Keresés

Részletes keresés

énisegy Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44098

Mi is jártunk már így!!:)

Húú, kellemetlen az biztos...

Sőt mentek már a gyerekem papucsban is a suliba,

de megoldotta, felvette a tornacipőt.

 

A ruhácska egy kalotaszegi ünnepi viselet.

Előzmény: Nuska4 (44095)
Nuska4 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44097
Az se rossz!!!!!
Előzmény: Vicus_35 (44096)
Vicus_35 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44096
De aranyos:))) Biztos bizott benne a fiad, hogy nem tünik fel senkinek a táskahiány:)))
Szegény gyerekeink, úgy levannak terhelve egész nap. Nekem a nagy lányom tegnap előtt a tej helyett a TV távirányitóját tette be a hűtőbe:)))
Előzmény: Nuska4 (44095)
Nuska4 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44095

Lányok! Nem bírom magamban tartani. Sztorival indult a mai napunk.

Itthon, ahogy szoktunk, megreggeliztek a gyerekek, felöltöztek ... és indultak az iskolába. Ez is, ahogy szokott lenni, a férjem vitte a fiúkat. Én meg a kicsit etettem, végeztem a reggeli teendőket. Már jött haza a férjem is, amikor megszólalt a telefon. A tanító néni volt és szólt, hogy itthon maradt az egyik iskolatáska!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na, de ilyet! Pedig nem is kapkodtunk! Nem tűnt fel nekem se, hogy az egyik iker táska nélkül ballag az apuci mellett. Még jó, hogy közel az iskola!

Táskahiány pótolva!

hajocsipke Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44094

Üdvözlet!

 

Nagyon jó volt Csöpiéknél!

Úgy örültem, hogy találkoztunk megint! Tanultunk egymástól szerintem.

Zsuzsával elmentünk utána koncertre, beengedtek oda is (mert akkor vettem jegyet) ...csak Chopin.

Méltó befejezése a vasárnapnak!

:)

 

Egymástól tanulni remek.

 

Kicsit ellustultam én is, de ilyenkor erőt kap az ember.

 

Csöpi igazi vendéglátó.

É

 

Vicus_35 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44093
Sziasztok!
Lenne 2 kérdésem:
-az egyik: mit szoktatok csinálni azzal az olajjal, amiben a fánkot sütitek???
-a másik, egyik női újság hátoldalán volt egy hirdetés, szerencse talizmánt küldenek, ingyen. Valaki /rajtam kivűl:)) / kért ilyet???
Nuska4 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44092
Énisegy! Gyönyörű a lány is meg a ruha is!
Előzmény: énisegy (44090)
Nuska4 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44091

Bircsimama, szomorú, ami veletek történt. Sajnálatos, hogy sokfelé nagy károkat okozott a vihar.

Nyuszturenka, megint gyönyörű a keresztszemesed.

énisegy Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44090

Sziasztok!

Kegyetlen hideg van.......:(

 

csipkerozsi Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44089

Nyuszturenka szép lesz ez a mérőléc is, már most nagyon édes!

 

Kereszt szem-Panni örülök, hogy megmutattad a munkáidat, igen szépek, tetszik, hogy igényes a kidolgozás, összehangoltak és jól megválasztottak a színek.

Látszik, hogy nem ma kezdted, szíved-lelked benne van!Külön gratulálok a kalocsaihoz,gyönyörű!!

 

Borcsimama sajnálatos, ami Veletek történt...

 

   puszi:Évi

Jolimama Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44088
nyuszturenka, ez is nagyon szép lesz. Örülhetnek akiknek készíted.

[b[Szedit, láttad már, hogy mennyi mintát feltöltöttem az albumodba?

Borcsimama, Emőke, jó korán keltetek.

rózsaszirom, ha ilyen sapkát keresel, a sapka-sál albumomban le van írva. Ez a fazon, hogy milyen kötéssel csinálja, már rajta múlik.

További szép napot!
szedit99 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44087
Foltvarázsban ismertem meg ezt kézimunkát: crazy. De még sok négyzetet kell őltögetnem, hogy faliszőnyeg vagy takaró legyen belőle.
Előzmény: szedit99 (44084)
borcsimama Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44086
Köszönöm van a sebre valónk, akkor megyek bekenem. mégegyszer köszönöm Borcsi
Előzmény: fpárduc (44083)
rózsaszirom Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44085
Szép napot!
Látom megint nagyon ügyesek voltatok. Csodaszép dolgokat raktatok fel.
Csöpi! Köszönöm a mintákat. Kicsit irigykedve néztem a tali képet, de majd legközelebb hátha énis veletek lehetek. Örülök, hogy jó volt a hangulat és ügyeskedtetek.
Sajnálom hogy a vihar ilyen szörnyű dolgokat művelt, remélem mostanában nem lesz ilyen. Nálunk is volt nagy szél meg jégeső de mi túléltük károk nélkül.
Lányok lenne egy kérésem. Szomszédasszonyom sapkát szeretne kötni és látott valakinek a fején eggyet, neki pont olyan kellene. Kicsit a régi svájcisapkára hasonlít, fodított szemekből áll nagyrésze. Sima szemek adják a mintát kicsit srégen benne mintha egy egy srég csík lenne.
Most jó hosszúra sikeredtem de hátha tudtok segíteni.
Tegnap anyukáméknál fát fürészeltünk géppel és pont szembe hozta szél a fürészport ma meg allig látok úgy begyulladt a szemem
szedit99 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44084
Nagyon kedvesek. Ilyenkor mindig megjön a kedvem a keresztszemezéshez. Valamikor szinte csak olyat varrtam. Na meg ilyent.
Előzmény: nyuszturenka (44079)
fpárduc Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44083
Sziasztok!
Jó reggelt!
Rohanok, de...
Borcsimama!
Ha nagyon nagy a sérulés, nagy felületű, akkor faseb kezelővel ecsteljétek be a sérülést.
Ha nem kaptok, vagy drága, akkor valami zománc festék is jó, a lényeg, hogy le kell zárni a sebet. :D

