Keresés

Részletes keresés

nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422751

Az ilyenek tisztázása végett kéne bevezetni az etnikai nyilvántartást bűnügyekben, mint az USA is tette.

Vagy csökkenne az előítélet, ha olyanok az eredmények, vagy végre hivatalosan is el kellene ismerni, hogy nagyon félrecsúszott a felzárkóztatás, és másként kéne hozzáfogni (és itt ne népirtásra tessék gondolni.)

Persze, a falvédők maguk is az utóbbitól tartanak, ezért nem igazán támogatják az efféle kezdeményezéseket.

Előzmény: Törölt nick (422730)
Walter Bishop Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422750
Hatalmas elégtétel lenne, ha eccer kikerülne egy öblös-cigányozós hangfelvétel valamelyik libbanttól.:-)
Előzmény: reggelsanyi (422745)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422748

Szerintem így van.

Előzmény: Walter Bishop (422743)
nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422747

2014-ben, bocsánat.

Előzmény: nünüke88 (422746)
nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422746

A Jobbik 2104-ben is parlamenti párt lesz.

Méghozzá pont a vidéki Magyarország szavazóinak és a deviánsan élő cigányoknak köszönhetően.

Ez persze rossz érzés lesz a baloldaliaknak, a normálisan élő cigányoknak és a zsidóknak.

Én sem vagyok oda a Jobbikért, de el kell fogadni, hogy ez van. Amíg nem tesz semmit Pártunk és Kormányunk a közbiztonság növeléséért, ők bent lesznek a Parlamentben.

Előzmény: Törölt nick (422742)
reggelsanyi Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422745

Nehogy azt gondold hogy ők nem utálják a cigányokat tán még nálamnál is jobban...

 

Előzmény: Walter Bishop (422743)
nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422744

A toleráns ember is kimondhatja, hogy a cigányok nagyja nem úgy él, ahogy kellene, és ezzel nem teszik magukat közkedveltté.

A toleráns ember is csak addig az, amíg a másik tiszteletben tart bizonyos határokat. Pl a toleranciát gyakorló testi épségét, magántulajdonát.

Úgy könnyű toleránsnak lenni, hogy te vagy a rokonaid nem tapasztaljátok a magatok bőrén azt, amit sok falusi, kisvárosi igen.

Mondom ezt úgy, hogy nekem van szerencsém rendes cigányokat ismerni. Őket nem is mosom össze a deviánsokkal.

A magyarok 95%-áról max. az mondható el, hogy nem ítéli el embertársait pusztán származási alapon, az ilyen respektálja azokat a cigányokat, akik normálisan élnek.

A fórum hozzászólói is zömében ilyenek.

Nekem pl. Oláhhal sincs semmi bajom, nagyon tehetségesnek tartom.

Előzmény: Törölt nick (422733)
Walter Bishop Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422743
Nem értem ezeket a barmokat...egészen kis koromtól kezdve gyűjtöm a negatív tapasztalatokat a cigányokkal kapcsolatban. Tudnék mesélni. Hogy a francba létezik, hogy ők nem látják, nem tapasztalják meg életük során mindezeket? Persze valahol érthető, én a IV.kerületben nagyobb sansszal futok ontopikokba, mint ezek a bölcs eszek a Pasaréten...:-(
Előzmény: Berlusz Móni (422737)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422741

Az igazán embertelen, aki ezeket az emberalatti fehérjehalmazokat védi és nem az áldozataikat. Sajnos idetartozik a pintőrség és a jogszolgáltatás is.

Előzmény: Walter Bishop (422735)
Detonátor Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422740

Látod, hiába beszélek nekik! :-)

Előzmény: reggelsanyi (422734)
ohrana Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422738

Figyellek csávó.

Küldök néhány pontot:

..............................................................

..............................................................

A mondatok végén ezeket használd felkiáltójelek helyett, Nagyon bután néz ki,, hogy valaki csak kiabálva tud beszélni.

