Keresés

Részletes keresés

t11 Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7221
Sziasztok!

Több helyről hallottam már, hogy a BKV állítólag tendert írt ki új buszok beszerzésére, de eddig nem találtam róla semmit. Ti mit tudtok???

t

MALWIN Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7220
Olvasva soraidat, elméláztam, ugyan mi vezetett ide, hogy ilyetén személyeskedések jöttek elő?
Szvsz a Mars tér elég zsufi volt, mindenki mindenki elé mászott, mégis lehetett fotózni, és hang nem volt-legalábbis én nem hallottam.
Kint meg mi lehetett, nem voltam ott.
Nem vagyok egy profi fényképész, de nem lelkesít, ha valaki arra lát fel, hogy ő milyen profi..
Igazad van, megérdemlik ezt a kis "képcsarnokot"...
Előzmény: Tavaszutca (7207)
VJancsi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7219
Köszi, bár közben már mások más úton is rávezettek a megoldásra... :)
Előzmény: Grimbi (7218)
Grimbi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7218
Ha a kép fölé viszed a kis nyilascskádat, akkor kiírja.
Előzmény: VJancsi (7190)
Grimbi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7217
Ők is kaptak tőlem.
Előzmény: Tavaszutca (7207)
Grimbi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7216
Azért volt a kép alá írva, hogy kis.kavicstól, különben nme lennél rajta:-))
Előzmény: Törölt nick (7188)
ujfigura Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7215
OFF
Ment neked egy mail!
Előzmény: Tavaszutca (7207)
kawirzbácsi Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7214
Irigyellek benneteket,szívesen ott lettem volna én is. :-(
üdv kawirz
Előzmény: Grimbi (7184)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7213
Aha értem.
Előzmény: ViTDavid (7212)
ViTDavid Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7212
Különböző sorok vannak, és minden busznak megvan, hogy melyik sorban a helye. A vezető is tudja (tudatják vele minden reggel), hogy hol keresse.

(Budán kicsit kaotikusabb a helyzet, ott nincs a buszoknak állandó helyük, van, hogy minden éjjel máshol alszanak a garázson belül)

Üdv.: VD

Előzmény: Törölt nick (7211)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7211
Azt hadd kérdezzem már meg, hogy a garázsban mi szerint állnak sorba?
Vonalanként?
Rendszámok szerint? (ezt mondjuk a képek alapján nem hinném :)
honnan tudja a safjor, hogy hova álljon?
Hogy van ez?
Előzmény: DraCola (7210)
DraCola Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7210
Azt nem értem hogy mi a francér rakja a 3. képet új sorba???
Előzmény: DraCola (7209)
DraCola Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7209
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7208
Hát igen sajnos vannak olyanok, akik ok nélkül ba*szogatják a másikat, velem Egerben is sok minden megtörtént már, de sosem az Agria Volán, vagy más cég munkatársai részéről.
Nálunk az egyik végállomás a közvetlenül a TESCO mellett van, egy szép, derült márciusi napon fényképezgetek ott helyi járati buszokat. Fényképezek ott már akkor a jó idő beköszönte után már 10-15 napja, senki nem szólt nekem, sőt előtte már nagyon sok(k)szor ott voltam az előző években, a kutya nem foglalkozott velem. Akkor azon a napon fényképezek, de nem is a TESCO irányába, oda jön egy TESCO-s biztonsági őr és kéri tőlem, a fotózási engedélyt. Hát akkor én beadtam neki, hogy a Volán végállomása közterületnek számít és nincs kiírva, hogy fotózni tilos, de még a TESCO áruház épületén sincs sehol kitéve. Szóval még a TESCO-t is fényképezhetném. Elég nehezen vette be, hogy buszokat fotózok, annak ellenére, hogy más őr igazolta ezt (aki már ismert régebbről). Egyébként ezt a faszi le*szarta volna, hogy én ott mit csinálok, de a kolleganője szólt neki, hogy valaki fényképezgeti az áruházat. Később beszéltem az ismerősömmel (ő ott a főnök) aki nem túlságosan dicsérte a csajt. Utána beszedtem a volántól egy engedélyt, a haver leadta a drótot az őrök között, és volánosok is tudják, hogy én a buszokat fényképezem, és nem a TESCO-t.
Aztán ugyanitt pénteken, a múlt hét délután. 14.30 körül, várom a GDK-567-et, (E94), hát persze, hogy nem az jön (pedig annak kellett volna), és jött helyette a BRF-916, jön szembe, én az úton állok a járdánál, oda jön egy bunkó f*asz és amikor pont fényképezem a buszt, nyomom a gombot, oda jön, és valamit ordibált ordenáré hangon, nem tudom mit (valami ilyesmit: habababahabababa) és ellök tiszta erőből, én meg lefekszek az útra, a BRF-916 meg olyan gyorsan bekanyarodott, hogy majdnem a nyakamra jött. Nem szóltam semmit, felpattantam a sofőrnek intettem. Lefényképeztem a faszikát, akkor is lesett és ordibált, aztán a TESCO felé indult el. Arról jött két csaj, az egyik egy kicsit molett, dúskeblű, a másik vékony, modell alkatú, olyan 195 - 200 centis. A fasz*i odamegy a lányok közé, a dagibbnak a melleit, a vékonyabbnak, a fenekét markolászta, aztán odaordibált nekem, hogy ezt kéne nekem is tenni és nem az embereket kéne, baszogatni. Már én mit ártottam neki, és nekem állhatna feljebb, hogy ő meg a busz elé lökött. Na mindegy, ha haverom nem lett volna ott, lehet, hogy neki megyek, mivel egy vékony, nálam egy fejjel kisebb emberke volt. Lehet, sőtt valószínű, hogy részeg volt, de nem éreztem rajta, pedig pont az orrom előtt ordibált valamit, mielött fellökött volna. Aztán a lányok oda jöttek, hogy a barátom letapizta őket. Én mondtam, hogy nem a barátom és odébbálltak. Meg a Mezőgép végállomásnál is fényképeztem most áprilisban, egy öreg meg a járdán negyvennel, a motorjával, ordibál, és nekem kell odébb állnom, nem neki, az meg majdnem elütött.
Ebben az évben több hülyeség, meg ehhez hasonló eset történt velem, meg ezeknél durvább is, meg ebben az évben vesztem össze többször buszvezetővel, mint bármikor máskor. (pl. múlt csütörtökön eggyel) És még csak június vége van!
Hogy el tudják az ember kedvét venni, az ilyen hülyesgekkel. Azt már megszoktam ,hogy mindenki bámul, de azt, hogy még lögdösnek is, meg megakarnak verni, elakarnak ütetni, meg elütni, azt még nem.

