Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

GAZember Creative Commons License 2002.08.19 0 0 11
boles!

Ha aktuális még a dolog, nekem van egy kb. 250 oldalas EREDETI, robbantott ábrás könyvem...

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: boles (5)
Ferci Creative Commons License 2002.08.18 0 0 10
Nyitottam egy Oldtimer topicot. hatha valakit erdekel. a neve Oldtimers.

keresovel konnyen raakadtuk.

Ferci

Előzmény: Öcsibácsi (9)
Öcsibácsi Creative Commons License 2002.04.12 0 0 9
Simca Aronde-hoz (kb. 1965?) egy darab jó állapotú hátsó lámpabúra némi oxiddal a fémkeretén, eredeti nejloncsomagolásban eladó. Formája függőlegesen álló, enyhén hajlított, középen piros, kör alakú prizma. Prizmából van még egy pluszban.

Írjatok ide, vagy 30/279 3210

Márkatársam, Ronin részére keresek Ford Taunus 17M P5 (1966) sebességmérő órába való spirált.

Sziasztok.

elf Creative Commons License 2002.04.10 0 0 8
Kösz, azóta találtam iparost aki minta alapján legyártja amit kell.
Előzmény: Thomaster (7)
Thomaster Creative Commons License 2002.04.10 0 0 7
Nézd meg a www.biotek.hu oldalt ill.az üzletet. Nem rugókészítő, hanem kereskedő, de valószínűleg lesz nekik raktáron megfelelő. Meg minden más rögzítéstechnika meg apró szerelvény is.
Előzmény: elf (6)
elf Creative Commons License 2002.04.09 0 0 6
Ha valaki tud javasolni jó rugókészítőt, szóljon nyugodtan. Finommechanikai rugó kéne, osztófejbe a röpsúlyos előgyujtásszabályzóhoz.
boles Creative Commons License 2002.04.09 0 0 5
Elkezdtünk felújítani egy Skoda 1200ast (gyakorlatilag a halálból) és a kárpítosnak nagy szüksége lenne az autó belsejét bemutató fotókra, prospektusokra. Ha tudtok elérhető képeket, illetve internetcímeket ahol ilyeneket találhatnék, plíz osszátok meg velem.
Előre is köszönet

boles

LátoGató Creative Commons License 2002.02.21 0 0 4
Kösz!
Már tudom is hogy hol parkol egy ilyen!
Üdv
Előzmény: Janibacsi (1)
boles Creative Commons License 2002.02.21 0 0 3
Skoda felíciához ('59es) keresek díszléceket, feliratokat, gumitömítés (ajtó-ablak) készletet.

Skoda Sedanhoz (1200) porlasztót, légszűrőt, kihajtható ablakokat, lökhárítót illetve pótalkatrésznek gyakorlatilag bármit.

Fiat 850 SC-hoz V-alakú orrdíszt, küszöbdíszléceket.

Köszi minden tippet!

Van viszont feleslegbe néhány Skoda Octávia alkatrész (bontásból) különböző hátsólámpa-búrák (jellemzően Moszkvics, de más is akad)

Üdv
boles

kcsab Creative Commons License 2002.02.21 0 0 2
72 es Ford Taunus Coupé hoz kéne mindenféle gyári alkatrész ha lehet Bp közelében de ha kell elmegyek bárhova (lámpák, tükrök, karosszéria elemek, belső alkatrész V6 os motor)
Ha tudsz ilyet írj mailt
köcci
Janibacsi Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1
Nézz meg egy olasz maffiafilmet a 80-as évekből:o)) Tele van ilyenekkel:o)


Jano

Előzmény: LátoGató (0)
LátoGató Creative Commons License 2002.02.19 0 0 0
Hahócska!
Milyen az a Fiat 131? Alkatrészt ugyan nem tudok hozzá adni, de legalább képbe legyek mert Fiatfan tagokat ismerek!
Üdv
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 topiknyitó
Halihó Emberek!
Sok-sok öreg autót kedvelő tagtárs ír ide, de olyan topicot nem találtam, ahol régi autókhoz lehetne alkatrészt keresni. Így én ezt most megteszem.

Tehát:
Fiat 131-es (2000-es) -hez keresek difit, méghozzá 12/43 (kúp/tányér fogszám) áttételűt.
Ha nvan valaki Fiat fannak elfekvőben ilyen, kérem ne habozzon dobni egy mélt!

nekem 0 darab van!

bye,
Ltd -> ltd@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!