Keresés

Részletes keresés

Burung Kuntul Creative Commons License 2000.02.25 0 0 271
Ep testben epphogy elek. Alig birtam reggel felkelni :)))
Big.. nagyon vartunk am :) Csak most olvastam hogy megsem ment a dolog. Mindegy, legkozelebb.
Szerintem jo kis talalkozo volt :) Valamikor meg csinalni kellene egy ilyet, de ha lehet kicsit korabbra kene tenni mert eleg keson kezdodott a mostani. Mondjuk valamikor egy hetvegi napon.
Mit szasztok hozza?

Burung Kuntul

vigor Creative Commons License 2000.02.25 0 0 270
Valaki köztünk lány volt :-)
Nem árulom el, hogy ki, talán megharagudna :-)
Big naaaaaagyon hiányzott, úgy a keblemhez szorítottam volna :-)

Kedves HoD!

Az én pofámban mindenki szabadon gyönyörködhet a honlapomon, ott virít a bal szélén :-)

Üdv,
Igor

HoD Creative Commons License 2000.02.24 0 0 269
Vidám volt ez a találkozó, kövesse 1 kis Spiel:
Most szépen olvassatok vissza néhány hozzászólást úgy, hogy már hozzá tudjátok képzelni a másik arcát. :)
HoD
Jungfrau Creative Commons License 2000.02.24 0 0 268
Áhoj,
sajnos én este kilencig dolgozom és csak tizre tudnék leérni, valamint anyagilag is minuszba csusztam és szerintem nincs ingyan kaja...
Érdemes még tiz után odamenni? Meddig maradtok kb?
Előzmény: Burung Kuntul (265)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.24 0 0 267
Ó ugyan, nem vagyok rá méltó.. :)
Azért kösz :-)
Előzmény: Burung Kuntul (266)
Burung Kuntul Creative Commons License 2000.02.24 0 0 266
Ja es meg annyi megeccer (Big kedveert:)) a cim... 5. ker. (dr oetker) Vigyazo Ferenc utca (a Roosevelt teret es a Nador utcat koti ossze).
Nagyon rovidke kis utca, nem lehet elteveszteni az ettermet.
Burung Kuntul Creative Commons License 2000.02.24 0 0 265
OK emberek.
10 fore foglaltattam asztalt a Gandhiban ma este 8-ra.
Hivatkozzatok az Index Forum talalkozora.
En kb. 10 perc kesessel erkezek.
Big, annak ellenere hogy nem kaptam toled emilt, teged is varunk :)
Stiletto Creative Commons License 2000.02.24 0 0 264
..ha nem is maxi, de tenyleg raferne egy kis tunning a Karma-Kagyure!
Előzmény: HoD (262)
Jungfrau Creative Commons License 2000.02.23 0 0 263
Ha neked nem elég ez a topic, akkor csinálunk majd egy oldalt, amit te is megértesz... : )
Előzmény: kameleon (258)
HoD Creative Commons License 2000.02.23 0 0 262
Az gyó lesz, mert a karma-kagyu.hu maxigáz.
Előzmény: Burung Kuntul (261)
Burung Kuntul Creative Commons License 2000.02.23 0 0 261
"Más: van a neten valahol
- magyar nyelvű
- viszonylag rövid
- összefoglaló jellegű
- ismertető a buddhizmusról
- nem története, hanem a tanításokról "

Lesz :)
Most csinaljuk a kozossegunk honlapjat, lesz benne egy-ket tomorebb tanitas is, meg rovid ismertetes.
Nem fogjuk nyujtani mint a tesztat :)

Előzmény: kameleon (258)
SkydiveR Creative Commons License 2000.02.23 0 0 260
Mar ha nem is kimondottan a Buddhizmusrol............ ;o)
Előzmény: Stiletto (259)
Stiletto Creative Commons License 2000.02.23 0 0 259
nyugis topic halott topic :)
...holnap zombi talalkozo, el ne feldjetek! :D

