Keresés

Részletes keresés

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.18 0 0 8501

LOPCSÍK,TE MÁR CSÍRÁJÁBAN ELKEZDTED A GAZEMBERKEDÉST A BAUMAGOSOK ELLEN,

 

 

AMIKOR CSÍRÁJÁBAN,A LEGELEJÉN, 100 ÍRÁSODBAN,A FÖLDBE SZERETTE VOLNA

 

DÖNGÖLNI

 

 

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST ELINDÍTÓ BUDAÖRSI EGYESÜLETET.

 

EZ NEM SIKERÜLT.

 

ERRE KITALÁLTÁL EGY ÚJABB TAKTIKÁT,EGY RÉMMESÉT, AZ ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍVRŐL.

 

EGYÉBKÉNT:

 

T.M.=TOCSIK MÁRTON

 

L.M.=LOPCSÍK MÁRIA,

 

PONTOSABBAN TOCSIK MÁRIA=LOPCSÍK MÁRTON.

 

IGAZ ,EGY KICSIT ÖSSZEKEVERTEM A TOLVAJOKAT.

 

MINDEGY,MERT AZ EGYIK TOCSIKOL,A MÁSIK MEG CSAK LOPCSIKOL.

 

EZ A KÉT  KLEPTOMÁNIÁS TOLVAJ:

 

EGYKUTYA,MERT EZ EGYIK KUTYA,A MÁSIK EB.

 

EGY DOLOGBAN BIZTOSAN AZONOSAK:

 

AMIT A SZEMÜK MEGLÁT,AZT A KEZÜK OTT NEM HAGYJA.

 

 

MENNÉL TÖBBET TÉPED A SZÁDAT ITT AZ INDEXEN,ANNÁL TÖBBET HAZUDSZ.

TE VAGY A 12000 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE.

 

 

azigazmondo Creative Commons License 2018.02.18 0 0 8500

T. szögeszes deszka ! 

 

Kérem, adja meg nekem a tiszteletet, ahogyan, ezek után is, azt megadom önnek!

Először is, nem tegeződünk, másodszor pedig, én se hülye, se barom nem vagyok, ezt kikérem magamnak, tartsa meg magának! Ha, ön bátor ember, akkor megkérem, egy személyes találkozás keretében, szemtől szembe, még egyszer ismételje meg!  Mit szól hozzá? Itt egyszerű, következmények nélkül, anonim módon másokat sértegetni, ezért is szeretném megismeri a kedves arcát!    

Felhozza nekem, a Szabados nevet. Egyáltalán, ő kicsoda, tájékoztasson erről?

Ez, nem az én bulim, hanem 2O ezer szerencsétlen, kifosztott állampolgár ügye. De, ha ön részt akar benne venni, örömmel fogadom, mert tudja, tisztelet a bátraknak!

Arra kérem, a továbbiakban, már viselkedjen emberként, még, ha ez nehezére is esik!  

Engem senki se vesz, és visz bele semmibe, mert nincs rá szükségem, ezt jól vésse az agyába! 

Kellő szerénységgel állítom, oroszlánként fogok harcolni az igazunkért, minden károsultért , és minden ellopott pénz visszaszerzéséért!!!   

Ezek után, talán már ön is felfogta, hogy se hülye, se barom nem vagyok, de, aki továbbra is így gondolja, az maga a tőről pattant komédiás!    

 

 

Üdvözlettel:

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.18 0 0 8499

A soknevű nyakfogom Sényi Miklós!

 

A maga feje kong az ürességtől, és az emiatti emlékezetkiesése már minimum állatorvosért kiált.

 

Tartalmában -kétszer is megismételve- azt állította, hogy én beismerést tettem, amikor arra utaló célzás nélkül magamra ismertem a Lipcsikelés/Lopcsikolás tényét illetően, holott "Mi nem Lipcsik Mártonra gondoltunk.

 

Akkor most találomra idézek egy korábbi bejegyzéséből: 

 

"nyakfogom  2017.04.26    0 0 8067

 

A LOP-CSIK= LIPCSIK NEM ÁTALL MÁSOK ÍMÉL CÍMÉN ILYEN GAZEMBERSÉGEKET ÍROGATNI:

 

LOÓvári Árpád <ovari.arpad@upcmail.hu>0:55 (19 órája)
címzett: saját magam

Tisztelt Sényi Úr !

 

Érdeklődéssel olvastam levelét.Mielőtt azonban bármilyen mozgósításra kerülne sor,jó lenne tudni,mit akar megszervezni.

A BAUMAG ügyben jogerős bírósági itélet született.

A bűnös börtönben.Azt lehet vitatni,hogy kevesebb,vagy hosszabb büntetést érdemel az illető. – Ebben az ügyben azon-

ban a Felszámoló képviselte a károsultakat,mi károsultak nem vagyunk a per alanyai,az ítélet ellen a Felszámoló fellebez-

hetett volna,azonban nem tette.Ma már erre nincs mód –

A bíróság megítélt egy komoly összeget,a Felszámoló a végrehajtás lehetőségével nem élt.

Tudomásom szerint ítélethirdetéskor a bíró utalt arra,hogy pénzek kerülhettek külföldre is.A Felszámoló figyelmét erre,mint

a Hitelezői Választmány tagja,a Választmány megszűnése után mint egyszerű károsult magam is felhívtam.A Felszámoló

nem ment utána.

(Azt hiszem ismert,hogy a Hitelezői Választmány megszűnésének oka,a Választmány egy tagjának kilépése volt.A törvény-

szék nem járult hozzá,hogy cooptálással a létszám a törvényben előírt minimálisan 3 főre kiegészűljön,a  Felszámolónak

pedig nem volt érdeke  újabb hitelezői értekezlet összehívása,mely új választmányt hozhatott volna létre.A Választmány

működésének anyagi fedezete nem volt.)

A csődtörvény előírja a Felszámoló  rendszeres tájékoztatási kötelezettségét a felszámolási eljárás folyamatáról.Kapott

Ön,vagy bármelyik károsult társunk az utóbbi években ilyet?

A magánszemélyek adatainak,jelen esetben a károsultak neveinek,lakcímeinek,a követelések összegeinek nyilvánosságra

hozatala – tudomásom szerint bűncselekmény és perelhető.Ez a tény az Ön leveléből és ahogy értesültem néhány károsult

társunknak a Felszámoló által az utóbbi félév során eljuttatott anyagából nyomon követhető.Ez ügyészségi feljelentés tár-

gya lehet.

Az Ön levelében felhozott példák politikai jellegű témák voltak,ez egy gazdasági bűncselekmény.

Jó lenne tehát tisztázni,mit akarnánk az aláírásgyűjtéssel elérni.

 

ELÉG NAGY MAFLA VAGY,ÓVÁRI  STRÉBER STRÓMAN ,HA MÉG  CSAK ENNÉL A KÉRDÉSNÉL TARTASZ."

 

Tehát nyakfogom a figyelmes károsultak előtt rendkívüli tiszteletnek örvendő, közgazdás végzettségű, a felszámoló mellett működött választmány egyik oszlopos tagját "mafla, stréber strómannak" titulálta anélkül, hogy a nyakfogomnak címzett elektronikus levél feladójának kilétét egy egyszerű válasz e-maillel ellenőrízte volna. Ehelyett a levélben fehozott kérdések érdemi megválaszolása helyett a fenti jelzőkkel illette.

 

Ebben a levélben is a "Ctrl V" után az eredeti levél tartalmát az alábbi módon hamisította meg: "A LOP-CSIK=LIPCSIK...."

 

Nos, akkor hol is vagyok (voltam) én tévedésben, mikor és mit ismertem be? 

 

Ilyen alapon  nyakfogom előbb-utóbb majd azt fogja állítani, hogy a Kicspil Nátron nevet is az én engedélyemmel az aranyeremből szopta ki.

 

(Elnézését kérem a "szerzőnek", hogy az aranyér kifejezést tőle loptam.) 

 

nyakfogom! Néhány dolgot megjegyezhetne: a hazug embert hamarabb utol érik, mint sánta kutyát.

