Keresés

Részletes keresés

kaktusz7 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53676
Tipp: részidő.
Előzmény: Elm (53675)
Elm Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53675
Bar irtam tapirkanak tegnapelott, de mondja mar meg nekem valaki, akinek polarja van es tudja: mi a fene az a "split time" ?
Erre nem jovok ra... a korszamlalonal, ha uj kort nyomok, akkor elmenti a "lap time"-t (ezt tudom :o)), es a "split time"-ot. De mi az?
kaktusz7 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53674
Obor
Fagyipizzasörért csak itt, csak most és csak Neked felajánlom arra a maratonra cégem különleges, egyedülálló szolgáltatását, ami folyamatos kísérésből, szurkolásból, lélekbennetartásból és egyéni frissítő adagolásából áll.
(Tervezem, hogy görkorival megyek.)
Előzmény: obor (53666)
krisz_ Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53673
Esetleg kibővíthető a szurkolótábor? :))
Már 1 éve képzem magam, mindig lelkes vagyok, és kis fogyasztású. A lízinget még nem tudom... :))
Előzmény: aagica (53659)
Spenót Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53672
Akkor en jovo heten megprobalom eldonteni a dolgot es intezkedem az okmanysagok beszerzeserol is :)
Előzmény: Chino-San (53671)
Chino-San Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53671
szurkolás Bécsben megfelelő okmánypalacsinták, okmánycsokoládék és egyéb okmányfinomságok fejében megoldható.

ha időben konkrétizálódik a dolog, akkor esetleg tudnék Sopronban vagy Győrben szállást. de ahhoz elég hamar el kéne döntenünk.

Előzmény: Spenót (53661)
ganki Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53670
Én már második tele futok és túrázok egy vékony polárban, nagyon sűrűn mosom, de a jó tulajdonságait még megőrizte. Mondjuk én nem izzadok ki minden edzésen egy lavór (5 liter?) vizet.
:-)
Előzmény: Butch Cassidy (53656)
_tyúkanyó Creative Commons License 2004.02.05 0 0 53669
Megnéztem én is a Maraton klub programját. Így első olvasatra a balatonalmádi esti félmaraton ragadott meg...
Tegnap én is futottam egy jót, egy pólóban és vékony pulcsiban (no és hosszúnadrágban) baromi melegem volt, de nem akartam megállni holmi vetkőzés miatt...
A szokásos 4.2kmemet megtoldottam egy 1.2kmes körrel (9p), amiből 500m domb volt. Az utolsó 2km "dinamikus futás" volt (Nerurkar elnevezése után), amin sikerült jól megközelítenem a 6'/kmes tervezett versenytempómat. A végén néztem a pulzusomat, 180 körül volt. (Máskor 150-160 körülit szoktam elérni.)
Üdv mindenkinek
_tyúkanyó
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53668
Hú, de meleg volt ma!!! Eggy pólóban mentem, sapka nélkül, és egy cseppet sem fáztam, sőt, sok cseppet izzadtam:-) Holnap meg HHH, hö-hö-hö:-)))
Kanga M. Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53667
Bécsben tavaly volt érem, pólót viszont pénzért adtak. :( Iszonyatos meleg volt, és 25 kilométertől úgy emlékszem 36-ig a Práterben kringtünk. Ez elég lélekölő:( A sógorommal voltam, neki az volt az első maratonja. "Szívtunk" a meleg miatt rendesen. A hangulat amúgy tényleg jó, sok magyar van, de nekem Róma jobban tetszett.
Előzmény: amatőr (53660)
obor Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53666
Akkor megragadnám az alkalmat:
Egyelőre igen változó és kiforratlan versenynaptár alapján:
Igen-igen profi, mondhatni szuperprofi szurkolók kerestetnek(vannak sokan), 04.25-ére, vasárnapra,
a Római part-Erzsébet híd közé.
Elvárások : az előtte való napon, nyugati határszélen egy várkerülgető versenyen részt vett bolond, normálatlan ember buzdítása oly módon,h célba tudjon érni. Módszerek szabadon választhatók.
Az állatot etetni-itatni nem tilos, sőt...!

Javadalmazás : profi szurkolók = kiemelt juttatás, melyet egy fáradt mosoly jelképez.:-)))
(Fagyi,pizza,sör korlátozott mennyiségben)
Jelentkezéseket elbírálás végett a verseny napjáig kérném, juttatási igény megjelöléssel.
Az azért túl sok!:-))) Vélemények találkozása esetén bármi elképzelhető!

