Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

BMWsok Creative Commons License 2018.11.15 0 0 1279

Ha modern és megbízható rendszert keresel, nézd meg a Car-Őr oldalát.

 

Nekem is az van az autómban, én nagyon javaslom, pláne hogy még havidíja sincs.

Előzmény: kgkelemen (1278)
kgkelemen Creative Commons License 2018.11.15 0 0 1278

Köszönöm!

A pajzsot ismerem.

Az kizárt. Több ismerősömnek is van, de nagyon kiszerettek belőle. Valami modernebbet szeretnék.

De azért köszi!

Előzmény: zoli07 (1274)
kgkelemen Creative Commons License 2018.11.15 0 0 1277

Köszönöm!

Na igen! :)

Megfontolandó...

Előzmény: pacsepa (1275)
pacsepa Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1276

Ne autóriasztót vegyél, az senkit nem riaszt. Pláne azt, akit kellene. Autóvédelmi rendszer kell Neked!

De ez csak kötözködés a részemről.

Az A3-as kelendő a lopósoknál.

Ezt a Gorilla-t nem ismerem, most néztem.

Igazából a GSM zavar benne, zavarvédelem ide, zavarvédelem oda, nem bízom benne. A motortér blokkolását ugyanakkor alapnak tartanám akkor is, ha az autót egyébként nem tudják elvinni.

Direkt nem írok márkát, nem fizet senki érte.

Javaslom az RF távirányító nélküli, motortérvédelemmel rendelkező rendszereket keressed!

A távirányító nélkül a kezelése kevésbé komfortos, de biztonságosabb.

A motortér védelme egy jól beszerelt védelem esetén nem elsősorban a kocsi védelmének kikapcsolási veszélye miatt fontos. Egy mostani modern autóból a közepesen hozzáértő a parkolóban állva 30 perc alatt kirámol fél milla értékű alkatrészt. És ez nem elmélet, hanem csinálják!

 

Előzmény: kgkelemen (1273)
pacsepa Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1275

Vagy olyat, ami ugyanazt tudja, csak kevesebb marketing költséget kell fizetni.

Előzmény: zoli07 (1274)
zoli07 Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1274

Pajzs

 

 

Előzmény: kgkelemen (1273)
kgkelemen Creative Commons License 2018.11.14 0 0 1273

Sziasztok!

 

Most vásároltam egy Audi A3-ast.

Autóriasztót szeretnék bele. Mit javasoltok? A Gorillát nézegettem, de nem nagyon van róla még értékelés. Gondolom nem olyan régi a rendszer.

Használja valaki? Tényleg elegendő védelem? Ahogy látom, azért nem olyan sok mindent tud és nem is olcsó.

Köszönöm a segítséget!

pimmi Creative Commons License 2018.09.01 0 0 1272

Sziasztok, ven egy ilyen riasztóm a sárkányban :  rhino z1m nn

az egyik távval müködik csak, a másik ad jelet megnézte egy ismerős de nem veszi a riasztó valószínű elprogramozódott mert eddig jó volt, elemcsere után már nem, szóval ehhez kellene hogy hogyan lehet a távot megtanítani neki, van egy halom doksim hozzá mert minden megvan a távhoz még a beszerelési gari is de a táv tanítás egyikben sincs leírva, köszi előre is.

leito714 Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1271

Sziasztok,

100e forintig keresek olyan riasztót/rablásgátlót, ami a telefonom bluetooth jelére engedi indítani az autót, a gyári kulcsal aktiválható, telefonos alkalmazáson keresztül nyomon követhető és távolról indítható legyen vele az autó. (mobil adatra előfizetett simet tennék bele) A gyári kulcson túl, nem szeretnék még egy távirányítót magammal cipelni.

Olyasmit mint ez

https://www.hondatimuhely.com/pandora

(akár ez is lehet megoldás, de számomra teljesen ismeretlen gyártó)

 

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.15 0 0 1270

Szia!

