Keresés

Részletes keresés

énisegy Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45600

Szép napot!

 

28-án lesz a fiam szülinapja, de ma tartjuk mert itt van a "messzimama":)

A kiskölök cukormániás...jó lesz a tortája?:)

A Hanna díszítette, csak a számot csináltam én.

 

Survivor69 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45599
Hogy mindenkinél járjon a nyuszi:-D
csirip46 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45598

Nagyon köszönöm Balázs nevében is a sok pozitiv sugarakat. Át is adtam Neki és Ő is nagyon köszöni!

 

És Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok !!!

 

Survivor69 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45597
ehhh francos enter:-)

Balázskának, Petikének és minden betegeskedőnek gyógypuszit küldök és jobbulást kívánok!!!!

Márti köszönöm, az uram ma megy a Zsófimamája által javasolt cuccért, már csak remélem, hogy nem lesz drága, mert a pénz most elég húzós kérdés ugye. (avon-t és oriflame-t nem vásárolok, mert az nekem drága:-S )

Puszikák
Előzmény: Survivor69 (45596)
Survivor69 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45596
Szépjóreggelt Mindenkinek!!!

NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!

Ne hajtsátok azért agyon magatokat!
Mi nem készülődünk, a lányom már nagy, a fiam még kicsi:-) Hozzánk meg nem jön senki locsolni:-) Le lettek szoktatva:-) Ilyenkor még a munkahelyemről is szerettem illegalitásba vonulni:-)

vmartina Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45595

Jó reggelt! Szép napot Mindenkinek!

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem, de mikor hazajöttem nagyon aktív kertészkedésbe kezdtünk. Olyan izomlázam lett, alig bírtam a munkahelyemre is bevánszorogni. Télen az ember elszokik az ilyenfajta mutatványoktól.

A munkahelyen meg új feladatok vártak, kicsit itt is besűrűsödött minden, nem tudtam jelentkezni. Talán innen kezdve már könnyebb lesz.

Sopron nagyon szép, sokat kirándultunk, majd otthonról teszek föl képeket.

Több félbehagyott kézimunkám is elkészült, majd ezeket is mutatom.

Mindenkinek szép napot, jó húsvéti készülődést, a betegeknek gyógyulást!

Előzmény: Jolimama (45581)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45594

Borcsimama drága és minden beteg topiktársamnak mielőbbi gyógyulást kívánok!

 

rózsaszirom Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45593
Minden kedves topiktársamnak és családjainak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
margitmama Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45592

Kellemes Ünnepeket Kívánok Minden Kedves topik Társamnak!! Nagyon Sok örömöt  az Unokákhoz és a Családoknak.

 

A betegeknek gyógyúlást!!

pmárti Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45591

Szép napot mindenkinek!

 

Borcsimama mielőbbi gyógyulást neked!Köszönöm az üdv lapot!

Csirip gyógyulást Balázskátoknak! Szegénykék olyan kis védtelenek és ez a  tél-tavasz annyira kegyetlen !a mi picinket is rohammentővel vitték a klinikára mult héten kruppos  rohama volt megint, szerencsére már jobban van!

Jolimama tegnap feladtam lehet hogy ma odaér! Köszönöm mégegyszer  2 kosárkám már kemény és nagyon szép lett ugy örülök neki!!!

 

Nagyon szépeket alkottok Ráhajtás éás a többiek, bocsi de a "vincseszterem" már nem a régi, néha lefagy Szóval mindenki!

 

A betegeskedőknek gyógyulást, Olimama Pumukli  és Survivuor vigyázzatok a kezetekre! Az árnikás borogatás nagyon jó! Meg én az Aloe Vera kenőcsével kenem , kicsit büdi  és drága  de nagyon jól oldja a fájdalmat!

Nyuszturenka nagyon szépeket készítetek az anyukáddal együtt, az hogy mikorra fejeződik be az nem számít! de elkészül! Az anyukám 16 éves korában kezdett hozzá egy tűgobelinnek  "most 94 éves"ez kb 1930-ban volt  elkészült a fele és most fejezte be 2 éve! De nagyon szép lett/félkészen is túlélte a menekülést a háború alatt/Ugyhogy rakosgassuk csak el a félkész dolgainkat, egyszer majdcsak befejezzük! Nagyon hosszú voltam Kellemes Husvéti Ünnepeket Mindenkinek    Márti és  Sárika

Előzmény: borcsimama (45590)
borcsimama Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45590
Az előbb lemaradt:

Minden kedves betegeskedő topiktársamnak jobbulást kívánok.


Mindannyian gyönyörű dolgokat készítettek, raktatok fel. Irigykedek is. Ha egy kicsit jobban érzem magam jövök, és megmutatom, hogy én mit csináltam.

puszi mindannyiotoknak
borcsimama Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45589
Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindannyiotoknak.

