Keresés

Részletes keresés

bkristin Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44847

Szép napot Mindenkinek!

 

Vicus, tegnap este már nem voltam a gépnél, így csak ma tudok válaszolni kérdésedre:  ANHEL KéPTáRA

 

Jutka, töröltelek, rámkeresel?

Előzmény: Vicus_35 (44823)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44846

Sziasztok!

Szép napot kívánok mindenkinek!

yali Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44845
Kedves Keresztszem!
Úgy örülök hogy valaki hímzéssel, keresztszemezéssel, esetleg gobelinnel is foglalkozik.Én is nagyon szeretem mindkettőt.

Taptapó, nagyon szép lett a pókembered, árküldenéd esetleg nekem a mintát? Kisebbik fiam is nagy pókember kedvelő.

Most sajnos nagyon kevés az időm, vizsga vizsga hátán, na meg munka, de nyáron csak jobb lesz, és majd lesz időm befejezni amivel elmaradtam.
Kisebbik fiamnak a mellény, hajómintával, nagyobbiknak xszemes Musu sárkány, a kicsinek (ezzel már nagyon régóta kinlódom és nagyon unom) 101 kiskutya gobelin.

Nekem a horgolás sajnos nem nagyon megy csak nézem irigykedve milyen csodák készülnek.

Marikje a kisruhák és a kislányok is csodaszépek!
Előzmény: Kereszt_szem (44794)
evanet Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44844

Szép napot kivánok mindnekinek

 

Taptapo- Magdi vissza ne huzodj, aki elsore ilyen szép keresztszemet tud kreálni, annak a kovetkezobe is bele kell fognia. Nagyon szép lett az, ne hagyd abba semmiképp. Csak igy tovább

 

Nyuzike csodás lett a lámpád

 

Exi ez a barika nagyon arnyos, te már egy muvész vagy. Nagyon belegyurok a honap munkáira, hátha az enyém lesz. Koszonjuk az ajándékodat. 

margitmama Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44843

nyüzike! Minden elismerésem, gyönyörű a lámpád!  Nagyon nagyon ügyes  és kreatív vagy!!!

 

 LRJudit !! a tojások nagyon szépek ,de nálad ez már természetes!! AZ egész család egy művész!!!

 

Nekem csak hajócskám van !!!!!!!!!!!!!!!!!! puszi.margitmama.

 

 

Előzmény: nyüzike (44800)
Marikje Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44842
Most, hogy így végig olvastam magamat hát optimizmusom az van már csak az idő kéne hozzá:) De nem baj majd lesz az is
Előzmény: Marikje (44841)
Marikje Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44841
Énisegy!
Nagyon köszönöm :) de lenne ott türelem ehhez is. Nagyon érdekes a rajza a kisfiadnak és a legjobban az tetszik benne, hogy a tűzoltók mosolyognak!! Mert szereteik a munkájukat.
Tavaly előtt a szembeszomszédunknál kigyulladt majdnem a ház a lányok bár inkább akkor még csak Janka tátott szájjal nézte ahogy oltottak sitty sutty 10 perc alatt ott teremtek kapu kinyit rohantak acsővel stb. Akkor ő is csak tűzoltókat rajzolt otthon.
Egyszóval gratulálok a gyerkőcöknek! És neked is.

LR Judit nagyon szépek a virágaid.

Taptapo Magdika! Hát megérte ez a Pókember a fáradtságot. Gartula.És soha ne mond, hogy soha!:)

Azsúr! Én még csak most láttam a Loc-gabin takaródat nagyon szuper gratulálok hozzá.
Nusa a terápiás párnák is szuperek. Sorba veszem mert én is kaptam Erzsimamától fonalat tavaly tavasszal!
Nyüzike lámpabúra hát jobb lett mint a LIDL-s. Kedvet kaptam én is a régi lámpánk felújjítására:) Remélem sikerül.
Most hirtelen ennyi jutott eszembe mert tegnap nézegettem vissza legalább a képeket:)
Jaj és Zsófimamája Gabi! Kellene nekem a leírás ehhez a kardihoz. Nagyon szép lett !!!






































Előzmény: énisegy (44758)
szedit99 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44840
Kedves Taptopo!