 

                                                                           a szójáték egy bizonyos ideig hat csak az újdonság erejével, azután unalmassá válik.

 

                                                                           zenészként tudhatná, hogy a prímásnak még oly tetsző sláger örökös ismételgetése megutáltahatja a

                                                                           legléleksimogatóbb dallamot is a hallgatóságban.

 

                                                                           az egysíkú zene miatt a publikum egyszer csak kiba@a az öreg prímást, mint a macskát.

                                                                           (Elnézést, hogy megint magától plagizáltam.)

                                                                           Követői, ha vannak egyáltalán, mikor határozzák el végre magukat egy ilyen drasztikus lépésre, ha már a jó szóból

                                                                           nem ért?!

 

Végezetül: Maga gyakran kérdezett engem és másokat is, hogy milyen megoldásokat látunk a kármegtérülés érdekében?

 

Én az ügyszég perbe hívását javasoltam előbb, utóbb pedig az Adóskamarába való csatlakozást. 

 

Mit tett, vagy mit szándékozik tenni az ön által is fémjelzett "budaörsi" egyesület az általam javasolt megoldások megvalósítása érdekében? 

 

Vagy az egyesülete nem akarja magát helyzetbe se hozni?

 

Az aláírásgyűjtés meghiúsulását többször is beismerve maga milyen megoldást lát?

 

Mert hogy az én gyanúsítgatásaimtól senkinek nem fog megtérülni a kára, az biztos!

 

Lipcsik Márton

 

segédszínész Creative Commons License 2018.02.18 0 0 8498

Tisztelt nyakfogom!

 

Engedje meg, hogy leírjam az én álláspontomat az aláírásgyűjtésről:

 

Elvitathatatlan, hogy az Ön fejében született meg az országos aláírásgyűjtés gondolata.

 

Ügyesen kihasználta, hogy a baumag-károsultak kapcsolatot tartanak az index fórumán.

 

Ezen a fórumon meghirdette az ötletét, és a kivitelezéshez partnereket keresett.

 

Talált is közel százat, akik további kb. 4000 virtuális pártoló tagot garantáltak.

 

Valaki felvetette és tartósan napirenden is tartotta, hogy az aláírásgyűjtés nincs kellően előkészítve: nincs hatósági engedély, nincs meg hozzá az anyagi fedezet, és minimum bizonytalan a politikai szándék az Állam részéről a remélt kártérítésre.

 

Az engedély hiánya, a túlzott optimizmust sugalló segítő-és támogatói létszám, valamint az anyagi fedezet tekintetében Lipcsik megszólalásaiból beigazolódtak, egyedül a politikai akarat kérdése nem dőlt még el.

 

Ön személyesen konfrontálódott Lipcsikkel, néha másokkal is, mely ellentét gyakran szégyellni való, egy komoly szervezőhöz méltatlan stílusban és tárgyidegen témában nyilvánult meg.

 

Hogy színházi hasonlattal éljek, Ön írt egy színdarabot, de nem volt hozzá mecénás, producer (pénzügyi fedezet), a kiszemelt szereplőkkel (aláírásgyűjtőkkel) nem volt konkrét megállapodása, bizonytalan volt a nézők (a tényleges aláírók) érdeklődése az előadás iránt, és teljesen bizonytalan volt az anyagi fedezet előteremtése.

 

Szerzői és rendezői ambíciói kitartóak voltak és végül a budaörsi egyesület elnökében támogatóra talált, aki megszerezte az aláírásgyűjtéshez szükséges engedélyt, de továbbra is bizonytalan lehetett az anyagi fedezet biztosítása, mert Budaörs a budapesti egyesülethez fordult anyagi támogatást remélve. 

 

A budapestiek elzárkóztak, így ma sem látszik világosan, hogy biztosítva van-e az anyagi háttér.

A budapesti egyesület megszűnésével pedig az anyagiakat ma már kizárólag Budaörsnek kell vállalnia.

Azon nincs értelme polemizálni, hogy a pestiek mit tehettek volna amig életben voltak, mert ezzel az erővel mások azt is kérdezhetnék, hogy a budaörsiek miért nem tették meg ugyanazt?

 

Az aláírásgyűjtés aktuálissá válása után kiderült az is, hogy a korábbi lelkes támogatók, mintha elfogytak volna, de azt nem járt utána, hogy ennek mi lehetett az oka. Miért hagyták cserben a korábbi lelkes hívei?

 

Ön minden esetre az aláírásgyűjtés vontatott voltát kizárólag Lipcsik negatív hozzáállásában vélte gyökerezni, ezért a Lipcsikkel (és a budapesti egyesülettel) szembeni ellenszenvének, gyűlöletének szinte naponta hangot adott.

 

Meggyőződésem, hogy ez a túlzott és alpári vita negatívan befolyásolhatta az aláírásgyűjtésre szánt fórumos „reklámokat”, és az sem kizárt, hogy a korábbi pártolók is részben emiatt a személyeskedés miatt maradoztak el.

 

Most a választások közeledtével, amikor a petíció benyújtása már sürgetően aktuálissá válna, hiszen a tervei szerint a tömegerőt mint potenciális szavazatokat szerette volna kamatoztatni, az ügy egy helyben topog, illetve kívülről nézve úgy látszik, hogy visszafejlődik.

 

Ellenfele ugyanis felvetette, és szerintem kellő érvekkel be is bizonyította, hogy az aláíró ívek az eredeti megfogalmazásukban hamis magánokiratoknak minősülnek.

 

Erre a felvetésre az adatkezelő Demeter Úr mélyen hallgat, míg Ön megalapozott jogi ellenérvek helyett erővel szeretné Lipcsik állítását megcáfolni. A jelek szerint sikertelenül.

 

 

Arra, hogy az aláíró ívek nem minősülnek hamis magánokiratoknak, egy bizonyító ellenérv lenne felhozható: Ha Demeter Úr az aláíró íveket és a végleges petíciót megküldené a Miniszterelnökség címére, és erről egy összesítő számadattal ezen a fórumon beszámolna. A petíciót az idő sürgetése miatt nehogy vitára bocsássák!

 

Az aláírásgyűjtésnek (is) szerencsére jelentős teret adó fórumon az eddigi közel tizenöt év alatt 346 személy szólalt meg különböző nick nevek alatt. (Mint kiderült, egy-egy személyhez néha akár tíz vagy több álnév is kapcsolható.) A 12000 károsulthoz képest tehát elenyésző azok száma, akik érdemben eszmét cserélnek a fórumon.

 

Az utóbbi időben meg azt lehetett megállapítani, hogy a fórumozók száma csupán négy-öt személyre csökkent, de ezen belül is Ön viszi el a nyilatkozatszámok pálmáját a kb. 75-80%-os jelenléti arányával.

 

Ez nem is lenne baj, ha ez a folytonos jelenléte az eredeti célt szolgálná, nem pedig személyeskedő vádaskodásokat tartalmazna az aláírásgyűjtéstől eltérő más támában.

 

Tisztelt nyakfogom!

 

Észre kellene vennie, hogy az Ön által megálmodott, és számos pártoló károsultat végső reménnyel eltöltő gondolatához az Ön részéről nem társult kellő megfontoltság, bizonyos kompromisszumra való képesség, kizárólag a cél érdekében kifejtett, egy vezetőtől elvárható komolyság, tiszteletet kiváltó méltóság, szerénység és hétköznapi hang, stb.

 

Egy megfontolt, tudatos gazda a haszontalan jószágával nem beszél olyan durva hangon, mint azt teszi Ön immár rendszeresen azokkal, akiknek bármilyen észrevételük, ellenvetésük van nem feltétlenül az aláírásgyűjtés gondolatával, hanem csupán annak kivitelezési módjával kapcsolatban.

 

Személyes megnyilvánulásaiban gyakran előtérbe került, hogy mindenki az aláírásgyűjtés ellensége, aki bármiben is másként gondolkodik, mint Ön. Meg kellene értenie: minden éremnek két oldala van.

