Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2015.01.09 0 0 6093

 

Hát nem egy "féktelen örömtanya", az biztos.

.

Előzmény: gombóc63 (6092)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.09 0 0 6092

Elég érdekes amit a Symbol ajtaján láttam....nyitvatartás 11.30-24-ig.

GPS Creative Commons License 2015.01.09 0 0 6091

 

"Miri anyja cseppet jó kis MILF"

 

Nekem legyen mondva. (már úgy barátilag, természetesen - hisz férjes asszony)  :-)))))

.

Előzmény: Cambiasso87 (6090)
Cambiasso87 Creative Commons License 2015.01.08 0 0 6090

Miri anyja cseppet jó kis MILF, remélem hosszútávú szereplő lesz és gyereket szül Milánnak :)

nézek Creative Commons License 2014.12.29 0 0 6089

Lallert is bátran lehetne a sorozat hülyéjének kinevezni...csak egy pofonocskátneki...kééérem..

...olyan szavakat mond, hogy család, barát...    súlyosbító körülmény, mondhatni hatóságért kiállt, az a két szerencsétlen állat a szobájában...

 

 

 

(tudom, ez egy csak jáccásiból van..)

kisidi Creative Commons License 2014.12.28 0 0 6088

Protekciós flepnis :)

Előzmény: GPS (6087)
GPS Creative Commons License 2014.12.26 0 0 6087

 

Ha flepnis - akkor flepnis.

 

Ha a flepnit regisztrálják a jegyzőnél - innentől tényleg az önkorminak fáj miatta a feje.

Jogilag úgy tekintik, mint a kerület hülyéjét - így hát vigyázzon rá a kerület.

 

Pláne amióta a Lipótot bezárták......

.

Előzmény: kisidi (6086)
kisidi Creative Commons License 2014.12.26 0 0 6086

Amúgy normálisnak tűnt,  nem látszott kőzveszélyesnek, nem volt agresszív vagy ilyesmi. Akkor meg nem lehet erőszakkal bezáratni.

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (6085)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.12.26 0 0 6085

Fura, de lehet, hogy az önkormányzat kötelessége lenne valami zárt helyen, otthonban tartani az illetőt, amit mondjuk helyhiány vagy bármi okból nem tudnak megtenni, ezért inkább fizetnek helyette. Nehogy valaki őket perelje például.

Előzmény: kisidi (6072)
nézek Creative Commons License 2014.12.26 0 0 6084

még szerencse, hogy Lallert, sem a barátját nem lehetne holmi billentyűzettel izgaloma hozni...      csak a buli..

nasszer2 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 6083

Én egy barom vagyok de imádom a régi IBM láptopokat..

 

Sikerült is egy párat betenni a gyűjteményembe. a legutóbbi egy kicsi x31(történelem)

de német billentyűzettel.Szereztem hozzá ilyen kis betümatricákat,oszt' ollé

helyeses irás nem megyen' de legalább a lehetőség megvan.:)))))

Előzmény: GPS (6082)
GPS Creative Commons License 2014.12.24 0 0 6082

 

Na most képzeld el ugyanezt, hogy én 4 nyelvkiosztás között kell váltogassak - van, hogy percenként.

 

Ugyanis szakfordító vagyok és van olyan munkám néha, hogy táblázatszerűen kell egy tételt mind a 3 másik munkanyelvemre fordítsak és váltás nélkül egyszerűen képtelenség helyesen írni azokon a nyelveken.

 

Angolra nem mindig váltok - azt elsumákolom a másik 3 nyelv valamelyikéből - de a magyart-franciát-románt feltétlenül váltanom kell a nyelv-specifikus ékezetek miatt.

 

A poén újabban az, hogy ajándékba kaptam egy nagyon príma, profi billentyűzetet (egy profi Dell-t) - de azért ajándékba, mert akié volt, az nem tudta használni - ugyanis német feliratozású.

Mindeközben én németből én nem is dolgozom - így hát még nagyobb a kavarcs a többi nyelvvel - de már nem érdekel mit ír a billentyűn.

Ha megkérded milyen feliratú billentyűn van a mondjuk az "ű", vagy "â", vagy "ţ" betű - fogalmam sincs - de amikor írok, egyből odamegy a gyűrűs, vagy a kisujjam, úgy automatikusan.

 

Így néz ki egy szöveg, ha elfelejtek váltani: "Ez pedig sârân elăfordul, îgy a munkţmban mint a privţt <rţsokban is, van hoyg 2-3 sort is le<rok, m<g şszreveszem  hogy valami nem stimmel :-)))"

.

Előzmény: Luca_41 (6081)
Luca_41 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 6081

A fiam évekig francia billentyűzetet használt. Most új gépe van, amin angol van. Szenved tőle rendesen. 

