Keresés

Részletes keresés

Mackóbogár Creative Commons License 2014.11.05 0 0 5883

most viszont, lóvéhegy ide vagy oda, Béczypszilon hoppon maradt :-)

nézek Creative Commons License 2014.11.05 0 0 5882

az.

Előzmény: GPS (5881)
GPS Creative Commons License 2014.11.05 0 0 5881

 

Rendkívül dinamikus a pali - pedig már nem 20 éves.

Minden esetre, továbbra is fent lehet tartani, hogy: Szereplőválasztás: 5-ös.

.

Előzmény: nézek (5880)
nézek Creative Commons License 2014.11.05 0 0 5880

így van. azt meg kell hagyni, hogy hozza a figurát rendesen...

Előzmény: GPS (5879)
GPS Creative Commons License 2014.11.05 0 0 5879

 

Óhhh, hát csupa jóság az az ember.

 

Csak hát a nehéz gyerekkor, ugye, ....később meg a fogyasztóivá vált társadalom érzéketlensége irányába - hát mit tehetett volna szegény?

Hát olyan kitinpáncélt növesztett magának, amilyet csak tudott.

 

Hááát, ilyenre sikerült. :-))))

.

Előzmény: nézek (5878)
nézek Creative Commons License 2014.11.05 0 0 5878

Bécynek nagyon-nagyon titokban arany szíve van...

Előzmény: Cambiasso87 (5877)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5877

Lehet szidni ezt a műsort, de az hogy kitermelte ezt a Bécy gyereket, már megérte az egész :D 

nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5876

..."majom Lalihoz"

nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5875

ajaj.. elnézetem.. ez a topik igazából a mindennapi örömünkről szól..

 

vissza Lallerhoz...

nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5874

de én ez elébb/alább észak-koreai sorozatra vágytam..  amiben énekelnek, zászlócskákat lengetnek, és mindenki boldog... és kövér.. 

 

...nem valami nyugati kúltúrmocsokra..

 

nna.

 

:-)

Előzmény: GPS (5871)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5873

Nem jó irányból közelíted meg a dolgot, több amerikai ifjúsági vagy egyéb sorozatot is láttam (jellemzően nem itthon futottakra gondolok), ami meg tudott fogni, akármilyen okból (történet, szimpatikus arcok, vonzó nők). Amiben nincsenek fárasztó bárgyúságok, annak ellenére, hogy az is nyilván csak mese, többé-kevésbé. Mégis nézhető, nem irritáló.

 

Vagy vannak vígjátékok is, amin lehet röhögni, esetleg néha szakadni a röhögéstől. Meg még sok egyéb témájú, angol vagy akár spanyol sorozatot is lehetne említeni.

 

De ebbe még ahányszor beleláttam (vagy eleinte próbáltam követni is), egyszerűen nem értem, hogy ilyen hulladékon, bárgyú rágógumitörténeten mit lehet nézni? Hogyan képes életben maradni egy ilyen semmi?

 

Sajnálom azokat a fiatalokat, akik ilyeneken szocializálódnak, vagy ilyenen szórakozni tudnak, én még valamikor könyveken nőttem fel, talán ez lehet a probléma.

Előzmény: GPS (5862)
Böszőke Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5872

Igen!halottam róla ,hogy van olyasmi mint a SZÓRAKOZÁS!!

 de ennek a sorozatnak a megtekintése   SZÓRAKOZÁS??  lehet.Nem vagyunk egyformák,mint ahogy ZENE,SZÍNHÁZ,FILM sem  egyforma   ,bizony sok minden belefér,de az már mégsem igaz,hogy mind ugyanannyit ér!

Előzmény: GPS (5869)
GPS Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5871

 

Délkoreai kosztümöst én is láttam. Mocsok jól meg volt csinálva - látszott rajta, hogy nem szaroztak a költségvetéssel.

-

Előzmény: nézek (5870)
nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5870

Észak-Koreai?

Mert ha az volt,nem élem túl a veszteséget.

Előzmény: Böszőke (5868)
GPS Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5869

 

"Minek??

Ha igaz az,hogy mindennek van valami célja,értelme az életben,akkor ezeknek mi??"

 

Nahát, ilyen alapon az egész világirodalmnak sincs semmi értelme.

