Keresés

Részletes keresés

csirip46 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46694
SZIRMOK. Nagyon örülök, hogy látlak !!!!
Előzmény: szirmok (46687)
csirip46 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46693
Évike. Ez is nagyon szép!!! Én is valamikor elmentettem és elraktam az ...ha lesz sok időm, meghorgicálom - ba. Mutatós !
Miért nem csinálsz egy képtárat, oda fel tudod rakni a szépségeidet és a mintájukat is.

LÁNYOK. MÉG MINDIG VAN EGY IWIW MEGHÍVOM.



Előzmény: evike001 (46688)
Csopi47 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46692

Szirmok !

Jó hallani,hogy jobban vagy, csak vigyázz magadra, a takarítás huszadrangú dolog az egészséghez képest.

 

Minden betegnek, beteg uncsiknak mielőbbi gyógyulást.

 

Csopi47 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46691

Jolimama!

Először Neked válaszolok,beteszem a linkjét a tulajdonosnak.

 

http://www.forrasvendeghaz.hu/

 

Bár ebben még a vonat nem szerepel, hiszen tegnap volt a bemutatkozásuk, de nagyon aranyos a hölgy, ha kérdezel tőle válaszol.

Úgy tudom, hogy van egyórás erdei vasutazás 1.000 Ft, kétórás 2.000 Ft, az ötórás meg 3.000 Ft. Ez csak azért nem biztos ár,mert én is a barátunktól hallottam.

Az én fejemben is megfordult, hogy a nyugdíjas clubot el kellene vinni, úgyis sok a lábfájós, és így gyaloglás nélkül az erdőben lennének. Majd ha megtudom a részleteket, tájékoztatlak. Ha hamarabb kell, akkor nyugodtan érdeklődj emailben.

 

LRJudit tudod nagyon szeretem az én virágaimat, de gondolkodás nélkül elcserélném Veled a nárciszt is,meg a többit is. Gyönyörűen dolgozol.

 

Margitmama valóban nagy élmény volt, bár én rengeteget voltam a férjemmel a Bakonyban,mikor még vadászott. Azokban az években csak saját magam által készített szederszörpöt, bodzaszörpöt,lekvárt, gombát meg amit az erdő ad, azt ettünk. Nagyon szerettem kint lenni. Tegnap egy kicsit nosztalgiáztunk.

 

Köszönöm mindenkinek a dicsérő szavakat, jól esik

 

Anhika olyan kár, hogy annyira messze lakunk egymástól. Már a Borcsi is hívott,de akár hogyan nézegetem, nagyon messze vagy.

 

Puszi mindenkinek Csöpi 

evike001 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46690
Szia, Luna65!
A te teritőid is nagyon szépek, tedd majd fel a rajzát ha van. Köszi.
Előzmény: luna65 (46681)
ANHIka Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46689

Evike 001!

Mezőberényben lakom Békéscsabától vissza 20 km-re szeretettel várlak,jó busz járat

van,én elkérném az ekü színü oválos terítő mintálát.Köszönöm.

EICU gyertek várunk szeretettel,jön Rebeka,Borcsi is ha az időpont nem jó akkor

változtathatunk.

Jolimama köszönöm értemtett biztatást
evike001 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46688
Kedves Nuska!
Igen, én horgoltam, de van még sok,és fogom küldeni a rajzát is,
csak most e- pillanatban a fiam elment itthonról nála van a fotógép,
de amint hazajön (kb. 1-2 órán belül) küldöm neked, hogy dolgozhass.
Még további képeket is küldök, és ha valaki meg akarja horgolni,
küldöm hozzá a rajzot is. Én nagyon sokat horgoltam, maj mutatom,
meglátod milyen szépek. A németeknél több lakásban láttam felrakva.
Előzmény: Nuska4 (46682)
szirmok Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46687

Sziasztok!

 

Ezt a hozzászólásomat harmadszor írom, valamiért mindig elszállt.

Szóval itt vagyok, már jobban érzem megam, sőt a xszemest is csinálgatom már.

2-3 hétig vigyáznom kell, nem szabad egy két dolgot csinálnom, de majd kibírom valahogy.  A takarítás úgyis megvár.

Luna, nagyon szép lett a terítőd és ehhez a garnítúrához nagyon passzol.

Vicus, gratulálok az autóhoz.

Csöpi és Erzsimami, igazán szép csokrokat csináltatok.

A topikon lévő gyengélkedőknek kívánok mielőbbi gyógyulást. Jolimami, unokádnak szintén.