 

Negatív hangvételű posztjai nem verbuválták a számításba jöhető támogatókat, hanem ellenkezőleg, egyre csak taszíthatták az egyébként nemes gondolattól őket. Néhány kivételtől eltekintve sokan nem mertek hangot adni más véleményüknek, mert nem kívántak az Ön mindent elsöprő gyalázkodásainak a középpontjába kerülni.

 

Meggyőződésem, hogy a Lipcsikkel, vagy a hozzá hasonlóan gondolkodókkal szembeni kampánya többet ártott a kitűzött céljának, mint maguk a másként gondolkodók.

 

A fórumon most égetően fontos lenne, hogy az aláírásgyűjtés eredménye jelenjen meg végre a petícióval, vagy ha az a gyűjtő ívekben rejlő veszélyek miatt mégis elmaradna, úgy egy tájékoztató nyilatkozat arról, hogy milyen eséllyel kapcsolódhatnak a baumagosok az Adóskamarához, mert a jelen helyzetben ez látszik a legcélravezetőbbnek.

 

Most próbáljon végre csak az Ön által felvállalt feladatra koncentrálni, és ha annak sikere után is él még majd Önben Lipcsikkel, vagy bárkivel szemben a gyűlölet, vagy ellenszenv, annak később adjon hangot.

 

 

A fejedelmi többesben megfogalmazott álláspontjával a jelek szerint egyedül maradt a producerrel szerzőként, rendezőként, ügyelőként és jegyszedőként. A nézőtér meg kong az ürességtől. 

 

Az új előadás az Adóskamara lehetne, melyhez való tagtoborzás során reményeim szerint már nem követi el az előbbiekben általam felhozott jószándékú észrevételeimben kifogásolt gyakorlatot.

 

Én személy szerint nem várok Öntől semmilyen választ, és nem is kívánok vitát nyítni az általam felvetettekkel kapcsolatban, hiszen azok a maguk módján már lefutottak, befejeződtek. A levonható tanulságok pedig az ezt követő tetteiben vita nélkül mérhetőek lesznek. 

 

Arccal az új cél felé, hátha az megtölti a nézőteret. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.18 0 0 8497

EREDETILEG  A LIPCSIKELÉS/LOPCSÍKOLÁS TÉNYÉT ILLETŐEN, MI NEM LIPCSIK MÁRTONRA

 

GONDOLTUNK .

   

 

MOST AZONBAN KÖSZÖNJÜK LIPCSÍK MÁRTONNAK AZ ŐSZINTE BEISMERÉST.

 

RENGETEG VÉDEKEZŐ ÍRÁSÁBÓL  UGYANIS KIDERÜL,HOGY

 

LIPCSIK MÁRTON MAGA IS  ÚGY GONDOLJA , HOGY Ő A LIPCSÍKELŐ/LOPCSIKOLÓ.

 

KÉZZEL LÁBBAL VÉDEKEZIK EZEN  VÁD  ELLEN LOPCSIK MÁRTON,DE MÁR KÉSŐ.

 

A TV SZEREPLÉSRE UGYAN NEM MEGY EL,DE A PESTI TAGDÍJAK LENYÚLÁSÁT A CSALÁD TILTÁSA ELLENÉRE MEGTETTE.

 

EZ ÉRTHETŐ,MERT OTT VOLT EGY KIS ZSEBRE VÁGHATÓ  SZAJRÉ.

 

CSALÁD IDE,CSALÁD ODA ,EGY KIS MOTYÓÉRT A TV SZEREPLÉST IS VÁLLALNÁ.

 

AMENNYIBEN MÉGIS OTT LESZ, A TÖBBI TV SZEREPLŐ HAGYJA OTTHON A PÉNZTÁRCÁJÁT,MERT AZ

 

KÁMFORRÁ VÁLTOZHAT ,A LOP-CSÍK JELENLÉTÉBEN.

 

MAGA RODOLFÓ  IS LOPCSIK TANÍTVÁNY VOLT.

 

LOPCSIKOLÓ-LIPCSÍKELŐ  MARCI A 1200 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE,MERT SAJÁT ANYAGI ÉRDEKÉBŐL, TÖNKRETETTE AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.17 0 0 8496

A LIPCSIKELŐ,LOPCSÍKOLÓ TOLVAJ A HIBÁS,

 

NEM AZ ALÁÍRÁSGYŰJTŐ ÍV.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.17 0 0 8495

EREDETILEG  A LIPCSIKELÉS/LOPCSÍKOLÁS TÉNYÉT ILLETŐEN, MI NEM LIPCSIK MÁRTONRA GONDOLTUNK .

   

 

MOST AZONBAN KÖSZÖNJÜK LIPCSÍK MÁRTONNAK AZ ŐSZINTE BEISMERÉST.

 

RENGETEG VÉDEKEZŐ ÍRÁSÁBÓL  UGYANIS KIDERÜL,HOGY

 

LIPCSIK MÁRTON MAGA IS  ÚGY GONDOLJA , HOGY Ő A LIPCSÍKELŐ/LOPCSIKOLÓ

 

KÉZZEL LÁBBAL VÉDEKEZIK EZEN A VÁD  ELLEN LOPCSIK MÁRTON,DE MÁR KÉSŐ.

 

A TV SZEREPLÉSRE UGYAN NEM MEGY EL,DE A PESTI TAGDÍJAK LENYÚLÁSÁT A CSALÁD TILTÁSA ELLENÉRE MEGTETTE.

 

EZ ÉRTHETŐ,MERT OTT VOLT EGY KIS ZSEBRE VÁGHATÓ  SZAJRÉ.

 

CSALÁD IDE,CSALÁD ODA ,EGY KIS MOTYÓÉRT A TV SZEREPLÉST IS VÁLLALNÁ.

 

EZ ESETBEN A TÖBBI TV SZEREPLŐ HAGYJA OTTHON A PÉNZTÁRCÁJÁT,MERT AZ KÁMFORRÁ

 

VÁLTOZHATNA ,A LOP-CSÍK JELENLÉTÉBEN.

 

MAGA RODOLFÓ  IS LOPCSIK TANÍTVÁNY VOLT.

 

LOPCSIKOLÓ-LIPCSÍKELŐ  MARCI A 1200 BAUMAG KÁROSULT ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE,MERT SAJÁT ANYAGI ÉRDEKÉBŐL, TÖNKRETETTE AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

 

 

 

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.17 0 0 8494

appfeltrudle, nyakfogom, nahogyisvanez, szögesdeszka, stb.  Sényi Miklós!

 

A vénségére elhatalmasodott szenilítása ellenére úgy állítja be magát, mint akinek vág az agya, mint a beretva.  

 

 

Pedig rendkívül szembe ötlő a szelektív emlékezete, gyakran egész eseménysorok esnek ki belőle. Arról nem is szólva, hogy ha önre koncentrált kérdés hangzik el, akkor megsüketül, megvakul és megnémul.

 

Nem képes megcáfolni azt az állításomat, hogy kizárólag önnek és Demeter Istvánnak felróható okból lettek hamis magánokiratok az aláírásgyújtő ívek, és azok felhasználására éppen emiatt nem fog sor kerülni!

 

Ezzel szemben folyton engem vádol az aláírásgyűjtés akadályozásával, meggátolásával, de nincs bátorsága kijelenteni, hogy

 

az aláírásgyűjtés bármely okból is végképp meghiúsult.

 

Nem vette a fáradságot, amikor -helyzetben lévén- kétszer is felajánlottam, hogy személyesen ellenőrízheti a pesti egyesület könyvelését (melyet utólag már sajnál(?), de mélyen hallgat arról, hogy mindezt azért mulasztotta el, hogy tovább gyanúsíthassa a pesti egyesület vezetését, ezen belül is elsősorban engem. És ez a rögeszméje annyira elhatalmasodott magán, hogy újjai még éjjel is a Ctrl "C" és Ctrl "v" billentyűkön  vannak.

 

Következetesen konok ökörként azt sem veszi észre, hogy alaptalan gyanúsítgatásai leperegnek rólam.  