 

Mondd már meg nekem, hogy pl. hol fontos az, hogy mondjuk Versinyin alezredes megdugta-e Olgát (vagy Mását, vagy Irinát) a távírda asztalán - a régi Baszmanaja utcában?

 

Ugye, hogy nem fontos?

 

Vagy mi értelme a zenének, a filmnek? Meg lehet enni, inni? Dehogy lehet.

Vagy be lehet építeni a ház falába? Ugye, hogy nem. Hát akkor minek az egész?

Minek a színház? Kapnak ott valamit az emberek? Üres kézzel mennek haza - és még fizettek is érte.

 

Figyú te: hallottál már olyan fogalomról, hogy "Szórakozás"? Tudom, semmi kézelfogható értelme nincs annak sem... de azért mégis.

.

Előzmény: Böszőke (5866)
Böszőke Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5868

El vagy maradva:)

Már volt az M1-en koreai sorozat  : PASTA  ,csak éppen reggel 9-10-ig.Ezerszer jobban teszett minden más,mostanában futó sorozatnál,bár mire észrevettem már nem sok maradt belőle....

 

Előzmény: nézek (5867)
nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5867

párás lett a szemem, annyira szép.

 

továbbgondoltam egy picinykét, és arra jutottam, ha a keleti nyitás így folytatódik,, akkor talán Észak-Koreától is sikerül valami igazán megindító feliratos, együttsírásra biztató filmet beszerezni...melynek hatására a tévúton járó netes tüntetők libasorban mennek a földekre parlagfüvet írtani, aztán csalánt szedni...miközben éneklik a vörös csepelt...

 

na, már sírok is...

 

és akkor ilyen nyugati szennyet, mint ez a sorozat, ki is űzünk...mint Laller...űzzük, ahogy az arany Lali mondja...

Előzmény: GPS (5865)
Böszőke Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5866

Neeeeeeeeeeeeem!!Egyáltalán ne legyenek ilyen idióta sorozatok!

Minek??

Ha igaz az,hogy mindennek van valami célja,értelme az életben,akkor ezeknek mi??Elrettentés?Kapj frászt tőlük??Borzolja az idegeidet??amik túlságosan kipihentek egy munkával töltött nap után?Ki kell tölteni a műsoridőt?mert már az ismétlések ismétlése sem elég erre a célra a fene tudja hány csatornán?

Na minek ilyesmire pénzt költeni,akár egyetlen fillért is??

Előzmény: GPS (5862)
GPS Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5865

 

Na most képzelj el egy ilyen sorozatot.

 

Bááár, nem áll messze a valóságtól, ugyanis Amerikában az ilyen-olyan (neo)protestáns (baptista, mormon, stb.)  egyházak készítettek/megrendeltek ilyen sorozatokat a fiataljaik számára. Nem is egyet.

 

Ezekben minden szereplő jóravaló, józan, hűséges (pl. házasság előtt almás a szex, a félrelépést hírből sem ismerik), buli-alkohol ilyesmi ugye szintén kizárt.....de a legfőkép: mindenki szorgalmas templomjáró.

 

....de hogy cselekmény is akadjon, mindig akad egy "negatív" szereplő is, aki pl. rendszeresen elkésik az istentiszteletről.

 

Vele a közösség többi fiatalja elkezd foglalkozni - mire a delikvens belátja a hibáját - és happyendként a jövőben ő lesz az, aki első-érkezőként fogadja a misére érkezőket.

 

De volt olyan is, aki nem tanulta meg rendesen a soros imaházi énekeket - de a közösség őrajta is segített, annyira, hogy a végén előéneklő vált az illetőből. Ezt a sztorit 10-15 epizódban le is zavarták.

 

Szóval van ott is konfliktus bőségesen - gondolom halálra izgulják magukat a templomi-fiatalok mire megoldódik a dráma.

.

Előzmény: nézek (5864)
nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5864

jééézusom...ne adj ötletet...

 

ezek még képesek erre is...huhúúú...az lesz a szép sorozat...

Előzmény: GPS (5862)
nézek Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5863

ahogy elnézem, nem csak én lettem ideges...(az egyébként tökéletesen kiválasztott, és szintúgy játszó szereplőktől)

 

zsófi lenyúlós pasija most mindenkinél jobb..

GPS Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5862

 

"...ostoba, erőltetett történettől, amit bónuszként olyan ellenszenves pofákkal tesznek nézhetetlenné, mint...

