Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 49
OK, köszönöm a -végre autentikus- véleményt :))
tigra16 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 48
Egy dolgot kihagytam. 1x elszakadt a vezérműszíjam, de az én hibámból, mert nem lett időben cserélve. Elég húzós volt a javíttatása. Ezen kivűl semmi problem.
tigra16 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 47
Nekem ami kopott az az ülés, de az is alig. A műszerfal olyan mintha új lenne. Nem ismerek más tigrát, de nekem semmi ilyesmi nem volt. Hidd el nem kimélem a kocsit, elég sokszor felviszem a fordsz-ot a 6000 fölé.:)) Autópályán mindig padlóval megyek, óra szerint 213-volt a max eddig.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 46
Bátyám használt Opel Corsát, volt a családban két Astra, a vészvillogó kapcsoló mindegyikben tönkrement...ismerős. Az Astrák kissé rozsdásodtak is. Az egyik Astrában 1.6-os motor volt, roppant igénytelen szerkezet, mert rengeteget (több százezer km) elment, nem ette az olajat, keveset fogyasztott; ezért szavaznák inkább erre a motorra. A Corsákban és a jelenlegi Combonkban nem tapasztaltam különösebb zörgést. A Combo műszerfala és a műanyagok kopnak, nagyon könnyen, ez a Tigrában is így van? Az ajtófogantyúk főleg, kormány is nagyon csúnyán lekopott elég hamar a nálunk levő verdákban. Az Astrák elektromosságával volt elég sok gond. Néha nagyon idegesítő volt az 1.4-esnél, hogy minden előjel nélkül leállt, semmit nem lehetett csinálni vele, mint kiderült, kontakt hiba; a hátsó lámpák nótórius kontakt hibások voltak mindkét autónál (több Astrán láttam ilyet, még rendőrautón is...) szóval, ezek előfordulnak a Tigrán is?
Előzmény: tigra16 (45)
tigra16 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 45
Szerintem a rozsdásodástól nem kell tartanod, ha nem volt törött az autó. Amikor megvettem az autót 23000km-el akkor semmi nem zörgött, azóta viszont elég szépen zörög a belseje 86000km. Elakadásjelző kapcsolója, indexkapcsolók szoktak elromlani. Ha érdekel megnézheted.
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 44
Konkrétan 1.6 16V -ről érdekelnének tapasztalatok. Típushibák is jöhetnek. A belseje zörög-e, jellemző rozsdásodási pontok, elektromos rendszer hibái.... Élőben is szeretnék egyet megnézni...ha lehet...
Előzmény: tigra16 (43)
tigra16 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 43
Én nagyon meg vagyok elégedve az enyémmel! 1.4 16v rulez :))
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 42
Majd egy év után vegyük már elő ezt. További tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!