Keresés

Részletes keresés

Kanga M. Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51438
Jó.
És akkor te vagy a tizenötödik. igy teljes a lista. :-)
Előzmény: Törölt nick (51436)
kivi Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51437
Nem jönnek a fotók?
Előzmény: Törölt nick (51436)
Amtibácsi Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51435
A Mikulásfutás eredményeit megnézhetitek itt . Sajnos Vácon nem volt internet és csak most értünk haza. A képek is mennek folyamatosan.
Előzmény: Kanga M. (51428)
Hauanita Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51434
OFF
Jaj, Löpe, ez az "úszásztam". Nem létezik, hogy Te még nem ismered Balázs gépíró stratégiáját! Nos. Úgy csinálja, hogy nagyjából besaccolja, milyen betűk vannak egy szóban. Az úsztam szóban pl. van s meg z. Szerintem esetleg arra gondolt, hogy amit csinált, annak nem sok köze volt az úszáshoz, ezért az "úszkáltam" szó volt a fejében. Na, ekkor az eszébe jutó betűket véletlenszerű sorrendben lecsapkodta, és előállt a szó. Már próbáltam megnevelni a helyesírását, de még nem sikerült elérni nála, hogy legalább 3 sort hiba nélkül írjon le folyamatosan. Arra viszont büszke vagyok, hogy valamikor még február magasságában addig piszkáltam, amíg legalább ékezetes betűket kezdett használni. Előtte ugyanis kb. fél évembe került, míg az egyik hozzászólásából kibogoztam, hogy a "valatoko", az "váltakozó" akar lenni. :-))))

Az Idősebb Testvérek Szövetségének Nevében, üdvözlettel: Anita
ON

Előzmény: löpe (51408)
Hauanita Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51433
Hiver!
Jó olvasni ezt a sok-sok jó edzésbeszámolót! Kívánom, hogy kitartson a lelkesedésed addig a bizonyos tavaszi maratonig!

LN!
Neked pedig sok-sok jó futást kívánok az új cipőben, és sikeres alapozást!!

Előzmény: Hiver (51430)
BBking Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51432
szivesen megneznek egy olyan statisztikat, ahol a hirtelen nott edzesadag es a serulesek korrelaciojat vizsgaljak. Imho nem ekkora terhelesra van dizajnolva a szervezetunk, szoval nekem tul surunek tunnek a serulesek az atlaghoz kepest...
amugy gratula a 40-hez, meg a 150-hez is csak eszembe jutottak a fentiek...
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51431
:-))))
Gratula!
Pihenő, 70 kilométerrel? Életemben nem futottam ennyit talán egy hónapban sem!
Előzmény: Hiver (51430)
Hiver Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51430
Hogy ne csak a read-onlyk tábora nőjön, most megint write-onlyként jelentkezem:
MEGCSINÁLTAM!
Megvan a mai 40-es (3:08), és ezzel a 150-es hét is (ami 152 km lett)!
Köszi mindenkinek, akivel a héten együtt futottunk: Nyuszi, offtopik Móni, Kovács Kriszta, és főleg a mai segítőknek, Tapirkának, Kicsi Hangyának és Ákibácsinak (akihez a hét beszólása fűződik: "Nő után ennyit még nem futottam!" Kb. egyperces késéssel iramodott utánam, így ma egy 10:30-as félkörrel melegített, hogy utolérjen :o)

Elég jól elfáradtam, de szerencsére mégsem annyira, mint vártam. Mikor hazaértem, megállapítottam, hogy álmosabb vagyok, mint éhes, ezért csak gyorsan bekapok vmit, és lefexem. Na ez a gyorsan bekapok vmit így nézett ki: 1 kivi, 1 mandarin, 1 naspolya, 1 tányér húsleves sok tésztával, némi főtt krumpli, egy kis kolbász, és egy gyümölcsjoghurt. Aztán lefeküdtem 3 órára aludni, de már 2 óra múlva kidobott az ágy. Szóval minden OK, semmi hullafáradtság.

Jövő hét pihenőhét, csak 5 futással és 70 km-rel. Futásról nem sokat szeretnék hallani, jöhet a sok munka + mozik + koncertek!

