Keresés

Részletes keresés

pastetomebihal Creative Commons License 2015.02.06 0 0 6251

Ezek nem megmagyarázható dolgok, hanem érzelem kérdése

 

Szerintem mindnyájan ismerünk a való életből olyan példát, hogy valaki komoly vagyontárgyak nélkül is boldogan él, és ennek az ellenkezőjét is

 

Én sem hagynám itt a jelenlegi életemet, senkiért és semmiért

Előzmény: Böszőke (6248)
GPS Creative Commons License 2015.02.06 0 1 6250

 

Az egész ott kezdődik, hogy halvány-lilája sincs arról, hogy mi van Nyíregyházán.

Milyen a város, milyen ott az élet.... vagy hogy van-e ott is áram, meg TV, meg járnak-e ott is autók, mint Pesten... meg hát egyáltalán: hogy tudnak emberek Budapesten kívül is élni?

 

Meg is kellene nyugtatni a lányt, hogy egy vidéki nagyvárosban is majdnem ugyanolyan emberek élnek mint Petsen.

 

Sőt, kinézetre-alkatra szinte megtévesztésig hasonlítanak is a pestiekre, de megtanultak szinte ugyanúgy beszélni is, mint a pestiek - ezért sok mindenkit meg is tévesztenek, sőt könnyen el is tudnak vegyülni a pesti tömegben is, anélkül, hogy akár huzamosabb ideig is felismernék őket.

 

De amúgy nem túlzottan veszélyesek a vidékiek sem, feltéve ha vigyáz velük az ember.

.

Előzmény: Böszőke (6248)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.02.06 0 1 6249

azt már más tészta, hogy egy frissen érettségizett gyereket nem nagyon " dobnak meg " ilyen álomba menő melóval, ahol minden jár (lakás, kocsi,telefon), minden kerek, fizetés jó....Hanna meg egy agyatlan, hisztis p..csa, ez a fiú a lelkét kiteszi érte, és legalább Ő felelősséggel gondolkozik, de mindez nem számít. De mondjuk ha maradnának Pesten, és megszül....szerintem bele sem gondol, hogy akkor Neki bizony 0/24-ben ott lesz a gyerek, nem lesz haverokkal összejárás, bulihegyek, stb...

Előzmény: nézek (6245)
Böszőke Creative Commons License 2015.02.06 0 1 6248

..de miért nem boldog??Majd megőrült Áronkáért..Mi a magyarázat arra hogy mindent überel a semmirekellő bandaháttér??Egy apa ,aki sosem volt mellette???

Tipikus agyatlan csajszi,hiszen bőven lenne mit csinálnia ,kapna egy rendes otthont,hozzá imádott férjét és tőle egy pici babát!!Ez messze több  mint ami az emberek nagy százalékának jut.

Előzmény: pastetomebihal (6246)
nézek Creative Commons License 2015.02.05 0 0 6247

 

bocs, ez fölé ment...

Előzmény: pastetomebihal (6246)
pastetomebihal Creative Commons License 2015.02.05 0 0 6246

Hajadra kenheted ezeket a dolgokat, ha nem vagy boldog...

Előzmény: nézek (6245)
nézek Creative Commons License 2015.02.05 0 0 6245

az nem érdekes, hogy szolgálati lakás, szolgálati kocsi, szolgálati teló, laptop, jó fizetés, szerető férj,  még ha gyakornok is.. nem...csak a barátok az egybites agyukkal, apuka hetvenes IQ-jával, az igen.. 

ez az élet babolcsai néni...

Mackóbogár Creative Commons License 2015.02.05 0 0 6244

valamivel el kell adni a Blikket :-))))

Előzmény: GPS (6243)
GPS Creative Commons License 2015.02.05 -2 0 6243

 

Ez csakis hírlapi    lehet  :-))))

.

Előzmény: gombóc63 (6242)
gombóc63 Creative Commons License 2015.02.05 0 1 6242

Úristen....a mai Blikk szerint Dorina és Lali az életben, már 10 hónapja egy pár:-((((

GPS Creative Commons License 2015.02.04 -1 0 6241

 

Hát persze - a Felix-gyerek agya annyira be van gőzölve ettől hamburgeres-dologtól, hogy még az is lehet, hogy ideig-óráig még jómaga is elhiszi, hogy ez a kapcsolat tényleg jó neki (a lóvén túl is).

