Keresés

Részletes keresés

Zsetongaleria Creative Commons License 2015.03.12 0 0 10126

Sziasztok!

 

Mennyi az átfutási idő, amíg a kártyámon megjelenik az átutalt összeg?

 

A Paypal historyban "completed" állapotjelzővel szerepel ez a tranzakció:

...
Subject: You have sent 1,390 HUF to Credit Card with PayPalFunding

Type:     Credit Card

Transfer to:MasterCard Credit Card XXXX-XXXX-XXXX-7001

...

 

(Egy hibás termékért kértem visszatérítést.)

 

Jelenleg a számlámon semmi bevételre utaló jelet nem látok, a paypal egyenlegem 0.

 

 

badboy33 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 10125

Hú, ez nagyon jó. Már meg is néztem. Összehasonlítom az adatokat ,és kiválasztom a kedvezőbbet! Köszi. ;-)

Előzmény: bombaba (10124)
bombaba Creative Commons License 2015.03.07 0 0 10124

Mérlegelés tárgyát képezhetné a PP vevővédelme talán 1000 ft-tal kevesebb költséggel szemben (már ha van).

Meg annak a lehetőségnek a megfontolása, amennyiben kártyáról fizetsz, akkor beállíthatod a PP konverzió helyett a banki konverziót, ami általában alacsonyabb (viszont a késleltetett könyvelés miatt árfolyamváltozás is  módosíthatja).

A PP árfolyamát lehet tudni:

"

Here's where you can see our currency exchange rates:

  1. Log in to your account.
  2. Click Profile near the top of the page.
  3. Click My money.
  4. Click Currencies next to PayPal balance
  5. Enter the required information under Currency Exchange and click Calculate.
  6. The exchange rate is displayed, and you can review it before you complete your payment.

Note: 
If you use your credit card association's currency conversion procedures, We can’t disclose the exchange rate to you."

Előzmény: badboy33 (10123)
badboy33 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10123

Ft-ba van. De a bankom szűk 4e ft-ért átváltja az összeget euro-ra és ebben a díjban benne az utalás is cakk-pak. Akkor lehet ,hogy inkább ezt választom. Mint a bizonytalant.Ha nem lehet előre megtudni a PP-nál.  Köszi.

Előzmény: bombaba (10122)
bombaba Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10122

A PP saját árfolyamon vált, ha váltani kell. Ez magasabb, mint a banki árfolyam.

Az is kérdés, milyen pénznemben van az egyenleged. Ha pl. Euroban van és abban fizetsz, nincs konverzió. 

Előzmény: badboy33 (10121)
badboy33 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10121

Értem,hogy a tranzakció ingyenes. Csak azt hogyan tudhatnám meg,hogy az átváltásra mennyi megy rá. 90-95e ft-nál már lehet akár 5e ft is v több is. Már pár hónapja használom a pay pal-t de mindig többet vont le a pénzből mint az árú értéke volt. De ez lehet az átváltási különbözet is. Mert nekem a pay pal-on mindig van bizonyos összeg ,és abból fizetek.Nem kártyán keresztül.

Előzmény: bombaba (10120)
bombaba Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10120

Ha Te vásárló vagy, Neked ingyenes az ellenérték kifizetése.

Fogalmazd meg érthetőbben a kérdésed, nem tudom értelmezni.

Előzmény: badboy33 (10119)
badboy33 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10119

Paypal-ra gondoltam, ez a fórum címe . Azt írod hogy ingyenes. Akkor az eddigi használatoknál miért volt a végelszámolás mindig több mint a indítási összeg?  De közben keresgéltem és ezt találtam :

Előzmény: bombaba (10117)
bombaba Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10118

Sikerült túllépned a problémán azóta?

Előzmény: Janek111 (10115)
bombaba Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10117

A bankodnál kellene megkérdezned, nem gondoltál még erre? Bankonként változó az átutalás költsége.

Vagy esetleg Paypalon keresztül gondoltad? Ha van PP számlád, és a címzettnek is, akkor az átutalás ingyenes, a váltás árfolyama kérdés.