 

o

Előzmény: Törölt nick (422733)
Berlusz Móni Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422737

Egyetértünk! :)

 

Felháborító! :-(((((((

A bűnözők szekerét tolják! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Előzmény: Walter Bishop (422735)
Berlusz Móni Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422736

Én ártatlan vagyok. :)

(na jó, egy kivétellel :-D)

 

 

Előzmény: reggelsanyi (422734)
Walter Bishop Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422735
Reggel hallgatom éhgyomorra a Klubrádiót (tudom, nem vagyok normális:-) ).
A tegnapi „Megatüntetés”:-) egyik hölgy résztvevője lett meginterjúvolva, nevét nem hallottam, szóhasználatából, fogalmazásából igazi bölcsészre lehetett következtetni, de nem is ez a lényeg, hanem amit mondott, az indítékuk a demonstrációra: Bayer tette embertelen. Embertelen, ezt többször is hangoztatta.

Az ontopikok által elkövetett erőszakos bűncselekmények, emberek kirablása, megfélemlítése-terrorizálása, az nem embertelen? Idős emberek bántalmazása, sokszor teljesen indokolatlanul az értékeik átadása után, az nem az? Amiatt nem kéne demonstrálni? A jó kurva anyjukat, már elnézést!
Előzmény: Berlusz Móni (422727)
reggelsanyi Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422734

Gyerekek...

Ne etessétek már ezt a taszkalapot...

Ma más a kása Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422732

Csak érzékenyítő tréningként dobta be,

de hát ha nem, nem ...

Előzmény: Detonátor (422686)
Berlusz Móni Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422731

Pontosan így van!

 

Azok a cigányok viszont, akik nem így tesznek, már rég beilleszkedtek.

Pont.

 

 

Előzmény: ohrana (422728)
Ma más a kása Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422729

"Ez már összesküvés-elmélet."

 

Le vagy maradva, ezen már rég túlvagyunk.

A megvalósulást tapasztaljuk, de keményen:-(((

Előzmény: nünüke88 (422716)
ohrana Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422728

nemcsak anyagi probléma, hanem mentalitásbeli is, amit viszont a nyomor tartósít.

Áááá dehogy.

Pont fordítva.

 

A kitelepítettek, internáltak (Hortobágytól Recskig) gyakorlatilag mindenüket elvesztették amikor kiszabadultak semmilyük nem volt, csak priuszuk. (Már aki életben maradt.) És évtizedek alatt volt aki gyógyszergyár vezető posztjáig jutott, vagy művészetek egyik-másikában vitte valamire. 

De egy sem maradt putris!

 

Ha én annyi pénzt kapnék munka és minden teljesítmény nélkül, mint egy putris - mondjuk hozzám vágnák most egy évi juttatásukat. Azt én biztos nem cigire, piára, játékgépre költeném, meg kurva drága kajákra, amiket másnap részegen kidobok. Hanem tanulnék, gyerekeimnek, házastársamnak fizetném a nyelvvizsgákat, tandíjat.

 

Nem azért él nyomorban, mert nincs semmije. Hanem mert "ilyen". Akármit kap, elherdálja, még abban a pillanatban. És persze a következőben követeli a jussát.

 

o

Előzmény: asta (422715)
Berlusz Móni Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422727

tömegével lehetne kapni ott etnikai tésztaszűrőt..... :-))))))

Előzmény: Walter Bishop (422726)
Walter Bishop Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422726
No meg azt is megnézném az USA-ban, amikor Orsós Armandó megpróbálja elvenni az ellene intézkedő rendőr fegyverét...vagy, hogy MEGOSTROMOLNÁNAK egy rendőrörsöt arrafelé. Szarrá lyuggatnák őket és másnap nem az ombuccmanóktól lenne hangos a sajtó, hanem a dícséretektől.
Előzmény: DIDORO (422725)
DIDORO Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422725

"Ha az USA egyik tagállamában a gyülöletbeszéd terjedne az USA elnöke biztos tenne ezért valamit!"

 

Ühüm. Saját szavazói zavarnák el mert megsérti az USA alkotmányát. (ha a szóbeli tiltakozáson kívül merne tenni bármit is)

Előzmény: Törölt nick (422697)
nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422723

Segíteni és felzárkóztatni? Igen, ezt kell. De cserébe nekik is produkálni kéne valamit. Nem megy. Tehát, nem fog bejönni az a módszer, hogy csak segítik őket, de amúgy minden a józan belátásukra bíznak.

Aki úgy csinál, mint egy gyerek, aki magától semmire sem képes, semmit nem tud tenni, és ezért támogatásra szorul, ne várja, hogy felnőttként kezeljék.

Amíg fel nem nő, azt kell tennie, amit az eltartói elvárnak tőle.