Előzmény: aagica (53659)
NVik Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53665
Köszi akkor elég valószínű, hogy indulok Bécsben
a verseny időpontját már leírtam az előző hozzászólásomban. Spenót gyere te is minél többen leszünk annál jobb :-).
Előzmény: amatőr (53660)
aksho Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53664
Szia mindenkinek!

Lesérültem, de ezt tudják akik ismernek. Viszont úgynézki megvan az oka! A Szigeten a 3:50perces kilik nem tetszettek az ínszalagomnak ez mostmár biztos, a vasárnapi 20kilimnek az utolsó köre lehetett az ami végképp betett neki. Ez a hét kiesik, de ahogy magam ismerem lehet, hogy holnapután már futok:-)
Üdv. az edzőmnek, és ha ESETLEG nem taliznánk, sikeres és jó utat kivánok!

Akire1 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53663
Jelentkezem az FB listára. Ma beneveztek a Pécs-Harkány versenyre. Célom: életem első 25 km-es távjának lefutása, túlélése.
Hauanita Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53662
Aagica: kis fogyasztású, ez tetszik :-) Még ha én mondanám :))

Ami azt illeti úgy tűnik, jó helyre lett betippelve által a most nem Juvetusnak nevezett maraton. Csak ott nagyon gyanús, hogy nagyon kevesen leszünk/lennénk.
Én Bécsbe nem nagyon mennék, viszont láttam már hirdetve valahol máj. 23-ra Siófokon egy Európa maraton nevű maratonnak látszó tárgyat. Nekem még az is szimpatikus volna, csak addigra meg már bazi meleg tud lenni egy maratonhoz. Na, mindegy, mert egyelőre úgyis a Juventusra vagyok kalibrálva...

Előzmény: aagica (53659)
Spenót Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53661
Ha tudok addig rendesen futni, akkor akar sikerulhet is folkeszulnom Becsre. Romarol mar ugyis le lettem beszelve /valszeg bele is halnek es nem akarom Romat latni es jol meghalni :)/

Szoval en is szivesen mennek Becsbe maratont futni. Aagicaek szurkolasara is igenyt tartanek /termeszetesen a megfelelo szurkoloberleti dij sem marad el :)/.
Aagicaek szurkolasa Gyorben is bejott, bar remelem most majd legalabb 20 perccel kevesebbet kell majd ram varni...

Előzmény: amatőr (53660)
amatőr Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53660
NVik

Szurkolóként, nem futóként voltunk a bécsi maratonon Lelkiismeretékkel négyesben anno pár éve.
Az az ismerősünk futott, aki 066 mellett szintén hisz a "3:30-as maratont mindenkinek" projektben. Ő 3 órára volt kalibrálva, amit 2:59-cel hozott is. :) Kimondottan azért választotta Bécset, mert itthon a Kaiser's-en kevesellte az iramában futók számát, ott Bécsben viszont minden tempóra rengeteg ember jut. Talán ez a az egyik hiba is, hogy a néhol beszűkülő kanyarokat nehéz megfutni a sok sporttárstól.
Végig szurkolók hada az útvonalon, buzdítás, lelkesítés, zene a köbön: élő bandák, technokamionok, kivetítők, táncosok minden műfajban stb.
A célban viszont nem járt érem, sőt, talán a pólót is pénzért lehetett megvenni, de erre már nem emlékszem.
Bécs ideális: közel van, sok a futó, remélhetőleg épp jó lesz időjárás, no és aagicáék szurkolótábora: kellhet ennél több???!

Mikor is lesz a verseny??!
amatőr@bécsifutó.hu :)

Előzmény: Chino-San (53657)
aagica Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53659
Nekem futott ott egy-két (nem FB) ismerősöm. Tetszett nekik, úgy tudom.

Chino, nem akarunk Bécsben szurkolni?