LRJudit, ez a nárcisz gyönyörű, el tudom képzelni, sárgában milyen lesz!

A poncsó is nagyon jó, lett, gondolom örül neki aki kapja.

A nyolvanas években volt nagy divat a remoska, valahol a telken nekem is van még 2 db méretben különböző. Gondoltam már nem használom, hát kiselejtezem, de ahogy írjátok, már megint kedvet kaptam hozzá. Az árától elájultam, hogy kerülhet ez ennyibe?

Ha vannak receptek hozzá, szívesen fogadnám én is. Köszönöm.

Na míg ezt ennyiszer leírtam már nem tudom kit hagytam ki.

csirip46 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46686
Szép Napot Mindenkinek.
Huhhhh de szorgalmasok voltatok! Alig győzőm visszaolvasni és gyönyörködni a sok szép alkotásban.
ERZSIMAMI. Nagyon szép és ötletes a harangvirágod!

CSÖPI. Gyönyörű ez a szép, tavaszi virágkavalkád'

NYUSZTURENKA.Gratulálok a testvékédnek. Tudod, soha sem mond, hogy soha. Nekem is volt egy kolléganőm, akinek azt mondta az orvos, hogy sajnos... Egyszer - én is szülési szabin voltam - bemegyek látogatóba és mit látok, ott ül nagy pocival. Ez biztos csak optikai csalódás - mondta ő, merthogy papirja van arról, hogy nem lehet babája. A természet csodálatos
.
BUBUKA.Gratula a sok-sok csuprocskához.

MARGITMAMA. Sajnos én csak a képet csináltam, a szépséges terítőt Judit hajócskázta és küldte nekem meglepinek....
Szép a kertecskéd.

JOLIKÁM. Az uncsikádnak jobbulást kívánok. Ebben a csalóka időban nagyon hamar jön a baj.
Megnéztem a térképen, hogy hol van Anghika. Hát ngyon messze-messze. Szegedhez, Debrecenhez 110 km. Hódmenővásárhely 86. Legközelebb Szarvas van, 43 km.
Tamási 248 km, Dpataj 193 . Ez csa mutatóban....(((

VICUS. Legyen sok-sok örömötök az kocsiban és vigyen el Benneteket szép tájak felé!

CSIPKERÓZSI. Nagyon fincsinek tűnik az a süti. Legszivesebben leemeltem volna egy-két darabkát, de nem elég hosszú a kezem :-)

EFÜLESKE. Nagyon jó ez a poncho, tetszik. Szép az esése.

ÉVIKE, LUNA. Nagyon, nagyon, nagyon szépek a terítők !!!!

Csak reménykedni tudok, hogy nem hagytam ki senkit.






Délben igy szorgoskadtak a méhecskék a cseresznyefánkon. Ahogy látom, annyira tele van virágporral, hogy alig tud mozogni szegénykém, de ebből meg a finom mézecske lesz....
fpárduc Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46685
Sziasztok!
Megjöttem!
Akkor most visszaolvasok, és képeket rakom fel a gépre, utána mutatom a kis kecskéket! :D
Nagyon rosszak, elevenek, aranyosak.

fpárduc
vmartina Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46684

Sziasztok!

Sajnos még mindig csak a munkahelyi gépről jelentkezem, talán mától már majd az otthoni is működik.

Sok szép dolgot alkottatok, mióta nem voltam. Én is mutatom a magamét, kicsit sokáig piszmogtam velük, már nem is nagyon lehet hordani ezeket, mert meleg lesz.

Szirmok! Remélem jól vagy, de legalábbis egyre jobban!

LRJudit! Képzeld, vettem két hajócskát! Hogy mikor tudom hasznosan a kezembe venni az még nagy kérdés..

Jolimama! Én is ajánlok egy minitalit! Április 26-tól egy hétig megint Siófokon leszünk. Ajánlat Zsófimamájának is szól. És persze örömmel találkoznék a környékbeliekkel.

Sándor3 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46683
Drága Margitmama!!
Köszönöm de ilyen szép dologhoz még nagyon bénácska vagyok . az egy szalagból készült teritőhöz pokok vannak irva csak én vagyok suta.a ráhajtások lekötésével van bajom
Előzmény: LRJudit (46679)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46682

Evike! Te horgoltad ezeket a terítőket? Nagyon szépek, igazán különlegesek. Nem is emlékszem, hogy láttam volna valahol ilyeneket. Küldheted nyugodtan a mintát, gyűjtögető életmódot folytatok.

