Keresés

Részletes keresés

margitmama Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45269
JOLIKÁM MEGINT NAGYON SZÉPET és SOKAT ALKOTTÁL!! VAN NEKEM IS ILYEN MŰANYG TOJÁSKÁM . JÓ LENNE HA VOLNA MINTÁJA,ezt még meghorgolnám talán.? puszillak margit mama.
Előzmény: Jolimama (45264)
LRJudit Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45268

Szép jóreggelt Mindenkinek!

Survivor!

Csipetke korából adódóan feltételezem még szopik. Ezért a gyógyszerek kilőve. Erős fáslizást javaslok, és családtagok aktivizálását. Muszáj kigyógyítani, mert ha így tovább erőlteted sokkal nagyobb baj is lehet belőle.

Előzmény: Survivor69 (45265)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45267

Jolimama de jó, hogy téged is érdekel az ilyesmi:) netalán a könyveket is olvastad?

 

csipkerozsi Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45266

Kellemes,vidám vasárnapot mindenkinek!

 

Survivor szerintem gyulladás-csökkentő kenőcs meg tabletta és pihenés ( a pihenésből nagy adag!) ami ugye nem könnyű Csipetke mellett...

 

Survivor69 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45265
Napsütéses vasárnapot Mindenkinek:-D

Judit, Nuska, Csipkerózsi Nagyon szépen köszönöm mind a fogadtatást, mind a dícséreteket:-D Csipetkének puszik átadva:-D

A képtáramat még tegnap frissítettem, pompom is került fel jó sok, lehet kutakodni:-D


Nincs valakinek valami hatékony gyógymódja inhüvelygyulladásra? Lassan megőrülök:-S A doki nem jó ötlet már most szólok, mert sem időm nincs elmenni, sem begipszeltetni nem tudom Csipi miatt sem, meg mert mindkettő fáj:-S

Ma elég sok dolgom lesz, de ha tudok jövök még:-)
Puszi mindenkinek!
Jolimama Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45264
Szmine, itt találod.
Horgolt tojás névvel

Kereszt_Szem-Panni, nagyon örülök, hogy tudod használni. Valóban nagy kincs, amit Szedit átadott nekünk. A legnagyobb köszönet a munkámért, ha hasznára van valakinek.

Ráhajtás-Ágnes, jó a tojáskosár, szép a konyhád.
Azért szoktam aludni is. Beosztom az időmet, de most már majd a scennelés befejeztével több időt töltök a horgoló- és kötőtűimmel.
Ma jön az egyik fiam a gyerekekkel, úgyhogy családi napot tartok, megyünk kirándulni a parkerdőbe is. Csak süssön még addig legalább a nap.

Nuska, nekem is sok örömet adnak az unokáim. Ez úgy is igaz, jó az unokáim nagymamijának lenni.

csipkerózsi, azt a filmet én is néztem:-))

Era, megnézem, és ha megvan szólok. Ha LRJudit addig meg nem találja. Gondolom, Neki biztosabban megvan.

_tyúkanyó, tetszik a kokárdád.

Ibolya, Neked is szép napot kívánok.

Survivor, a képtárad nagyon tetszik, a pompomos különösen, jó ötletek vannak ott. Jó lesz elfoglaltságnak az unokáknak.
Inhüvelygyulladásra kapsz majd tanácsot, sajnos, sokan szenvedtek tőle. Legalább fáslizni nem ártana, és persze kímélni feltétlenül.

Legyen szép napotok, kívánom szeretettel: Jolimama
Ibolya58 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45263
_tyúkanyó Creative Commons License 2008.03.16 0 0 45262
Megint sok szépet készítettetek!
Nuska4, nagyon ügyes a kislányod! A fiúk is horgolnak az osztályában, vagy külön van órájuk? (Ősztől én is tanítok technikát, gyűjtögetem az ötleteket, mit is lehetne majd csinálni.)
Elkészült az újabb (és idén alighanem utolsó:) kokárdám- nem egészen ilyet gondoltam, de így sikerült; kicsit azért hasonlít az elképzelésemre, csak a közepét nem 6ágúra kellett volna...
Íme:áttört mintás kokárda
szmine Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45261

Jolimama a piros, lila és melír tojásnak van mintája? Nagyon szépek, a nyuszik és a kosarak is!

Ráhajtás nagyon köszönöm, de nem terhelnélek a postázással, majd egyszer!

 

Előzmény: Jolimama (45233)
era1976 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45260
era1976 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45259
sziasztok!
Valaskinek nincs meg véletlenül a fürge ujjaknak az a száma amiben ez a felső volt.Ha minden igaz valamelyik 2006-osban volt.Szeretném elkérni a mintáját,ha lehetne!
köszönöm
Nuska4 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45258
Csúcs vagy! Kár, hogy már mész! Aludj jól!
Előzmény: ráhajtás (45257)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45257
Kislányok!Elnézést ,de most nem tudom eldönteni,hogy a Hold aludni készül vagy hapcizott!!!??:)Küldök egy másik jó éjszakát képet!!!
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45256

Köszönöm Nuska!

Kislányok!Elköszönök!!Jó éjszakát kívánok Nektek!!!

Nuska4 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45255
Ráhajtás! Egészen megnyugtattál.
Előzmény: ráhajtás (45252)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45254

Szirmok együttérzek veled...

 

Survivor légy üdvözölve, édes a kis Csipetke, gondolom, sok örömöd van benne:)

 

Jolimama, nagyon hiányoztál! varázslatosak a húsvéti nyuszik meg tojások, én ennél szebbet el se tudok képzelni, annyira szimpatikusak a kis nyuszik! mesések!!! és így együtt a horgolt kosárkákkal...már nem is kapok szavakat:))

 

Ráhajtás szépek a konyha-lakók!