Jól képzett, lelkes, kis fogyasztású szurkolótábor eladó, lízingelhető vagy rövid távra is kibérelhető. :))

Előzmény: Chino-San (53657)
SkóT Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53658
Bótban lehet kapni jó drágán polár mosásra kitalált folyadékot, de a Várkonyi László anno azt tanította nekem, hogy a babasampon olcsóbb megoldás. :-) Mindezt csak akkor, ha mar tényleg nagyon koszos a cucc. Se a Gore-tex és társai, se a polár nem szereti, ha kimossák. Sajna mostanság divat polárban járni, ezért sokan rendszeresen mossák. Persze észre sem veszik, hogy tönkrement, mert a városban nem nagyon van szükség ilyesmire. Ha télen túrázok,vagy futok, akkor egy jó vastag saucony fölsőben + egy bútorászos aláöltözetben teszem. Bagóért egész jó minőség.
Előzmény: Butch Cassidy (53656)
Chino-San Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53657
a Bécsi Maraton szervezettségéről nem sokat tudok, de állítólag a hangulata bazi lyoo!!!

egy "picit" más ott az emberek hozzáállása... (autósok, járókelők)

Előzmény: NVik (53655)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53656
Nem is mondtam, hogy pamut pulóverben kell futni... Egyik ismerősöm akarta egyszer kimosni a polárját, mivel féltette, nem tette be a mosógépbe a plebsz közé, hanem lavórban előkészített neki valami külön vizet. Belemerítette a polárt, mire az pillanatok alatt eltüntette a mosóvizet :))

Polárt egyébként már csak azért sem veszek fel futáshoz, mert nem merem mosni, nem tesz neki jót. Na, pár év után rá szoktam magam szánni, de ha minden futás után megkínzom, semmi nem marad a jó tulajdonságaiból.

Előzmény: tomator (53652)
NVik Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53655
Hát igen dinamikusan fejlődő szervezettel van dolgunk :-). Most azon gondolkozom, hogy tavasszal két maratont szeretnék futni az egyik. A Visegrád-Budapest 04.25-én és talán megpróbálom a bécsi maratont(próbálta már valaki?) is 05.16-án végülis 3 hét különbség lesz a kettő között az talán elég, hogy kipihenjem magam. A lényeg, hogy még rengeteg időm van formába jönni.
Előzmény: aagica (53654)
aagica Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53654
Azt én is kiszúrtam, nem is tudtam, hogy ők szervezik.:))
Előzmény: amatőr (53653)
amatőr Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53653
Kösz az infót, iSTVán!
Az egyik programjuk a listán, ami kimondottan érdekelne, a 08.13-29-i. :))
Előzmény: iSTVán a dombfutó (53651)
tomator Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53652
Azért egy polár (még a kínai piacos is) sokkal kevesebb vizet vesz fel mint egy pamut pulóver.
És sokkal hamarabb meg is szárad.
Előzmény: Butch Cassidy (53648)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53651
A mai események:
- A Magyar Marathon Klub tervezett 2004-es programja felkerült a honlapjukra.
- Kaptam szépkiállású "meghívót" a Pécs-Harkányra valamivel jobb szinttérképpel, de még mindig nem az igazi. Előbb-utóbb nevezni kell...
- Futottam 8 km-t, mivel előtte nem volt gyaloglás, az első 4 óvatosan, aztán 3 fokozóban és levezetve.
Spenót Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53650
OFF
Aagica! :)
Asszem egy kicsit mellenyultal, de legalabb megtalaltad a "valasz erre" linket :).
Iden is utaljuk meg egymast a vadvizen! Jo? :)
ON
Előzmény: aagica (53649)
aagica Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53649
Látod, már túl vagyunk egy komoly krízisen.:))
Előzmény: Butch Cassidy (53648)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53648
A polár nem szívja fel a nedvességet??? Több litert is magába tud fogadni egy pulóver...
Előzmény: ganki (53644)
Spenót Creative Commons License 2004.02.04 0 0 53647
Ja, akkor o volt az, akinek visszakoszontem ugyan, de gondolom nem volt meggyozo, hogy magamnal vagyok :))))

Mikor megyunk mar, hogy kipacsaljuk a Salzat????
Mondjuk kajak segitsegevel nekem nehezen menne, de par zugot bevallalnek kajakkal is, amig Aagica idegei megnyugszanak, hogy nem velem kell eveznie :)

Aagica!
Most belegondoltam, hogy ott gyakorlatilag az egesz kapcsolatunk derekba tort volna, ha belefojtalak a vizbe amiert nem eveztel rendesen :)))) /vagy akkor is, ha Te verted volna szet a fejemet a lapatoddal :)/

Előzmény: Zsazsi (53643)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!