Köszönöm!

Előzmény: evike001 (46674)
luna65 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46681

Sziasztok kézimunkatündérek! Párducka!

Készen lettem a teritővel, amit a másik topikon annó segitettetek kiválasztani(már lehet, hogy nem is emlékeztek rá, olyan régen volt, de sajnos kevés a szabadidőm)Ha sikerül feltenni megmutatom. Nem gondoltam, hogy ilyen nagy lesz, de ahova készült, pont jó lett

teritő száradóbanteritő az asztalon
margitmama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46680
http://picasaweb.google.com/irit1949/CrochetButterfly-- valaki pillangókat keresett!! itt van nagyon sok.!!!
LRJudit Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46679

Ildikó!

Pók helyett lehet kicsi virágot csinálni, csak figyelni kell hány részből álljon!

Előzmény: Sándor3 (46678)
Sándor3 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46678
Szép napot mindenkinek!!!!
Köszönöm a sok jó tanácsot ,holnap elindulok és majd beszámolok hogy sikerült intézkedni.Mert sajna nagyon sok külömbség va n a közel és távol látó közt .Befolyásolják a +ok és a 180fok HIÁBA háború alatt teremtödtem és nagyon sietni kellet drága szüleimnek.
kérdésem volna , ki tud a szalag horgolás pokjai helyett valamit ,mert Jolimama a lelkét is kitette ,annyit mutatta és nem sikerül nem csak a fejem de magam is keresztül esek mire a végére érek a poknak .A kezem meg valossággal bele zsibbad.
A remoskát meg rendeltem családom tagjaitól köz népi ajándéknak ,és én majd készitek nekik vele valani finomat hálából.

Vicus! örölök boldogságodnak az autoval kapcsolatban de majd fordul a kocka és párod is kicsivel jobban hogja szeretni(mint téged) én már csak tudum .
Na most kibeszéltem magam egy idöre.
köszönöm elöre is az ötleteket mekkeleknének majd mutitom ha kész Ildikó
efuleske Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46677
Köszi aranyos vagy.
Szerintem nem kell ehhez fiatalnak lenni., mert legfeljebb fiatalít. ;))
Egyébként valakinek a kérésére csináltam maradék fonalakból, remélem neki is tettszeni fog.
Előzmény: margitmama (46675)
evike001 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46676
Szia ANHIKA!
Merre laksz? Én Debrecenben élek.
Üdv: Évike
Előzmény: ANHIka (46652)
margitmama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46675
efuleske! Nagyon csinos darab! igazán nagyon tetszik,j ó a szinösszeállitása.!( de jó lenne fiatalnak lenni!!!)én is elhordanám! puszillak. margitmama
Előzmény: efuleske (46664)
evike001 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46674
Szia Nuska4 !

Köszönöm a teritő rajzát, én is küldök neked, ha tetszik
szólj és elküldöm a rajzát.

Üdv: Évike


Előzmény: Nuska4 (46606)
zlatan92 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46673
Megnéztem, de leírás nélkül hozzá se tudok kezdeni. :(((
Előzmény: Jolimama (46665)
efuleske Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46672
Köszönöm. :))
LRJudit Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46671
Dicsekvésre érdemes, nagyon jó és szép lett.
Előzmény: efuleske (46664)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46670
Szerintem, megéri a fáradtságot. Nekem egy kicsit nehéz volt vele dolgozni, de a végére már egész jól belejöttem. Sajnos, csak délután tudom majd felrakni.
Előzmény: Jolimama (46669)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46669
Lehet keményíteni, ha szükségesnek látod. Ugye, megéri a fáradtságot?
Előzmény: Nuska4 (46667)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46668
Efuleske, nagyon szép lett.
Előzmény: efuleske (46664)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46667
Jolimama! A kendercérnát lehet keményíteni? Vagy kell egyáltalán? Kész lettem a terítővel, de így keményítés nélkül is elég strammnak tűnik. Ha majd mutatom, kis sztorit is írok hozzá.
Előzmény: Jolimama (46665)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46666

Mindenkinek nagyon szép vasárnapot kívánok!

Efuleske! Hát ez nem semmi! Ezzel lehet is dicsekedni. Nagyon gyönyörű lett!

 

Előzmény: efuleske (46664)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.06 0 0 46665
zlatan, tettem fel Neked választként egy linket, vagy 100 olyan pillangóval, amit lehet keményíteni. Megnézted? Jolmama
Előzmény: zlatan92 (46663)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!