebb cselekményt aligha.

Lásd a Karesz-féle albérletet - mennyire szűk ott is a mozgástere a szerzőknek. Nincs pénz - nincs sztori.

 

Az, hogy (akár) Zoli is "érdekes" legyen egy történetben - ahhoz kell egy tetováló-stúdió, kell egy romkocsma, kell egy ügynökség-finanszírozás, újabban kell egy zöldmezős lakásvendéglő-vállalkozás, stb.

 

Mert bizony ezek nélkül kiüresedik a sztori, nincs honnan elindulni, nincs honnan bukni, és egyáltalán: nincs kerete a történéseknek. Budapest túl nagy ahhoz, hogy egy marék fiatalnak játszótere legyen.

 

És ugyanez Béczyre is igaz - mert ki a franc figyelne rá a környezetében, ha nem lenne tele zsével - bár az előzetesben azt láttam, hogy adódnak némi gondok az ő zsebe tájékán is.

.

Előzmény: Ernest Thornhill (5750)
GPS Creative Commons License 2014.10.11 0 0 5753

 

Sőt, ha így áll a dolog kigyó-ügyben - ehhez még az állatvédőknek is lehet egy-két hatósági-szava.

.

Előzmény: Böszőke (5751)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.11 0 0 5752

Az utolsó mondatodra reagálva magamról is megállapítottam ezt már egy párszor, mégis nézem. Pedig sokszor idegesít a sok ökörség, az, hogy egy történetet hetekig húznak-vonnak:-(( Részemről ha majd végképp elszakad a cérna egyszerűen kiiktatom az életemből, úgy, ahogy a BK-val is tettem, igaz meg sem tudom mondani hány év után.

 

 

Előzmény: Ernest Thornhill (5749)
Böszőke Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5751

Ez megint egy baromság,mert abszolút nem büdös a kígyó,nem is nyálkás,ahogy Zsófika undorkodott tőle,ha pedig vedlés előtt állt éppen, a gazdája,már ha az normális oda sem adta volna,mert vedléskor különösen érzékenyek..

Előzmény: GPS (5744)
Ernest Thornhill Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5750

Hát, pedig amennyire itt a szálakat mostanában nyújtani szokták, szerintem még egy darabig menni fog ez a vergődés, de szerintem is pihentethetnék őket egy kicsit, mert már láthatóan olyan nagyon új ötletek nincsenek egyenlőre az karakterüket illetően.
Bár aztán meg nem tudom kit kéne mutogatni, mert most azt mondom, hogy Zoli az egyetlen normális itt, a sok nyomorék között.
Lehetne egy spin-off az ÉNB-ből. :) Mostanában az USA-ban amúgyis nagy divatja van. Lehetne egy külön sorozat "Zoli Adventures" nével :) Tuti lesném :)

Előzmény: A másik határbíró (5742)
Ernest Thornhill Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5749

Aztán meg jóHanna szokás szerint besértődik, ha Áron a matek 2-es után azt mondja neki, hogy esetleg tanulni kéne, és akkor nem lenne kettes. :)

Egyébként ma is felcsesztem az agyam rajta. Képtelen odafigyelni, hogy hogyan kéne egy babával bánni, majd ő lesz a leghangosabb, ha egyszer megszületik, hogy neki foggalma sincs, mit kéne csinálnia a gyerekkel, mert neki ezt senki nem mutatta meg.

Nem is a Hanna, hanem én vagyok a totál hülye, amiért még nézem egyáltalán...

Előzmény: gombóc63 (5738)
A másik határbíró Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5748

Hehe, Zoli adja a kecót, a két nyomorulttal meg közli, hogy hozzanak szakácsot, vendégeket és legyen meg a vacsora.

Mondjuk lehet, hogy ilyen a tökéletes motivátor főnök: az alkalmazottak semmihez nem értenek, de rémületükben kiizzadják magukból  a megoldást :). Más kérdés, hogy sejthető, milyen vacsorát lesznek ezek képesek összehozni.

