Keresés

Részletes keresés

szmine Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46890
Lányok! Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a dícsérő szavakat. Tudjátok ez ad erőt a következő darab elkészítéséhez. Munka közben gyakran elkeseredem, hogy mennyire macerás, hányszor elnézem, elrontom, visszabontom. Amikor kikeményítem , leveszem a párnáról és Nektek megmutatom, már el is felejtettem mennyit dolgoztam vele.
fpárduc Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46889
A köszönethez én is csatlakozom, csak két albumot néztem meg eddig, de nagyon tetszik!
Most gyorsan megkukk a többit is, majd egy kis német, úgy ráhangolódásnak, és már este is lesz....
fpárduc

Ui: szmine! Gyönyörű a rózsa!!!
Hihetetlen, hogy ezt meg lehet csinálni pár szál cérnából. Mindig meg tudtok lepni... hihetetlen... lesz még mit tanulnom...
Na megyek is :D
Előzmény: bkristin (46888)
bkristin Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46888

Mindenki, aki köszönte, nagyon szívesen! :)

 

azsúr, melyikben találtad?

LRJudit Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46887

Irgum-burgum!

Köszönöm!

Előzmény: ráhajtás (46881)
fpárduc Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46886
Akkor bemásolom a linknek szántat, elejére ugrom, a felesleges http...-t kitörlöm, és felvesz, majd beszúr.
És kattintós lett.
fpárduc
fpárduc Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46885
na ez a jó
...
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46884

 

Kedves Jolimama! 

 

Ha elkészül a nagy teritő természetesen megmutatom. A nyul "tojt " nekem egy digitális fenyképezőgépet  -ilyet még soha nem használtam-  hozzá két vaskos könyvet, amiket elolvastam,de nem lettem sokkal okosabb. Most ugy érzem,hogy egy műszaki analfabéta vagyok. Talán megtanulom. Ha ez előfordul velem akkor a képtáramat hogolásokkal és kötésekkel is kibővitem.

 

Vigyázzál Magadra,ne legyél beteg. 

 

Panni

Előzmény: Jolimama (46744)
fpárduc Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46883
?
Nem értem....időj
fpárduc Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46882
Na sziasztok!
Csak nem bírom ki, hogy ne írjak!
Sokat írtatok ma, elkezdtem olvasni, és a link problémánál vagyok.
Én is mozillát használok, és nem tűnt fel, hogy a linket nem adja kattintósra.
Próba:<a href="http://www.idokep.hu/?oldal=hoterkep" target="_blank">időjárás</a>

Próba 2: időjárás
kíváncsi vagyok
fpárduc
ráhajtás Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46881

Sziasztok drága aranyos kislányok!!!!!

Kérlek ne haragudjatok a Ti ráhajtásÁgikátokra ,amiért nem jelentkezett!!!Idegörlő napokat éltem át!!!4 kg lejött rólam!!!A gyerek beteg volt és én idegileg ,lelkileg,agyilag teljesen kikészültem!!De minden rendben van már!!!!!!

Még nem olvasgattam vissza,de biztos vagyok benne ,hogy csodaszép dolgokat készítgettetek!!!Előre is gratulálok Mindenkinek!!!

LRJUDIT!Köszönöm!!!!!!Holnap postára adok egy pici meglepit Neked!Küldök egy pár régi Fürge Ujjakat,amibe van frivolitás!!Talán hasznát veszed!!!

Most visszaolvasgatok!!!

 

csipkerozsi Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46880

Szmine ez valami káprázatos! Leheletfinom, meseszép, le a kalappal előtted!

Ezt nevezem én művészetnek magasfokon - elismerésem.

Előzmény: szmine (46830)
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46879

 

Kedves Csirip! 

 

Én is köszönöm a képes segitségetamit Zuzannának küldtél, rám fért. 

 

Panni

Előzmény: csirip46 (46782)
azsúr Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46878
Köszönjük, Pirikém! Nekem ugyan nincs pompom-készítőm, de tüneményesek ezek a kis figurák, egyszer majd lehet, hogy megpróbálom. És akkor milyen jó lesz, hogy megyek a képtáradba és katt.......
Előzmény: csirip46 (46876)
azsúr Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46877

Bkristin!

