Keresés

Részletes keresés

elefantkillah Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5476
köszi
Előzmény: angyalhentes (5475)
angyalhentes Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5475
http://www.youtube.com/watch?v=z5LEZBVcb-w

Tudom, ez nem rendes összefoglaló, de a lényeg látszik benne.
Előzmény: elefantkillah (5474)
elefantkillah Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5474
hol lehet ezt az összefoglalót megnézni?
Előzmény: angyalhentes (5471)
dandoevan Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5473
így van! maradjon a seggén!
Előzmény: angyalhentes (5471)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5472
Mowbray ráadásul abszolút támadófocit játszat. Meg is mondta, hogy egy esetleges feljutás után sem fognak bunkerfocit nyomni a PL-ben, picsának-fasznak?
Előzmény: angyalhentes (5471)
angyalhentes Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5471
A szar szerződés kb. úgy néz ki, hogy PL fizut kap még mindig.

Ez a csapat jól játszik, ha megnézted az összefoglalót a Charlton elleni meccsről, te is láthattad, mennyire jól megértik egymást Brunttal, Bednarral, gyakorlatilag mindenkivel, aki körülötte játszik. Elmenni innen januárban egy olyan csapathoz, mint a Bolton vagy a Boro, akik könnyedén kizúghatnak a szezon végén, de ha nem, akkor is érdektelen fos játékot játszanak oltári nagy hülyeség lenne.

Júniusban tudni fogja már, hogy feljut-e a WBA, kik estek ki a PL-ből, ráadásul ha ingyen megy, nagyobb fizetést is fog kapni. Semmi nem indokolja azt, hogy januárban eligazoljon.
Előzmény: DINO (5463)
kecsege69 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 5470

Persze, én sem azt írtam, hogy ez a szezon diadalmenet, de stabilan hozott egy szintet (egy-két kivételtől eltekintve), és már a gól/gólpassz nélküli meccsei közül is többön nagyon jól játszott. Szóval ez a mostani két meccs már érett, remélem, megtalálta a gólövő cipőjét (vagy sapkáját).

 

Előzmény: dandoevan (5468)
yourownhOle! Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5469
nem az egyetlen, vagy akkor még nem figyelted Hajnalt, aki a Karlsruhe húzóembereként, tavaly a másodosztályból feljutva 4. is volt a csapattal, tulajdonképpen ő viseli a 10-es mez posztját. most a szezon felénél is még mindig 6. a csapat, 5 gólja van 6 assist mellett. mondjuk, nem gond, hogy nem tudsz róla, én Gerától nem láttam már 2 éve egy lépést sem, de nem állítom, hogy Hajnal ebből a szar országból a Tényező.
Előzmény: DINO (5463)
dandoevan Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5468
az az igazság, hogy az igazán meggyőző játék az csak december óta, két forduló óta tart. az idei szezonban meglévő három gólját most szerezte. gólpasszt is csak kétszer adott e forduló előtt, egyet az augusztusi elsőben, egyet meg novemberben. lehet, hogy tényleg csak most lendül formába ebben a szezonban kint.
Előzmény: kecsege69 (5467)
kecsege69 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5467

Leginkább az volt vele a baj, hogy a második (kiesős) PL szezonjában alig játszott, a sérvproblémái miatt.

Egy rehabon töltött év után nyilván nem tolongott érte senki.

Aztán a tavalyi Championship éve sem sikerült különösebben. És messze nem arról van szó, hogy nem ízlett neki az a szint, mert érdekes módon idén tud ott is igazán meggyőzően játszani.

 

Előzmény: DINO (5466)
DINO Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5466
Rendben.

Nála gondolom az is "baj" volt, hogy ő tartotta benn gyakorlatilag a WBA-t.
Azaz úgy gondolták, hogy a feljutáshoz elengedhetetlen az ő ittléte.
A pótlása nagyon sok milliós tétel lenne.
Aztán a számításba hiba csúszott, Zoli meg beragadt.
Előzmény: zeuszka (5464)
Parmi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5465
Én meg továbbra is azt mondom, hogy ennél jobb csapatot érdemel(ne)
Előzmény: zeuszka (5464)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5464

OK.

Félreértés ne essék, nincs bajom Gerával, szerintem is jó játékos, de azért túlzásokba sem kell esni. Koumas vagy Kamara példája pedig pont azt bizonyítja, hogy van mód arra, hogy az ember a PL-be kerüljön innét. Nem tudom, milyen szerződése van Gerának pontosan, de ha akad nyáron egy klub, amelyik letesz érte 4-5 millió fontot, nincs az az isten, hogy ne engedték volna el. De hát nem volt, viszont ha így folytatja, akkor jövőre lehet. De én továbbra is úgy gondolom, jobban jár, ha kivárja a nyarat, könnyen feljuthat a csapata.

Előzmény: DINO (5463)
DINO Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5463
Aki ismeri Zoli tudását és mentalitását, az tudja, hogy nem tud úgy játszani (tartósan), hogy ne legyen hasznára a csapatnak.
Én az egyetlen olyan magyar focistának tartom, akiért külön is érdemes focimeccsre menni.
Hogy miért nem vitték el? 100 oka van.
Amikor benn tartotta a WBA-t és a szakírók beválasztották az év csapatába, akkor volt ugye topon. Keresték is sokfelől. De benn ragadt egy szar szerződésben és a másodosztályból már egészen másképp néz ki a dolog.
Előzmény: zeuszka (5460)
ChrisRea Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5462
valszeg mennek is vissza
--------------------------------------
18 Fulham 17 -10 13( Kamara)
19 Wigan 17 -16 12 (Koumas)
20 Derby 17 -33 6
Előzmény: ChrisRea (5461)
ChrisRea Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5461
Jason Koumas ( Wrexham)
Diomansy Mehdi Kamara (Paris, France)

Zoltán Gera ( Pécs)
Előzmény: zeuszka (5460)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5460

Na jó, asszem feladom, te vagy az élő példa rá, hogy fanatikus idiótákkal felesleges vitatkozni.