 

A gyengébbek (appfeltrudle, nyakfogom, nahogyisvanez, szögesdeszka, stb. Sényi Miklós) kedvéért megismétlem, hogy én, és családom már rég lemondtunk a baumagban veszett pénzünkről, így annak visszaszerzése érdekében semmilyen lépést nem teszünk. 

 

Az állam elleni kártérítési felelősség kizárólag az ügyészségre történő szűkülésére pedig akkor derült fény, amikor megismertük a Dunaprofit által kezdeményezett, és elveszített pert.

 

Azt is leírtam, hogy az egyesületek (a "budaörsi is!) soha nem voltak helyzetben, amig a felszámolási eljárás folyamatban volt és van, sőt,

 

senki nem volt helyzetben

 

az egyesületeken kívüli  károsultak közül sem addig,

 

ameddig a perek jogerősen be nem  fejeződtek.

 

A már leírt összefüggéseket még a gyengébben (appfeltrudle, nyakfogom, nahogyisvanez, szögesdeszka, stb. Sényi Miklós) kedvéért sem ismételem meg.

 

Utolsó, nekem címezett kérdésére válaszolva kijelentem: azonnal elhagyom ezt nyilvános teret, amennyiben felhagy a személyem bármely konstellációban történő emlegetésével.  

 

Csak azt ne mondja, hogy időközben belémszerelmesedett és irántam való vonzódását emiatt nem képes legyőzni. 

 

Ki kell ábrándítsam: én nem vagyok olyan ember....

 

Lipcsik Márton

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.17 0 0 8493

azigazmondó!

 

Sajnálom, hogy megtisztelő meghívását nem tudom elfogadni. 

 

Már korábban jeleztem, hogy a BAUMAG-ban veszett pénzünk visszaszerzése érdekében az egyesület megszűnése után a családom minden tevékenységet megtíltott.

 

Nem lenne hiteles, ha ebben a státuszomban bármely módon is én szólalnék meg, különösen, hogy saját tapasztalatom szerint a sajtó semmit nem fog megoldani, az illetékesek pedig egy bármennyire is húzós tv riport alapján a fülük botját sem fogják mozdítani.

 

Ezt a fórumot is szívesen elhagynám, ha egy véresszájú pióca nem ragadna ennyire rám. 

 

Ettől függetlenül sok sikert és megnyugvást kívánok!

 

Lipcsik Márton  

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8492

LOPCSÍK BŰNBARLANG VEZÉR!

 

 

TE  VERHETETLEN VILÁGBAJNOK VAGY,A BAUMAGOSOK ELLENI KÁRTÉTEL TERÜLETÉN:

 

1. KÉT EGYESÜLETBEN IS ,LENYÚLTAD  TAGDÍJAKAT

 

2.FELVETTED A JÚDÁS PÉNZEKET,A BAUMAGOSOK ELLENSÉGEITŐL.

 

3.MEGHIUSÍTOTTAD AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

AMENNYIBEN HÉT ÉLETED LENNE,A FENTI HALÁLOS BŰNEIDET AKKOR SEM TUDNÁD SOHA LEMOSNI MAGADRÓL.

 

A NAGY ERŐLKÖDÉSED KÖZBEN ,MÉG ARANYAT IS KAPTÁL,AZAZ ARANYERET.

AZT IS SZOPOGASD CSAK SZORGALMASAN.

 

 

A LOPCSIK-FÉLE, BEFUCCSOLT JOGI-BÍRÓI SIKERTELEN SZÉLMALOM HARCCAL SZEMBEN 

 

ÉN:

-A BAUMAG KÁROSULTAK ,

-ÉS A SAJÁT 1 MILLIÓS KÁROM  MEGTÉRÍTÉSE CÉLJÁBÓL,

-A TEHETETLEN  LOPCSIKKAL SZEMBEN ,

-1 MILLIÓSZOR TÖBBET TETTEM.

 

A GYENGE ELMÉJŰ RABLÓBANDA VEZÉR LOPCSIKOLÓNAK MOST UTOLJÁRA,MÉG EGYSZER LEÍROM,HOGY AZ Ő ROMBOLÁSÁVAL ELLENTÉTBEN ,ÉN MIT  TETTEM A 12000 KÁROSULT  ÉRDEKÉBEN:

 

1.JAVASOLTAM  AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS MEGVALÓSÍTÁSÁT A BAUMAGOSOKNAK IS.

  UGYANIS,CSAK A VAK NEM LÁTTA,HOGY KORÁBBAN, TÖBB ESETBEN IS ÉRVÉNYESÍTENI        TUDTÁK  AZ AKARATUKAT  AZOK A  TÖMEGEK,AMELYEKNEK VOLT MAGUKHOZ VALÓ ESZÜK,

  ÉS DEMONSTRÁLTÁK  IS AZ EREJÜKET. 

 

2.AKKORIBAN,ITT AZ INDEXEN ARRA KÉRTEM A BAUMAGOSOKAT, JELEZZÉK AZT,HOGY           EGYET ÉRTENEK-E, A      BAUMAGOSOK   ALÁÍRÁSGYŰJTÉSÉNEK A GONDOLATÁVAL.

 

3.ERRE A FELHÍVÁSOMRA NÉGY EZREN JELENTKEZTEK ITT AZ INDEXEN.

 

4.ÉN EZUTÁN ,ITT A LAKÓHELYEMEN , MEGPRÓBÁLTAM LÉTREHOZNI EGY EGYESÜLETET .         EHHEZ ,ITT HELYBEN     NEM     VOLT EHHEZ  ELÉG  JELENTKEZŐ.      

 

5.AZONBAN,EZT KÖVETŐEN ,HAMAROSAN MINDKÉT BAUMAGOS EGYESÜLET VEZETŐJE             JELEZTE   FELÉM AZT, HOGY   AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS       ÉLÉRE ÁLL.

 

 

TUDJUK,HOGY A PESTI EGYESÜLETET CSAK A TAGDÍJ BEVÉTEL ÉRDEKELTE.

SZABADOS HAMAROSAN LE IS LÉPETT,NEM VÁLLALT EL SEMMIT.SŐT,AHOL CSAK TUDOTT GÁNCSOSKODOTT.

 

EZZEL SZEMBEN A BUDAÖRSI EGYESÜLET BESZEREZTE A SZÜKSÉGES ENGEDÉLYEKET,ÉS ELINDÍTOTTA AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

A CÉL :AZ 1 MILLIÓ ALÁÍRÁS ÖSSZEGYŰJTÉSE VOLT.

 

 JOBB HÍJÁN, AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS ÜTŐEREJE , CSAK AZ INDEX LEHETETT.

 

 LOPCSIK MARCI BÉRGYILKOS,ITT AZ INDEXEN, EZERNYI LOCSOGÁSÁVAL AZONBAN

 

MEGAKADÁLYOZTA, AZ   ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8491

 

 

 

Vinné magával a böllért a hülye leszúrni kívánt disznó az élete védelméért védőként a bíróságra.

 

Sok sikert, te barom!

Szabadost miért nem hívod?

Legalább olyan intelligens mint Lipcsik, és a hasznodra lesz a jövőben is.

 

 Beveszed őket is a bulidba?

Vagy ők vesznek be téged?

Kéz kezet mos?

Ez a jó öreg bevált recept.

Előzmény: azigazmondo (8490)
azigazmondo Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8490

T. Lipcsik úr!

 

Fontos közölni valóm van önnel !

Tegnap, beszéltem a tévés szerkesztő-riporterrel, és azzal a lehetőséggel élhetek, hogy az élő adásba, pluszba,

még 2 károsulti személyt magammal vihetek.

Mivel, nagyon értelmes embernek tartom, elsősorban, önre gondoltam. 

Mit szól az ajánlatomhoz, elfogadja a meghívást?

Amennyiben, nem bólint rá, akkor kérem, itt jelezze, hogy még időben tudjak, megfelelő személyeket fellelni.

Arra kérem, ragadja meg lehetőséget! Higgye el, jól fogunk szórakozni, mert nagyon húzós lesz! 