Mas: hogy van-e ilyesmi a neten?
Humm, SkydiveR, erre most mit is valaszoljunk? :)))

lesz, kameleon, lesz...

kameleon Creative Commons License 2000.02.23 0 0 258
Nyugis topic - halott topic :)

majd újra feltámad! (:

Más: van a neten valahol
- magyar nyelvű
- viszonylag rövid
- összefoglaló jellegű
- ismertető a buddhizmusról
- nem története, hanem a tanításokról

69

Előzmény: RoniN (256)
SkydiveR Creative Commons License 2000.02.23 0 0 257
Tavozz tolem sa(n)tan!!! :o)
Előzmény: RoniN (256)
RoniN Creative Commons License 2000.02.23 0 0 256
Egy darab szapulas nem volt eddig a topicban :))))
Nyugis topic - halott topic :)
Előzmény: Stiletto (255)
Stiletto Creative Commons License 2000.02.23 0 0 255
:-))

...egyebkent Ronin baratunknak nem hiszem, h ez lenne a gyanus. O eleg aktiv volt itt amikor volt min vitazni. Vagy eppen hozzaszolt es akkor mar volt min... :))) De hat ez persze nem baj, igy normalis, csak eppen nem ko leszolni a nyugis topicokat sem! :)))
Nna, peace, make love meg hasonlok.....

Előzmény: Jungfrau (254)
Jungfrau Creative Commons License 2000.02.23 0 0 254
..mert ugye már az is gyanús, hogy egyátalán egy hozzászólás is van egy Buddhista topicban : )
Előzmény: Stiletto (253)
Stiletto Creative Commons License 2000.02.22 0 0 253
..egy dologgal, peldaul azzal, hogy osszejojjenek es beszelgessenek egy jot!

huu de gaz!
(ahelyett, hogy nagyokat vitatkoznank meg egymast szapulnank, telleg de szar ez a topic)

Előzmény: RoniN (252)
RoniN Creative Commons License 2000.02.22 0 0 252
valahogy megpunnyadt ez a topic...:))
Es a sok tiszteletremelto leendo es jelenlegi buddhista csak egy dologgal bir foglalkozni... ejnye-ejnye :)
Burung Kuntul Creative Commons License 2000.02.22 0 0 251
Big kedves :)
Igen nagyon megkoszonnem ha kapnek emailt a jelentkezoktol :)
Nem azert mert elhanyagoltnak erzem magam hanem azert mert mivel sok a munkam nem tudom mindig up-to-date ellenorizni mi folyik itt :)
Elore is koszi :)

Kerdeztem a Gandhisokat, azt mondtak eleg ha csutortokon delben odaszolok hogy hanyan leszunk.
Tehat pontban 12-ig van meg ido tovabbi jelentkezesekre, az utan mazli kerdese hogy lesz-e meg hely :).

Az idezet ugy nekem teccik bar annyi kedvencem van, azt se tudom melyiket mondjam :))))

Ha lehet telleg mellozzuk a dohanyzast legalabbis az asztalnal, mert egyreszt szerintem gusztustalan kaja mellet fustolni, masreszt en pl allergias vagyok a cigifustre es szerintem vannak meg paran akiket fizikailag bant (a lelkiek mellett).