Előzmény: GPS (6079)
Luca_41 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 6080

Nem letolásból írtam. Először azt hittem, hogy valami egyéb szakkifejezés. Egyébként, ha nem itthon vagyok, pl. a lányom táblagépéről írok, hát..... nem részletezném túlzottan. Ha nem nézek rá, egészen más szavakat küldök el, illetve annyira nehézkes az ékezetek használata, hogy inkább egyik betűre sem teszek (pedig ez bűn).

Ja, és diszlexiás is vagyok (mint kiderült rólam pár éve). :-)

Előzmény: GPS (6079)
GPS Creative Commons License 2014.12.24 0 0 6079

 

Persze, hogy "fluktuációt". Boccs mindenkitől.

Nem az elírásért boccs - hanem azért, mert nem néztem át az írást mielőtt lenyomtam a Küld gombot. Pedig ez kötelező (lenne) ha egy közösség számára ír az ember.

 

Nálam ez azért fordul elő néha, mert úgy 30-40 %-ban vakon írok - azaz csak zsigerből tudom hogy melyik betű melyik billentyűn van.

Nem is tehetek mást (ez a munkámból ered) ugyanis ugyanazon a fizikai billentyűzeten 4 (angol-magyar-francia-román) nyelv-kiosztást használok - felváltva - néha egy szövegen belül is menet közben váltogatva.

És nagyon-nagyon különböznek ám ezek a kiosztások, a teljes "jobbkéz" megváltozik egy-egy váltásnál.

Így hát a billentyűk jó részének köze sincs ahhoz, amit ír rajtuk - pusztán csak zsigerből tudom hol vannak a (főleg ékezetes) betűk a billentyűzeten.

 

Erről a vak-írásról mondhatnánk hogy remek dolog - csak az a hátulütője, hogy ha valami külső behatás éri az embert írás közben (szól a rádió, beszélgetnek a szobában, stb) akkor előfordul, hogy a hallott szavak foszlányai-szótagjai néha tudat alatt beépülnek az írásba, úgy, hogy még a szavakba is bekerülnek oda nem illő szótagok vagy betűk

Így néha csak ámul az ember, amikor visszaolvassa, mekkora marhaságot volt képes beleírni a szövegbe.

Ha viszont kapkod és nem olvassa át - bizony ilyen is kimegy, mint most ez a béna "fluktuáció".

Boccs még egyszer.

.

Előzmény: Luca_41 (6078)
Luca_41 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 6078

Nem fluktuációt akartál írni? 

Előzmény: GPS (6074)
nézek Creative Commons License 2014.12.22 0 0 6077

mertugye a zadófizetők fizetik..és azzal el kell(ene) számolni.

Előzmény: kisidi (6075)
nézek Creative Commons License 2014.12.22 0 0 6076

megleptél... de (sajnos) igaz lehet..így már érthető.

Előzmény: GPS (6074)
kisidi Creative Commons License 2014.12.22 0 0 6075

Ott összeszokott munkatársak dolgoztak, de nem ismerték az ürgét. A rendőrség ill. az önkormányzat ha már ők fizetik a cechet, bár ez még mindig homályos, hogy miért, milyen alapon, melyik osztály, szóval nekik kellett volna a vendéglátó helyekre figyelemfelhívást, személyleírást fényképpel.

Előzmény: GPS (6074)
GPS Creative Commons License 2014.12.22 0 0 6074

 

A pasinak az a szerencséje, hogy nagy a flikuáció a vendéglátásban.

 

Ha a pincérek több időt dolgoznának egy helyen mint 2-3 hónap - akkor ez a pali a bejárat küszöbét sem léphetné át egy vendéglőnek - mert azonnal felismernék és kirúgnák.

 

De mivel manapság a vendéglőkben jobbára állandóan "újszülöttek" dolgoznak - ezért érvényes az a mondás, hogy "Egy újszülöttnek minden vicc új".

.

Előzmény: nézek (6073)
nézek Creative Commons License 2014.12.22 0 0 6073

hmmm...ügyes!

 

 

 

 

(ha ez működne, akkor velem együtt mindenki így ebédelne/vacsorázna...  valami nem gömbölyű...mindenesetre a pasi tud valamit)

Előzmény: kisidi (6072)
kisidi Creative Commons License 2014.12.21 0 0 6072

Ingyen ivás, evés! : Egy vasárnap ebédeltünk társasággal egy étteremben ahol egy szintén barát volt az üzletvezető. 

Egy kb, 60 év körüli férfi ebédelt mellettünk,  halászlé,  főétel,  desszert,  vörösbor,  kávé,  szóval ahogy kell. Vitték a számlát, erre közölte, hogy nem fizet,  nincs miből. Rendőrség kihív, de már tudták kiről van szó,  ezt csinálja mindenhol mondták,  de azon kívül, hogy beültették a rendőrautóba és elvitték,  semmit nem tudtak vele csinálni,  ugyanis flepnije volt, hogy nem százas,  állítólag az önkormányzat fizeti ki a számlát,  Hogy mire fel, nem tudom,  nem értem, még ezelőtt soha nem hallottam hasonlóról!