 

 

 

 Üdvözlettel:

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8489

 

 

A LIPCSÍK-FÉLE   LOPCSÍKOÁS   RECEPTJE,   ÉS LÉNYEGE:

 

-NYÚLD LE A KÉT EGYESÜLET ÁLTAL BESZEDETT TAGDÍJKAT,

 

-VEDD FEL AZ ÖSSZES JÚDÁSPÉNZT,AMIT A BAUMAGOSOK ÉRDEKEINEK SZÉTZÚZÁSÁRA   FELAJÁNLANAK.

 

-AZ INDEXEN, GÁTLÁSTALANUL   PISZKOSKODJ,
 A BAUMAGOSOK KÁRTALANÍTÁSÁÉRT KÜZDŐKKEL SZEMBEN .

 

-EZZEL A MÓDSZERREL KAPSZ EGY BŐRÖND PÉNZT.

 

-LIPCSIKELHETSZ-LOPCSIKOLHATSZ AKKOR IS,HA NEM IS VAGY KÁROSULT.

 

 

 

LOPCSÍK  MARADÉKTALANUL TELJESÍTETTE,SŐT TÚLTELJESÍTETTE A FENTI KÖVETELMÉNYEKET.

 

EZÉRT PRÉMIUMOT IS KAPOTT,ÉS A VÉGÉN NEM EGY ,HANEM KÉT TÁSKA PÉNZT VITT HAZA.

 

 

LOPCSÍKOLÓ!

 

EZEK UTÁN ZÁRKÓZZ BE ÖRÖKRE  EGY HÁROM RÉTEGŰ KOPORSÓBA

 

MERT A FENTIEK MIATT, A GÖRÉNYEKET IS MEGSZÉGYENÍTŐ BŰZTENGER LETTÉL.

 

AMÍG KINT VAGY, A KUTYÁK IS MEGUGATNAK,ÉS FARKASAKÉNT ÜVÖLTENEK AMERRE JÁRSZ.

 

AZOK MÁR 10 KM-RŐL ÉRZIK AZT A BŰZTENGERT,AMIT A SZÁDBAN FORGATOTT 5 KG SZ@R ÁRASZT KÖRÜLÖTTED.

 

AZTÁN NYELD LE  A FOGMOSÓDAT,ÉS HA NEM FULLADSZ MEG, KEZD ELÖLRŐL  A KEDVENC JÁTÉKODAT A KOPORSÓDBAN.

 

A BŰZÖS BORZRKAT IS MEGSZÉGYENÍTŐ TESTI BŰZÖDET MINDEN BAUMAG KÁROSULT ÉRZI A SAJÁT OTTHONÁBAN IS.

 

appfeltrudle Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8488

"Az általam javasolt lehetőség az ügyészség közérdekvédelmi feladatainak vétkes mulasztásából fakadó állami felelősség megállapításának kezdeményezése, és erre alapítottan az állam kártérítési felelősségének megállapíttatása. "

És kedves Lipcsik Márton, mikor kezdi az ötletének a megvalósítását?

Csak erről lészen itten nagyba szó!

Amíg helyzetbe volt, nem csinált semmit. Amint nincs helyzetben mindjárt tudja mit is kéne csinálni!

De nem azt is kifejtette, hogy egy esetleges állam elleni perben nem kíván részt venni?

Egyáltalán mi okból van még itt?

Magának milyen válasza van erre?

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8487)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8487

appfeltrudle Sényi Miklós!

 

A nekem címzett kérdésére ön adhatja meg a választ is:

 

Az országos aláírásgyűjtéshez megszerkesztett, és annak felhasználását lehetetlenné tevő hamis magánokiratnak minősülő ívek adatainak titkolásán, és Lipcsik Márton megalapozatlan gyanúsítgatásán,  szidalmazásán kívül ön mit tett a baumag-károsultak kárigényének megtérülése, megtérítése  érdekében?

 

Lipcsik Márton évek óta tartó gyanúsítgatása, szidalmazása, gyalázása mennyiben szolgálja a károsultak érdekeit?

 

Ha nincs válasza, ilyen kérdést másoknak se tegyen fel!

 

Az ön tevékenységéről -az aláírásgyűjtésről- annak végső fázisában kiderült, hogy az a dupla 00-val egyenlő! Elnézést kérek, hogy önt plagizáltam.

 

Az általam javasolt lehetőség az ügyészség közérdekvédelmi feladatainak vétkes mulasztásából fakadó állami felelősség megállapításának kezdeményezése, és erre alapítottan az állam kártérítési felelősségének megállapíttatása. 

 

Az aláírásgyűjtés kudarca után ha ezt a valóban utolsó lehetőséget űberelni tudja, úgy kalapot emelek ön előtt....

 

Lipcsik Márton

appfeltrudle Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8486

 

A kérdést megválaszolatlanul tetszett hagyni Lipcsik Márton!

Továbbra is várjuk válaszát!

 

 

"Mivel itt maga mást sem csinál, csak a kákán is csomót keresi, minden kezdeményezést azonnal leszól, kritizál, tényleg Lipcsik Márton beszéljen már arról, hogy a károsultak érdekében maga eddig mit tett a folyamatos gáncsoskodáson kívül?

Előrébb vagyunk azzal, amit maga csinál?

 

Ez a lényeg, erről szeretnénk bővebben hallani.

Minden más üres (szokásos) okoskodására senki nem kíváncsi."

Előzmény: Márton Lipcsik (8485)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.16 0 0 8485

A soknevű, és ismét erkölcsi gátakat szaggató félnótás  nyakfogom részéről -éppen korlátozott beszámíthatósága miatt nem törődve vele- elfogadom, hogy Lipcsiket egy szóba sűrítve szar embernek tartja.

 

Csak azt nem értem, hogy mit rágódik ezen a szaron már két éve úgy, hogy se lenyelni, se kiköpni nem akarja, fulladozva gargalizálja a torkán.

 

Ha a végén ebbe pusztul bele, ő lesz a baumag-károsultak első közösségi halottja. Béke poraira. 

 

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8484

JÓ LENNE,HA MINDEN KÁROSULT ÚGY LIPCSIKELHETNE-LOPCSIKOLHATNA,MINT A MARCI.

 

MI IS KAPHATNÁNK KÁRTALANÍTÁSUL  EGY  EGY TÁSKA PÉNZT,MINT Ő.

 

CSAK ANNYIT KELLENE TENNÜNK,MINT AMENNYIT A MARCI TETT:

 

ÖSSZE-VISSZA KELLENE ITT HEBEGNI-HABOGNI,ÉS  AZ INDEX SEGÍTSÉGÉVEL MEGSZERVEZHETŐ

 

ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST MEG KELLENE SEMMISÍTENI.

 

AZ, HOGY MI LESZ A 12000 BAUMAGOS KÁRTALANÍTÁSÁVAL,AZ LEGYEN A 12000 MEGSZÍVATOTT EMBER DOLGA.

 

PERSZE ERRE  CSAK EGY  ANYÁTLAN,APÁTLAN ELMEBETEG KÉPES,AKI NEM FÉL A NÉP HARAGJÁTÓL SEM.

 

A LOPCSIKOLÓ CSAK EGY ZABI GYEREK LEHET,AKINEK SE ANYJA,SE APJA,MERT EGY NORMÁLIS EMBER NEM MER EKKORA GAZTETTET ELKÖVETNI.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.15 0 1 8483

 

A MÁR KIPRÓBÁLT,ÉS BIZONYÍTOTTAN DUPLA NULLA EREDMÉNNYEL JÁRÓ JOGI MÓDSZEREKET

100 ÉVIG LEHET MÉG ISMÉTELGETNIE ANNAK, AKINEK ERRE VAN IDEJE:

 

-TÜNTETNI,

-ORSZÁGGYŰLÉSI KÉPVISELŐN KERESZTÜL A PARLAMENTBEN ERŐLKÖDNI,

-ÚJSÁGOKBAN CIKKEZNI,

-RÁDIÓBAN,

-TV-BEN PANASZKODNI

-JOGI VONALAT ERŐLTETNI,ÉS ÚJABB 13 ÉVIG  A BÍRÓSÁGRA JÁRNI,

 

 

 

AKINEK AZONBAN:

-VAN EGY CSEPP MAGÁHOZ VALÓ ESZE ,

-MÉG NEM KORRUMPÁLÓDOTT,MINT A LOPCSÍK (VAGYIS NEM LOPCSÍKOLT),

-AKI SOKKAL GYORSABBAN SZERETNÉ KAMATOSTÓL VISSZAKAPNI A PÉNZÉT,

-NEM VAK,

-AZ LÁTJA  AZ EDDIGI, TÖBBSZÖRÖSEN EREDMÉNYES,

 T Ö M E G E R Ő-BEN  (ALÁÍRÁS GYŰJTÉS)  REJLŐ   LEHETŐSÉGET,A KÁRÁNAK MEGTÉRÍTÉSÉT ILLETŐEN.