Stiletto Creative Commons License 2000.02.21 0 0 250
Arra gondoltam...! (tekintve, hogy mar eleg reg OFF a topic) tehat arra gondoltam, keszulni kene valamivel a talalkozora! Nem kene tulzasba vinni persze, mondjuk mindenki csak 1db. idezettel. ..ezzel tudnank egy kezdeti lokest adni a "partinak" ha netan akadozna a beszelgetes. (mert az megeshet, h akadozik, de ez nem baj, hanem normalis - epp ezert lehet ra keszulni kicsit)
Mondom, szerintem mindenki hozzon magaval egy kedvenc, temahoz valamennyire kapcsolodo barmit! Ennyi ido pont van meg csutortokig, hogy kitalalja mindenki, mit. ..lehet idezet, kep, gondolat, mittudomen! Akinek nincs kedve az meg 1ceruen ne hozzon.. Eszem agaban sincs felolvasoestet tartani, de pl. az is belefer, ha mindenki elhoz egy (vagy tobb) olyan konyvet amirol ugy erzi, hogy..! Nna, ez az 5letem meg jobban tetszik! :)) Mindenki ajanl a masiknak konyvet.
Ha nem tetszik az otlet, szavazzuk le... :)
Jungfrau Creative Commons License 2000.02.21 0 0 249
Gondolom mindenki tudja, hogy ez a találkozó egy óriási esemény! :)
Előzmény: SkydiveR (248)
SkydiveR Creative Commons License 2000.02.21 0 0 248
Nem tudom lehet e dohanyozni, de ha nem haragszol, akkor megkernelek (es mindenki mast aki dohanyzik), hogy legyel olyan kedves es a tarsasagban (az asztalunknal) mellozd ezt a karos szenvedelyed. Biztosan meg lehet oldni, hogy kimenj, vagy vmi ilyesmi... ;o)

"az étterem légköre megerősített a keleti vallások iránti fenntartásaimban " ezt kifejtened bovebben? Nem vagyok benne biztos, hogy ertem mit akarsz mondani! Fenntartasaid vannak a keleti vallasokkal szemben? Vagy hogy is van ez?

Előzmény: vigor (247)
vigor Creative Commons License 2000.02.18 0 0 247
Szasztok!

Az én perverz tudatomban az maradt meg, hogy ma lesz a találkozó, aztán meglepődve néztem ezt az illatosított vegetáriánus éttermet, hogy mégis hol vannak a fórumosok :-) Sebaj, legalább már tudom, hova kell menni. Apropó, a Gandhiban lehet dohányozni? :o) Mert ez nekem létszükséglet :o) Egyébként az étterem légköre megerősített a keleti vallások iránti fenntartásaimban :-)

Üdv,
Igor

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.18 0 0 246
Kedves Kuntul !

febr 24, csut. Gandhi este 8

Nekem is jó.

Muszáj méjlt küldeni ? :)

Hol is van az a Gandhi ?

Üdv
Big

Előzmény: Burung Kuntul (244)
HoD Creative Commons License 2000.02.18 0 0 245
Az igen kifinomult szellemi intuícióm hatására nem mentem oda tegnap este a Gandhiba.
Hehe, aszittem tegnap volt a találkozó : )

HoD

Előzmény: Burung Kuntul (244)
Burung Kuntul Creative Commons License 2000.02.18 0 0 244
E pillanatig 6 jeletkezes erkezett az emilemre.
Csak tajekoztatasul :)
Stiletto Creative Commons License 2000.02.17 0 0 243
...okes.

A temahoz kapcsolodoan: azt csak azert irtam mert felvetodott a kerdes. Persze, hogy nem kell veresen komolyan venni! ...na meg en azt hiszem, konkretan pl. a buddhizmus megkozelitheto ennek a latasnak az oldalarol - s ez persze nem azt jelenti, hogy errol kene beszelgetni, eleg e kore fonni a talalka hangulatat.

Mellesleg en favorizalnam elegge, h jojjenek mas topicbol is!

Nagyon szivesen ismerkednek veluk. Az lenne jo, ha valamelyikotok ismer (szal csevegett mar vele) jofej, normalis emberkeket, azokat meghivni privibe! persze csak 5let

Előzmény: Burung Kuntul (241)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.17 0 0 242
Ezt én ott a keresztényeknek írtam, tehát a keresztényekhez képest, más gonolkodásúakra utaltam. Ennek itt nem volt jelentősége. A nick-eknek annál inkább ! ;-)
Előzmény: SkydiveR (234)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!