Akkor lesz igazán szép a munkád, ha kereten varrod.
Először a sötét foltokat kell kihímezni.
Állítólag a legújabb divat, hogy a hátteret nem kell kihímezni, nekem jobban tetszik háttérrel.
Az öltések /a visszáján/ kétféleképpen mutatkozhatnak: egyenesen vagy ferdén. Ha vékonyabb fonallal dolgozol, ferdén kell látszódniuk. Így tömörebb a munka,
Kezdés: csomót kötsz a fonalra, és a színéről leöltesz a kezdés közelébe. Így hátul egy darabka egyenes fonal látszik. Munka közben ezt az egyenes szálat átöltögeted. Mikor a csomóhoz érsz, acsomót levágod a színéről.
Befejezés: a szálat a visszáján átbújtatod néhány öltés alatt, majd elvágod a szálat.

Nagyon szeretek gobelint varrni. Egyszer jelentkeztem bedolgozásra egy pesti üzletnek. Ott magyarázták - mutatták meg ezeket. Olyan keveset fizettek volna, hogy elment tőle a kedvem. Akik hirdetnek, hogy vállalnak gobelin hímzést, általában öltésenként 1 Ft-ot kérnek.
Előzmény: taptapo (44825)
fpárduc Creative Commons License 2008.03.11 0 0 44839
"Jó reggelt kivánok! Ébredni kéne már!
Óóó érj hozzám! nem várok holnapig, nem várok fél 6ig!
Óóó vártam már eleget!
Ne vacakolj annyit! elmulik az életem!
Ne vacakolj annyit! mindegyik kell nekem!"
(éneklős hangulatban vagyok :D)

fpárduc
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44838
Jó éjszakát, holnapra jó reggelt mindenkinek :) Gratulálok a nyerteseknek! És a fórumra feltett sok szép munkához is!

Jolimama, köszönjük, hogy lebonyolítottad! Jó pihenést!
A szüli- és névnaposoknak hosszú, boldog, kézimunkázós életet kívánok!

 

 

lamella234 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44837

szerbusztok!

erzsimama nagyon szep lett a tojasod. nem telt el egy honap es ilyen szepet keszitettel.

mikor nalam voltal lattad a vert csipke tojas diszt mar keszitetem 3 de egy sem maradt nalam most bele fogtam egy ujjba ami talan az enyem lesz.

a kepet keszitek azt majd felteszem,hogy milyen lett.

tovabbi sok szep munkat kivanok mindenkinek.

bobe

 

ráhajtás Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44836

Lassan én is megyek szunyókálni!!!Jó éjszakát kislányok!!!Holnap találkozunk!!!!

ráhajtás Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44835
Jó éjt neked is!!!!!!:)
Előzmény: LRJudit (44833)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44834

Párducka!

Örülök,hogy már jobban vagy!!!!!10 zsepi az már javulás!!Holnap már csak 5-re lesz szükséged!!!!!!:):)Gyógyulj meg!!!!

Előzmény: fpárduc (44812)
LRJudit Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44833

Ráhajtóska!

Ügyesek vagytok!

Engem sosem zavart az élőhal beúszása. Megpucolni nálunk férfimunka és még el is takarított maga és a hal után. De sajna Apósom már nem pecázik, oda a finom karácsonyi ponty. Pedig az az igazi, ha tudott úszni. Ez van. Jóéjt nektek és mindenkinek.

Előzmény: ráhajtás (44831)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44832
Matyólány!!!Nagyon édes a nyuszi!!!!!!!:):):)Nekem is akarok ilyet!!!:):):)
Előzmény: matyólány (44815)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44831

LRJUDIT!

Bocsánat,hogy csak most válaszolok a kérdésedre!

IGEEEEEEEEEEEEEEN!!!Örömmel jelentem a szoba letapétázva!!!Figyelj!Eljöttek tegnap a sógórnőmék!Nézi,nézi,de piszkosul a tapétát!!!Kérdezem tőle:MIT KERESEL?

Mire ő:EZ EGYBE VAN FELTÉVE??NEM LÁTOM AZ ILLESZTÉST!!!

NA!Mit szólsz???Milyen munkát végeztünk!!Tényleg olyan a tapéta,mintha egybe lenne a falon!!Nem látszanak az illesztések!!!!!Ügyik vagyunk ugye?????????

