Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.06 0 0 5997

azt most hagyjuk, hogy előtte mi volt. adott szituációban Áron megtalálja a csekket, amit sürgősen be kell fizetni, leüvölti Hannát, hogy menjen el befizetni, majd elrohan a városba. ez csak akkor logikus, ha leckéztetni akarja a csajt, de annak csak akkor lenne értelme, ha nem lenne sürgős a befizetés.

Előzmény: Luca_41 (5993)
Luca_41 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 5996

Nem tudta elviselni, hogy valamelyik exlakó szobáját azonnal ki akarta venni, utána meg nyomult Kareszra. Talán ezért. 

Előzmény: GPS (5995)
GPS Creative Commons License 2014.12.06 0 0 5995

 

Hát utoljára az ablakbetörés miatt - amit majdnem rávertek Kareszra. De hogy előtte miért fújt rá, azt én sem vágom.

.

Előzmény: nasszer2 (5994)
nasszer2 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 5994

Itt rohadjak  meg a fórum népe elött,de Karesz miért utálta Vandát?Na ezt nem vágom.....

Előzmény: nézek (5992)
Luca_41 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5993

Mé'? Hanna a tanyán lakik és nincs lába? 

Előzmény: Törölt nick (5987)
nézek Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5992

Hanna asszem nem vállat gyereket, egyszerűen csak bekapta a legyet....

 

...hogy Hanna baráti köre ilyen,  még felháborítóbb...az még talán betudható Karesz csekély értelmének, hogy égessék el Áron jegyzeteit(is) de ez a hülye pi@sa még egyet is ért...

sajnos akaratlanul is felmegy a vérnyomásom az ilyen töksötét Karesztől, és a tanulás fontosságát figyelmen kívül hagyó, semmire sem értékelő Hannától... 

Dzsó, mint apuka..szóba sem jön, mint segítség...na persze, annak ott van a másik visszahúzó súly a Barbi..

Böszőke Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5991

BÉCY-nek  már van nője,ott az ágyán  Zsófi,tényleg minek néztem bele a mai részbe...,hánynom kell,Viktor le is köphetné még mindennek a tetejébe...

Hannára már nem is tudok mit mondani.

Előzmény: Cambiasso87 (5990)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5990

Sajnos sok ilyen van az ÉNBP-ben :) Hannácska, Regi, Karcsi, Barbi, ha én lennék a producer azonnal repülne és behoznék új szereplőket. Bécynek pl. lehetne egy nője vagy vmi, meg Dáviddal + Kristóffal is lehetne kezdeni vmit

Előzmény: Mackóbogár (5989)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5989

pontosan ez a helyzet: "terhes és cső" :-))) Ráadásul ez baromi jó kifogás mindenre, " ne kiabálj velem Áron, terhes vagyok " Nem mossa fel a lépcsőházat, mert terhes. Egy élhetetlen kis pukkancs a csaj.

Előzmény: Cambiasso87 (5988)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5988

Tényleg Hannácska mit csinál amúgy? Vagy terhes és cső?

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5987

mondjuk én ott akadtam el, hogy Áron miért nem ér rá befizetni a csekket, amikor amúgy is a városba megy.

Előzmény: Mackóbogár (5986)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5986

ez a Hannácska egy kész katasztrófa. " még sosem fizettem be egyedül számlát ". Jézusmária, hol él ez ? Nem a holdra kell leszállni, csak egy egyszerű csekket feladni, az nem olyan bonyolult. Totál életképtelen, egyedül teljesen elveszne...és Ő vállal gyereket ?

Előzmény: GPS (5975)
GPS Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5985

 

"A szakáll kizárja, hogy húgod legyen?"

 

Azt nem, de ha pechére rám hasonlítana - hát akkor igen rusnya fehérnéppé cseperedne, az biztos.

.

Előzmény: Luca_41 (5983)
GPS Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5984

 

Én megértem azt, ha egy fiatal pályakezdőt zavarja az, hogy pl. úgy fogadják a szakmában, hogy: "Hehe, te vagy a kis Karsai?".

 

Fiatal korban pláne zavaró - amikor mindenki "önmegvalósítani" akar (persze, nem az a tróger-réteg, amelyik vidáman lubickol valamelyik ismert rokona árnyékában) - szóval érthető, ha nem akar "A kis XY lenni".

 

Még akkor sem, ha a nővére ismertsége révén könnyebb lenne az útja (legalábbis a startja).

.

Előzmény: Törölt nick (5982)
Luca_41 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5983

A szakáll kizárja, hogy húgod legyen?

Előzmény: GPS (5976)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5982

egy ember befolyásától nagyjából független, hogy hány ember ismeri az utcán.

meg hát ugye, mit is intézett volna el a sztori szerint: egy mellékszerepet az Éjjel-Nappal Budapestben. hát ez tényleg majdnem egy Rupert Murdoch.

Előzmény: GPS (5981)
GPS Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5981

 

Ezt nem így kell tekinteni. Az ismertség egymagában egy mérhető érték - attól függetlenül, hogy mitől lett ismert az illető.

 

Ha valakinek a nevét és a hozzákapcsolodó személyt mondjuk 1 millió ember ismeri az országban - az már brand-nek számít. Ha mondjuk 5 millió ember tudja, hogy kicsoda XY - az még erősebb brand.