Na mármost, cigányéknál csak a gondoskodás van, az elvárást nem hajlandóak akceptálni.

Előzmény: Törölt nick (422688)
Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422722

2010-ben sem 5%-kal jutottak be, hanem ha jól emléxem 12% fölött, ez 2014-ben alighanem még több lesz. Pedig sokan - akik egyébként egyetértenek a cigánybűnözőkkel kapcsolatos álláspontjukkal - egyelőre még nem is rájuk szavaznak, mert nem ez a legfontosabb szempont számukra. De - ahogy romlik a helyzet - előbb utóbb az lesz, és akkor a Jobbik tarolni fog. Ez a sok baromarcú falvédő ezt fogja elérni, semmi mást.

 

Előzmény: Törölt nick (422661)
Walter Bishop Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422721
Csakhogy a kriminalitás baromira nincs arányosan megtorolva, és ez is csak tovább radikalizálja a tehetlen polgárt, teljesen érthető módon. Az oktatás elengedhetetlen, ezt aláírom, de az ugye hosszú távon hoz eredményt. Valamit azonban kezdeni kell a már bűnöző életmódra berendezkedett csoportoktól, valami olyat, ami a még szabadlábon lévőt visszatartja a további bűnelkövetéstől. Kőkemény munkatáborokra van szükség, spártai körülményekkel a fogvatartásra nézve. A bűnöző az elkövetéskor lemond a jogairól, legalábbis így kellene, hogy legyen.
Előzmény: asta (422715)
nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422720

Ismét felteszem a kérdést: kit vegyenek fel és hova bárminemű szakképzettség nélkül?

Könnyen lehet, hogy azért akkora ott a munkanélküliség, mert a vállalkozók úgy vélik, nem találnak elég alkalmas embert dolgozni.

Előzmény: Törölt nick (422698)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422719

Mi az istent lehet egyébként szeretni a romákon?

 

Egy percig se hidd, hogy a multikultivátorok szeretik őket, hisz valahol mélyen ők is emberek, még ha a polkorrektség kényszere agyalágyultakká is tette őket. Csak süketelnek, hogy a hülyéket elbizonytalanítva magukkal ránthassák őket saját erkölcsi pöcegödrük mélyére.

Előzmény: norbee601 (422712)
Lipo Szóma Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422718
nünüke88 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422716

Nem hiszem, hogy Európában bárkinek érdeke lenne egy újabb balkáni, sőt: 3. világbeli országot létrehozni.

Ez már összesküvés-elmélet.

Tőlünk nyugatabbra egyszerűen az van, hogy beleverték az emberek fejébe (a politikusokéba is) hogy a másság, pláne ha eltérő bőrszínnel párosul, csakis szép és jó dolog lehet.

Most már a saját bevándorlóikkal kezdenek ráébredni, hogy nem így van, de odáig nem jutottak el, hogy Közép-Kelet Európában és Kelet-Európában is vannak gázos, nem muszlim vallású, régebb óta jelenlévő kisebbségek. Bár igazából csak egy. ONÉK.

Akikkel hasonló gondok vannak, mint náluk a muszlim bevándorlók egy részével, csak még vallásilag sem próbálják megindokolni.

Ha a nagyon rasszistázó francia, angol, svég megértené a párhuzamot a cigányok és a bevándorlók viselkedése közt, kapásból kevésbé rasszistázna.

Előzmény: alilo (422704)
asta Creative Commons License 2013.01.09 0 0 422715

Kik azok az ezek?:O)))

 

Egyébként egyetértek. Ez nemcsak anyagi probléma, hanem mentalitásbeli is, amit viszont a nyomor tartósít.

 

Az ebül szerzett vagyon ezen nem sokat segít, a környezet és a mentalitás marad.

 

Én nem látok egyéb megoldást, mint hogy azt az irdatlan pénzt, amit már eddig is beleöltek és még fognak is, nevelésre kell fordítani, mégpedig egészen kicsi kortól, speciális óvodákkal és iskolákkal, speciális tantervvel. Ezzel mindenki jól járna.

 

Egyedül erre lenne érdemes pénzt költeni, nem mindenféle kamu szervezetekre.

 

Addig viszont nemigen lehet mást tenni, mint a kriminalitást megtorolni, ahogy bármilyen másiknál. A segélyeket pedig feltételekhez kötni.

Előzmény: ohrana (422679)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!