Keresés

Részletes keresés

tomi31bp Creative Commons License 2012.07.05 0 0 8337

Ezek látszatintézkedések. Pont azért kellenek, hogy a nagy ügyekről elvonják a figyelmet.

Ne legyünk naivak... :) Beszéljünk inkább itt a nudizásról.

 

A hajógyári szigeti szórakozóhelyeken évtizedekig ment leplezetlenül a kábitószerterjesztés.

Úgy tudtál drogot venni, mint pl. egy pohár kólát.

Berendezett orvosi rendelő volt ügyeletes dokival, ha esetleg netán valaki túllőné magát, ne kelljen kórházba vinni...

Persze 3 gyereknek azért csak sikerült, őket biztos elásták valahol...

Ehhez a rendőrök százai asszisztáltak, és vették fel a havi "fizetésüket" érte...   
Előzmény: akademin (8336)
akademin Creative Commons License 2012.07.05 0 0 8336

Mindenki megérti, hogy van ami tilos. És van ami veszélyes.

 

Ellenben azt nem értem meg, hogy miért kell rászálni "nem nagy jelentőségű" ügyekre - mikor lenne a rendőröknek sokkal jelentősebb gondjuk is!

 

Külföldi rendszámos autók, belföldi rokkantkártyás autók illegális kártyahasználattal... stb.. /Pofátlan, vérlázító és aláássa a társadalom iratlan szabályait! Rombolja a közerkölcsöt. stb../

 

Illetve értem! Ők "oda mennek", "ott tartózkodnak" és "gond nélkül büntethetőek" mert "magyarok - max papíron". Nem sokat kell várni, csak győzni kell a papírt és tollat!

Bezzeg SK rendszámos autót - gyalogátkelőn parkolva keresztbe - nem lehet büntizni jogilag!

ádibébi Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8335
Köszönöm.
Előzmény: csincsilla72 (8334)


csincsilla72 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8334

Van Berény és van Akali. Ennyi.

Előzmény: ádibébi (8333)
ádibébi Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8333
Sziasztok!

A Balatonnál, a keleti medencében merre találni textilmentes strandot, nudi helyet? Az akali strandról tudok, de igazából Siófokhoz minél közelebb keresek.

Köszönöm!
bleuet06 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8332

NATURISTA KEMPINGEZÉS KRK-N - KIS KÖLTSÉGGEL NYARALNI VÁGYÓ NATURISTÁKNAK

 

Sziasztok!

 

Fiatal (28/31) pár vagyunk. Évek óta tradicionálisan eltöltünk 4 éjszaka 5 napot a Horvátországi "Naturist Camp Politin"-on. Meseszép hely, nyugalom, tisztaság.

 

 http://www.camping-adriatic.com/politin-naturist-camp-krk

 

Sajnos minket is elért a "válság", így lehet, le kell mondanunk az idei kiruccanásról, feltéve, ha találunk egy fiatal párt, aki szívesen csatlakozna, és így megoszlanának a költségek.  Autóval indulnánk egyeztetett időpontban, Budapestről, és 4 éjszakát szeretnénk eltölteni. Az útiköltség előre láthatóan 2 főre leosztva kb. 25000 Ft. További kötséghatékony megoldás, ha egy parcelára építjük a sátrat (méretéből kifolyólag kényelmesen el lehet férni.) Ez a költség megosztva 28-30.000 Ft / 2 fő. Azaz egy gyönyörű helyen, egy 5 napos kikapcsolódás  55ezer forint környékén megállna. Nem fontos közös parcella, de úgy kb. + 20.000 Ft /2fő. A közös utazás semmifajta kötelezettséggel nem jár, nem kell együtt menni mindenhova. Kizárólag a költséghatékonyság, és a kikapcsolódás az elsődleges. Az sem baj, ha még csak először kóstoltok bele a naturizmus szépségeibe. Mi ezen a helyen váltunk rabjává.  Amennyiben érdekelhet valakit, kérem írjon a naturkrk@mail.com -ra. Az időpont részünkről rugalmas.

istvan027 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8331

Látóképi nudista strandra szívesen elmennék lánnyal, vagy párral. 27 F

tangamania Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8330

Azért szemben már nem a belváros van az Úszegedi lapos utáni(nudinál)de hidd el nagyon nyugis hely,gyere probáld ki

Előzmény: Törölt nick (8294)
nage Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8329