 

Mondjuk azzal az ócska büfé-triciklivel kicsit alá lett pozicionálva a "célkitűzés" - mert az még megtankolva sem ér többet max. 100 ezer Ft-nál - szóval azért kár a hegyeket megvajúdtatni.

Éppenséggel kinézhettek volna egy mondjuk 1 millás, régi büfé-furgont, vagy akár egy Üvegtigrist is erre a célra :-)))

 

A Klaudia sztori meg elég sablonos sztereotípiára épül - vagyis hogy egy 40 éves MILF, 20 év kifáradt házasság után megint a mennyekben érzi magát attól, hogy egy (ráadásul fiatal) fickó ilyen eszelősen rágerjedt.

 

Mondta is, hogy "Megint nőnek érzi magát" - hümm, hát mi ez, ha nem egy ordas sablon?

 

Oké, cselekménynek nem lesz rossz egyik szál sem - kellettek ezek a sztorinak :-))))

.

Előzmény: gombóc63 (6240)
gombóc63 Creative Commons License 2015.02.04 -1 0 6240

Nekem nem tetszik ez a fordulat....egyik se. Bár Reginánál az érdek ki fog ütközni.

Előzmény: GPS (6238)
hartley Creative Commons License 2015.02.04 0 0 6239

Hogyan lehet linket klikkelhetőre beszúrni?

 

Ps.:Pufi=Milán.

GPS Creative Commons License 2015.02.04 0 0 6238

 

Látjátok-látjátok, a makacs kitartás mindig gyümölcsözik előbb-utóbb.

 

(Bár ez végig-kíséri az egész sorozatot, már n-szer volt olyan reménytelen helyzet, amit görcsös kitartással mégis elért egy-egy szereplő)

 

Most itt Félix-re gondolok - bár végső soron Reginának lett belőle egy felejthetetlen napja.

De a csúcs a Milán-gyerek sztorija - ahogy mégis megkapta a "megérdemeltet".

 

(Speciel én a Milánt utáltam jobban ... jó na, az irígység beszél belőlem, olyan alapon, hogy "Nem túl jó ez ennek a gyereknek?"

Felháborítóóóóó :-)))))

.

hartley Creative Commons License 2015.02.04 0 0 6237

Uh,Pufi Mr. lova lova lett.

https://www.youtube.com/watch?v=RDfjMk32Sjs

CérnaSzáll Creative Commons License 2015.01.31 -1 0 6236

Dávid gyerek a Dalban.

nézek Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6235

háát ez az...  :-)

 

 

Előzmény: GPS (6232)
GPS Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6234

 

Viszont Karesz kezd eléggé ember-módra viselkedni az utóbbi időben.

 

Törődik az üzlettel, végzi a dolgát, higgadtan próbálja kussba tenni Milánt a Klaudiás-hülyeségével, mert nem kell a cirkusz, hisz az árt elsősorban az üzletnek - szóval meglepően normális húzásai vannak.

 

Az elején azt gondoltam, hogy ha majd belefut a tutiba Milán pénze révén - majd ő lesz a fő-herdáló, pedig nem.

Persze, ehhez hozzájárult a kiscsaj is - akár csak a puszta jelenlétével is.

.

Előzmény: hartley (6233)
hartley Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6233

Ezt én is mindig megállapítom.Milán eléggé puhos,a feje is olyan pufi.

Előzmény: gombóc63 (6226)
GPS Creative Commons License 2015.01.31 -1 0 6232

 

Hát ez az. Még 30 sem voltam amikor ilyen típusú "gondjaim" voltak :-))))

.

Előzmény: nézek (6231)
nézek Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6231

a régi szép idők...

 

...ma már? csupa dögunalom, némi emlékezés örömével...

Előzmény: GPS (6230)
GPS Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6230

 

"az én esetemben kiderült, hogy jobban futok, mint a férj..."

 

Nekem meg az volt a szerencsém, hogy más vitte el a balhét. Na nem én nyomtam fel, hisz a pali egyel előttem valóban dézsmálta az asszonykát - de pechére róla tudott (sejtett) Apci és az maradt meg neki, hogy továbbra is csak az lehet a "váltótársa" az ágyában.

 

Sőt, egyszer még pont nekem panaszkodott, hogy mekkora egy ordas-nagy ribanc a felesége (mondjuk ezt én már vagy 2,5 hónapja tudtam, sőt) - és azt is elmondta, hogy hogyan fogja az öklére tekerni a fickó beleit, ha egyszer elkapja.