 

Ezt szakemberek mérik, listák és rangsorok léteznek azokról a személyekről akiket 100 ezernél több ember ismer. Aféle VIP-listák, ahol lehet feljebb, vagy lejjebb kerülni - attól függően, hogy mekkora a közszereplési indexe adott időszakban.

 

Pl. Karsai pár évvel ezelőtt igen előkelő helyen állt, a fél ország ismerte a TV-s táncműsor révén.

Amióta kivonult a magyar közszereplésből, bizonyára jóval lejjebb csúszott, de azért bőven fent van még a listán, hisz mi is tudjuk, hogy kiről van szó.

 

Lehet ezt a rendszert szeretni, vagy nem szeretni - de ez így működik, mese nincs.

 

Egyébként nincs miért bántani a lányt: nem ártott senkinek, nem az adófizetők közpénzéből kereste meg a jövedelmét - így hát az égvilágon semmivel nem vádolható. Akinek teszik nézi, akinek nem az nem nézi. Senkinek nem nyúlt a zsebébe, hogy lássák.

 

Hogy most a németek igen szépen fizetnek neki a "színpadi zuhanyozásért" és hogy ebből élete végéig biztosította a tisztes jövőjét egy aktív táncos-kor utáni életjáradékkal (ezeket ő nyilatkozta) - hát brávó neki, utána kell csinálni, szabad a pálya.

.

Előzmény: Törölt nick (5980)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5980

az a durva, hogy ebben a történetben Karsai Zita lenne a "valaki". mármint maga szerint.

Előzmény: GPS (5976)
gombóc63 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5979

Azt hittem, hogy ebben a sorozatban rondább csaj nem lesz mint Barbi...tévedtem....Luca az:-(

CérnaSzáll Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5978

Félhúg, de azért a nagy lobonc szerintem hasonlít. De az a csaj már az X-faktorban is úgy harangozódott be, hogy KZ testvére, aztán átmentették az ÉNB-be.

Előzmény: GPS (5976)
nézek Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5977

mint szinészi alakítás igencsak remek volt, mert rémálmaim voltak...

 

...Zsófi részegen olyan fittyedt alsóajkat produkált, hogy jaj...majdnem pocsolyarészegen olyan bután nézett a tátott szájával, hogy le a kalapot...

GPS Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5976

 

Pár napja olvastam egy interjút a most Kőlnben élő Karsai Zitával (aki nem tudja: a táncosnővel, VELE, NI) - szóval ő mondta, hogy a Kata nevű húga az Éjjel Nappalban szerepelt.

De ő ezt nem szeretné összekapcsolni az ő nevével, nehogy az legyen, hogy a lány "valakinek a húga".

 

Agyaltam, hogy vajon melyik lány lehetett a Karasai-húg, hát valahol rábukkantam, hogy hát a Fannika volt az.

 

Érdekes, mert a két lány annyira nem hasonlít egymásra, hogy akár az én húgom is lehetne (pedig nekem szakállam van).

.

GPS Creative Commons License 2014.12.05 0 0 5975

 

 

"katasztrófa szerencsétlen csajszi,hiszen saját magát sem bírja elviselni  ........"

 

A sötétség és butaság mindig utat tör magának.

Ha ez még akaratossággal és agresszivitással is párosul, akkor teljes "a siker".

.

Előzmény: Böszőke (5974)
Böszőke Creative Commons License 2014.12.04 0 0 5974

Őszintén remélem,hogy minél előbb elvetél,mert katasztrófa szerencsétlen csajszi,hiszen saját magát sem bírja elviselni  .........

Előzmény: nézek (5973)
nézek Creative Commons License 2014.12.04 0 0 5973

aszongya:    -....nem bontottam ki a leveleket, gondoltam majd együtt közösen....

                        -...annyi dolgom van, például terhes vagyok...

nézek Creative Commons License 2014.11.30 0 0 5972

Talán Leóra osztották az egyik legnehezebb szerepet...  röhögés nélkül kibírni...

Mackóbogár Creative Commons License 2014.11.30 0 0 5971

spirituálisan megátkoztad ? :-))

Előzmény: Törölt nick (5970)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.30 0 0 5970

Ma Leoval találkoztam egy benzinkúton. Taxis civilben:) Dobtam pár gyűlöletgombócot az irányába.

nézek Creative Commons License 2014.11.29 0 0 5969

Viktor...Viktor...te csúnya fiú...  ártatlan kislánykát így megszopatni  őőő...   megvezetni...nahát..

nézek Creative Commons License 2014.11.28 0 0 5968

igen, hatalmas hőstett volt az apukától...aki a büdös életben nem nevelte a lányát(sem)...úgy kurvakönnyű élni, hogy csak a testemmel foglalkozom, meg a napi muffal...hogy a gyerek létezik e, az nem érdekes...majd az anyja...

 

a terhes kislánynak meg tetszett a ritkán látott apuka keménykedése egy idős, erősen felindult emberrel szemben, aki a maga, kissé alpári módján megpróbálta a ház érdekeit érvényesíteni. sajnos ez a jelenet is az életből merittetett...

 

ezt a kudarcot az öreg nem hagyja annyiban,  és valami mellékszálon még találkozunk vele... ugyanis a házban egyre több a kosz. (meg a lakásban, meg a konyhában, meg a szennyestartóban)...

 

hogy valami szép is legyen...nos Bécy új szerzeménye, az igen formáscsöcsű nyuszifül...jééézusom...nem is csodálom, hogy bekattant...irány a lepedő...

Előzmény: Magdi60 (5967)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!