Azért tüntem el a délután folyamán a fórumról,mert beúszott hozzánk egy 14 kg-os folyamiharcsa!!!!!Nem volt kis munka megpucolni!!!!!!!

Előzmény: LRJudit (44802)
krysztasz Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44830

még mindig a sapkánál tartok. Nem fejezem be, mert az írás a tetejére került, vhogy elszámoltam a sorokat.Holnap igyekszem betenni a fotót, hogy milyen is lesz a következő. :))

Sajnos, szerintem hamar kezdem el fogyasztani, ezért lett rövid, nem ér a fülre. Írjátok már meg légyszíves,hogy egy egyszerű sapkánál hány cm-nél kezditek a fogyasztást? 8-9. szem, 7-8. szem, stb. stb. Egy gyári kötött sísapkáról néztem a cm-t, de így elrontottam. Éppen lehetne a passzét kitoldanom, de az írás az, ami probléma. Nem a homolokon van, hanem szinte a fejtetőn. :))

 

Köszi előre is a cm-t.

Rebeka 55 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44829

    ILDIKÓK!

ISTEN ÉLTESSEN  BENNETEKET!!!

                                                           REBEKA55

ANHIka Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44828
A KÉP LEMARADT
ANHIka Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44827
KEDVES ILDIKÓK SOK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK
LRJudit Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44826

Naaaaaaaaaa, neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

Én meg a csipkeverést csodálom vágyakozva!

Előzmény: taptapo (44825)
taptapo Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44825

Nagyon aranyosan biztattok, de bizony van néhány kérdésem:

- mi alapján döntitek el, hogy a hátteret kihímezitek-e?

- hogyan kell szépen eldogozni a szál elejét és végét.

- mindent kereten hímeztek? (bizony igy nagyon lassú)

-hol érdemes kezdeni? a kisebb "foltokat" később vagy menet közben ajánlatosabb kitölteni?

- úgy vettem észre, nem minden hatszálú egyforma vastag. Tehát csak egyfajta fonalat célszerű használni a teljes képhez.

 

Kereszt szem, Panni, a terítőket milyen alapra hímezted?

Nem fárasztalak benneteket tovább. üdv taptapo magdi

 

(a frivolitázókat csak csodálni tudom, azt hiszem ez a fajta kézimunka lesz az, amit nem fogok még csak meg sem próbálni!!!)

 

Előzmény: ráhajtás (44798)
LRJudit Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44824

Panni!

Menj be a TVN-re és az üzeneteid között ott lesz, hogy fpárduc (ott más a neve azt hiszem) bejelölt ismerősnek. Neked annyit kell tenned, hogy kattintasz, hogy ismered, vagy arra, hogy nem ismered.

Előzmény: Kereszt_szem (44822)
Vicus_35 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44823
Bkristin: Anhel képtárát hol találom? Megszeretném nézni, hogy fent van-e a Fürge ujjak különszám, mert nekem megvan és holnap betudom skennelni. Köszönöm.

Zsongika: a 11-es képre gondolsz??????
Előzmény: bkristin (44811)
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44822

 

Kedves fpárduc !

 

A barokk körmondatod tökéletesen értem,tudom is hogy miről van szó,de  nekem olyanom nincsen,nem szándékozom  ilyet csinálni. Ezt kérlek ne vedd visszautasitásnak. Visszaigazolnám a jelölésedet ha tudnám azt,  hogy hogyan kell,mert nincsen kifogásom ellene. Örülök, hogy jobban érzed magad,további javulást kivánok.             Panni

Előzmény: fpárduc (44812)
Bubuka54 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44821
Sziasztok! Gratulálok a dijazottaknak, mert főleg mi vagyunk a nyertesek, hogy ilyen sok szép munkát készitettetek és nekünk is megmutattátok, köszönjük.

Ildikó nevü kedves társainknak Nagyon Boldog Névnapot kivánok.


Előzmény: énisegy (44819)
livia néni Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44820

Ma névnapjukat ünneplő Ildikókat sok szeretettel köszöntöm.

Lívia

énisegy Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44819
Aludj jól!!:)
Előzmény: nyuszturenka (44818)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.10 0 0 44818
Jóéjszakát mindenkinek... puszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!