 

Gyöngyvirág nézed most a Tv2-T? Film a felismerésekről...Borcsimama?Te nézed?

Jolimamának

 

 

 

Szirmok

Nuska4 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45253

Margitmama! Gyönyörűséges a kosárkád, és benne a tojások!

 

Ráhajtás! Szuper a kaktuszod! Köszi, hogy megosztottad velünk.

 

Zsófimamája! De ügyesek vagytok! Puszi a lányoknak és nagy dicséret!

 

Survivor! De jó, hogy ránk találtál. Érezd jól magad, és gyere gyakran. A kicsid egy tünemény.

 

Csirip! Téged kinevezhetünk tavaszfelelősnek. Mindig olyan jó tavaszi képeket teszel fel. Itt a tavasz a topicon. Köszi érte!!!!

 

Jolimama! Jó lehet a te unokádnak lenni!!!!! Ilyen gyönyörűségeket!!! Szépek a nyuszik, a kosarak meg a tojások is!

 

A műtét előtt állóknak kívánom, hogy minél előbb legyenek túl a műtéten és hamar gyógyuljanak meg. Sokszor gondolok rájuk!

ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45252

JOLIMAMA DRÁGA!

Áruld el nekem,Te szoktál aludni!!??:):):)Ennyi szépséget!!!!!!!Én eszméletlen lassu vagyok!!!!Alig haladok!!!

Előzmény: Jolimama (45233)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45251
Nagyon szépek a kokárdák és a kistáskák!!!!Gratulálok a csapatnak!!:):)
Előzmény: Nuska4 (45228)
LRJudit Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45250

Survivor!

Én a talpára küldöm a puszkát. Jó is az, amikor a nagy be tud segíteni a kicsinél. A képtáradat megnéztem, nagyon izgalmas. Pom-pom-osok! Nektek is van ott kincsesbánya. Jóéjt!

Előzmény: ráhajtás (45222)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45249
A konyhám "lakói":)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45248
Nekem is tojt a nyuszi:):)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45247
Ha jól olvasom nem is egy tagunkat fogják műteni!!Nagyon sokat gondolok majd rátok!!!!Gondolatban veletek leszek és szorítom majd a kezeteket!!!!Legyen ez az én gyógyulást kívánok virágom Nektek!!!!!!!!
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45246
Jolimama!!Csodálatosakat alkottál!!!!!!Örülni fognak a locsolók!!:):)
Előzmény: Jolimama (45233)
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45245

 

Kedves Szedit!                                                                                                       

 

Képtáradból a "Tündérujjak 193o " -as lapból majdnem minden képet letöltöttem és nem is tudom,hogy melyik elkészitéséhez fogjak olyan szépek. Köszönöm, hogy Jolimamának elküldted, ő feltette, én keresztszemest varrok belölük és ez örömet okoz nekem.                                                                                                         

 

Panni

ráhajtás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45244
Szmine!Én csak fénymásolva tudom Neked a mintát küldeni!!Sajna nincs szkennelem és a fénykép nem adja a mintát tisztán!!!!!De nagyon szívesen elküldöm a címedre,ha úgy jó!!??:):)
Előzmény: szmine (45229)
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45243

Kedves Jolimama!

 

Gratulálok az unokád sikeréhez.Biztosan nagyon tehetséges, a szorgalom és a sok gyakorlás eredménye. Büszke lehetsz rá.                                                             Szeretném megköszönni a sok munkádat amit a lapok feltevésével végeztél. A "Tündérujjak 1930 "- ból  szinte az összes képet elmentettem. Olyan szépek,hogy nem is tudom melyikkel kezdjem. Van köztük olyan is amit már régebben elkészitettem- ennek a lapnak  egy késöbbi számából.                                       Sajnos, -vagy végre- a kertben is kell kapirgálni és az ünnepi készülődés csak arra ad idöt, hogy hellyel közzel  elolvassalak benneteket.                                          Panni

Survivor69 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45242
Szirmok, Olimama mindkettőtöknek köszönöm szépen és természetesen mindkettőtöknek szorítok a műtéthez!

Részemről elvonulok, mert már nem látok itt, meg jön az esti rutin Csipetkével.

Nyugodalmas jóéjszakát Mindenkinek!
olimama65 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45241

Szép jó estét Mindenkinek!

Hazaérve a disznóölésből, utána lefürödve tisztán végre ide tudtam ülni a géphez.

Alig győztelek visszaolvasni benneteket annyi volt az elmaradásom. Neharagudjatok, hogy ha nem név szerint, de mindenkinek gratulálok a gyönyörű munkájához.

Jolimama! Irigyellek az unokáid húsvéti ajándékáért, mert én még messze nem vagyok kész, 9 tojás vár még behorgolásra. Hogy mikor lesz meg, nem tudom?

Szirmok-Viki! Együttérzek veled, lélekben veled lesz az egész topik. Én is műtét előtt állok, de az csak helyi érzéstelenítéssel lesz.  

Az új tagunkat szívből köszöntöm, érezd magad jól közöttünk, szerezzen neked is olyan örömet, mint nekünk. Tündéri a kisfiad, imádom a kisgyerekeket.

Erzsimami köszönöm az együttérzésedet. Remélem a műtét után rendbe jön, csak vigyáznom kell utána is.    

szirmok Creative Commons License 2008.03.15 0 0 45240

Kedves Survivor!

Tündéri a Csipetke, és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek.

 

Előzmény: Survivor69 (45239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!