Keresés

Részletes keresés

hartley Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5793

Hát...Eddig még egyszer sem mutatták,ahogy sportos atlétatrikóban,kisgatyában,vígan pöfékelve jön ki valamelyik lányszobából.  :-)

Előzmény: GPS (5791)
GPS Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5792

 

Tudjátok mit nem láttam én azon a hajón egy darabot sem? Na, találjátok ki.

 

Oké, elárulom: hát kasszagépet.

On-line kasszagépet meg aztán pláne nem. Pedig figyeltem a pultot lent is, fent is - de kasszagép az egy szál sincs a műintézményben.

 

Ergo, kasszázás sincs - bármit is rendelnének vagy kiadnának a bárból

 

(tudjátok: Miért nem harangoznak a faluban? Hát ennek kérem számtalan oka van. De talán a legfontosabb az, hogy a faluban nincs harang.)

 

Amikor ellenőrzést mondtak - azt hittem Apeh-Nav ilyesmi. Hát egy frászt... mert az a hervadt panzió-kritikus csaj tartotta lázban a bagázst.

Akkor ezek még nem tudják, hogy mi az az igazi ELLENŐRZÉS :-))).

GPS Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5791

 

"Bécy miért nem vesz inkább két hivatásosat?Ezek úgysem fekszenek le vele."

 

Nem értesz te semmit: Béczy a kiemelkedő egyéniségével, a sziporkázó intellektusával, a férfiasan-daliás testalkatával és főképp a veleszületett sármjával akar hódítani :-)))

 

Elutasítja a pénzért vett szerelmet.... na jóóó, nem mindig, de alapvetően a grátisz verziót hajtja - ami a fent említett tulajdonságai miatt vélhetően járna is neki.

 

Csak nem jut :-)))

.

Előzmény: hartley (5790)
hartley Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5790

Te húzodh az igáth,én meg húzohm az Alexáth!

Még azt nem értem,Bécy miért nem vesz inkább két hivatásosat?Ezek úgysem fekszenek le vele.

 

Előzmény: Mackóbogár (5788)
Böszőke Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5789

Nem a sorozathoz tartozik szorosan,de a látszat csalóka lehet,fantasztikusan finom mezítlábosan az a "rideg,hideg burkolat" ha padlófűtés van alatta,nem lehet betelni vele:)

 

Béczynek miért ne lenne????őbenne az a legjobb,hogy saját maga sem tud betelni azzal amije van:)

Előzmény: hartley (5787)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5788

amikor Dávidék kipakolták a nappalit félreértésből, hogy kiakadt :-))))) Az aranyszékek hol vannak ? A TV ? FULL HD READY b..meg :-))))) Édes. Azért szegény Gábort sajnáltam, mikor Béczy az orra alá dörgölte Alexát, "Nálam lakik, mert ÉÉÉN meg tudom adni Neki a luxust :-) kis vadmacska " :-))))))

Előzmény: hartley (5787)
hartley Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5787

Bécyt azért lehet bírni,mert annyit lehet rajta nevetni!És olyan Béla kinézete meg feje van.

Mikor valamelyik részben felvitt egy csajt,és széttárt karjait rezegtetve,térdét kicsit megroggyantva

félig felfelé nézve enyhén hátradőlve mondogatta,hogy eeez itttth míííííííndhen az enyééééhm,érted,

az eeeeeeeeeeeenyéééééééééhm!:-DDDD Meg vannak itth szép aranyh dolgokh.  :-D-Ezt Alexának mondta.

De hogy egyik percről a másikra kibaszarint valakit az utcára,arra egy spanyol szó a legkifejezőbb:

undorrrríto!

Amúgy a szentélyében ki főz,meg takarít?Az a nagy arany trónszékekkel teli ebédlő is dísznek van?

Szőnyeget is rakhatna arra a sok kopogós rideg hidegburkolatokra!

 

Előzmény: Mackóbogár (5786)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.16 0 0 5786

woow, akkor már hárman vagyunk Béczyfanok :-)  Te, Hartley és én, azóta imádjuk, hogy megjelent ypszilonnal a neve végén :-)

Előzmény: Böszőke (5785)
Böszőke Creative Commons License 2014.10.16 0 0 5785

IMÁDOM BÉCZYT!!! ő az egyetlen aki következetes= nem vált be valaki? TIPLI!!Jöhet az új lakó-fekvőcsaj,s tuti,hogy jön is a "kisrondahörcsög" mellé,Béczy nem szenved, az önbizalma töretlen:)Üdítő folt a sok lökött hülye között.......,már nagyon jól szórakozom:)

 

Előzmény: Mackóbogár (5784)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.16 0 0 5784

Laller " logikája " aranyos: Alexa a hibás :-)))))))))))) Alexának meg annyira fontos a csillogás, a pénz, a luxus, bevállalja Béczypszilont. Meg is érdemli. Zsák a foltját :-)

Ernest Thornhill Creative Commons License 2014.10.15 0 0 5783

Ez abszolút igaz, hogy azért kevésbé lenne szórakoztató egy 20nm-es garzonban futó "sztori", bár szerintem valamennyire kivitelezhető lenne. Vagyis, gondolok itt arra, hogy tulajdonképpen a forgatókönyv lenne a kulcsa az egésznek. Mert szerintem mindenki látott már 22 helyszínen játszódó, hatalmas ktgvetésű filmeket irtózatosan gyenge sztorival, ahogy alacsony ktgvetésű filmet, egy helyen forgatva, remek sztroival. Nyilván más 90 perchez, meg napi/heti egy részhez történetet írni, viszont amire én gondolok, hogy csak "pár" helyszín kellene, és akár még megoldható is lenne a dolog. Aztán meg, hogy mennyi lehetne a keret rá, az pedig nyilván attól függene, hogy mennyire lenne fontos az RTL-nek, hogy milyen sávban adnák, mennyire akarnák húzósorozatnak a dologot, stb.
De mindegy is, igazából ezek a gondoloatok eléggé elméleti alapon mozognak, kizárt dolognak tartom, hogy valaha is elindítanának egy hasonlót, de azért hátha egyszer valamikor :)

Előzmény: GPS (5754)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 5782

Adri képek valahol?

gombóc63 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 5781

Mit csodálkozol rajta....aki beszél egy ismeretlen lánnyal albérlet ügyben, majd kijelenti, hogy neki barátnője van az nem érdemel többet. Még a hülyébbnél is hülyébb figurát csináltak belőle.