Sajnos elkapott az influenza, úgyhogy most nyögök az ágyban, az éjjel jó lázas voltam, úgyhogy jó ünnepeknek nézek elébe. Csak bevásárolva van, se főzve, se sütve. Ilyen még nem volt.

Kívánok nektek sok-sok locsolót, finom étkeket.

puszi Mindenkinek Borcsi
Bubuka54 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45588
Mindenkinek nagyon kellemes és nyugodalmas jó éjszakát kivánok.
Előzmény: reaung (45587)
reaung Creative Commons License 2008.03.21 0 0 45587

Kellemes Húsvéti ünnepeket mindenkinek!

 

Elkészült az új mellényem http://www.flickr.com/photos/8836464@N08/2347835485/

ráhajtás Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45586
Nos kislányok!!Most én is búcsúzom!!!Jó éjszakát Nektek!!!!!!
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45585

ANHIKA!Köszönöm a dícséretet!!!!BIztos vagyok benne,hogy a keményítés egyformán nehéz minkettőnknek!!!Alig tudom levenni a tálkárol a kosárkámat!!!Úgy ragad!!De a cukor már csak ilyen!!!!:):)

VICUS!Nagyon örülök,hogy már jobban van a piciri!!!A kakaós történet aranyos!!A kicsi biztos szomjas volt a láztól,de nem volt éhes!!!:)Egy ilyen történetem nekem is van!A sógornőm,amikor még a lánya pici volt (,most 27 éves!)Szóval a sógórnőm kiment kakaót csinálni éjszaka!!!A gyermek jó ízűen megitta!!!Majd reggel látja  az én szórakozott sógórnőm,hogy nem kakaót ivott a gyerek,hanem paprikás tejcsit!!:):):)Kakaó helyett a fáradtságtól paprikát öntött a tejbe!!!!!:)

evanet Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45584

Krisztina köszönöm a linket lementettem. Átnézem alaposabban a pamutokat. Nagyon tetszenek.

 

Csirip- Pirike nagyon sajnálom Balázskát mielőbbi gyógyulást kivánok neki.

 

Annamária természetes a gombóc a torkodban. Első nap a munkahelyen az nehéz de aztán megszokod. A kukádba én is megyek kutkodni.

 

Pumukli gyógyulj meg mielőbb.

 

Olimama vigyázz a kezedre. Ne erőltesd annyira. Gyógyuljon meg mielőbb.

 

Vicus Petike hogy van 

 

 

Perzsike nagyon jó, hogy hallok felőled

Előzmény: bkristin (45557)
bkristin Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45583

ANHIka, nagyon köszönöm fáradozásodat, én sem tudtam megnyitni ezt a bizonyos albumot a másik weboldaladon. Megtaláltam tvn-es képtáradat, holnap át is nézem.  KöSZI MÉG EGYSZER!

 

Jó éjszakát mindenkinek!

Előzmény: ANHIka (45582)
ANHIka Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45582

Kedves Csirip46.

Valami férreértés van. Az én képtáram az adatlapomon van. A tvn-re a horg. mÜvészetéból kérésre átmásoltam a kis terítőket mivel sokan nem tudták a képtáramban megnyitni a kis terítőket, de az adatlapomon lévő képtárban úgyanaz megtalálható mint a tvn képtárban. Ha kijavítom az adatlapom akkor csak ezt az egy albumot nézhetitek meg. Szerintem ott rontottam el amikor tegnap este Liviának írtam gyorsan gyógyuljon mert sok szép szalagos raktam fel . Mindenki keresi a szalagos néven a mintákat.Nincs külön hanem a horgolás müvészetében van sok szép szalagos,de Livia néni csak a tvn-en tudja megnézni.No jól megmagyaráztam remélem érthető


Ráhajtás álomszépek a kosaraid,tetszik a formája,nekem a fórmázás nehezebb mint
meghorgolni

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN TOPIKTÁRSAMNAK
Előzmény: csirip46 (45561)
Jolimama Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45581
Annamari, holnap gondolok Rád, kívánom, hogy érezd jól Magad az új munkahelyeden.
A kosárkáid is nagyon szépek lettek.
A hajócskás tojásokról már nem is beszélve. Nagyon tetszenek.

Vike, szép a képtárad.

Csirip, nagyon sajnálom Balázskádat, mielőbbi gyógyulást kívánok Neki, sok vigasztaló ajándékot.

Judit, szívesen bekukucskálnék a konyhádba:-) A freemailt én sem igen használom, ahogy Neked is, át van irányítva. Viszont több helyről keresnek ott is.