Nem akartam beleszólni a dologba, de igen, neked van igazad, szerintem se a kerítés a döntő. Hiszen rengeteg termőföld (pl. búzatábla), kukoricás, gyümölcsös vagy szőlő van az országban, ami nincs bekerítve. Ez fizikailag sem lenne megoldható ezeknél, ennek ellenére magánterületnek minősülhet. "Már a megközelítése is tilos"  - írják a közleményben, hát nem tudom... ha odamész a partra hűsölni, azzal már bűncselekményt követsz el? A hétvégi riportokban bejátszottak egy olyat, hogy a rendőrök magyaráztak egy párnak, akik a parton voltak, hogy nem lehet fürdeni a tóban, de nem mondták be, hogy azért is megbüntették őket, mert kiültek a partra. Azt azért még lehet? És mi a helyzet a nudisokkal? Őket is megbüntetik?

Előzmény: Ama_Pécs (8328)
Ama_Pécs Creative Commons License 2012.07.04 0 0 8328

Akkor sem a kerítés megléte határozza meg a tulajdonviszonyokat.

Előzmény: akademin (8326)
tifist Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8327

MIndenui figyelmébe ajánlom az alábbi cikket:

http://richpoi.com/cikkek/hazai/ezert-tiltottak-be-a-strandolast-pest-megyeben.html

A Luppán tilos fürdeni, sajnos komolyan betartatják

akademin Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8326

/Most veszek egy nagy levegőt és elszámolok tízig, vagy harminccig.... Merre is van a fejét csapkodó ikon???/

 

Én vidéken kertes házban laktam.

Volt kerités - imho: be-volt-kerítve. Meg az összes szomszéd is.

 

Apám munkahelye is be-volt-kerítve.

 

A Hevesi homokbánya is be-volt-kerítve.

 

A MÁV gépészet körül is volt kerítés...

 

A JászTej Tejüzem is be-volt-kerítve. /Minő meglepetés! A tehenészet is be volt kerítve!/

 

Sőt még az iskolánk, óvodánk körül is volt!

 

Nálunk a kerítés divatos tevékenység volt.

 

Apropó! Pesten is láttam már ilyent! Szinte hihehetlen, de még a Parlament körül is van ilyen.

/Anyám, Borogass!!!/

Előzmény: Ama_Pécs (8315)
nage Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8325

És ez melyik hely Csepelen?

Előzmény: AntiAgein_uj (8318)
petersoli Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8324

Ha megtaláltad a honlapját, akkor jó! Nagy családi ház nagy udvarral, hivatalos nudista strand, előzetes bejelentkezéssel, a tulaj szereti, ha párosával mentek (fiu-lány). A kapunál hívd fel, vagy csengess! Van szállás, étterem, kerti tó ahol fürödhetsz, külön medence nincs, csak a halakkal együtt!

kosárlabdapálya, homokozó, faházak, belső parkoló.

Amikor én voltam kevesen voltak mindössze 3 pár, de elvileg vannak szervezett programok is!

 

Menj el, írj élménybeszámolót!

Előzmény: oxy78 (8323)
oxy78 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8323

Olvastam róla a neten; képek alapján jónak tűnik. Te már voltál, mesélj róla, mi volt a tapasztalatod?

Előzmény: petersoli (8322)
petersoli Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8322

Menj Szigetmonostorra, az hivatalos is!

Előzmény: oxy78 (8320)
noell75 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8321

Szia Treb dobj egy mailt

Előzmény: Treborn (8013)
oxy78 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8320

Sziasztok.A Gárdonyi nudista strandra hogy lehet kijutni Pestről? (vonat? ....stb.)

 Vagy van e közelebb egy jo hely ahol lehet nyugodtan nudizni?

Budapest ebből a szempontból katasztrófa hogy sehova nem tudsz elmenni nudizni.

 

icipicicsiribiri Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8319

 Hát lehet ,hogy régen nem volt létra de most 3 is van. És legalább 1 wc valóban szükséges lenne,de valószinű nincs igazi gazdája a helynek.Pedig egy paradicsomi hely lenne ha valaki látna benne fantáziát!  

Előzmény: DSboy (8316)
AntiAgein_uj Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8318

Végre írhatok most már új reg után....:D

 

tényleg fura a helyzet a lupával.... kellene egy jogász, hogy legyen jogi háttere, tudjuk hogy mi van mit lehet mnit nem.

Biztos van itt valaki a forumon vagy egy ismerőse valakinek, nekem sajna nincs...

 

Csepel. a bányászás megszűnt, nincsenek gépek, stb. Tegnap nádastűz volt nem kicsit, úgyhogy volt kint délután egy két tűzoltó kocsi is. 

