Keresés

Részletes keresés

Lecso11 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 319
Megmondom öszintén, amit láttam belöle a TV-s meccseken, azok alapján nem tünt valaha korszakalkotó egyéniségnek - hogy finoman fogalmazzak...
Előzmény: Wagner Lopez (318)
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.01.04 0 0 318

Miért más levetett cipőjét hordjuk???

Debrecenben kevés volt, itt miért lenne jó???

Előzmény: Lecso11 (317)
Lecso11 Creative Commons License 2005.01.03 0 0 317
Joe Wylie?!
Hát ö sem 5-ös center... Azért jobb, mint a semmi :)
Előzmény: Wagner Lopez (316)
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.01.03 0 0 316
Van Isten...
Előzmény: Lecso11 (315)
Lecso11 Creative Commons License 2005.01.03 0 0 315
Állítólag Ike-tól végleg elköszöntünk.
Mondjuk teljesen várható volt és érthetö is asszem.
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.01.03 0 0 314
BÚÉK
Előzmény: Lecso11 (313)
Lecso11 Creative Commons License 2005.01.02 0 0 313
Nocsak, kit nem lát az ember újra! :-)

Ja, és persze B.Ú.É.K. mindenkinek!
Előzmény: ttamás_ (312)
ttamás_ Creative Commons License 2005.01.01 0 0 312

Boldog Új Évet mindenkinek!

 

;-)

Előzmény: Dopic10 (311)
Dopic10 Creative Commons License 2005.01.01 0 0 311

Boldog új évet mindenkinek!!

Dopic

 

Lecso11 Creative Commons License 2004.12.20 0 0 310
Kárpótlás meg szép karácsonyi ajándék is...

norris21 Creative Commons License 2004.12.20 0 0 309
Egy esetleges holnapi győzelem azért egy kicsit kárpótlás lenne a szurkolóknak...

HAJRÁ, KAPOSVÁR!
Lecso11 Creative Commons License 2004.12.20 0 0 308
Ha valaki szeretne játszani:

Kosárlabda szókígyó
Lecso11 Creative Commons License 2004.12.20 0 0 307
Ráadásul talán ez lesz az idei év legnehezbb meccse...
Sajnos nem tudok menni, mert ez a rohadt vizsgadöszak keresztbetett rendesen :((
Egyébként jó a bajnokság nagyon, mi kikapunk itthon a Nyíregytöl, aztán verjük majd' 30-al a Falcot, most meg a Falco egy harmincassal a Nyíregyházát...

Centerposzton nagy a különbség a Kecskemét javára, de remélem a kis pihenö alatt kitaláltunk valamit ellenük...
Hajrá Kaposvár!!
Előzmény: kaposvari (306)
kaposvari Creative Commons License 2004.12.20 0 0 306

Holnap lesz a csapat utolsó meccse az évben, ráadásul a tv-nyilvánossága előtt.

Minden bele fiúk, mutassátok meg!

Hajrá Kaposvár!

Wagner Lopez Creative Commons License 2004.12.13 0 0 305
Ismét nagy szar volt mindkettő...
Előzmény: norris21 (302)
norris21 Creative Commons License 2004.12.12 0 0 304
Gyerünk Ronca, TE vagy a legnagyobb!!!
norris21 Creative Commons License 2004.12.12 0 0 303

Hendlein Roland lett a fiatalok MVP-je! 

Dénes Gábor kilenc pontot szerzett a felnőtteknél Budapest

Kiváló teljesítményt nyújtott a hagyományos évzáró Kelet-Nyugat kosárgála
Rookie Game (újoncok mérkőzése) összecsapásán Hendlein Roland, a Kaposvári
KK ifjú játékosa, aki elnyerte a legértékesebb kosarasnak járó MVP-díjat.
Klubtársa, Dénes Gábor 9 pontot szerzett a felnőttek találkozóján.
 