Ugyanez most a dilemmám.

Sikerült használható infót szerezned?

Melyiket választottad?

Udv

Előzmény: fefe11 (1260)
Ladislas2008 Creative Commons License 2018.04.15 0 0 1269

Sziasztok! Nemrégiben vásároltam használt autót, melyben van egy Caesar CT-211U típusú autóriasztó, rablásgátló. Szerintetek honnan tudhatnám meg, hogy a rablásgátló funkcióhoz van-e rejtett gomb beépítve ill. milyen funkciók vannak beüzemelve? A kereskedő nem tudott érdemben válaszolni, a szomszédokat meg nem szeretném az állandó vinnyogással zavarni a tesztelgetéssel :-)

 

Jó lenne a riasztó ki/bekapcsolásakor a csippantó hangot is kikapcsolni, elég az index villogása. Ehhez el kell vigyem autóvillamossági szerelőhöz vagy valahogyan én is kitudom szedni? Köszönöm a tanácsokat!

BádSzpenszer Creative Commons License 2018.03.21 0 0 1268

Hali,nekem csak a házikó kell.

A bele jó.

Ha tudok valamit szólok.

Előzmény: labrador13 (1267)
labrador13 Creative Commons License 2018.03.21 0 0 1267

Hali nekem is ez a fajta kellene. 17 eves ugyszint es elejtettem azota nem tudom a riasztot es a kozpontit hasznalni. Szet szedten a nyak hatoldalan vannak szamok amikbe bele van karcolva. Gondolom igy kellene tanitani. Ha talalsz valahol akkor szolj kerlek egy privatba nekem is. 

Előzmény: BádSzpenszer (1261)
Akkc Creative Commons License 2018.03.20 0 0 1266

Üdv, 

 

Engem nem a legjobb, legbiztosabb védelem érdekel, hanem az amelyikkel a legjobban lehet csökkenteni a biztosítás, a casco árát vagyis amelyikkel a 

leggazdaságosabb a gépjármű fenttartása, mivel sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy én okozok bármekkora kárt figyelmetlenségből minthogy valaha is ellopnák a kocsit.  

 

Tehát melyik védelmi rendszerre, (s melyik biztosítónál ) lehet a legtöbb kedvezményt kapni ? 

 

Egyről tudok, az a pajzs (pl. uniqa biztosítónál), az hamar behozza az árat a biztosítási díjcsökkentésben, legalábbis esetemben. 

 

 

Snipereazy Creative Commons License 2018.03.03 0 0 1265

Valaki tudna segíteni abban, hogy rfid autóriasztó kártyáját elhagytam, milyen másik rfid-s kártyát kelle venni amit be lehet tanítani újrta a rendszerrel.

Úgy látom több féle van és elég olcsók, cserébe a riasztósok kb. 12* áron dobják hozzád.

BádSzpenszer Creative Commons License 2018.01.25 0 0 1264

Az az igazság,hogy nekem igazából a házikó kéne mert a tartalék táv füle eltört,eltörték, így kaptam.

Ez egy központizáras riasztó,de fogalmam sincs,hogy ez ugró vagy fix kódos.

Mondjuk jól jönne egy jófajta,mert a tartalék az első gombja szarakodik.

Előzmény: zsolee (1263)
zsolee Creative Commons License 2018.01.25 0 0 1263

Ez így elég kevés.Ebben atokban volt fix és ugrokódos verzio is

Előzmény: BádSzpenszer (1262)
BádSzpenszer Creative Commons License 2018.01.25 0 0 1262

Elégge gagyi a kép,mert az index csak ezt engedi be.

Enforcer.

Előzmény: BádSzpenszer (1261)
BádSzpenszer Creative Commons License 2018.01.25 0 0 1261

Üdvözlet Mindenkinek!

A képen látható távot keresem.

A kütyű 17éves és sehol nem lelem és a neten mostanában nem találkoztam ami eladó lenne.