Óz, a nagy varázsló "kismiska" Hozzád képest. Albumaid szinte ideszögeztek megint a géphez, és mi lesz később, még csak a 4.-et nyitottam meg. Köszönöm.

Az egyikben találtam valamit, nekem nagyon tetszik, de nem tudok rájönni, hogyan készül, nem látok leírást hozzá.

Segítene valaki?

 

csirip46 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46876
AZSUR és a pompomosok. EVANET által ajánlot albumot a képtáram POM POM Albumába feltöltöttem.
Előzmény: azsúr (46868)
olimama65 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46875

Jó délután, vagy már estét? Na lányok jól megleptetek! Munkából hazaérve három óra után gondoltam bekapcsolom a gépet, gyorsan elolvasom azt az egy-másfél oldalt, amit írtatok és megyek csinálni a dolgomat. Erre mit látok, a negyedik oldaltól kellett visszaolvasnom, nem beszélve a feltett albumokról, alig tudtam elszabadulni a gép elöl.

Jolimamának és minden betegnek mielőbbi gyors gyógyulást kívánok. Jolimama igen vigyázz magadra, mert ez az idő teljesen kikészíti az embert. Ahogy Margitmama is írja bizony a hideg-melegfront változás sokat árt a szervezetnek. Én a déli széltől félek, mert akkor olyan fejfájásom van, hogy rettenetes és az én szívem is észreveszi.

Kézimunka Rea! Örömmel írom, hogy megérkeztek a fonalak, nagyon tetszenek.

Köszönöm a gyors feladást. Majd most még visszaolvasok rendesen nem kutyafuttában. Kriszti megint csodás albumokat raktál fel. Még azt is meg kell néznem alaposan.

Ja még annyit, hogy megvettem a két tölthető elemet ma Csornán, 2000.-Ft-ot fizettem érte. De jó lenne, ha ilyen jó órabérbe dolgozhatnánk!!!!!!!!!!!!! Bocsi, hogy hosszú lettem.

LRJudit Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46874
Ez jó! Nekem úgy jönnek meg, hogy néha köszönés előtt hangzik el, hogy "mi az ebéd?"
Előzmény: Vicus_35 (46873)
Vicus_35 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46873
Haza jöttek a lányok a suliból és közölték, hogy nem éhesek, nem is ebédeltek. Igy marad a borsópöri holnapra, legalább friss lesz:)))
Ma kötöttem 10 sort!!!!
LRJudit Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46872
Itt volt ma kora délután esti sötétség, majd napsütésben felhőszakadás és szélfúvás. Most süt a nap, tiszta az ég és rendesen fúj a szél. Délnyugatról eszméletlen feketeség közeleg. Lehet, hogy április van?
margitmama Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46871
pmárti!! Mártikám vigyázok, ti is magatokra -Sárikámra is.Csalóka ez az idő!! puszillak benneteket. margitmama.
Előzmény: pmárti (46866)
margitmama Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46870
Szirmok!-Viki!! Hogy vagy gyugyulgatsz?? Jobbulást neked és a többi betegeskedőnek.szeretettel margitmama.
margitmama Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46869

JaJJ JOLIKÁM!! nem már , te voltál beteg a télen, nem lenne jó megint egy infulenza!

 Gáborod mit mond, megfázás? És Tamás? Gyógyuljatok, hamar !! puszillak. ( most megyek a harmadik kezelésre). gondolj rám!!!!

Előzmény: Jolimama (46849)
azsúr Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46868

Szélmentes szép napot kívánok.

Szirmok! Örülök, hogy túl vagy a nehezén, vigyázz magadra, gyógyulj meg gyorsan.

Jolimama! Ne legyél beteg, szükségünk van Rád.

És a többi betegeskedőnek /Borcsimama, Exi) is jobbulást kívánok.

Csirip! Ugye figyelsz?!! Pompom! Légy kedves betenni a többi közé. Köszönöm/jük.

További jó munkát mindenkinek.

pmárti Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46867
A betűkihagyás jajj és  "szeretettel" akart lenni persze van benne biztos több is de ez most kiszúrta a szemem!!!
Előzmény: pmárti (46866)
pmárti Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46866

Jó kézimunkázást kívánok mindenkinek!