Előzmény: badboy33 (10116)
badboy33 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 10116

Üdv. Kérdezni szeretném, 300 eur-t kellene küldenem Németbe./vásárlás / Mennyibe kerülhet az átváltás forintról-euróra ,és mennyi lehet a tranzakció díja ? Köszi,

Janek111 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 10115

Tudna valaki segíteni? A paypal számlámra érkezett pénzt nem tudom a bankszámlámra utalni. A Withdraw -ra kattintva ezt ajánlja fel: Withdraw funds to your bank account. Rákattintok, kéri (kiírja) a nevemet, a bankom nevét és a bankszámlaszámomat (kétszer) be kell írni. Azután kéri, hogy ellenőrizzem, majd amikor továbblépek a következő üzenet jelenik meg: You cannot add a bank at this time. Semmi más utasítás, vagy tájékoztatás. Egyszerűen nem tudom, miért nem tudom a bankszámlámra utalni a pénzt. A státuszom Verified, a limitem nem léptem túl.  

Előre is köszönöm, ha valaki segít!

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10114

Nos, ha az olx-en hirdefett cuccodra anglia vagy egyéb külföldi jeletkezik, na az önmagában több mint gyanús.

Előzmény: WooDoo (10108)
Sebastian007 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 10113

Jó napot!

 

A cégemet reklámoztam a Facebookon és túl ment a költség mint a beállított érték volt. Nincs is semmi baj 1.300 forintot ráutaltam a Paypal számlámra, hogy kiegyenlítsem a tartozásomat. Viszont már több mint egy hónapja a tranzakció Denied! Valaki segítsen kérem, mert full beragadt az összeg! A bankomban voltam és az összeg elment. A paypalon is látszik de elérhetetlen....

 

Van valakinek valami ötlete??

 

Előre is köszönöm!

kolumbana Creative Commons License 2015.02.03 0 0 10112

Sziasztok két alkalommal rendeltem terméket az ebayen ugyan attól az eladótol  amikor megkaptam az első rendelésem jeleztem hogy hibás 2 db termék visza is utalta 2 db értékét de az utólsó megrendelésere rakta rá a payment refundet természetesen most is hibás termékeket küldött de hiába hogy negatív feedbacket kapott nem hajlando az utolsó rendelésem hibás termék árát viszautalni.

Kérdésem az lenne hogy mit tegyek ? Köszönöm

bombaba Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10111

A spoof@paypal.com címre küldjétek megnyitás nélkül a pp nevében küldött hamis email-eket. 

waxos73 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10110

Sziasztok! Az a problémám, hogy a kártyámat nem tudom hozzákapcsolni a paypalhoz. Ez egy Mastercard típusú virtuális webkártya ( aki nem ismerné: A webKÁRTYA egy MasterCard típusú virtuális kártya. Minden olyan internetes kereskedőnél használható, ahol a MasterCard logót elhelyezték), amit pont azért igényeltem, hogy ne kelljen dombornyomott kártyát kérni. Eddig simán ment a dolog, számtalanszor vásároltam az ebay-en. Most, hogy lejárt a kártya érvényességi ideje, az Otp megküldte az új kártya adatokat, de a kártyát egyszerűen nem tudom hozzákapcsolni.

 

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

 

A lejárt kártyámat már leválasztottam a paypalról, de ezt az újat valamiért nem tudom elfogadtatni. Mi lehet a probléma?

bombaba Creative Commons License 2015.01.21 0 0 10109

Jól sejted, a "nigériai csalás"-ról olvasgass ez ügyben.

Nem utalt volna semmit, viszont kaptál volna hamis levelet az átutalásról a PP nevében. 