Tavaszutca Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7207
Szóval, nem volt minden oly szép és vidám szombaton, hiába voltak a szép buszok, három "úriember" viselkedése igen rendesen borzolta a kedélyeket köreinkben.

Az eset első mozzanata: felültünk az IK180-ra, és már a Mars téren feltünt Busman-nak, hogy valahonnan hátulról a csukló mögött számára ismeretlen arc(ok) a vezetéknevét kiabálják előre. Meg is kérdezte tőlünk, hogy vajon az ő nevét kiabálhatták?

Aztán megérkeztünk, és mindneki elkezdte fotózni a felsorakozott (gyönyörű) járműveket, többek között ők is.

Aztán hallottam egy-két olyan szólást, hogy a "köcsögök nem is tudnak fotózni, meg nyitott tetőszellőzővel fotóznak, meg köcsögök, köcsögök, köcsögök"

Aztán Busman és kis.kavics mondták, hogy folyamatosan csak "köcsögözik" őket, meghogy annyi fényképet úgysem tudunk készíteni mint ők, meg hogy ők nagyon menők. A többiek majd mesélnek még miket szóltak.

Azt a következtetést vontuk le, hogy tudhatják hogy valami internetes fiúkról lehetett szó, sőt ők lehet hogy ismernek minket, de mi őket nem, sőt már én sem tudom kik és mik lehettek ezek az emberek, és mi volt a céljuk a sértegetéssel - ja még valami, Grimbi is kapott talán a köcsögözésből, de én is derekasan (jó én igaz próbáltam őket, gyorsan jöttek az eredmények - köcsög szó már repült is felém egy pillanat alatt, mikor szabotáltam a fotózásukat :)))

Felháborító, hogy ilyen arcok is "tiszteletüket tették", egy buszbarát rendezvényen az emberek legyenek nyitottak a másik iránt, és ne gyűlölködjenek és ellenségeskedjenek egymással.

A végére szántam a csattanót, hátha olvassák a topikot, ugyanis a folytotnos b?szogatás után megérdemelnének egy kis nyilvánosságot:

1

Itt éppen mint profi fotósok munka közben:
2

És hát hogy mennyire profi fotósok? Hát, mi a buszt nem ilyen fénybeállításal fotóztunk, mikor kicsaltuk a buszt a rétre (de mi nem tudhatjuk, hisz köcsögök vagyunk)

3

Hát ennyi, viszonlyag objektív próbáltam lenni, kíváncsian várom a fejleményeket...

Tavaszutca Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7206
A másik "változó" embörke meg én lennék :))
Előzmény: VJancsi (7192)
Tavaszutca Creative Commons License 2003.06.23 0 0 7205
Nekem vannak képeim a "bunkókról" is :))

Volt egy pár arc, akinek nem tetszettünk :(((

Előzmény: Grimbi (7184)
MALWIN Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7204
Vazze, miről maradtam le, amíg elmentem takarmányozni a családomat!!!
Fogadjátok őszinte irigységem..
Előzmény: Grimbi (7184)
ujfigura Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7203
Mosmáazése:)
Előzmény: VJancsi (7201)
ujfigura Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7202
Olyat már rajzolt kristoof is, majd hasonlítgatok:-)
Előzmény: VJancsi (7200)
VJancsi Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7201
Bocs, de hasonló hibákért néha a tanáraimat is kijavítom... :-) Szóval írjál csak nyugodtan.
Előzmény: ujfigura (7199)
VJancsi Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7200
Éppen most alakul át négytengelyessé és új homlokfalassá.
Előzmény: ujfigura (7198)
ujfigura Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7199
Persze:-) De kötekedős vagy ma, asszem nem is írok neked ma mailt:-))
Előzmény: VJancsi (7196)
ujfigura Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7198
Kunságos E99, GOU-632, 33.
Előzmény: VJancsi (7197)
VJancsi Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7197
A 15:20-as Salgótarján-Kecskemét járatot milyen kocsi szokta vinni?
VJancsi Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7196
6 évig jártad az ált isk. utolsó két osztályát? :)
Előzmény: ujfigura (7195)
ujfigura Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7195
Én meg 6 évig (ált isk. utolsó két osztálya), de van egy aprócska kis különbség: Nem mozgott a tanterem. Azért más, ha a buszon van olyan szék, és más, ha egy házban.
Előzmény: Törölt nick (7181)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7194
Majd megtudod ;-)
Előzmény: VJancsi (7190)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7193
Feltehetőleg:)
Előzmény: VJancsi (7192)
VJancsi Creative Commons License 2003.06.22 0 0 7192
Megnéztem mindkét képet... :) Gondolom akkor az, aki az elsőn nincs rajta, de a másodikon igen...
Előzmény: Törölt nick (7191)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!