Mots ért ide a Duna Tisza köze keleti részére a nagyon nagy borulás, szél még nincs, de szerintem ennyivel nem ússzuk meg.Nagyon ügyesek vagytok a virágokat horgolók nagyon szépeket alkottak!

Szmine! Csodálatos a rózsád, olyan finom a levél mint a lehellet, szóval írígykedünk és gratulálunk, sok munkád van benne!

Evike Nuska  nagyon szépek a terítőitek, bocs akit kihagytam, volt még valaki az a szép Sárga Nagy Kerek Terítő már elfelejtettem:-(((  ki követte el de nagyon szép Efuleska nagyon jó lett a poncsó,, a színe is nagyon klassz!

Fpárduc nagyon aranyosak a gidák, gondolom van sok látogatójukaz apró népek biztos  nagyon élvezik!,na meg a felnőttek is! Tanulni meg  megszakításokkal kell, kikapcsolódásképpen pedig topikozni!

Vicus gratula a kocsihoz és balesetmentes közlekedést, és nagyon sok helyre jussatok el vele!!!

Bubuka aranyosak a kicsik, reméljük hogy már jó idő is jön rájuk és persze ránk is!

Jolimama! Gyógyulj meg gyorsan, de gondolom a fiad ellátott orvosi tanácsokkal! A gyerekek hamarabb átesnek a megfázásokon, mi kicsit már tovább nyűglődünk vele!Borcsimama küldi biztos gyógyító sugarakat!Meg mi is sugallunk!

Bkristin nagyon jók az albumok már megint!!! Köszönjük!!!

Margitmama Vigyázz Te is a sűrűn váltó frontok megviselik a szervezetet, ne kertészkedj pihizzél! Puszi mindenkinek Márti

Martina! nagyon jó lett a kabátkád, szerintem még tudod hordani ezen a tavaszon is ha ilyen szeszélyes az időjárás!!

Jajj és szerettel üdvözlöm az újakat!!!!

LRJudit Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46865
Köszönöm, megvárom, szükségem van még néhány egyéb "apróságra" is.
Előzmény: Kezimunka Rea (46864)
Kezimunka Rea Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46864
Feketés szürke van, de még nincs fent a neten. Talán holnap felrakjuk
Előzmény: LRJudit (46863)
LRJudit Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46863
Köszönöm, várható fekete?
Előzmény: Kezimunka Rea (46860)
Jolimama Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46862
Ebben az esetben mind a két egymás mellett lévő rubrikába írni kell, az elsőbe másolja a linket, a mellette lévőbe pedig vagy ír valami elnevezést, vagy a linket oda is bemásolja. Utána kell a feltölt, és a beszúr, mint a képeknél.
Előzmény: bkristin (46853)
zsófimamája Creative Commons License 2008.04.07 0 0 46861
Szép napot mindenkinek!

Itt vagyok én is, nem vesztem el, "csak" dolgozom:((

Újakat szeretettel köszöntöm, betegeknek jobbulást kívánok.

Most Zsófim is otthon van, ő is köhög, és folyik az orra, eddig még nem volt lázas.
Igaz, szombaton elmentünk Zalakarosra fürdeni a barátainkkal, lehetséges, hogy csak megfázott egy kicsit. Nagyon élvezték a lányok a pancsolást, alig akartak hazajönni.

VMartina-Rozika! Aranyos vagy, hogy gondoltál rám,:)) Abban az időben sajnos menni nem tudok sehova, mert 26-án szombaton dolgozom, sőt 27-én vasárnap is (egy egészség kiállítás lesz a műv.házban, ahova a bioboltunkat is meghívták, így ott leszek, DE! szeretettel várlak, ha el tudsz jönni:)) Utána héten délutános leszek, és 30-án nekünk is ballagás van.

Ami kicsi időt lopok a kézimunkára, akkor Fanninak készül egy olyan boleró, ami a hónap munkájában volt a multkor, csak rózsaszínes. Ha elkészül(?) mutatom:))

További szép napokat, ahogy tudok jövök:))

Gyönyörű munkáitok vannak!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!