 

ITT VAN A SZEMÜNK ELŐTT (A SZÁNKBAN) ,A BUDAÖRSI  EGYESÜLET ÁLTAL SZERVEZETT 

ALÁÍRÁSGYŰJTÉSI TEVÉKENYSÉGE.

KIZÁRÓLAG MÁR CSAK EZ AZ EGYETLEN ,UTOLSÓ LEHETŐSÉG LÉTEZIK A KÁRTALANÍTÁSUNKRA.

 

MEG KELL EMLÍTENI TV-BEN EZT AZ UTOLSÓ LEHETŐSÉGET.EZ TÖBB EREDMÉNYT HOZ,MINT AZ ÖSSZES ,AGYONCSÉPELT,EREDMÉNYTELEN JOGI OKOSKODÁS .

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.15 0 1 8482

 

LOPCSÍK:

 

A 12000 BAUMAG KÁROSULT

 

FIZETETT BÉRGYILKOSA.

 

LOPCSIK  A BAUMAGOSOK

FELBÉRELT HÓHÉRA.

,

appfeltrudle Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8481

Ne reménykedjen nem fogja, fogják megtenni.

Régen megtehette, megtehették volna, de nem tette, nem tették.

Ez a TÉNY önmagáért beszél.

 

Ön viszont azt FELTÉTELEZI, hogy a budaörsi egyesület nem fog segíteni, ha ez mégis megtörténne.

Ez az álláspont tökéletesen jellemző magára.

De hát tudjuk, mindenki magából indul ki.

 

A tényeket azonban nem lehet szembeállítani a feltételezésekkel.

 

A nagy igazmondók, tudorok a sötétben bujkálnak, és elvárják, hogy rajtuk segítsenek, miközben a részükről viszonzás nem érkezik a többi károsult felé, az egyesület felé, tehát bennük nincs tisztesség. Ugye, ebben megállapodhatunk?

 

Az egész élet a viszonosság elvén alapul, ezen a vizsgán egyenlőre nagyon elhasaltak.

Ha kapni akarunk valamit, először adni kell.

 

Mivel itt maga mást sem csinál, csak a kákán is csomót keresi, minden kezdeményezést azonnal leszól, kritizál, tényleg Lipcsik Márton beszéljen már arról, hogy a károsultak érdekében maga eddig mit tett a folyamatos gáncsoskodáson kívül?

Előrébb vagyunk azzal, amit maga csinál?

 

Ez a lényeg, erről szeretnénk bővebben hallani.

Minden más üres okoskodására senki nem kíváncsi.

Előzmény: Márton Lipcsik (8478)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8480

 

 

Neked kell valami, tehát neked kell felkeresni azt akinél van az amit keresel, és nem fordítva.

Anyukád nem tanított meg erre?

 

Azt is tudod hol találod,amit keresel.

 

Ha ez ennyire fontos lenne, akkor már rég felkerekedtél volna.

De te itt csak a szádat téped. Nem akarsz te mást, csak szerepelni.

Biztos megvan rá az okod.

 

Nehogy azt gondold, hogy csak te csinálsz mindent, és csak te tudsz mindent.

 

Ha meg tényleg segítséget akarsz, nem illik azt sértegetni, akitől várod a segítséget, te rohadt nagy paraszt nagyokos.

Anyukád ezt is megtaníthatta volna neked, de úgy látszik nem tette.

De tanulni soha nem késő.

Még az ilyen orbitális bunkóknak is van esélye, mint neked, csak akarnia kell.

 

Előzmény: azigazmondo (8479)
azigazmondo Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8479

T. Lipcsik úr!

 

Köszömöm, hogy megtisztelt válaszával, a jó tanácsát megfogadva, tovább szorgoskodom, nehogy a fejemre ömöljön a bili tartalma, majd el felejtem, természetesen tájékoztatást fogok adni, az élő adás pontos időpontjáról. Ön szerint, az érdekképviselet jogászai, vezetői, ezen okiratoknak, azért nem tulajdonítanak jelentőséget, mert nem értik az összefüggéseit???  Szerintem, ez nehezen hihető el, valójában arról van szó, hogy szándékosan keltik, annak látszatát, ezért maradtak némák. 

Ezt, a gyalázatos csalássorozatot, nem lehet, meg nem történté tenni, aminek kezdetére, az L.B. végzés, nagyon frappánsan utalást tesz!!!      

 

 

 

Üdvözlettel:

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8478

Milyen igaza van appfeltrudle, nyakfogom, szögesdeszka, nahogyisvanez  Sényi Miklós! -hogy csak az utóbbi napokban használt álneveit említsem.

 

A sok hangadó közül önnek van a legtöbb álneve.

 

Miután egy nyilvános, de a kérelmező által nem birtokolt ítélet közzzététele, vagy annak az ismeretlen által igényelt része közlése semmilyen károsultakkal szembeni akcióhoz nem lenne felhasználható, rendkívül elítélendő az az álláspontja, hogy a "titkolózónak" se legyen szerencséje.

 

És ez a fajta segítség nem  szövetség, hanem emberi tisztesség kérdése, amely a jelek szerint önből teljesen kiveszett. De talán soha nem is volt.

 

Természetesen ugyanez vonatkozik arra az esetre is, hogy a hamis magánokiratnak minősülő aláíró ív nem követeli meg feltétlenül a petíció előzetes ismeretét, a gyűjtő ív aláírása senkit nem téveszthet meg, annak aláírása nem lenne még a halálos ítéletnek az első mondata sem.

 

A felróhatóságot az követi el, aki a hamis nyilatkozatokat tartalmazó íveket bármilyen bizonyító célra felhasználná. Kivéve természetesen a WC-t, és a hivatalos megsemmisítést.

 

azigazmondó valóban fordulhatna közvetlenül Demeter úrhoz is a kérelmével. Az elektronikus és a postai címe is közzé lett téve a fórumon.

 

És ha ezt megteszi, kíváncsi leszek, hogy milyen segítséget kap a minden károsult ügyét felkaroló vezetőtől.

 

Lipcsik Márton

 

 

appfeltrudle Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8477

 

"A "bölcsek kövével" rendelkező hangadók közül néhányan a semmilyen kötelezettséggel nem bíró index fórumon hangoztatják a tudásukat, fényezik kopott ismereteiket, és letarolnának mindenkit, akinek hozzájuk képest tartalmasabb, megalapozottabb mondanivalója van."

 

Lipcsik Márton éles elméjével csak azt nem veszi észre, hogy ezen hangadókkal társalog, csak ezek most más néven jelentek meg, levetve, pihentetve átmenetileg a többi álnevüket.

 

Miért sietne segítségére névtelen, arctalan fantom lényeknek bárki is, nem tudván biztosan, mire is használódik fel a keresett információ?

 

Miért is segítene valaki azoknak, akik csak saját szekerüket tolják? Ők akkor, amikor megakadnak valahol, ártatlan, mindenki érdekében fellépő jóakaróknak tüntetik fel magukat, hogy megszerezzék azt amire szükségük van, egyébként meg az állítólagos tudásukat, névvel bizonyítékokkal, minden károsult érdekében nem bocsájtják rendelkezésére senkinek.