Nála már csak Zsófi kezd agyalágyultabb lenni....még mi mindent fog elhinni annak az öntelt majomnak?

Előzmény: Mackóbogár (5780)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5780

Lali síkhülye, ezen nincs mit szépíteni, a csajszi meg maximálisan kihasználja. Az a fej, amit Lali vágott :-))))))))))) Néha alaposan meg tudnám rángatni, hogy "b...meg, hol élsz Te ? " ;-)

Előzmény: hartley (5778)
hartley Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5779

Na,a turnéja szükségállapot miatt azonnali hatállyal elrendelt dugás miatt elmaradt.

A szörnynek ilyen tetkó kellene:

 

Előzmény: hartley (5778)
hartley Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5778

Laller akkora monumentális phasz/ráadásul öntelt/hogy megérdemli a szívatást.

Festésben segíteni,az még elmegy.De hogy fessen ki egymaga,míg a csaj kozmetikus-shoppingolós turnén van,az már a kihasználás,teljesen hülyének nézés csimborasszója.

A szörnynek nem találhattak volna hozzá illőbb ruhát,mint ezt a csontváz motívumút!!!!!Király,le se vegye!:-)

orsist97 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5777
Ja és szilikon szijas
orsist97 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5776
Azért köszi a képet de ez sem az mert a joe órája nem római számlapos hanem számos
Alpári Gnác Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5775

Figyelj, szerintem teljesen mindegy milyen óra, de ha neked fontos, akkor kell találnod egy rendes képet.

 

Lehet akár ez is:

http://trendmaker.hu/spd/UGMW0387G3/Guess-W0387G3-Ferfi-Ora-Karora

 

Azért mindegy, milyen, mert ezek a divatórák kiivétel nélkül kínai, egy forintot nem érő bóvlik.

Amit linkeltem, az bőrszíjas, szerintem Dzsóé kaucsuk, az lehet az óra legértékesebb része.

 

Minden divatóra-gyártónál találsz szerintem hasonlót, DKNY, Police, Fossil, Esprit, stb.

 

Az az átverés, hogy ezeknek a ruhái általában nem selejtes minőségűek, némelyik még jó is, de az óráik mind vacakok.

Előzmény: orsist97 (5761)
Luca_41 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 5774

Bevallom, én szeretek, illetve próbálok helyesen írni.

 

Még ékezetet is használok. Kivéve, ha a lányom táblagépét használom. Ott örülök, ha nem kell minden szót átírnom a felajánlott helyett. Ráadásul elég macerás vele az ékezetes betűk írása, mert sokszor hiába jelölöm ki a hosszú ő betűt, időnként sikerül félrenyomnom és egyéb jelet tesz a 2 vonal helyett. 

Előzmény: GPS (5762)
Böszőke Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5773

Nem tudom hol gyűjtöttél ilyen sok tapasztalatot,de nálunk pl.egyáltalán nincs idióta szöveg/szóhasználat a munkahelyi levelezésben.Annyi mindenről nyilatkozol,sőt határozottan megállapítasz,mintha legalább 60 éves tapasztalat lenne a hátad mögött...

Előzmény: GPS (5762)
GPS Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5772

 

Egy esélyünk lenne megtudni Joe órájának a pontos márkáját és típusát - ha mondjuk ellopnák tőle a konditeremben.

 

Én már látom is ahogy kijön mackónadrágban-atlétában a nappaliba, és keserűen elpanaszolja, hogy például: 

 

"Basszameg, hát nem ellopták a fittness-ben az Ulysse Nardin Maxi Marine Chronometer-emet?"

 

Na, egy ilyesmiből minden kétséget kizáróan megtudnánk a tutit.

.

Előzmény: orsist97 (5771)
orsist97 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5771
:))))))
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5770

úristen, tényleg :-))))  mindenesetre nem arattam sikert sem a képekkel, sem a linkkel :-( elbúlydosom :-)

Előzmény: Luca_41 (5768)
orsist97 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5769
Sajnos ezekböl nem lehet kikövetkeztetni vagy látni hogy milyen óra az
Luca_41 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5768

...és a jönne?...kimaradt a szórásból? 

Előzmény: Mackóbogár (5764)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5767

kimaradt egy szót az elején:-)  találtam egy fókusz videót :-)

Előzmény: Mackóbogár (5766)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5766

én egy fókusz videót, amiben a ÉNB-sek tetkóiról van szó, abban Joe kezén látszik  az óra, többször is. Hogy aztán ez van-e rajta a sorozatban is azt nem tudom, de hátha segít a dilemmádon, vajh' milyen óra lehet :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=oAxC00JdK04

 

ja, és még két kép :-)

Előzmény: orsist97 (5761)
nasszer2 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5765

:DDD

Előzmény: Mackóbogár (5764)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.10.13 0 0 5764

ez lyó (!), nekem is eszembe lyutott (!) , hogy ezért a "beszólásomért" még előkerülhet az a bizonyos  péklapát :-) És LŐN :-) (lottó ötösöm jönne így be)

Előzmény: nasszer2 (5763)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!