Előzmény: GPS (5743)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5747

Ani a nő, akkor Ő :-)  Kristóf meg dirigál Neki :-)

Előzmény: GPS (5746)
GPS Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5746

 

Álljunk máá' meg egy polgári szóra:  KI FOG FŐZNI ????

.

Előzmény: szévike (5745)
szévike Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5745

Mondjuk az ÁNTSZ sirva írná a  jegyzőkönyvet, ha meglátná mi van itt.

Tegnap Anikó felporszivózott és szerinte kb. ennyi volt a takaritás.

A polcokon itt-ott mindenféle tárolókban meghatározhatatlan dolgok, rendetlenség, néhány tányér, poharak, ez+az. 

 

Jó érzésű ember itt még hideg vizet se kérne, nemhogy vacsorát.

 

 

 

 

 

Előzmény: GPS (5743)
GPS Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5744
GPS Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5743

 

Én már látom, hogy ennek az eddig jólmenő és jómódú Zolinak egyszer csak ez a bagázs fogja betenni az ajtót.

Ez bárhogy mozog - ez mindig ezekbe ütközik és sosem jön ki jól a dologból.

 

Tény, hogy ez a lakásvendéglő ez biztos hogy a faszkodások legszélesebb tárháza lesz - ami nem csak a sorozatban van így, de rendszerint a valós életben is.

 

Mert kevés dolgot lehet olyan prímán és szakszerűen elcseszni - mint bármilyen vendéglátós vállalkozást :-)))

.

Előzmény: A másik határbíró (5742)
A másik határbíró Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5742

Engem az újraizzított Anikó-Kristóf vonal idegesít most a legjobban. Könyörgöm, dugjanak már egy nagyot, csak hagyják abba ezt az egymásra prüszkölést...

Előzmény: Ernest Thornhill (5735)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5741

És persze a fürdőszobát se zárják, arról nem beszélve, hogy sokszor ott élnek lelki életet miközben más bepisil.-))) mondjuk ennyi emberre egy klotyó...:-((

Előzmény: GPS (5740)
GPS Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5740

,

"bármikor nyugodtan berongyolnak a másik munkahelyére,aztán mint a agyament hülyék tönkre tesznek rendre mindent"

 

Még hogy a munkahelyére? A szobájába is.

 

Pláne, hogy ott még még dugás közben sem zár ajtót senki - lehet, hogy erre gerjednek.

.

Előzmény: Böszőke (5739)
Böszőke Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5739

Ha megfigyelted,ezekben a sorozatokban,mindenkinek mindig olyan fontos mondanivalója van,hogy cseppet sem zavartatják magukat,bármikor nyugodtan berongyolnak a másik munkahelyére,aztán mint a agyament hülyék tönkre tesznek rendre mindent,mert nekik MOST!AZONNAL!! kell közölni a bármikor elmondhatót...

Előzmény: gombóc63 (5738)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.10 0 0 5738

A tegnapi részről pont ezek jutottak eszembe. Feltétlen Áron után kellett mennie, nem ért volna rá pár órával később elmondani. Nem csodálnám ha a kettőjük házassága majd arra megy rá, hogy Hanna rátelepszik ezerrel. Egyébként neki sose kell tanulnia? Nem akkora ász, úgy emlékszem..

Előzmény: Ernest Thornhill (5735)
Ernest Thornhill Creative Commons License 2014.10.09 0 0 5737

Nekem olyan mintha már 3. éve mindketten tizenkettedikesek lennének :) Amúgy nem tudom, lehet ő valami tanfolyamot végez... Passz, majd hátha valaki többet tud.

Előzmény: Luca_41 (5736)
Luca_41 Creative Commons License 2014.10.09 0 0 5736

Milyen iskolába jár Áron? Záróvizsga?

