Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53687
Sziasztok!
Ma olyan dolog történt velem, ami még korábban sosem: egy edzés alatt kétszer éheztem el. Először még tudtam javítani a helyzeten egy banánnal, ami kb. 15 percre helyretett. De utána már csak Caspi vasárnapi banánja járt a fejemben, meg az, hogy milyen jó lenne, ha most is itt lenne... (Vagy Caspi, vagy a banán. Esetleg akár mindkettő is.) ;)

Közlöm azokkal, akik tudtak terveimről, hogy úgy tűnik új helyszínt találtam a "Róma projektemhez". Most Freiburg az új cél, de még információgyűjtő fázisban vagyok, ha csúnyaságokat tudok meg a versenyről (pl. hogy nem adnak érmet vagy elég frissítőt), akkor újra változtatnom kell majd. (A projekt mégis a korábbi néven fog futni nálam, mert az jobban hangzik.) Fapados repülős - vonatos utazás lesz részemről, aki jönni akar, szóljon nyugodtan. (Zsazsi, mit szólsz? A hely kevésbé vonzó, mint Róma, de sziporkázó szellemességem és elbűvölő személyiségem miatt mindenképp érdemes lenne csatlakozni. ;))

Elm Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53686
Es akkor mi a "Split-time"? Olyan, mint a boogie-time, vagyis olyami, hogy "gyerunk Splitbe"? :o))

tapirka,
Nem, nem kaptam meg. Pedig az imail jol muxik latszolag... de mind1, ha megvan probald meg meg1x, ha nincs, akkor hagyjad, mert atragtam magam a manualekon, es majdnem minden vilagos lett. Kiveve ez a split time.

Illetve, meg egy: az edzesfile most mar tudom mit jelent polareknal nagyjabol. A kerdesem az az, hogy ezt lehet torolni? Errol nem ir semmit. Amenyik oraban csak egy file tarolasi lehetoseg van, azt a kovetkezo rogzites automatikusan felulirja, es kesz? Ahol tobbet is lehet rogziteni, ott hogy torlodik a regi?

Előzmény: kaktusz7 (53684)
Kanga M. Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53685
RohamCSiga! Nem tudok jönni a Margitára futni.:( Fussál helyettem is. k.
kaktusz7 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53684
"Mas elvegre nem nagyon lehet,"
Gondolod Te. Bezzeg Split-ben gazdagabb az emberek fantáziája. :-))
Előzmény: Elm (53682)
obor Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53683
Kipróbáltam az én órámon, a lap time a rész idő, a split time az indítástól eltelt össz idő.
Úgyhogy csatlakozom az előttem szólókhoz.
Előzmény: tapirka1014 (53681)
Elm Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53682
Ja, ertem mar, igen, valszeg ez lesz. Akkor kaktusz is jot mondott. Mas elvegre nem nagyon lehet, hiszen csak egy gombot nyomok. Szoval meri kulon az osszidot, a ket nyomas kozotti koridot, meg a kezdetek ota az aktualis nyomasig eltelt idot... igen, ez lesz az, koszi...
Előzmény: runp (53680)
tapirka1014 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53681
A válaszomat ugye megkaptad?

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz, a Split time szerintem is az indítástól eltelt összidő lesz.

Előzmény: Elm (53675)
runp Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53680
Sztem az indítástól eltelt összidő (azaz részidő az utolsó nyomásig). Ha összeadod az aktuális pillanatig a köridőket megkapod a részidőt (split time).
Előzmény: Elm (53675)
Elm Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53679
Hat nem tudom... ha elinditom a rogzitest, akkor meri a teljes edzes idot, meg ha nyomogatom a gombot a koroknel, akkor az emlitett ket idot is. Ebbol a laptime vegulis "reszido", hiszen a ket nyomogatas kozotti idot meri, a koridot. De mit mer akkor a split time?
Előzmény: kaktusz7 (53676)
runp Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53678
Egy napon lesz Budapesten a Hegyi Félmaraton és Britney Spears. :)
Spenót Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53677
Nem mindegy? Addig orulj, amig elmenti. Kesobb meg jol johet egy split time :)
Előzmény: Elm (53675)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53676
Tipp: részidő.
Előzmény: Elm (53675)
Elm Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53675
Bar irtam tapirkanak tegnapelott, de mondja mar meg nekem valaki, akinek polarja van es tudja: mi a fene az a "split time" ?
Erre nem jovok ra... a korszamlalonal, ha uj kort nyomok, akkor elmenti a "lap time"-t (ezt tudom :o)), es a "split time"-ot. De mi az?
kaktusz7 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53674
Obor
Fagyipizzasörért csak itt, csak most és csak Neked felajánlom arra a maratonra cégem különleges, egyedülálló szolgáltatását, ami folyamatos kísérésből, szurkolásból, lélekbennetartásból és egyéni frissítő adagolásából áll.
(Tervezem, hogy görkorival megyek.)
Előzmény: obor (53666)
krisz_ Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53673
Esetleg kibővíthető a szurkolótábor? :))
Már 1 éve képzem magam, mindig lelkes vagyok, és kis fogyasztású. A lízinget még nem tudom... :))
Előzmény: aagica (53659)
Spenót Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53672
Akkor en jovo heten megprobalom eldonteni a dolgot es intezkedem az okmanysagok beszerzeserol is :)
Előzmény: Chino-San (53671)
Chino-San Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53671
szurkolás Bécsben megfelelő okmánypalacsinták, okmánycsokoládék és egyéb okmányfinomságok fejében megoldható.