A hagyományos Kelet-Nyugat kosárgálát csakúgy, mint tavaly, idén is a fővárosi Papp László Sportarénában rendezték. A programot nyitó, az ifjú tehetségek számára rendezett – úgynevezett Rookie Game – mérkőzésén Hendlein Roland, a Kaposvári KK tehetséges korosztályos válogatott játékosa a Nyugat együttesében kapott helyet. A csapat egyik edzője a Kaposvári KK mellett edzősködő Monok Tibor volt. A gálameccs kiválóan sikerült Hendlein számára, akit a helyszínen tartózkodó szakemberek egyöntetűen a találkozó legértékesebb játékosának (MVP) választottak. A kosárgála történetének második női mérkőzésén a nyugati All Star-válogatott megvédte címét. Az összecsapás legjobbjává (MVP) a pécsi Béres Tímeát választották.

Nyugat–Kelet 80–63 (13–17, 18–16, 23–11, 26–19)

Papp László Aréna, 5000 néző, v: Valovics, Földházi.
Legjobb dobók: Holland-Corn (17/3), Perovic (14), Jokovic (10), illetve Béres (17), Branzova (14), Blahuskova (10).
A tripladobó versenyt a 13 találatig jutó szombathelyi Kálmán László nyerte. Az ötfős zsákolóversenyen a pécsi Donta Richardson lett az első. A férfimérkőzés legértékesebb játékosává (MVP) a paksi Chris  Monroe-t választották.

Kelet–Nyugat 121–119 (28–24, 35–33, 31–33, 27–29)

Papp László Aréna, 6000 néző, vezette: Vígh, Bodnár, Hartyáni.
Legjobb dobók: Monroe (29/12), Green (16/6), Horváth Á. (14/6), Lee (10), illetve Quadri (26/15), Richardson (20/9), Spivey (12), Kálmán (10), Fisher (10), Dénes (9/3).

 
norris21 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 302

Kiba drága, kiba drága, de akkor is kell! :))))

 

Remélem ettől a győzelemtől kapunk annyi erőt még idénre, hogy lendületből bevesszük a gyengélkedő Kecsót 1 ponttal!

Aztán jövőre egy igazi centerrel bármi lehet....

 

HAJRÁ, KAPOSVÁR!

 

 

Ja, most is önző volt Ike?

Én sajnos nem láttam a meccset, ki volt a jobb, Ike vs. Moseley?

Vélemények? :))

Előzmény: moca1979 (301)
moca1979 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 301

Csendben jegyezném meg, hogy a Scott nem %-ös, hanem 4-es. ;-))

Eddig azért nem jött senki, mert 5-ösből van a legkevesebb és kibeaszott drága. Amíg egy 1-2-3-as posztost normális áron tudsz hozni, addig egy igazi cenyó a triplájába kerül, mert (durvánszólva) hiánycikk!!

Előzmény: norris21 (299)
Simi23 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 300

Ki megy közülünk holnap meccsre? Az majd írjon valami beszámoló félét? Mert én jelenleg Pesten vagyok, így biztos nem megyek.

norris21 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 299

Azért én annyit megkérdeznék, hogy szerinted mi miért nem tudtunk egy igazi 5-öst igazolni?

Pl. ez a Scott nekünk is tökéletesen megfelelt volna.

Biztos, hogy dolgozunk rajta, és az is biztos, hogy szerzünk egy megfelelőt mi is, de miért nem lehetett már korábban? Ha a Nyír1 tudott szerezni, akkor a magyar bajnok&kupagyőztes miért nem?

Lehet veretlenek lennénk még, ha a kezdetektől fogva van nálunk egy Scott szintű center!

Én a center kérdésben látom egyedül a csapat minden problémájának eredendő okát.

Előzmény: moca1979 (296)
norris21 Creative Commons License 2004.12.08 0 0 298
Ti, ti.... ti, kiskovácsok! :-)))))
Előzmény: Lecso11 (297)
Lecso11 Creative Commons License 2004.12.07 0 0 297
Egyetértek: Ales a király!


"KL: aki szidja, annak csak annyit tudok tanácsolni, próbáljon meg ő is egy csapat összekovácsolni (én ezt  a megyében csinálom, de ott is qrva nehéz)"

 

Hát igen Moca, mi már csak tudjuk... :)))

 

 

ÖTÖS CENTERT KAPOSVÁRRA, HEJJJJ-HEJJJJJJJ!!!