Előzmény: Ernest Thornhill (5735)
Ernest Thornhill Creative Commons License 2014.10.09 0 0 5735

Na, azért ez a mai rész sem volt semmi. Komolyan mondom, ennél mentálisan visszamaradottabb, gyökéridiótaállatot, mint amekkora a Hanna karaktere, keveset láttam még a kertévék történelmében. Nem értem, hogy Áron apjával miért beszél olyan hangnemben, amit még a kutyájával szemben sem illene megengednie, amikor az tényleg próbálna segíteni nekik, illetve a Hanna anyját is csitítgatja, és tényleg komolyan gondolta, hogy támogatja a Hannáékat. A másik, hogy nem tudom mit van kiakadva a "feltételeken", amik szükségesek a pénzhez. Elismert orvoshoz kéne járni. "Tejójég! Hát aztán ilyet soha!" Tornára kéne járni! "Úrstn! Kizárt dolog! Olyan szinten kizárt dolog, hogy rohanok Áronkához, szétqrni a buliját, és elsírni, hogy az anyja mekkora szemét, hogy ilyen durva feltételeket tűzött ki". Csodálom, hogy végül meggondolta magát. Viszont már egyre kevésbé tudom elviselni. Lassan idegesítőbb, mint a Barbi, pedig aztán.... na mindegy.

GPS Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5734

 

Megint előjön a sorozat nevelő-szándéka Béczy-vel, vagyis hogy: "Mit ér a pénz, a csillogás - ha nincsenek barátok, barátnők.... még pénzért sem".

 

Kiváncsi vagyok viszont a Félix-sztorira, mert az nem illik bele a sorozat lelkületébe, hogy: "Aki egyszer sittes lett, az az is marad"  típusú hozzáállás.

 

Eddig mindig az "Adni kell egy utolsó-utáni esélyt is" mantra folyt - kíváncsi vagyok hogy simítják el megnyugtatóan ezt a tegnapi, Karolás ládába-zárást?

.

Előzmény: hartley (5733)
hartley Creative Commons License 2014.10.07 0 0 5733

Mekkora cihopata ez a Béczy...

A buli elég langyi volt.A valóságban egy ilyen bulin szétkapta volna a házat a majomhorda.

Béczy meg pisloghatott volna.

Nincs szabály,aztán meg meggondolta magát,van szabály.

Szegény,most nem tudott újabb barátokat,barátnőket vásárolni.

Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.07 0 0 5732

Ohh, Barbie sokkal többre hivatott , mint holmi körömfestés :-)))) Idióta tyúk, teljesen kifordult magából ezzel az image váltással. Mondjuk eddig sem volt piskóta a csaj, de mintha most még jobban beturbózta volna magát. Szegény Joe, meg van áldva Vele :-( 

Böszőke Creative Commons License 2014.10.06 0 0 5731

Átvertek!!Megváltoztatták a kezdést,nem láttam szinte  semmit belőle:)Micsoda boldogság!!

Előzmény: hartley (5730)
hartley Creative Commons License 2014.10.06 0 0 5730

Pedig Béczy baromi jó az ágyban:-D

Amúgy a 2013 07.12.-ei műsor után a 15.-ei jön a honlapon,így nem láthattam,hogy rabolja ki

Béczy Csillát...Azt hiszem keresnem kell egy jó pszichológust.

Lófogú Viktor repül?

 

Basszus,Joe már komplett háziasszony lesz lassan.Persze Barbi mindent megérdemel.

 

Közben eszembe jutott,hogy amikor Laller elküldte azt a kis mama kedvence kinézetű albérletre jelentkező

fijjút,az úgy köszönt el,hogy "oké,majd beszélünk"...:-)

Előzmény: Mackóbogár (5729)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.06 0 0 5729

jó duma Béczytől: azért b...ta ki Lindát, mert nem tudott táncolni :-) Lallernak az epres vagy milyenes alsógatyájánál majdnem sírtam :-)))

Barbei fekete parókája ütős volt, látom tetszett :-)

Előzmény: hartley (5728)
hartley Creative Commons License 2014.10.06 0 0 5728

Meggyalázták a Bécy szentélyt!!!

Pedig mennyit fizetett hogy legyen barátnője,meg barátai....És és hátbaszúrták.

 

Barbi:ÁÁÁááááá!!!!Monnyon le!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!