Keresés

Részletes keresés

ARic Creative Commons License 2005.03.02 0 0 7

Tavaly mi is ott töltöttünk egy hetet, mert v.meliyk előző évben, amikor Crikvenicán nyaraltunk, átugrottunk a szigetre, és megtetszett. MI Punaton találtunk szállást, és körbejárva a szigetet, alighanem jól is döntöttünk. KÖzel volt Krk városka -esti bóklászáshoz ideális, a strandja pedig változatos (aprókavicsostól a sziklásig a betonoson:( át minden). Stara Baska felé az út mellett (de jó mélyen:) klassz kis öblök. Baska viszont pl. absz. nem tetszett.

Jól nem jut eszembe a neve, Punattal szemben egy kis kolostorszigetre is kirándultunk, egy kis délutáni sétának/múzeumprogramnak megfelelt.

Alighanem idén is ide megyünk, előszezoni nyaralásként:)))) utószezont meg majd meglássuk

bolsh Creative Commons License 2005.03.02 0 0 6

A KRK híd engem is lenyűgözött. A Pag híd hasonló formájú, ám az már szocreál vasbeton hangulatú-szerintem. Trieszttől (Olaszo) egészen Zadarig szinte minden apró faluban és nagyobb városban jártam már több út során, beleértve Cres szigetét is.

Ha láttok magyar jelzésű narancsos rózsaszín siklóernyőt Baskán az akár én is lehetek, nagyon sok magyar jár oda repülni és búvárkodni is. Nekem Rovinj és Crkvenica tetszett a legjobban, a legnyugatiasabb és barokkos pedig Abbázia-Opatija volt. Pulában a rómainál sokkal épebb és nagyobb "kolosszeum" van, meglepetés volt látni.

Előzmény: rena75 (4)
zo_lee Creative Commons License 2005.03.02 0 0 5
Hát az hogy szoktunk az kicsit túlzás, eddig csak 2x voltunk Horvátországban egyszer KRK városban egyszer pedig Rovinjban az Isztrián.
Előzmény: rena75 (4)
rena75 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 4

Hát ez igazán gyönyörű fotó! Várom a többit!!!

Sajnos nekem a kamerám már útközben a tengerpart felé beadta a kulcsot, így nem nagyon tudok saját képet feltenni. Ti hol szoktatok nyaralni? Baska-n?

Előzmény: zo_lee (3)
zo_lee Creative Commons License 2005.03.02 0 0 3
Kezdjük a bejárattal, én így láttam a hidat.
zo_lee Creative Commons License 2005.03.02 0 0 2
Teszek majd ide is pár képet KRK-ről.
Előzmény: rena75 (1)
rena75 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 1

Szerintem gyönyörű a híd! Láttam, a másik Horvátországos topicban, gyönyörű képeket tettél fel.

Mi is (baráti társasággal) a Krk szigetre járunk nyaralni, de annyira szép helyek vannak, hogy nem lehet megunni.

Előzmény: zo_lee (0)
zo_lee Creative Commons License 2005.03.02 0 0 0
Magáért beszél, de mit mond?
Előzmény: rena75 (-)
rena75 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 topiknyitó
Azt hiszem a kép magáért beszél! Krk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!