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51429
Bocs, én most nem tudok foglalkozni vele, kérlek, keressél mást.
Előzmény: Kanga M. (51428)
Kanga M. Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51428
Miku futás Vác

A Futóbolondok okozta különítmény tiszteletére gyönyörű napsütés és néhány megkésett Télapó jelenlétében futás történt ma Vácon.
A Spenót vezette, azaz hajtotta női négyes (Aagica, Chino, Krisz, Rohamcsiga) két krampusszal, sikeresen abszolválta a távot. Spenót Mikulás, a négy hölgy rénszarvas szerepében kocogott.
Futurét a második helyen láttam futni, sajnos a végeredményt nem tudom.
Futottak még: kanga férj, kanga gyerek 2. (aki még ott volt és nem ismerem elnézést)
A futás után (Spenót szerint) testömegindex csökkentő szaloncukrral kezeltük magunkat.


A képek jók lettek, sajnos felrakni nem tudom. Kutyi, lehet, átküldöm Neked, te talán ügyesebb vagy.

Kanga M. Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51427
domain reg. teljes lista

sánta kutyi
kanga
skót
lunanot.
caspi
amatőr
leander
7241gabi
zakka
amat
lassú nyíl
cicó
obor
futószunyog(h)

Előzmény: futoszunyog (51426)
futoszunyog Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51426
kanga
domain reg.: Én is!
Előzmény: Kanga M. (51421)
obor Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51425
Két dologban is igent mondanék.

1. Részemről sincs kifogásom,h a fényképem, hozzászólásaim belekerüljenek az oldalra.

2. Én is hozzájárulok a dom.reg.-hez. Ha gyakorlati befizetésre kerül sor, megkérnék valakit rendezze helyettem, jelezze és én Neki rónám le tartozásom, vagy jelezzétek milyen módon tudnám önkéntes tartozásomat lerendezni.
Kösz

Mindenki érezze magát megdicsérve, mert fut, gyakorlatilag készül valamilyen formában a jövő évre. Nagyon mennék már én is.:-((( Lehet,h a héten fittyet hányva érzékeny arcomnak elindulok én is. Sok a lemaradás, sok a feladat.

BBking Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51424
Imho ha a sebesseg szamit, akkor rekortan, ha az elvezet, akkor terep.
Nalam beton az utolso az biztos (de mivel varoslako patkanynak van lenni szerencsem, igy legtobbszor ez jut.)
A szigeti puding egy kulon mufaj, nekem olyan erzes, mintha mely sarban futnek, szoval az nekem nem jon be.
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51423
Ha lehetne kérnem, ne listázzunk egyfolytában! Látszik, hogy van elegendő jelentkező, szerintem a következő találkozón esetleg össze lehet dobni. Ha nem jön össze, írjátok meg a hiányzó összeget, és feladom postán...
Cicóka_ Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51422
Kanga,
légyszíves engem is vegyél fel a listára
forintban tudnám fizetni
Cicó_
Előzmény: Kanga M. (51421)
Kanga M. Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51421
domain reg

sánta kutyi
kanga
skót
lunanot.
caspi
amatőr
leander
7241gabi
zakka
amat
lassú nyíl

Előzmény: Lassú Nyíl (51417)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51420
Én se vagyok közgazdász, de ha Neked a Valami ezt súgja, akkor rendben:-) Szóval, akkor a főtt ételre vonatkozó kit ételem törölve:-)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (51418)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51419
"...aszfalt, terep vagy gumiszőnyeg?"
Igen. Köztudottan jobban támogatom az aszfaltot az átlagnál, de a döntésem helyességét egyelőre nem tudom kísérletileg 100%-ig alátámasztani, ugyanis nehezen megmondható, hogy a tavalyi problémáim oka a talajban keresendők-e. Ha az ember talál egy jó kis erdei ösvényt, amely nem túl nedves, nem túl száraz, nem gödrös, árkos és nincsenek rajta faágak, kövek, akkor azt hiszem érdemes azt választani. Az aszfalt hátránya a keménysége (erre szoktam mondani, hogy ezért nem sajnálom a pénzt a cipőre), előnye a megbízható minőség, az esetleges gödrök jól behatárolhatók. Személy szerint földúton nem merek gyorsan futni, mert mindig akadnak, gödrök, göröngyök, ezektől már párszor igen kellemetlenül éreztem a lábaimat. Műanyagpályán még nem futottam számottevő mennyiséget, a földút aránya 10-20% között, a többi aszfalt.
Előzmény: löpe (51408)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51418
Sztem felesleges. Nem vagyok közgazdász, de valami azt súgja, hogy ha a beszedés/befizetés költségei meghaladják a befizetett összeget, az nem jó. :-) Lesz még máskor is lehetőség, akkor meg segítenek mások. Nem kell centivel mérni minden alkalommal. :-)
Előzmény: Lassú Nyíl (51417)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51417
Kanga, engem is hozzáírhatsz a listához azzal a feltétellel, hogy ha több gyűlne össze, mint a szükséges 15 aranydollár, akkor arányosan csökken az egy főre jutó összeg. De szíp is lenne, ha a koponyánkénti 50 Ft alá kerülnénk (és nem csak a piszkos anyagiak miatt;-)
Előzmény: Kanga M. (51416)
Kanga M. Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51416
domain reg