Előzmény: nézek (6071)
nézek Creative Commons License 2014.12.21 0 0 6071

minden szavad ül...

de..

ez a Mayácska "ott van hagyva" ....   Dzsó sehol, pedig megígérte, hogy szemmel tartja...na persze ő is alkalmatlan párost alkot a Barbival,  úgyhogy nem meglepő...pláne, hogy most konferencián van...ebből mi lesz?

ha azt a vadbarom, orvosi eset Lallert nem vágja pofán senki,   akkor Mayácska megérezvén/látván ezt a sok balfácánt, tulajdonképpen azt csinál, amit akar...

 

a pénznélküli  ivászat magyarázat tetszik, nem is gondoltam erre a kiváló megoldásra...

Előzmény: GPS (6070)
GPS Creative Commons License 2014.12.21 0 0 6070

 

Én azért megengedőbb vagyok a sorozattal - mert én azért némi nevelő-szándékot is felfedezni vélek a sorok közt.

 

Vagyis (szemben azokkal az idiótákkal, akik szerint a sorozat drogozásra-piálásra buzdít) pont azt veszem ki, hogy azt próbálja bemutatni, hogy ezek a szokások nagyon nem vezetnek jóra.... sőt, még azt is, hogy ki lehet lábalni belőlük.

 

Gyakorlatilag minden olyan jelenet, ahol komolyabb betépés, vagy bebaszás esete forgott fent - az mindig rosszul végződött.

Fannika sztorija emblematikus volt - csakúgy, mint a Márké, aki végül sikeresen lejött az anyagról.

De ha jól összeadjuk, voltaképen Zsófi lecsúszása is egy seggrészegedésből indult, amikor "a derék" Viktor felkanalazta a kapubejáratból.

 

Ugyanígy mutatja be a dologtalanságot is - vagyis hogy ha valakinek olyasmi jár az agyában, hogy majd csak el lesz valahogy meló nélkül is - arra általában cudar időszakok szoktak jönni a KMK nyomán.

 

Külön állatfaja ennek a Mayácska - aki pont most készül jól elkúrni a két másik lány munkalehetőségét - mivel hogy az a két liba nem veszi észre, hogy ahol ez a luvnya megjelenik, ott bizony fű nem terem egy jó darabig.

 

Valaki kérdezte, hogy Mayácska szerint ugyan mi a fenéből mentek volna el piálni a kozmetikai-bukta után?


Hát mikor érdekelte ez a kiscsajt? Ha jönnek a pincérek a cehhel - max majd annyit mond, hogy "Ő ugyan nem fogyasztott semmit, fizessen a másik kettő (ha tud) - egyébként is ő most lelép, hisz köze sincs a dolghoz. "

 

De szerintem a szeneslapát már neki is érik, rendesen - bár az már kijárt volna neki a Marci-fogadás kapcsán is.

.

Előzmény: nézek (6069)
nézek Creative Commons License 2014.12.21 0 0 6069

okos emberek csinálják ezeket, nem feltételezem...vannak "összesküvés elméleteim" ami szerint azt vizsgálják, mennyire gyökér a társadalo, mit bír el..

 

nos, ahol feketepákó, győzikeéscsalággya, meg az a lantművész, vagy valami giliszta-bogárzabáló lényeket tátott szájjal néznek, akkor nem lehet már semmin csodálkozni...szociológusok is csak makognak, mert érthetetlen..(.a politika persze még lejjebb van...)

 

sokunkat persze a kíváncsiság hajt, mi is történik ?     ..nem is vagyok rá büszke, ezért  csak titokban nézem ezt is...

Előzmény: Böszőke (6068)
Böszőke Creative Commons License 2014.12.20 0 0 6068

Rendezői baki  ??Már ő sem tudja  követni  a hülye eseményeket?? 

Előzmény: nézek (6067)
nézek Creative Commons License 2014.12.20 0 0 6067

 a három csajszi a'  feletti örömében, hogy ugyan megúszták fizetés nélkül a kozmetikát, -mert egy vasuk sincs-,  távozóban a nőtől ugrálás közben az új luvnya felkiálltott:, ..... mennnyünk inni!!...     miből?    az előbb még egy gombjuk sem volt, nemhogy pénzük..

 

vagy átaludtam valamit?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.20 0 0 6066

a sorozatban Viktor, amúgy az Eurosporton küzdősportokat kommentált stb.

Előzmény: Böszőke (6065)
Böszőke Creative Commons License 2014.12.20 0 0 6065

..Perutek... kicsoda??őróla még nem is hallottam,senki nem írt róla eddig...

Előzmény: Törölt nick (6064)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.20 0 0 6064

esetleg Peruteknek lehetne kényelmetlen ez a dolog később, dehát ő már amúgy is csak akasztott ember nem volt a médiában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!