Komoly ember eleve nem von le következtetést egy szezon eleji uli-buli barátságos meccsből, azt meg végképp nem vágom, mi köze van ennek az augusztusi meccsnek ahhoz, hogy Gera mondjuk októberben többször is csere volt.

 

Gerzson egy olyan brilliáns, akinek a világ legtöbb csapatában a kezdőben a helye.

Ez a mondat meg olyan szintű gyerekes rajongásról árulkodik, hogy mindjárt elsírom magam. Ha tényleg így van, akkor miért nem vitte el nyáron mindjárt valami sztárcsapat? Érdekes módon Koumasért és Kamaráért volt kérő a tavalyi szezon után (nem kevés pénzt fizettek ki értük), Geráért viszont nem. Biztos hülye mindenki, továbbá Mowbray is egy dilettáns, mert Koumasból és Kamarából tudja csak kihozni a maximumot, Gerából meg nem. Anyám, úristen.

Előzmény: DINO (5459)
DINO Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5459
Te írtad, h lehet, h szar formában volt.
Azt nem nevezhetjük szar formának, amikor a világbajnokot lefocizza, nem?
Gerzson egy olyan brilliáns, akinek a világ legtöbb csapatában a kezdőben a helye.
Ha mégsem, akkor abban az edzőnek is óriási felelőssége van.

Előzmény: zeuszka (5455)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5458

Pontosan. Mowbray abszolút profi módon teszi a dolgát, nincsenek nála nagyon bérelt helyek. És persze kurva jó edző, jövőre vagy így, vagy úgy, de már a Premiershipben lesz manager, ebben biztos vagyok.

Előzmény: angyalhentes (5456)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5457
Különben is, azt sem ártana figyelembe venni, hogy Gera egyetlen (!) meccs kivételével az összesen játszott. Ősszel valóban volt pár olyan meccs is, ahol csere volt, de ezeknek a többségét a csapat megnyerte nélküle is. Abszolút Mowbray-t igazolják az eredmények, tényleg röhejes az a Nemzeti Sport-fűtötte hisztéria, ami itt megy időnként.
angyalhentes Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5456
Teljesen mindegy, hogy milyen formaban volt, mert volt jobb. Ennyi.

Ez nem megbecsules kerdese, csak a hulyek gondoljak azt, hogy a megbecsult jatekosnak berelt helye kell legyen a csapatban. Amire te gondolsz, az a bratyizas es a kiskedvenc, na az tenyleg nem o, de amennyire nezem, Mowbraynel senki nem az.
Előzmény: Parmi (5452)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5455
És ez kit érdekel, már ne haragudj? Torghelle Sanyi is rúgott pár gólt a válogatottban, ettől még a klubcsapatában egy rakás szar volt.
Előzmény: DINO (5454)
DINO Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5454
Miközben az aranylabdás Cannavarot szopatja a válogatottban...
Előzmény: zeuszka (5453)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5453

És miért nem elképzelhető az, hogy ősszel azért nem fért be, mert szimplán szar formában volt?

Ja, hogy olyan nincs, mert Gerzson mindig 100 százalékosan kurva jó és mindenki más hülye, beleértve Mowbray-t is? Faszomat már, de tényleg.

Előzmény: Parmi (5452)
Parmi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 5452

Miért megbecsüli? Ne legyünk naivak azért. A mai (és az előző fordulókbeli játéka) pont azt igazolja, hogy szept-okt-nov környékén valaki nem kicsit hibázott, hogy csupán néhány perceket kapott csereként.

Miután nem hosszabbított elkezdték játszatni, hogy legalább eladható legyen vagy ne lehessen olyan kifogása, hogy nem kap játéklehetőséget.

A megbecsülésbe az nem tartozik bele, hogy hosszú heteken át parkolópályára teszik...

Előzmény: zeuszka (5446)
dandoevan Creative Commons License 2007.12.15 0 0 5451
és a meccs hőseként kapott egy pezsgőt, és az interjúban minden választ jeje-vel kezdett.
Tibbie Frank Creative Commons License 2007.12.15 0 0 5450
Mowbray helyesen, csak én hívom Moroway-nek :)
Előzmény: Tibbie Frank (5449)
Tibbie Frank Creative Commons License 2007.12.15 0 0 5449
Gerzsonnak szerintem sem Moroway-el sem az elődeivel nem volt problémája.
A Coca-Cola nem ízlik Zolikának, csak ennyi a többi csak bulvár-mese.

No most, ha télen netán Boltonba igazolna az igen izgalmas lenne, mert nem tudom minek van nagyobb sansza;
annak, hogy a Bolton kiesik vagy annak, hogy a WBA feljut...
Előzmény: zeuszka (5446)
zeuszka Creative Commons License 2007.12.15 0 0 5448

Nem is véletlenül írtam pont most és pont azt, amit.

Előzmény: zlaci88 (5447)
zlaci88 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 5447
az passz de ma kettő gólt lőtt
Előzmény: zeuszka (5446)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!