Nudizók elvétve, textilesek vannak. 

Szombaton kb 3/4 órát járkáltam mire találtam egy lejárót ahol tudtam napozni, fürdeni. 

1-2 helyen a lejárókhoz valami jószándékú emberke ásott lépcsőket szóval :D:D,

de kezd sok lenni a szemét....... nem értem miért nem tudja magával vinni, miért kell otthagyni....   

lehet legközelebb viszek magammal egy két kukazsákot.. azt összekotrom ahova lemegyek.

 

De nem sokan járnak le nudizni...:( sajnos. pedig a víz ma nagyon jó volt:D:D 

 

 

Előzmény: nage (8285)
DSboy Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8317

Harkány környékén tud valaki olyan helyet aminek van nudi része, vagy meztelen napozója?

DSboy Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8316

Szia, Én is voltam ott múlt évben, de azért kicsit kiábrándító, hogy nincs egy létra amin bemenny a vízbe, és ez úgy néz ki mint egy lapukkant kikötő. Lehet hogy az is volt. Mindenesetre vannak kiányosságai.

Horvátországban  tavaj olyan FKK strandon voltunk, ahol büfé zuhany , WC, öltöző, bár azt nem értettem, Ígaz jöttek oda textilesek is, de sokszor ők érezték magukat zavarba, és vagy elmentek, vagy levetkőztek.  Ez hivatalos kitáblázott hely volt. Na ez hiányzik magyarországról, sok helyről. Itt úgy csinálnak mintha a naturizmus valami csoda  vagy szégyenletes dolog lenne. Perdig lkenne rá igény, mint a fiatalok, mint az idősebbek közt.

 

Előzmény: icipicicsiribiri (8309)
Ama_Pécs Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8315

Miért kellene bekerítve lenni egy magánterületnek?

Előzmény: akademin (8311)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8314

Köszi! Nem túl bíztató! :)

Előzmény: tomi31bp (8313)
tomi31bp Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8313

Szia, sajnos nem, én nem tudok róla...

Én is pesti vagyok, de inkább lejárok gárdonyba, a látóképi tóra, vagy horvátországba.

Előzmény: Törölt nick (8312)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8312

Sziasztok!

 

Pesten esetleg valami kultúrált hely létezik?

akademin Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8311

Ez fura felvetés - de igazad van. Ha magánterület - akkor miért nincs bekerítve? Bingo!

 

/Ha állami terület - akkor a rendőr simán bemehet. Ha magánterület, akkor valakinek jelentenie kell a birokháborítást. És ráadásul a bányászati helyekre kemény szabályok is vonatkoznak./

 

Ellenben magánterület sértésért nem közteres bünti jár, hanem szabs bírság!

 

Előzmény: hgabor70 (8300)
akademin Creative Commons License 2012.07.03 0 0 8310

Na, most ezzel megfogtál.

 

Melegek voltak arra./biztos, bár nem érdekel - a nap egyformán süt mindenkit./ Ellenben egy hölgy napozott mellettünk balra. Jobbra meg két család volt kutyákkal és bográccsal...

 

Ahogy én néztem - senkit nem érdekelt senki. Jöttek - mentek kocsik, bicajosok, nagy és kis hajók.

 

Ezen az egy helyen láttam én nudi strandolókat - máshol nem. Úgyhogy letelepedtünk. Máshol mindenkin volt fürdőruha. Jó kis színkavalkád volt. Azért egy rózsaszín bikini egész jól látható, meg egy pár gyerek is.

 

Minket nem érdekelt semmi más. Napozni mentünk és kész.

Előzmény: nage (8298)
icipicicsiribiri Creative Commons License 2012.07.02 0 0 8309

Sziasztok mindenkinek! A párommal most voltunk vasárnap 1 alkalommal az Agárdi nudista strandon és az kell hogy mondjam nagyon kellemes hely. Körbe öleli a nádas,szép a kilátás és a víz is mennyei volt! És ami fontos,hogy tiszta a partja pedig nincsenek szemétgyüjtők. Ez a többi normál strandról nem nagyon mondható el,pedig ott van kuka. Innen is  látszik,hogy a nudista emberek nem csak a természeteset szeretik,hanem a természetet is!   Puszi  mindenkinek! :)

tangamania Creative Commons License 2012.07.02 0 0 8308

Nagyon jó és nyugis hely,hidd el ma is voltunk arra ,se kajakosok,se hajó szóval jobb mint a fóka,gyertek le nyugodtan Újszegedre a laposhoz nudizni...

Előzmény: Törölt nick (8294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!