 

Ettől jó, nem gondolod?

 

Képzeld el, hogy ugyanez a sorozat egy pesti, egyetemi környezetben játszódik (mondjuk ELTE bölcsész + BME programtervező matematika kar) - ahol:

 

- A fiatalok szorgalmasan tanulnak, lelkiismeretesen készülnek a vizsgáikra (amit aztán tanári dícsérettel sikeresen le is tesznek)

- Csak egyetlen egy barátjuk/barátnőjük van évek óta - akivel összeházasodni is szándékoznak az egyetem elvégzése után,

- Beosztók, józanul bánnak a pénzzel, még megtakarításaik is vannak

- Nem fogyasztanak alkoholt, a drogot hírből sem ismerik.

- Tisztelik a szüleiket akik támogatják őket és akikkel remek, baráti viszonyban vannak

- Edzik a testüket és szellemi játékokkal csiszolják az elméjüket

- Templomba járnak vasár- és a nagyobb ünnepnapokon

 

- Ha úgy adódik, kultúráltan szórakoznak - de csak max. este 10-ig - mert a korán fekvés és korán kelés az egészséges életmód egyik alapja.

 

No, kérlek - ezekből faragjál te sorozatot - de oylat, amit néznek is ám :-)))))

.

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (5860)
Böszőke Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5861

Köszönöm!Nevettem egy igazán jót!

Tökéletes a keresztelésben kapott nevük:)

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (5860)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.11.04 0 0 5860

Egyszerűen érthetetlen, hogy miről beszélsz, miféle elvárásaid lennének ettől az egész ostoba, erőltetett történettől, amit bónuszként olyan ellenszenves pofákkal tesznek nézhetetlenné, mint Majom Lali, Fasz Marci, Töketlen Joe, Laliszopó Gábor, No Comment Kristóf.

Előzmény: GPS (5856)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.11.03 0 0 5859

kíváncsian várom, Zsóficicának mikor esik le, hogy bizony  Viktorka úgy átb.ta a palánkon, hogy csak na !

nézek Creative Commons License 2014.10.31 0 0 5858

az sem semmi, amikor az üzletemberek hajót vesznek..

Karesz semmivel sem jobb a Lallernél..ez utóbbi azért nem életszerű, mert réges régen kezelni kellene.

sőt..az sem életszerű, hogy még nem ütötte le  senki a lakótársai közül...károkozás, bajkeverés, uszítás, és csak úgy megnyugvásként...

gombóc63 Creative Commons License 2014.10.31 0 0 5857

Tudom, hogy ez a heppem, de mondjál nekem egyetlen életszerű történetet ebben a sorozatban?!

Előzmény: GPS (5856)
GPS Creative Commons License 2014.10.31 0 0 5856

 

Meg kell jegyezni, hogy az egyébként tűrhetően vezetett forgatókönyvbe néha teljesen felesleges és a sorból kilógó elemeket is beszőnek, mint afféle szürreális humorelemet - ami viszont néha nagyon nem illik bele  egy kvázi-reallity-be.

 

Teljesen értelmetlen és irreális volt Lalit abban a búvárfelszerelésben megjelentetni - ami egy komoly, százezres nagyságrendű felszerelés volt, ami nem terem csak úgy a szekrények alján, a lomtalanításkor.

 

Még a sorozat hangulatgörbéjére sem figyeltek rendesen az alkotók - hisz egy ideje az egész történet-folyam elég drámai hangulatú minden síkon, vagyis egy gramm oka sincs senkinek sem az örömködésre (ami nem baj, hisz az élet is ilyen hullámzó) - ezért az ilyen olcsó gag-ek meg pláne kilógnak az utolsó részek általános hangulatából.

 

Vicces sem volt, életszerű sem - sőt, az egész uszodai jelenetet ki lehetett volna még jobban maxolni enélkül az olcsó "poén" nélkül is.

.

gombóc63 Creative Commons License 2014.10.31 0 0 5855

Ma???? Mindig!:-)

Előzmény: Magdi60 (5854)
Magdi60 Creative Commons License 2014.10.30 0 0 5854

Ma mindenki infantilis volt. Mintha nem is felnőtt emberek lennének.

Lali meg a 100 ezres bort tényleg ne a konyhába tegye.

Előzmény: Mackóbogár (5853)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!