HorgIca, sajnálom, hogy a két ünnepnapon dolgozol. Kevés munkát kívánok Neked abban a két napban.

fpárduc, Neked is jó kézimunkázást és pihenés kívánok.

nyuszturenka, ha Győrbe megyek feltétlenül szólok, és Erzsimaminak is. Nem tudom, mikor lesz.

komórka, Neked is kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok.

Vicus, örömhír, hogy Petike jobban van, már csak ennei kell, hogy ismét felerősödjön.

vmartina-Rozika, merre vagy? Milyen volt Sopron és környéke?

Jóéjszakát Mindenkinek. Jolimama

Vicus_35 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45580
Szép jó estét!
Köszönöm Mindenkinek az érdeklődést és a jó kívánságokat. Remélem már a gyógyulás utjára léptünk, délután evett egy kis bébikaját / 2/3 üveggel/.
Tegnap este és ma napközben is láztalan volt Petike. De estére 37,7 lett. Fürdés után lement 36,2-re . Nem adtam neki kupot, de 9 körül megmérem megint.

Tegnap éjszaka olyan hülye voltam:))))

Mikor felkelt Petya enni, behoztam a kakaót és oda készítettem az ágyra a teával együtt. Kivettem a gyereket a kiságyból és a tök sötétbe elkeztem etetni. Szívta-szivta én meg örültem, hogy milyen jó csuszik a kakaó. Aztán adtam volna a teát, nem kellett. Gondoltam a kakaó után nem izlik a tea. Visszatettem a kiságyba picurkámat és már aludt is. Reggel látom, hogy a teás üveg üres a kakaó meg ott röhög az üvegben:)))))
Előzmény: ráhajtás (45575)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45579

Kislányok!

Nagyon szépen csinálta a kürt Sebestyén JÚlia!!!!!!Nagyon szurkoltam Neki!!!!Szép volt!!!!!!!!!

komórka Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45578
Kivánok mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket és sok locsolót!
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45577
CSIRIP!Ne haragudj!!Figyelmetlenül olvastam!!Az unokádnak is nagyon gyors gyógyulást kívánok!!!!
bkristin Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45576
HorgIca - szívesen, leld kedved bennük! :)
Előzmény: horgIca (45564)
ráhajtás Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45575

Szép estét kislányok!!!!

Köszönöm szépen a dícséreteket!!!DE ez egyben a Ti érdemetek is!!!Ha nem rakjátok fel a mintát ,akkor nekem most nem lenne mit mutogatni!!!!!Köszönöm!!

PUMUKLI!!!Szomorúan olvasom,hogy nem vagy jól!!:(Megint megfáztál??Ez az idő nagyon rossz!!!Egyszer meleg,egyszer hideg!!!Borzasztó!!!Megyek és főzök NEked teát és egy jó finom húslevest!!:):)Gyógyulj meg!!!!!!!!Nagyon csodálatos a terítő!!!!!!:):):)Igazi szépség!!!!

ANNAMÁRIA!Gyönyörűek a kosárkáid!!!A tojásnak nagyon szép a színe!!Mármint a mintának:):):)Gratulálok!!Szurkolok NEked a holnapi naphoz!!!!Sok sikert az új munkahelyhez!!!Ne izgulj!!!!!!

VIVUS!Hogy  van a pici??Van már hatása az antibiotikumnak?Remélem jobban van már!!!!Puszi Neki!!

FPÁRDUC!Én is nézem a műkorcsolyát!!Imádom!!!Nagyon szurkolok SEbestyén Júliának!!!!

 

bkristin Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45574

Hát igen Jutka, elvoltam itt magamnak délután, de legalább segíthettem! :-) 

   A sütiböl nyugodtan küldhetsz, ha marad valami!:-)

 

eicu, Survivor69 - nagyon szívesen!

 

szmine Editke - Neked is van valamim, itt az általad keresett lepke mintája, de nemigen olvasható eredetiben sem....Sajnos.

 

 

Annamária36 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45573

Szia Nyuszturenka !

 

Higítatlan Miss Texi-be nyomkodtam őket aztán kicsavartam. Az Eldorádó horgoló gurigájára lettek kilógatva aztán mikor félig szárazak voltak,még alakítottam a formájukon. Most állnak mint Katiban a gyerek. Ha nem ajándékozódnak el,kimosom őket jövő Húsvétig.

Előzmény: nyuszturenka (45570)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45572
Jóéjszakát megyek fájos lábamat kenegetni duncba rakni:-)) Puszi mindenkinek:-)))
nyuszturenka Creative Commons License 2008.03.20 0 0 45571

Szia párducka:-)) ühüm el kezdtem, de nagyon nehéz. Haladok mint gólya.... a levegőbe. Szánalmasak így az esték. Nem jó se feketét se fehéret varrni éjjel. az az este amikor van rá idő:-((

Ez van egyszer kész lesz:-)))

Előzmény: fpárduc (45569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!