Béltekerés ugyan nem lett, de egy-két pofont azért begyűjtött a fickó - méghozzá egy bulin, vagy 30 ember előtt - aminek utána én is lopakodó-üzemmódra váltottam, amikor az asszonyka tovább keresett a munkahelyemen.

 

A kollégák már azt hitték, hogy biztos pénzzel tartozhatok, ha ennyire bújkálok és letagadtatom magam -  pedig nem. :-)))

.

Előzmény: nézek (6229)
nézek Creative Commons License 2015.01.31 -1 0 6229

egy normális férj bizony másként reagál...az én esetemben kiderült, hogy jobban futok, mint a férj...

Előzmény: gombóc63 (6225)
nasszer2 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6228

Autóilag már ebből kinöttem:)))

Előzmény: GPS (6223)
GPS Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6227

 

 

"...röhögne-e akkor is ha tudná, hogy bizony a kis felesége is kapható lenne eme kis liesonra."

 

Hát persze, a pali ezt teljességgel kizártnak és lehetetlennek tartja - hisz ő is jól tudja, hogy ilyesmire egy férjes asszony soha a büdös életben nem lenne kapható :-)))))

 

Szóval nem egy ész-kombinát az Apci... viszont cserébe jóképű és remek kiállású :-)))

 

Mondjuk ha már Klaudiácska oldaláról nézzük, az rendben, hogy ahogy kinéz, kijárna neki egy daliásabb "medencés-fiú" is - na de férj?

.

Előzmény: gombóc63 (6225)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6226

Mondjuk nem értem....ha már flört vagy félrelépés, ennek a nőnek nagyságrendekkel jobb is jutna mint Milán. Női szemmel ez a srác puhány és gnóm.

Előzmény: gombóc63 (6225)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6225

Igen, ez a Klau tényleg jó nő, de nekem a férje reagálása nem volt reális. Nem tudom mit szólna, röhögne-e akkor is ha tudná, hogy bizony a kis felesége is kapható lenne eme kis liesonra.

Előzmény: GPS (6222)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6224

Ezt azoktól kérdezd akiknek nem jó a gyári:-))) mondjuk nekem se jó, már, de így jártam:-))))))))

Előzmény: nasszer2 (6221)
GPS Creative Commons License 2015.01.31 0 0 6223

 

"Ménem jó az úgy gyárilag ahogy van?"

 

Hééé, te még nem hallottál optikai-tuningról?

 

Amikor megvesznek egy széria-autót x pénzért.... és az árának a felét még ráköltik az ilyen-olyan (kinézeti !) tuning-dolgokra?

A kipufogótól - a hűtőrácsig mindenből van márkás tuning-elem (persze vagyonokért).

 

Na, így van ez a csöcsökkel is :-)))

.

Előzmény: nasszer2 (6221)
GPS Creative Commons License 2015.01.31 0 1 6222

 

Na jóó, Amerika nem a jány ötlete volt, hanem a Béczy-é.

Gondolta, hogy ha hazai pályán nem sikerült megdöngetnie, majd 7 ezer km-re annyira beájul majd a csaj, hogy ott tuti nem fog ellenállni egy szálat sem.

 

De - mint kiderült - amerikás-műtét persze nem volt, de mint ha olyan foszlányt hallottam volna, hogy azért valamilyen konzultáció az igen - bár lehet, hogy félrehallottam.

 

Egyet viszont meg kell mondjak: a Milán sztori teljesen reális - még ha sokaknak túlzónak is tűnik. Igen, tud ilyet csinálni egy 20 éves srác egy MILF-ért - sőt, még ennél ordasabb dolgokat is.

 

De a csúcs a Klaudija férje volt - amikor megtudta, hogy valójában mi a stájsz a sráccal. Hát az haláli volt.

 

Első 5 másodpercben olyan pofát vágott, mint aki mindjárt odarohan a kredenchez, kimarja a leghosszabb pengéjű kést a fiókból - és legyen ami lesz.

 

De hogy aztán, hogy röhögve azt mondja, hogy: "Hát de gyerekek, hát mi van ebben rendkívüli? - hisz nézzetek rá a kis feleségemre, hát egy valódi szexbomba - még szép, hogy fülig beleszeret egy 20 éves srác" - hát ez nagy meglepi volt.

 

Mitagadás: ráadásul igaza is volt :-))))

.

Előzmény: gombóc63 (6220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!