Keresés

Részletes keresés

evanet Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45540

Szép napot kivánok mindenkinek

 

gyonyoru dolgokat raktatok fel ismét nagyon szépek készultek.

 

A kosárkákat kimosod, és ujra keményited. Aztán ráteszed egy formára, ugy hagyod megszáradni  

Előzmény: Survivor69 (45538)
livia néni Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45539
Kedves ANHIka!

Valóban azt gondoltam, hogy újabb képeket raktál fel. Elnézést kérek a félreértésért. A 258 képet már megnéztem, nagyon sokat le is mentettem, és nagyon köszönöm neked a sok fáradozást. Igazán kedves, segítőkész vagy. Ezer köszönet.

Lázam most már nincs, de van hasmenésem, úgyhogy a nap legnagyobb részét ágyban töltöm. Nem tudom, hogy hogyan lesz ebből húsvéti készülődés.

Lívia
Survivor69 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45538
Napsütéses Szépjónapot:-)

Ejjej kicsit nem figyelek, alig győzök isszaolvasni:-) Már megint annyi gyönyörűt alkottatok, hogy csak ámulok. Ennyire profi én sose leszek.

Zsófimamája holnap az uram beszerzi a kencéket, remélem nekem is használni fognak. Majd beszámolok:-)

Vicus gyógyulást a kisfiadnak!!!!! Gyógypuszik Neki!!!

Minden betegnek jobbulást!

Nyuszturenka minden elismerésem anyukádnak! Nem semmi! A kitartása is irígylésra méltó:-)

Csak így kíváncsiságképpen, mert egyenlőre nálam nincs tervben, de ezeket a gyönyörű tálkákat a későbbiekben hogy tartjátok tisztán? Merugye szép fehérek, meg keményítve vannak, na de porosodnak. Mossátok? Nem megy ki belőle a keményítő? Hogy van ez az egész? Bocs ha hülye kérdés.

Szeretném megkérdezni, hogy a Csöpi által felrakott nyuszis tojástartók leírását kinél találhatom meg?



Puszik Mindenkinek!
Jolimama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45537
ANHIka, dehogynem néztem meg, csak azt hittem, hogy újabbakat tettél fel, mert tegnap írtad, sok szalagos mintát töltöttél fel.
Láttam minden egyes darabját., sőt mentettem is le belőle. /Akkor félreértettünk, bocsánat/
Előzmény: ANHIka (45536)
ANHIka Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45536

Livia néni,Jolimamma hát ezért szenvedtem én a kis terítők felrakásával annyit hogy

meg se néztétek??????????????/vicc csak/

A tvn kis terítők 48-as a Tekergőző utak meg a Topáz ami nekem nagyon tetszik,de
van még több is ami szép de ízlés és ízlés között különbség van,sajna én nem tudom megcsinálni de egyszer ha lesz időm megtanulom.Puszi nektek
Vicus_35 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45535
Sziasztok! Jó reggelt!
Petike tegnap este és ma reggel láztalan volt:)))
De enni még mindig nem eszik. Csipeget: 3 falat kenyér, 3 karika virsli, 2 kanál joghurt... egész napra! Állitólag a gyógyszer szirup veszi el ennyire az étvágyát.
Remélem hamarosan minden rendbe lesz!!!
Betegeknek gyógyulást kivánok.
További jó kézimunkázást.
Puszi Mindenkinek: Vica
eicu Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45534

Üdvözletem mindenkinek!

Ráhajtás! Lehet, hogy fotó kiállításon nem érnél el első helyezést de a kosaraid kiválóak. Amit a kép nem tud visszaadni azt egy kizimunkás odaképzeli. Szépek.

Anhika! A Békés megye kicsit megbizsergetett mert én Bács megyei vagyok. Szép lett a nyuszis kosárkád.

Olimama65! Kicsit jobban vigyázzál. Mert ha nem akkor még ide sem tudsz jönni és az nagy nagy veszteség lenne.

Ágnes77! A nyuszis kosár mintáját szeretném elkérni, ha lesz kedved és időd megtennéd, hogy elküldöd nekem. Most már nem de jövőre elkészíteném. Szépek lettek a kis alkotásaid.