 

Olyan nagy dolog lenne a budaörsi egyesületet felkeresni a dokumentum ügyében?

Olyan ember esetleges árulásától tartanak, aki egyedül tartja még a frontot a károsultak érdekében?

 

Ebből az aspektusból aztán még magát is szövetségesüknek szerették volna tudni, pont azt, aki simán lelépett a színről, csak itt okoskodik, és hinti a reménytelenséget folyamatosan, áskálódik minden kezdeményezés ellen?

De hát maga sem tud kibújni a bőréből, jól megmondta nekik is, hogy nincs értelme semmit sem csinálni.

Halleluja! Ismét helyben vagyunk!

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8476)
Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8476

azigazmondo!

 

 

Sajnálom, hogy a "budaörsi" egyesület elnöke nem sietett a segítségére, holott korábbi nyilatkozata szerint az Egyesülete valamennyi károsult érdekében tevékenykedik.

 

Mint többször hangoztattam, én semmi reményt nem fűzök már semmilyen megtérüléshez, legfeljebb az ügyészséggel szembeni felelősség megállapítása után nyílna meg egy út.

 

Ezt a felelősséget pedig arra alapítom, hogy az ügyészségnek a közérdekvédelem iránti általános kötelessége teljesítése során a perben félként nem szereplő tényleges károsultak majdani kártérítési igényeinek kielégítése érdekében az elkövetők személyi vagyonát, valamint valamennyi BAUMAG cég fellelhető vagyonát, és papíron nyilvántartott kintlévőségét mindaddig zárolnia kellett volna, amíg a felszámolási eljárás befejezése után még érvényesíthető kártérítési igények kielégítése meg nem történik.

 

Az ügyészség tudatát át kellett volna hatnia annak, hogy a perben nem a különböző -jogilag peres felekként szereplő- BAMAG szatelit cégek a károsultak, hiszen ezek a cégek is a tényleges károsutak befizetéseiből jöttek létre, és valamennyinek ugyanazok az elmarasztalt személyek voltak a vezetői, akik a kárt előidézték. 

 

Az ítélet kivetített tartalma közötti sorokban üvölt, hogy ugyanazok lettek az elkövetők és a sértettek is.  Ilyen pedig a világon nincs!

 

De visszatérve a problémájára: minden bizonnyal van valamilyen ügyvéd, vagy közjegyző ismerőse. Keresse fel valamelyiket, vigye magával a Legfelsőbb Bíróság ítéletének a számát, és az ismerőse egy program segítségével néhány kattintás után kinyomtathatja a keresett ítéletet, vagy ha azt a terjedelme miatt nem szívesen tenné, a monitoron való elolvasása során feljegyezheti magának a keresett adatot.

 

Ilyen fizetős programmal valamennyi ügyvéd rendelkezik!

 

A károsultak hallgatásának pedig meg van a maga természetrajza....

 

A két egyesületen belüli tevékenységem során tapasztaltam, hogy kezdetben a 12.000.-nyi károsult közül legalább 5.000 azonnal bedobta a törölközőt. Ez látszik a felszámolási eljárásba jelentkezettek számán.

 

Az alábbi elemzésem természetesen nem érinti az egyéni pereket kezdeményező károsultakat. 

 

Negyven-ötven, jó értelemben vett aktív károsulton kívül csak olyanok szerveződtek egyesületekbe, akiket a remény éltetett, de inkább csak a valahová való tartozás vágya vezérelt.

 

Tenni a megoldás érdekében a tömeg semmit nem tett, a meghirdetett közgyűléseken is csak korlátozottan jelentek meg. A kiküldött tájékoztatókat sokan el sem olvasták. 

 

Az idő lassú és eredménytelen múlásával a hangadók száma és aktivitása is csökkent, melyet annak is be lehet tudni, hogy már a kezdettől pesszimisták kézlegyintéseire mindíg akadt valamilyen félinformációval rendelkező lehengerlő, vagy lekezelő "hordószónok", akik a partvonalon kívülről, folyosói pletykákból félfüllel kihallott, az egyesületek céljaival és lehetőségeivel nem mindíg egybeeső nyilatkozataikkal további kétségeket ébresztettek, és káoszt teremtettek a fejekben. 

 

A "bölcsek kövével" rendelkező hangadók közül néhányan a semmilyen kötelezettséggel nem bíró index fórumon hangoztatják a tudásukat, fényezik kopott ismereteiket, és letarolnának mindenkit, akinek hozzájuk képest tartalmasabb, megalapozottabb mondanivalója van.

 

Az írásokból kiragadott félmondatokat, szavakat meglovagolva újabb-és újabb konfrontált pályát nyitnának, és a személyes párbeszéd hiányát látva azt a látszatot erősitík, mintha tömegek nevében lenne korlátlan felhatalmazásuk.

 

A szemen-szedett hazug rágalmazásokról itt nem ejtenék szót....

 

Akik pedig a fórumon megjelent írásokat látják, olvassák, elrettennek az abban való aktív részvételtől, mert senki nem akar pojáca közprédának jelentkezni egy szellemileg alultáplált szermélyek által uralt közegben, helyette inkább ki-ki megtartja magának a véleményét. 

 

Az Ön által tervezett közszereplésről pedig engedje meg, hogy sértés nélkül már előre véleményt alkossak: Ön el fogja mondani, amit szeretne, illetve amennyire Önnek időt, lehetőséget biztosítanak. 

 

Feltehetnek olyan kérdést, amelyre nem tudja a választ, és ezt a helyzetet Ön ellen fordíthatják. 

 

Ön a nyiltakozata után megnyugszik, mert kimondta, ami terheli a szívét-lelkét, a riporter pénzt kap a felhasznált idő arányában, de egy-két nap után mindeni megfedkedkezik az eseményről, hiszen ilyenekkel naponta találkoznak. 

 

A baumag-károsultak ügye pedig öt-tíz perc után ugyanoda fog visszasűllyedni, ahol a hatalom tartani szeretné. 

 

Kívánom, hogy Ön és a baumag-ügy legyen kivétel! 

 

Lipcsik Márton 

azigazmondo Creative Commons License 2018.02.14 0 0 8475

T. Lipcsik úr!

 

Budaörs lenne a világ közepe, máshol már nem is lehet fellelni a keresett L.B. végzést? Állítólag, ön jó kapcsolatot ápol a Budaörsi érdekképviselet vezetőivel, ezért arra kérem tisztelettel, ha az ideje engedi, szíveskedjen információt kérni arról, hogy az L.B. végzés, melyik első fokon eljáró bíróságra, szövetkezetre utal, és mi a keltezés dátuma.

Mivel, tudomásom van az L.B. remek állásfoglalásáról, ezért erre papíralapon nincs szükségem, csakis, az itt kért 3 infóra. Sajnos, nem ismerek ott senkit, így nincs lehetőségem tájékoztatást kérni, ill. kapni, ezért, ezzel nagy segítséget nyújtana.

Azt viszont nem értem, miért hallgat most mindenki, talán félnek valamitől? Ön szerint, mi az oka ennek?

De, ettől függetlenül is, az élő adásban hivatkozni fogok ezen végzésre, és azonnal be fogom olvasni, az L.B. releváns állásfoglalását.      

A patkány megszólítást kicsit erősnek találom, én nem a két lábon járó papagájra értettem, hanem azon élőlényekre, akik megfosztottak vagyonunktól, és azokra, akik a  kezdetektől fogva, még a mai napig is megakadályozzák, hogy a csalással elsíbolt pénzünket, ne is kaphassuk vissza. Értem ezalatt, a politikusoknak csúfolt gazembereket, és a gazságszolgáltatás velejéig korrupt alakjait.        

A két lábon billegő papagájjal ellentétben, ön bizonyosan értette, hogy miért nem fedem fel még kilétemet, valamint a tévécsatorna nevét. Szándékosan nem teszem meg, ahogyan korábban fogalmaztam, nehogy valami patkány bekavarjon, azaz meghiúsítsa a tervezett élő adás létrejöttét.   