Előzmény: WooDoo (10108)
WooDoo Creative Commons License 2015.01.21 0 0 10108

Valószínűleg meg át akartak verni, de nem ismerem a paypalt, így nem világos mi lehet a módszer. A sztori röviden: hirdetek egy gépet az olx-en 5000 euróért, kaptam egy sms-t egy angliai számról, hogy érdekelné a dolog. Az árban megegyeztünk, kérte a paypal fiókom számát, hogy azonnal utalja az összeget, aztán majd küld egy szállítót. Egy 400 kg-os, 1,2 x 2 x 2,2 m-es egyedi gyártású gépről van szó, aminek a használata betanítást is igényel. Írtam a fickónak, hogy inkább leszállítom a gépet ingyen, és elmagyarázom a működését, csak adja meg a szállítási címet, de hirtelen megszakadt az addig elég gyors kommunikáció. Ezért gyanítom, hogy át akartak verni, de mi lehet a trükk? Ha Ő intézi a szállítást, és eltűnik/megsérül a gép, a pénzt visszakéri a paypaltól, én meg ott maradok a gép és az ára nélkül?

SwissArmy Creative Commons License 2015.01.21 0 0 10107
Köszi Jani! ;)
Előzmény: dészáz (10106)
dészáz Creative Commons License 2015.01.20 0 0 10106

Update your email preferences
You are receiving this email based on your eBay account preferences. To change which emails you receive from eBay, go to Notification Preferences in My eBay.

 

a hírlevél alján találsz egy ilyen szöveget.rákatt és elvisz az ebay beállításodhoz.

 

Előzmény: SwissArmy (10105)
SwissArmy Creative Commons License 2015.01.20 0 0 10105

Valaki megtudja mondani, hogy Ebayen hol kell beállatani a hirlevelet. nem akarok reklámokat kapni. köszönöm!

Draganovic Creative Commons License 2014.12.21 0 0 10104

Sziasztok!

 

paypal szamlamrol ,ha kifizetnek egy arut amit eladok akkor a fizetest kovetoen 30 napig nem nyulhatok az osszeghez?

Pl ul nem tolthetem a bankartyamra?

 

Ez igy van?

Hintalow Creative Commons License 2014.12.18 0 0 10103

Nem igazán értem a problémát, a paypalon tárolt banki adataidnak csak akkor van szerepe, amikor lehívsz pénzt a paypal számládról a bankszámládra.

Top upnál annyi a dolgod, hogy a jelenlegi bankszámládról indíts egy belföldi forint utalást, címzett a paypal, a bankszámlaszámuk (unicredites) és a te transfer id (amit a közleménybe kell írni) pedig ott vannak a top-up menűpont alatt, ezek nem változnak attól, hogy te bankot cserélsz.

Előzmény: makanga (10102)
makanga Creative Commons License 2014.12.06 0 0 10102

Problémám a következő:több éve rendelkezem számlával, nem sokat használtam, így kellő tapasztalatot sem szereztem.Most aktuálissá vált a használata, csakhogy azóta a bankot váltottam. A bankadatokat átírtam, a bankkártyám adataival egyetemben.A 400,-Ft-os oda-vissza tranzakció is rendben lezajlott, s most jön a bibi! A feltöltés ugye úgy megy, hogy a Top up-feltöltés-re kattintok, s az ott lévő adatokkal tudok a bankszámlámról feltölteni, csakhogy ott még mindíg a korábbi, már megszűnt bankom adatai vannak. Ez lenne a sarkalatos kérdés, hogy lehet azt eltüntetni, s hogy lehet "odavarázsolni" a jó banki adatokat? A segítséget előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.06 0 0 10101

Ok. De a számlát Te fogod kiállítani?

Előzmény: Törölt nick (10100)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 10100

Irányisd át az enyémre :D 

Előzmény: Törölt nick (10099)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 10099

Sziasztok!

 

Hogy tudom a Paypal fiókomat, a legegyszerűbben, ideiglenesen szüneteltetni, hogy ne tudjanak rá utalni?

Fafara Creative Commons License 2014.12.04 0 0 10098

megoldottam.

Előzmény: Fafara (10097)
Fafara Creative Commons License 2014.12.04 0 0 10097

sziasztok

 

segítségre lenne szükségem. paypalról szeretném a bankszámlára átrakni a pénzt, K&H, de ezt írja ki: the bank name can only contain alphanumeric characters. Please enter the correct bank name.
a & karaktert nem annyira szereti. ilyenkor mi a teendő?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!