ha időben konkrétizálódik a dolog, akkor esetleg tudnék Sopronban vagy Győrben szállást. de ahhoz elég hamar el kéne döntenünk.

Előzmény: Spenót (53661)
ganki Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53670
Én már második tele futok és túrázok egy vékony polárban, nagyon sűrűn mosom, de a jó tulajdonságait még megőrizte. Mondjuk én nem izzadok ki minden edzésen egy lavór (5 liter?) vizet.
:-)
Előzmény: Butch Cassidy (53656)
_tyúkanyó Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53669
Megnéztem én is a Maraton klub programját. Így első olvasatra a balatonalmádi esti félmaraton ragadott meg...
Tegnap én is futottam egy jót, egy pólóban és vékony pulcsiban (no és hosszúnadrágban) baromi melegem volt, de nem akartam megállni holmi vetkőzés miatt...
A szokásos 4.2kmemet megtoldottam egy 1.2kmes körrel (9p), amiből 500m domb volt. Az utolsó 2km "dinamikus futás" volt (Nerurkar elnevezése után), amin sikerült jól megközelítenem a 6'/kmes tervezett versenytempómat. A végén néztem a pulzusomat, 180 körül volt. (Máskor 150-160 körülit szoktam elérni.)
Üdv mindenkinek
_tyúkanyó
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53668
Hú, de meleg volt ma!!! Eggy pólóban mentem, sapka nélkül, és egy cseppet sem fáztam, sőt, sok cseppet izzadtam:-) Holnap meg HHH, hö-hö-hö:-)))
Kanga M. Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53667
Bécsben tavaly volt érem, pólót viszont pénzért adtak. :( Iszonyatos meleg volt, és 25 kilométertől úgy emlékszem 36-ig a Práterben kringtünk. Ez elég lélekölő:( A sógorommal voltam, neki az volt az első maratonja. "Szívtunk" a meleg miatt rendesen. A hangulat amúgy tényleg jó, sok magyar van, de nekem Róma jobban tetszett.
Előzmény: amatőr (53660)
obor Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53666
Akkor megragadnám az alkalmat:
Egyelőre igen változó és kiforratlan versenynaptár alapján:
Igen-igen profi, mondhatni szuperprofi szurkolók kerestetnek(vannak sokan), 04.25-ére, vasárnapra,
a Római part-Erzsébet híd közé.
Elvárások : az előtte való napon, nyugati határszélen egy várkerülgető versenyen részt vett bolond, normálatlan ember buzdítása oly módon,h célba tudjon érni. Módszerek szabadon választhatók.
Az állatot etetni-itatni nem tilos, sőt...!

Javadalmazás : profi szurkolók = kiemelt juttatás, melyet egy fáradt mosoly jelképez.:-)))
(Fagyi,pizza,sör korlátozott mennyiségben)
Jelentkezéseket elbírálás végett a verseny napjáig kérném, juttatási igény megjelöléssel.
Az azért túl sok!:-))) Vélemények találkozása esetén bármi elképzelhető!

Előzmény: aagica (53659)
NVik Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53665
Köszi akkor elég valószínű, hogy indulok Bécsben
a verseny időpontját már leírtam az előző hozzászólásomban. Spenót gyere te is minél többen leszünk annál jobb :-).
Előzmény: amatőr (53660)
aksho Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53664
Szia mindenkinek!