Köszi.

fefe11 Creative Commons License 2017.12.31 0 0 1260

Üdv mindenkinek.
 Új autó vásárlása előtt állok, és azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől, milyen védelmi rendszert javasolnak. Szinte minden "menő" rendszert (
Blue16, CARPROTECT, Pajzs, Car-Őr, Skyguard stb.) végig olvastam, de nem tudok dönteni. A lényeg nem szeretnék havi felügyeletért fizetni. Szerintetek távirányítós, kódpados vagy proxis élesítésű jobb? Teljesen laikus vagyok a dologban.

Várom a tapasztalt, hozzáértő tanácsokat.

 

Miért válasszam inkább pl. a Pajzs Vémár Komplexet a Blue 16 vagy Car-Őr, CARPROTECT, Skyguard helyett, vagy fordítva. Melyik rendszer jobb, megbízhatóbb, üzemképesebb a többinél? Melyik biztosítja legjobban a kevésbé ellophatóságot és miért?

 

Most néztem egy videót, amiben a Pajzs tulaja azt mondja, az ugrókódos távirányítójuk kódját nem tudják ellopni/feltörni.

Közben találtam további videókat, amik az ellenkezőjét mutatják be, sőt az echo tv-s műsorában beszélt Tímár Úr egy volt autó tolvajjal az ugrókódos riasztók kikapcsolásáról, egy egyszerű műszer segítségével. Ami a közelben levő összes autó riasztóját kikapcsolja.

No most akkor mi a helyzet ezzel az ugrókódos távirányítóval??

Tud valaki még esetleg erre is válaszolni a védelmi rendszer dilemmámon kívül?

útazó Creative Commons License 2017.12.17 0 0 1259

Tyüha ezt nem tudom ! Ilyen a táv irányító !   Vagy hol találok ilyet 1 másikat ??? Köszi a segítséget !

Előzmény: zsolee (1258)
zsolee Creative Commons License 2017.12.16 0 1 1258

Távirányító frekvenciája?

Előzmény: útazó (1257)
útazó Creative Commons License 2017.12.13 0 0 1257

Két távirányító van a másikkal nyit-zár messziről ! Át forrasztottam amit lehetett, újabb elemek de semmi változás.   ????? 

Előzmény: LyPapa (1256)
LyPapa Creative Commons License 2017.12.13 0 1 1256

Lehet, hogy a riasztó vevő antennája elpozícionálódott.

 

Üdv:LyPapa

Előzmény: útazó (1255)
útazó Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1255

Segitség : Autó távirányító csak közelről nyitja az ajtót, de régebben távolról is nyitotta. Kicseréltem az elemeket újra de a jelenség ugyan az. Mi lehet a probléma ??  Köszi a segítséget.

Noresz17 Creative Commons License 2017.10.22 0 0 1254

ÜDV 
valami  mindig leszívta a kocsin az akkut idegesített belenéztem találtam benne régi autóriasztót ami a bűnös szerintem. Nem tudom hogyan tudom kiiktatni ha lehúzom be se indul .Touch Safe TS422P egyik másik DS1 és van egy DARK HORSE KV01 ezek vannak benne valami kapcsolási rajz nem lenne valakinek hátha abból kitudok bogarászni valamit köszönöm!

Dani Budai Creative Commons License 2017.10.01 0 0 1253

Köszönöm a gyors választ de az enyém igy néz ki.

fepeti001 Creative Commons License 2017.10.01 0 0 1252
Előzmény: Dani Budai (1251)
Dani Budai Creative Commons License 2017.10.01 0 0 1251

Sziasztok laserline 989 tipusú riasztón hol van a dip kapcsoló köszönöm

Konstansvalue Creative Commons License 2017.08.30 0 0 1250

A gyári autóriasztót hogy lehet kipróbálni, kvázi betesztelni hogy működik-e?  Szerviz? Vagy hogy provokáljam működésre?  Még soha nem szólalt meg,  kíváncsi lettem....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!