Visus35! Elég soká tudtalak bejelölni ismerősnek a TVN-en. Nem tudtam belépni egy pár napon keresztül. De végén sikerült. Jobbulást a kisfiadnak.

Lívia néni! Ahogy visszaolvastam látom betegedsz. Igyekezzél gyógyulni jobbulást kívánok. Én is félek mert az unokám már megint ovis beteg és azt én is el szoktam kapni.

Régen voltam, de nem tudok mindenkit megszólítani. Bocsi, de az idő mindig szorít. Mióta nyugdíjas vagyok soha nincs elég belőle. Ma takarítok mert holnap az ovi zárva lesz és itt lesz az unokám. Tojást fejstünk, de hungarocelből és szalvéta technikával.

Az alapozás már kész most jön majd a szalvéta. Sütöm az új kalács receptem a kenyérsütőben. Ha normális lesz megmutatom.

Mindenkinek szép napot és kárek mindenkit, hogy vigyázzon magára.

 

Jolimama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45533
Margitkám, nehezen, de be tudtam lépni. Várni kell, és rá kattintottam a levelezésre, ott engedte kijelölni az olvasást, aztán hamarosan bejött. Nem szeretem a freemailt, ritkán is lépek oda. Át van irányítva a gmail-re, és ott tudom gond nélkül megnézni.
Előzmény: margitmama (45532)
margitmama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45532
Jolikám! Volt már neketek olyan ,hogy a freemail nem enged belépni? nem tudok sem írni ,sem elolvasni a postámat!!!mintha olvastam volna ,valamikor valakitől, hogy nem engedi belépni de nem tudom ki volt? puszi margitmama
Előzmény: Jolimama (45519)
Jolimama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45531
Jóreggelt kedves Judit!
Azt hiszem, hogy Lívia is azt keresei, amit én, ANHIka tegnap azt írta, sok szalagos mintát tett fel, csak én sem találom.
Előzmény: LRJudit (45527)
margitmama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45530
nyuszturenka!ötletes és szép a húsvéti asztal. a tojások sem semmi!!! üdv. margitmama
Előzmény: nyuszturenka (45507)
margitmama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45529

Ágnes77! megint meglepptél bennünket ezekkel a kis figurákkal.,ügyes vagy nagyon( de ezt már mondtam!!!!)puszillak. margitmama

Előzmény: ágnes77 (45510)
margitmama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45528

ráhajtás-Ági! nagyon szépek a kosárkáid! tetszik nagyon főleg a zöld szélű, ötletes.puszi margitmama.

Előzmény: ráhajtás (45517)
LRJudit Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45527

Szép jóreggelt Mindenkinek!

Lívia néni!

Ezt keresed?

http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=103702

Előzmény: livia néni (45526)
livia néni Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45526
ANHIka, hova raktad fel a szalagos mintákat? Próbáltam megkeresni, de nem jártam sikerrel. Lívia
Előzmény: ANHIka (45515)
fpárduc Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45525
Jó reggelt!

Kormóka!
Nagyon jó az album, épp most töltöm le.

A kosarak is nagyon tetszenek, én csak majd holnap tudok ilyesminek nekiállni, de igyekszem veletek lépést tartani...

Na megyek is dolgozni...

A betegeknek Jobbulást! Gyógyító Erőt a kollégáimmal küldöm! (Harkályokkal :) )

fpárduc
komórka Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45524
Ebben az albumban nagyon sok húsvéti apróság van, sokszor leirás nélkül, de igen szemléletes.

ITT
csipkerozsi Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45523

Ágnes 77 ötletesek és édesek a kis figurák!

 

Ráhajtás-Ágika üdék és nagyon szépek a kosárkák, biztos sok szines tojást tesz majd bele a nyuszi:))

 

Szép álmokat!

 

 

ráhajtás Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45522
Köszönöm Jolimama!!!Aranyos vagy!!!!!Puszi NEked!!!!!
Előzmény: Jolimama (45520)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45521

Kislányok!ILyen vacak képeket csak én tudok készíteni!!DE!!!!Ha minden igaz,pénteken befektetek egy scennelbe!!!Akkor aztán mindent bele!!!!!!!!!!!!!