Lesérültem, de ezt tudják akik ismernek. Viszont úgynézki megvan az oka! A Szigeten a 3:50perces kilik nem tetszettek az ínszalagomnak ez mostmár biztos, a vasárnapi 20kilimnek az utolsó köre lehetett az ami végképp betett neki. Ez a hét kiesik, de ahogy magam ismerem lehet, hogy holnapután már futok:-)
Üdv. az edzőmnek, és ha ESETLEG nem taliznánk, sikeres és jó utat kivánok!

Akire1 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53663
Jelentkezem az FB listára. Ma beneveztek a Pécs-Harkány versenyre. Célom: életem első 25 km-es távjának lefutása, túlélése.
Hauanita Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53662
Aagica: kis fogyasztású, ez tetszik :-) Még ha én mondanám :))

Ami azt illeti úgy tűnik, jó helyre lett betippelve által a most nem Juvetusnak nevezett maraton. Csak ott nagyon gyanús, hogy nagyon kevesen leszünk/lennénk.
Én Bécsbe nem nagyon mennék, viszont láttam már hirdetve valahol máj. 23-ra Siófokon egy Európa maraton nevű maratonnak látszó tárgyat. Nekem még az is szimpatikus volna, csak addigra meg már bazi meleg tud lenni egy maratonhoz. Na, mindegy, mert egyelőre úgyis a Juventusra vagyok kalibrálva...

Előzmény: aagica (53659)
Spenót Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53661
Ha tudok addig rendesen futni, akkor akar sikerulhet is folkeszulnom Becsre. Romarol mar ugyis le lettem beszelve /valszeg bele is halnek es nem akarom Romat latni es jol meghalni :)/

Szoval en is szivesen mennek Becsbe maratont futni. Aagicaek szurkolasara is igenyt tartanek /termeszetesen a megfelelo szurkoloberleti dij sem marad el :)/.
Aagicaek szurkolasa Gyorben is bejott, bar remelem most majd legalabb 20 perccel kevesebbet kell majd ram varni...

Előzmény: amatőr (53660)
amatőr Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53660
NVik

Szurkolóként, nem futóként voltunk a bécsi maratonon Lelkiismeretékkel négyesben anno pár éve.
Az az ismerősünk futott, aki 066 mellett szintén hisz a "3:30-as maratont mindenkinek" projektben. Ő 3 órára volt kalibrálva, amit 2:59-cel hozott is. :) Kimondottan azért választotta Bécset, mert itthon a Kaiser's-en kevesellte az iramában futók számát, ott Bécsben viszont minden tempóra rengeteg ember jut. Talán ez a az egyik hiba is, hogy a néhol beszűkülő kanyarokat nehéz megfutni a sok sporttárstól.
Végig szurkolók hada az útvonalon, buzdítás, lelkesítés, zene a köbön: élő bandák, technokamionok, kivetítők, táncosok minden műfajban stb.
A célban viszont nem járt érem, sőt, talán a pólót is pénzért lehetett megvenni, de erre már nem emlékszem.
Bécs ideális: közel van, sok a futó, remélhetőleg épp jó lesz időjárás, no és aagicáék szurkolótábora: kellhet ennél több???!

Mikor is lesz a verseny??!
amatőr@bécsifutó.hu :)

Előzmény: Chino-San (53657)
aagica Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53659
Nekem futott ott egy-két (nem FB) ismerősöm. Tetszett nekik, úgy tudom.

Chino, nem akarunk Bécsben szurkolni?

Jól képzett, lelkes, kis fogyasztású szurkolótábor eladó, lízingelhető vagy rövid távra is kibérelhető. :))

Előzmény: Chino-San (53657)
SkóT Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53658
Bótban lehet kapni jó drágán polár mosásra kitalált folyadékot, de a Várkonyi László anno azt tanította nekem, hogy a babasampon olcsóbb megoldás. :-) Mindezt csak akkor, ha mar tényleg nagyon koszos a cucc. Se a Gore-tex és társai, se a polár nem szereti, ha kimossák. Sajna mostanság divat polárban járni, ezért sokan rendszeresen mossák. Persze észre sem veszik, hogy tönkrement, mert a városban nem nagyon van szükség ilyesmire. Ha télen túrázok,vagy futok, akkor egy jó vastag saucony fölsőben + egy bútorászos aláöltözetben teszem. Bagóért egész jó minőség.
Előzmény: Butch Cassidy (53656)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!