sánta kutyi
kanga
skót
lunanot.
caspi
amatőr
leander
7241gabi
zakka
amat

Előzmény: amat (51413)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51415
Tegnap kicsid szaladgáltam, de csak részben sikerült.
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51414
aszfalt, terep vagy gumiszőnyeg? Szerintem a helyzettől is függ: például gumiszobába csakis gumiszőnyeg:-)
Előzmény: löpe (51408)
amat Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51413
Szia(sztok) ! Engem is felírhattok a listára, hasonló hozzájárulással, mint a többiek.
Előzmény: Kanga M. (51404)
miki Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51412
"mi a FB-k véleménye: aszfalt, terep vagy gumiszőnyeg?"

Szerintem mindhárom. Minél kevésbé egyoldalúan terheled magad, annál kisebb az esély a sérülésre. Bár a gumiszőnyeggel nincs tapasztalatom. Ha nagyon puha, erősítésre akkor is jó lehet, mint a homokban futás. Legalábbis én így képzelem.

Előzmény: löpe (51408)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51411
Ma kicsit korábbra tettem a futást a szokásosnál. Igazi tél volt: befagyott pocsolyák, óvatos napsütés, a szarvasok napoznak az út mellett. Ennek ellenére nem volt jó a hangulatom.
Erősebben futottam a tervnél, 40-50 másodperccel jobb km-ek, mint tegnap. Hogy ebben a tegnap olvasott edzéselméleti résznek, vagy a ma (későn) olvasott hozzászólásnak volt nagyobb szerepe, nem tudom. Ami viszont mérhető volt (rászántam magam ismét a pulzusmérőre), az a 80% körüli terhelés, ami az év elejéhez képest elég erős.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51410
"Egyrészt, mivel idősebb vagyok nála, másrészt, mivel okosabb."

Ez szép beismerés volt. :-)
(Végül is elég kétértelmű mondat.)

Előzmény: löpe (51408)
Kanga M. Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51409
kutya! gondoltam :)
én viszont harmadszorra kérdezem, KI gyűjti? KINEK adjam oda? nos?
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (51405)
löpe Creative Commons License 2003.12.07 0 0 51408
Balázs élettörténetében két dolog tetszett nagyon:

1. "úszásztam" Ezt a sportot nem ismerem. Biztos valami jó trendi extrém buli lehet.

2. Ti el tudjátok képzelni a leendő magyar országos 800-as csúcstartót, amint 10-12 évesen az előszobai gardróbszekrény emeletére bújik, becsukja az ajtót, és alszik tovább, hogy ne kelljen reggel úszni mennie? Csak szegény édesanyját sajnálom.

Ami nem tetszett:

1. Amit a bátyjairól írt. Szerintem csak azért, mert valaki gyorsan tud futni, még betarthatná az alapvető erkölcsi szabályokat, például azt, hogy mindig kalapemelve, tisztelettel emélkszik meg bátyjairól, és minden mondata végére, amit róluk ír, kiteszi szépen: Igen Uram, Igen! Nekem is van egy öcsém, és nem venném tőle jó néven, ha tiszteletlenül beszélne rólam. Egyrészt, mivel idősebb vagyok nála, másrészt, mivel okosabb.

Futás: mi a FB-k véleménye: aszfalt, terep vagy gumiszőnyeg?

Előzmény: -balazs- (50971)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!