Este esetleg ha van még kérdés itt leszek.
fpárduc
borcsimama Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44082

Sziasztok, szép jóreggelt mindannyiotoknak! Úgy látszik, hogy vége az influenza járványnak, és engem a végére tartogatott valami féle vírusra, ami csak orrfolyással, rossz közérzettel, herpesszel, és pocak fájással jár. Lázam incsen, de csütörtök óta olyan vagyok mint egy gyenge legyecske.

 

 

Sajnos bennünket sem került el ez az orkán szerű szélvihar. Van egy kis faház a kertünk végében, annak lekapta tegnap a tetejét, jó 5 métert repítette rá a tujáimra (szegénykémnek lehúzta a "bőrét" nem is tudom mit csinálja vele. Megmarad-e. Remélem, hogy igen. Alig bírtuk a férjemmel valami védettebb helyre tenni a tetőt, mert bennünket is majdnem felkapott. A kerítésünk a náddal együtt leszaggatva az oszlopról, a tetőről csak úgy repültek a cserepek. A szombaton levertet a férjem vasárnap felrakta, a délután viharban újabb cserepek estek áldozatul.

Nem vagyok már egy mai csirke, de nem emlékszem vissza, hogy ilyen rettenetes széljárás lett volna annaidején. Lassan mi is bekerülünk a viharos, orkános országok közé?

 

Remélem komolyabb károk senkit sem értek a fórum tagjai közül???!!!

emoke33 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44081
Én is csatlakozom a koránkelőkhöz, kellemes hetet kivánok mindenkinek.
borcsimama Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44080
Én már itt vagyok, és gyönyörű amit csinálsz!!!!
Előzmény: nyuszturenka (44079)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.03 0 0 44079

 

Tudom nagyon korán van. Nem baj. Ti még alusztok, én dolgozom. Tegnap nem tudtam este megmutatni. Majd este megmondjátok alakul e. Mindenkinek szép reggelt. Vigyázzatok magatokra. Remélem ma jobb idő lesz mint ami hétvégén volt.

Puszi:-) Hajni

Jolimama Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44078
De nagy csend van. Mindenki készül a húsvétra, vagy elálmosodtatok?
Viharmentes jóéjszakát Mindenkinek. Jolimama
Jolimama Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44077
Kereszt szem-Panni töltött fel egy albumnyit a munkáiból. Nagyon szépek.
Megnézhetitek:
http://keresztszem.xfree.hu/

Erzsimami, nagyon elmélyülten hajócskáztatok látom. Jó volt látni Benneteket.
fpárduc Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44076
Na legyetek jók, Szép álmokat, megyek aludni...
fpárduc
nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44075
Nekem a borostyánnak Sanyi... erősen fúj a szél.. Én mára befejeztem a varrást. Holnaptól robot megint. A hülye elem lemerült és nem tudom megmutatni nektek mit kezdtem el varrni, majd holnap.
Előzmény: fpárduc (44073)
Lia63 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44074
Még egy percre visszajöttem, ezt a mózeskosarat találtam, múlt héten, azt hiszem bkristin által feltett egyik albumban - ha jól emlékszem - ha tévednék, akkor elnézést kérek attól, aki feltette az albumot!
fpárduc Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44073
Megint fantasztikusakat alkottatok!

Az albumok, amiket feltettetek, nagyon hasznosak voltak, újabb tíz évnyi tervem született....
(sóhaj) már értem, hogy miért kellene egy kézimunkázónak hét élet, mint a cicáknak... :D

(A sövény karcsúsítva, vihar ma érdeklődés hiányában elmaradt :D!

megyek, horgolok tovább :)
fpárduc
Lia63 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44072

Ezért nem tudom megmutatni mit csináltam, mert kevés a világitás, ahhoz, hogy web-camerával képet csináljak. Valamennyi azért látszik a nyuszikból.

További szép estét, jó pihenést mindnyájatoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Lia63 (44070)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44071
Jóestét:-))
Lia63 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44070

Szép estét Kislányok!

 

Remélem szerencsésen túl vagytok ezen a csúnya viharon!

Látom mindenki készül már a Húsvétra, én is "összedobtam" ma két nyuszit, holnap megmutatom nektek.

Elküldtem a szavazataimat a hónap munkáira, de megmondom őszintén alig tudtam eldönteni, hogy melyik munka tetszik jobban, csodaszépeket alkottatok. Olyan ügyesek vagytok!!!!

margitmama Creative Commons License 2008.03.02 0 0 44069
LRJudit! remek mű!!Mint minden amit készitesz! margitmama
Előzmény: LRJudit (44047)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!