Előzmény: moca1979 (296)
moca1979 Creative Commons License 2004.12.07 0 0 296

Na most már nekem is kell valami írnom, szinte erkölcsi kötelességemnek tartom...Először is a Kovács Lacit ért vádakról...A tavalyi bajnok és kupagyőztes csapatbaól NÉGY kezdőember távozott: Simi, Ivkó, James, Sanders...Ezek után kellett igazolni...Simi szvsz még nem pótolható, viszont Strnad jövőre (vagy már az idény végére) kulcsjátékos lesz...Ivko az ő posztjára legnehezebb embert találni, nemcsak a tudása, hanem a finesze, csibészsége és vezéregyénisége miatt is...Sanders a lepattanóban verhetetlen volt, James (a vajkezű) pedig mindig betalált...Ők nagyon sokat kértek....

 

Kunc: szvsz egy istencsászár 4-es posztos serác, aki hajt, mint a barom s mindent megtesz a siker érdekében...Ha jön egy 5-ös, akkor tudja igazán megmutatni, hogy mit is tud valójában...

 

Trepi: tévedsz norris21 ő játszik 5-ös poszton, csak sajna ez nem látszik...Az előző mérkőzésen már kicsit jobb volt, de még ez is nagyon kevés...Ekkor jön Kunc és átveszi a helyét, így szerencsétlenre hatalmas feladat hárul...

 

Bobo: egy klasszikus irányító, aki, ha van mellette egy jó 2-es, 3-as, akkor őket tökéletesen kiszolgálja...

 

Sziko: sajna nem tud labdát vezetni és teligatyával megy fel a pályára...

 

Gordan: ő ennyi idősen, ennyit tud vállalni, nem többet...Szvsz a Zoki néha indokolatlanul cseszteti...

 

Dénes: ő jó, csak kicsit többet vállalhatna...

 

Ike: nem csapatjátékos, de néha nagyon hasznos.

 

Moseley: róla később, de az előző találkozón kütyaütő volt.

 

KL: aki szidja, annak csak annyit tudok tanácsolni, próbáljon meg ő is egy csapat összekovácsolni (én ezt  a megyében csinálom, de ott is qrva nehéz)

Előzmény: norris21 (295)
norris21 Creative Commons License 2004.12.06 0 0 295

Sziasztok!

 

Lecs, én nem azt mondtam, hogy Ales nem jó játékos, csak annyit, hogy én személy szerint többet vártam tőle. Ha jól emlékszem eddig nem igazán marasztaltam el, csak én többet vártam tőle, lehet hiba volt. Az MNK-s "kirohanásom" nem neki szólt, hanem inkább annak, hogy 5-ös posztra vettük, ott pedig szerintem nem váltja meg a világot. Ellenben ha a saját posztján játszhatna, lehet a liga egyik legjobb 4-se lenne... Nem az ő hibája, de kevés 5-ösnek.

 

Szikoról nem igaz, hogy ennyit tud. Szerintem a védekezése mellett van (vagy legalábbis volt) benne kb. 10 pont/meccs. Emlékezz rá, amikor érkezett...

 

Boboról az a véleményem, hogy remek kiegészítő, de most több kellene, és nem tudja nyújtani azt plusszt. Én azt gondoltam, hogy felszabadulva Simi árnyékából, több lehetőséget kapva, talán ismét rátalál a pontdobó játékára, mint pl. a Pécs ellen idén. Akkor jól játszott, de eddig ez az egy meccse volt jó...

 

Gordan meg, elismerve minden eddigi szolgálatát a kaposvári kosárlabdában, össze szedhetné magát, mert nem egy megszokott látvány, hogy leszedik mellette a védő lepattanókat. Ha jól belegondolok csak ebben az egy játékelemben kellene jeleskednie, és akkor senki sem lenne elégedetlen vele...

 

Trepi teljesítménye nálam inkább plusszos, főleg a tavalyihoz hasonlítva. Igaz elképesztő hibákat is tud csinálni, de idén mintha több szép dolgot látok tőle, mint tavaly. Bár az érthetetlen, hogy hogyan tudja ezeket felváltva csinálni.

 

Dénes teljesítménye nagyjából rendben van idén is, de fejben tanulhatott volna Stojantól, nem hiszem, hogy pl. a mostani kipontozódása véletlen lett volna...

 

Strnad nálam is OK. A jövő embere egyértelműen, és már most is lehet rá számítani.