Sajnos most el kell mennem!!!Tudjátok van valami aminek nem tudok ellenállni!!!Az pedig a pihe-puha ágyikóm!!!!!!!!!Egy kicsit még horgolok,aztán zutty!!!!!!!!!

Jó éjszakát MIndenkinek!!!!!REmélem holnapra már a betegek is jobban lesznek!!!!!!!!Puszi   ráhajtás  Ágnes

Jolimama Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45520
Csak visszajövök, Ágnes, nagyon szépek lettek a kosaraid.
Előzmény: ráhajtás (45517)
Jolimama Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45519
ANHIka, szép estét. Jó ötlet a tali, aki a közeledben lakik el tud legalább menni.
Ügyetlen vagyok, kerestem a szalagos mintákat, de nem találtam rá. Mintát keresek, valami szépet szeretnék horgolni ajándéknak. A bőség zavara, de szeretném megnézni a Tiédet is.
Ejnye, Olimama, csak nem vigyázol a kezedre. Nehogy nagyobb baj legyen belőle.
Mára én is elköszönök, jóéjt Mindenkinek.
Előzmény: ANHIka (45515)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45518
ŐK még száradnak:
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45517

Szép estét kislányok!!

Csak egy pillanatra ugrottam be!!

VICUS!Hogy van a kicsi???Remélem már egy kicsit jobban!!!!Gondolok Rátok!!!

ÁGNES!Nagyon aranyosak az állatkáid!!!Ügyes vagy!!!

MInden betegnek jobbulást kívánok!!!!!!!!!!

Felteszem a tálkáimat!!Így sikerültek:

Kereszt_szem Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45516

 

Szép jóestét mindenkinek!                                                                                     

 

Régen jelentkeztem,de azért rendszeresen olvastalak benneteket. Ugy látom,hogy mindenki - velem  együtt - lázasan készül az ünnepekre. Közben volt időtők, hogy   gyönyörűséges dolgokat  készitettetek. Az utóbbi napokban nem kézimunkáztam, mert  a " felemelő " háztartás nincs jó hatásal a kezeimre, de ünnepek után bele húzok.                                                                                                                

 

JOLIMAMÁNAK, KRISZTINÁNAK köszönöm a sok szép albumot, jócskán mentettem belőlük.                                                                                                                

 

Panni                                                                                        

 

 

ANHIka Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45515

Szép estét mindenkinek!

Kedves lányok szeretnék áprilisban nálam egy fórumos találkozott melyre mindenkit
szeretettel meghívók.Az időpont attól függ ki mikor ér rá .Igaz én Békés megyében
lakom, Mezőberényben ,de a közlekedés nem rossz .

Livia néni köszönöm hogy tetszett a kosaram gyógyulj gyorsan sok szalagos mintát
tettem fel.

Csipkerozsi, Csirip 46 , Ráhajtás, Ibolya 58 nektek is köszönöm ,hogy tetszett a
kosaram ,jól esett.

szép álmokat mindenkinek
olimama65 Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45514
ágnes77! Hát csodásakat alkottál. Az ördögöt kinek szánod? Ennek van mintája?, mert viccből is megcsinálom az egyik fiu-unokámnak. Igazi ördög, megérdemelné.
Előzmény: ágnes77 (45510)
olimama65 Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45513

Jó estét Mindenkinek!

 

mamaqai! Köszönöm az együttérzést és a szorítást.

 

Ma kitoltam magammal. Elmentem dolgozni, öt órát gépeltem. Az nem lett volna baj, csak az, hogy itthon hagytam a fáslimat és bizony már az ötödik órában a bal karom nagyon fájt. Ráadásul még magnóról is írtam, nagyon nehéz szöveget, sokszor kellett megállítani, újra indítani, amit természetesen a bal kezemmel csinálok, ami fáj. Délután már csak pihenetem, azért is nem jöttem eddig.

 

 

Előzmény: mamagai (45505)
Jolimama Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45512
nyuszturenka, várom a képeket. Ha Győrben járok, szívesen találkozom Anyukáddal is.

Mártikám, örülök, hogy baj nélkül megérkezett. Kiváncsi vagyok, milyen lesz a kosárkád.

Ágnes, nagyon szépek az elkészített munkáid. Mi újság körülötted? Hogy bírod a munkát?

nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.19 0 0 45511
Jóéjszakát:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!