            

Üdvözlettel:

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.14 0 0 8474

 

LOPCSIK ,TE A TOLVAJOK KORONÁZATLAN KIRÁLYA VAGY !

 

 

NEM KELL ITT BEBIZONYÍTANI SENKINEK SEMMIT:

 

 

A NAPNÁL VILÁGOSABB MINDENKI SZÁMÁRA AZ ,HOGY: 

 

-A BUDAÖRSI TAGOK  90 %-ÁT,ÉS A PESTI TAGOK 100%-ÁT BECSAPTAD,ÉS ÁTVERTED A   BŰNTÁRSAIDDAL EGYÜTT.

 

- A  BUDAÖRSI 150 KÁROSULTAT , TE KIZÁRÓLAG, A  SAJÁT ZSEBED MEGTÖMÉSE

 

 CÉLJÁBÓL VEZÉNYELTED ÁT PESTRE.

 

-EZT,A BAUMAG KÁROSULTAK ELLEN ELKÖVETETT ZSEBMETSZŐ TETTEDET,AKKORIBAN 

 

 "MAGASABB CÉLOKKAL"   INDOKOLTAD. AZ IGAZI CÉLOD ,A TAGDÍJAK LENYÚLÁSA VOLT.            

 

-A 12000 BAUMAG KÁROSULT KÖZÜL ,TE EGYEDÜL VOLTÁL ALKALMAS ERRE A BUDAÖRSI ÓCSKA   GAZEMBERSÉGRE .

 

-EZ ELŐTT A RÉMTETTED ELŐTT ,KORÁBBAN A PESTI FŐNÖKEID, MÁR SZORGALMASAN JÁRTÁK AZ     ORSZÁGOT. 

 

-GYŰLÉSEKEN KALAPOZTAK,  AGITÁLTAK,MERT AZ AKKORI 800 FŐS TAGDÍJ BEVÉTELT   KEVÉSNEK   TARTOTTÁK.   

 

 

-AZTÁN KAPÓRA JÖTT NEKIK  A NAGY HAL, A GÁTLÁSTALAN,KAPZSI HAVER: LOPCSÍK MARCI.

 

 -A ZSÁK   TEHÁT MEGTALÁLTA A FOLTJÁT.

 

MIRE MENT EL AZ A 13 ÉVEN ÁT,A TÖBB MINT 1000 KÁROSULT PESTI TAG ÁLTAL BEFIZETETT  10 MILLIÓ FORINT TAGDÍJ?

 

TUDJA MINDENKI,HOGY AKKORIBAN ORBA-SZÁJBA SZÁMLÁKAT ADTATOK MÉG AZ UTCASEPRŐNEK IS.

 

A LESZÁMLÁZOTT ÖSSZEG 95 %-ÁT MEG "VISSZAIGÉNYELTÉTEK".

A MAI MAFFIA BANDÁK MÁR A TI TANÍTVÁNYAITOK,ÉS EZEK CSAK JELENTHETNEK NEKTEK.

 

AKKORIBAN TI,ENGEM  PESTRE HÍVTATOK AZZAL,HOGY ELLENŐRIZZEM LE A  A FIKTÍV SZÁMLÁS CSALÁSI RENDSZERETEKET,MIKÖZBEN "SZABAD KEZET" ADTATOK VOLNA NEKEM,A GÁTLÁSTALAN CSALÁSAITOK LELEPLEZÉSÉRE.

 

MOST MÁT BÁNOM,HOGY AKKORIBAN NEM RÁZTALAK BENNETEKET GATYÁBA.

EZT A REGULÁT ÉLETETEK VÉGÉIG MEGEMLEGETTÉTEK VOLNA.

 

AZTÁN MA, SZOMBATHELYEN ÁTKOPOGHATNÁTOK A SZOMSZÉD CELLÁBAN "ÜDÜLŐ" MINTAKÉPETEKNEK,

A BALÁZSNAK.

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.14 0 0 8473

LOPCSÍK EDÖMÉR HALÁLOS BŰNÖKET KÖVETETT EL,A 12000 BAUMAG KÁROSULTTAL SZEMBEN.

MEGAKADÁLYOZTA A BAUMAGOSOK KÁRÁNAK MEGTÉRÍTÉSÉT.

MÉG MA IS ÚGY UGAT,MINT EGY VESZETT KUTYA.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.14 0 0 8472

 

 

LOPCSIK ,TE A TOLVAJOK KORONÁZATLAN KIRÁLYA VAGY !

 

 

NEM KELL ITT BEBIZONYÍTANI SENKINEK SEMMIT:

 

 

A NAPNÁL VILÁGOSABB MINDENKI SZÁMÁRA AZ ,HOGY: 

 

-A BUDAÖRSI TAGOK  90 %-ÁT,ÉS A PESTI TAGOK 100%-ÁT BECSAPTAD,ÉS ÁTVERTED A   BŰNTÁRSAIDDAL EGYÜTT.

 

- A  BUDAÖRSI 150 KÁROSULTAT , TE KIZÁRÓLAG, A  SAJÁT ZSEBED MEGTÖMÉSE

 

 CÉLJÁBÓL VEZÉNYELTED ÁT PESTRE.

 

-EZT,A BAUMAG KÁROSULTAK ELLEN ELKÖVETETT ZSEBMETSZŐ TETTEDET,AKKORIBAN 

 

 "MAGASABB CÉLOKKAL"   INDOKOLTAD. AZ IGAZI CÉLOD ,A TAGDÍJAK LENYÚLÁSA VOLT.            

 

-A 12000 BAUMAG KÁROSULT KÖZÜL ,TE EGYEDÜL VOLTÁL ALKALMAS ERRE A BUDAÖRSI ÓCSKA   GAZEMBERSÉGRE .

 

-EZ ELŐTT A RÉMTETTED ELŐTT ,KORÁBBAN A PESTI FŐNÖKEID, MÁR SZORGALMASAN JÁRTÁK AZ     ORSZÁGOT. 

 

-GYŰLÉSEKEN KALAPOZTAK,  AGITÁLTAK,MERT AZ AKKORI 800 FŐS TAGDÍJ BEVÉTELT   KEVÉSNEK   TARTOTTÁK.   

 

 

-AZTÁN KAPÓRA JÖTT NEKIK  A NAGY HAL, A GÁTLÁSTALAN,KAPZSI HAVER: LOPCSÍK MARCI.

 

 -A ZSÁK   TEHÁT MEGTALÁLTA A FOLTJÁT.

 

MIRE MENT EL AZ A 13 ÉVEN ÁT,A TÖBB MINT 1000 KÁROSULT PESTI TAG ÁLTAL BEFIZETETT  10 MILLIÓ FORINT TAGDÍJ?

 

TUDJA MINDENKI,HOGY AKKORIBAN ORBA-SZÁJBA SZÁMLÁKAT ADTATOK MÉG AZ UTCASEPRŐNEK IS.

 

A LESZÁMLÁZOTT ÖSSZEG 95 %-ÁT MEG "VISSZAIGÉNYELTÉTEK".

A MAI MAFFIA BANDÁK MÁR A TI TANÍTVÁNYAITOK,ÉS EZEK CSAK JELENTHETNEK NEKTEK.

 

AKKORIBAN TI,ENGEM  PESTRE HÍVTATOK AZZAL,HOGY ELLENŐRIZZEM LE A  A FIKTÍV SZÁMLÁS CSALÁSI RENDSZERETEKET,MIKÖZBEN "SZABAD KEZET" ADTATOK VOLNA NEKEM,A GÁTLÁSTALAN CSALÁSAITOK LELEPLEZÉSÉRE.

 

MOST MÁT BÁNOM,HOGY AKKORIBAN NEM RÁZTALAK BENNETEKET GATYÁBA.

EZT A REGULÁT ÉLETETEK VÉGÉIG MEGEMLEGETTÉTEK VOLNA.

 

AZTÁN MA, SZOMBATHELYEN ÁTKOPOGHATNÁTOK A SZOMSZÉD CELLÁBAN "ÜDÜLŐ" MINTAKÉPETEKNEK,

A BALÁZSNAK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!