 

IKE vs. Moseley. Na, ha az eddig látottak alapján kellene dönteni kettejük között nálam nem kérdéses, hogy IKE lenne a választott. Bár cáfolna rám Moseley, de eddig nem győzött meg.

 

 

HAJRÁ KAPOSVÁR!

kaposvari Creative Commons License 2004.12.06 0 0 294
Hogy én is hozzászóljak az egyéni értékelésekhez, Szőke szerintem nem jó játékos, ennyi van benne (kívánom, hogy cáfoljon meg), sőt Trepák sem tud sokkal többet mint amit mutat. Ike-ot viszont nagyon jó képességűnek tartom, de a játéka tényleg nagyon felelőtlen. Varga is többet tud mint amennyit mutat, Gordán a kora miatt nem, de tőle ez is szép. Moseley szerintem lesz jobb is, "fejben előrébb tart" mint honfiársa. Kunc elfogadható, Dénes is, de ha fejben is ott lesz, akkor még jobb teljesítményt fog nyújtani.
Wagner Lopez Creative Commons License 2004.12.06 0 0 293
Trepi már végig zavarták a fél országon és mindenütt rájöttek, hogy csak harmadik centernek jó. Itt meg ő a kezdő...
Előzmény: Lecso11 (291)
Wagner Lopez Creative Commons License 2004.12.06 0 0 292

Gordan peremember, ennyit vállalt csak, amikor hosszabbított.

Moseleynek pont most volt a legrosszabb az akklimatizáció miatt, plusz nem ismer egyetlen figurát sem még.

Bobo klasszikus második számú irányító.

Szikót Te sem gondolod komolyan, hogy húzóembernek kellene lennie!

Ike-nak viszont már meg kellett volna szoknia a csapat játékát, de még véletlenül sem játszik semmit. Csak pattogtat.

A Nyeh akkor kezdett el feljönni, amikor ő lett az irányító. Egymás után hat(!!!) olyan támadásunk volt, amit eldobott, elpasszolt vagy csinnbe adta...

Előzmény: norris21 (290)
Lecso11 Creative Commons License 2004.12.05 0 0 291
Kunc kérdésében nem értek veled egyet, szerintem messze az egyik legjobb, ha nem a legjobb játékosunk. Az ugye minimum, hogy mindig hajt és küzd (sajnos az is baj, hogy másnál nem érzem ezt, legalábbis nem annyira, mint Alesnál...), de mindemellett szerintem nagyon is képzett játékos, van már elég rutinja is, hiszen 31 éves, de közben gyors is, rajta ezúttal sem múlt semmi szerintem. Abban igazad van, hogy nem egy Ivkovics, de azt se felejtsük el, hogy ö nem 5-ös center, hanem egy tipikus 4-es, arról nem ö tehet, hogy ezen a poszton kénytelen játszani.
"HA" jönne mellé egy igazi 5-ös, akkor neki is mégkönyebb dolga lenne, mert rengeteg teher kerülne le a válláról.
Szikó, Bobó és Gordan teljesítménye értékelhetetlen idén, ök ennyit tudnak, korábban kiegészítö embereknek tökéletesek voltak, de többre nem képesek tartósan, csak bizonyos idöszakonként.
A többiek: Trepákban és Dénesben sokkal több van, mint, amit mutatnak, ötölük mindenképp sokkal, de sokkal több kell, amit tegnap csináltak még az is kevés.
Ami a légiós kérdést illeti: Ike és Moseley... két dudás egy csárdában. Strnad remélem hamarosan felépül, mert most már irányítónk sincs, tegnap ez is kiderült...

A csütörtöki meccs vízválasztó lesz, ha ott is kikapunk, a továbbiakban a kiesés elleni küzdelemre kell koncentrálni és max. a 9-10. hely környékét megcélozni... sajnos.
Előzmény: norris21 (290)
norris21 Creative Commons License 2004.12.05 0 0 290

És egyedüli a jelenlegi csapatban, akiben bármikor benne van pont.

Nem hiszem, hogy pont az ő teljesítményét kell kritizálni, sokkal inkább elmarad a vártól pl.: Moseley, Sziko, Bobo, Gordan és talán még Kunc is szerintem.

Előzmény: Wagner Lopez (281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!