Keresés

Részletes keresés

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.27 0 0 80
HAJRA JUVE!!!

En meg a JUVENEK szurkolok!
MIRKOVICS, ne menj el!!!!!!!!!!!!!!!!!
(a szemet angolok meglestek az EB-n a jatekat : )
Vieirat nem banom.

GALA Creative Commons License 2000.06.27 0 0 79
Meanwhile, Juve have had less success in their bid to sign Arsenal midfield warrior Patrick Vieira. Trezeguet's international colleague could be staying at Highbury after the Italians' initial approaches failed to bear fruition
GALA Creative Commons License 2000.06.27 0 0 78
Mirkovics : Leeds vagy Arsenal , 5 mill font.
Én az ARSENALNAK szurkolok.
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.27 0 0 77
HAJRA JUVE!!!!!!!!!!

Zoltan,
nem igazan ertem, mit nem ertesz, max. sejtem. De ha elmondod, talan megmagyarazom.

EB----JUVE------NEGYEDDONTOK

A portugaloknal Dimas vegig jatszott, a masik korabbi kedvenc, Sousa csak a 2. felidoben allt be, mindkettojuknek nagy szerepe volt a portugalok gyozelmeben.

Az olaszoknal az exjuves Di Livio nem jatszott. Hogy miert, nem tudom, siman beferne, es sokat lenditene a csapaton. Ugyanigy beferne persze FERRARA is, es PESSOTTONAK sem csak a 2. felidoben kene bejonnie megmutatni, hogyan kell extraklasszis modra szerelni a 16-oson belul.
Jopar ember helyett jatszhatnanak, meg hatasosabba teve igy az azurkekek jatekat. (Pl. Maldini, Cannavaro,...)
IULIANO nagyon jo volt, ZAMBROTTA, INZAGHI szinten. Utobbi golja mellett is aktiv volt, s kihagyott nehany lehetoseget kesobb. CONTE fantasztikus volt, amig Hagi le nem rugta.
Kirobi, ez sajnos tenyleg nem volt egy korrekt belepo Hagi reszerol... Remelem, azert a kevesbe sulyos serulesek koze tartozik ez, egy ilyen alafordulasnal persze nem lehet tudni.
Lehet Totti, vagy akarki barmilyen jo, DEL PIERO negyedoranal tobbet erdemel!!! Nekem, mindegy, hogy Fiore, Albertini vagy Totti helyett, de jatszania kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet, hogy ha pl. Totti helyen jatszik, akkor o 4 golt lo a 20-as 1 golja helyett.

Jugovics megiscsak jatszott, es senki se foghatja ra a zakot... Mint ahogy a 20 percre beallt KOVACSEVICS se okolhato, az o 20 perceben csak 1-2 volt.
VAN DER SAR most se kapott golt, a vegen meg rapihent kicsit a serulesere. DAVIDS ismet ragyogoan jatszott, golpassza gyonyoru volt.

Deschamps es Henry exjuvesan, jol jatszottak, ZIZOU pedig tobbek kozott bepasszolt egy szabadrugast.

A 2 kieso: Jugovics es KOVACSEVICS!
Jugovics amikor jatszott, megbizhato alapember volt. KOVACSEVICS sokkal tobb idot erdemelt volna, s akkor lett volna ideje a bizonyitasra.

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!

_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.27 0 0 76
ADAM17, nem igazán értelek téged. Itt van neked egy újabb rossz hír: a Juve leigazolta Vieriát is. Az is biztos, hogy még egy pár játékos távozik.
kirobi Creative Commons License 2000.06.26 0 0 75
HAJRÁ JUVE!!!

Ez a mocskos Hagi lerúgta Contét - remelem nem komoly! Tud róla valaki valamit?

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.26 0 0 74
HAJRA JUVE!!!!!!!

En akkor lennek igazan boldog, ha mar nem menne el senki, es nem is jonne tobb uj gyerek.

JUVENTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

McDee Creative Commons License 2000.06.25 0 0 73
Ennek örülök!!!
Mellesleg nincs szükségünk Kluivertre, de ha ilyen formában játszana minden meccsén, mint ma, akkor jól jönne. Persze mázlija volt. Egyébként Edwin még mindig nem kapott gólt az eb-n.
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.25 0 0 72
Először a hírt vagy két napja a magyar képújság szellőztette meg, valószínűsítve a transzfert. Tegnap este a SAT1 teletext már megtörtént szerződésről írt, ma reggel pedig az Eurosport képújságja és a magyar Teletext is kész tényként közli a hírt. A www.sporthírek.hu oldal szintén beszámol Trezéguet megvásárlásáról. Érdekes viszont, hogy a Juve honlapja még nem említi, de estére szerintem már ott is olvasható lesz.
Előzmény: McDee (71)
McDee Creative Commons License 2000.06.25 0 0 71
Trezeguet???
Én azt olvastam, hogy hétfőn lesz megbeszélés a Monacoval. Azért remélem, hogy neked (Zoltán) van igazad, és már leigazoltuk. :)))
Te hol olvastad ezt a hírt?
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.24 0 0 70
Eldőlt:David Trezeguet a Juvéba igazolt. 42 millió márkát fizetett érte a Juventus, 5 évre szóló szerződést írt alá.
Kluivert kijelentette, hogy szívesen focizna Torinóban. Nem tartom rossz játékosnak, de egy arrogáns állat, nem örülnék ha jönne.
Vieira nagyon valószínű igazolás, csatár viszont -ha Esnaiderék nem mennek el- lesz elég, így talán fölösleges lenne Milosevic leigazolása. Campbell jól játszott az EB, de egy védőért érdemes ennyit fizetni?
A távozókról:Oliseh, mint ismert, már a Dortmund játékosa, Mirkovic szintén távozik, úgy tűnik a Fenerhez, Amoruso pedig már a Nápoly játékosa.
McDee Creative Commons License 2000.06.23 0 0 69
Sziasztok!!!
Hú, de rég szóltam hozzá a dolgokhoz.
Nos, átigazolásokról!
A legfontosabb, hogy bejelentették, hogy idén nem próbálkoznak már Anelka, Crespo és C.Vieri (az öccsét, Max Vierit leigazoltuk) leigazolásával. A három legfontosabb célpontunk sorrendben:
1. Savo Milosevic (20 millió$-os ajánlat a Zaragozának + Esnaider kölcsönbe, ha elfogadják, akkor 2005-ig ír alá, évi 2.8 M$-ért) ha sikerül, akkor Kova elmegy a Napoliba 22.7 millió $-ért
2. Sol Campbell (22 M$-os ajánlat)
3. Patrick Vieira (szintén 22 M$

Még egyik sem biztos, de mind valószínü.

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.23 0 0 68
HAJRA JUVE!!!

EB-helyzet-------------------------

1 exjuves kiesett, Hassleren kivul azonban mindenki tovabbment!

A lehetseges fellepok a negyeddontokben:

--portugal-torok
2 ex : Dimas es Sousa a portugaloknal

--holland-jugo
1 ex : Jugovics a jugoknal
3 juves : KOVACSEVICS a jugoknal, VAN DER SAR es DAVIDS a hollandoknal

--spanyol-francia
2 ex : Deschamps es Henry
1 mostani : ZIDANE
mindharman a franciaknal

--olasz-roman
1 ex(olasz) : Di Livio
7 JUVE-bebi(olaszok) : FERRARA, IULIANO, PESSOTTO, CONTE, ZAMBROTTA, INZAGHI es DEL PIERO

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 67
HAJRA JUVE!!!

Henry nem jatszott, Deschamps igen, azaz szinte semmit. Jugovicsot lecsereltek a felidoben.
Mindez rejtely szamomra...

VAN DER SAR es DAVIDS alapember, ezt tegnap Westerveld es DAVIDS igazoltak.
ZIZOU tartalekolt.
KOVACSEVICS nem jatszott, de ez szinten erthetetlen.

FORZA JUVE!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 66
HAJRA JUVE!!!

Tegnap 3 ex lephetett volna palyara, de Dimas pihent. Sousa viszont vegig a palyan volt s feloraig Hasslar ellen jatszott. Bar csak egy rovid kivonatot lattam a meccsbol, mindketten csapatuk legjobbjai koze tartoztak. : )

Ma jatszhat a jugoknal az ex, Jugovics, es remelhetoleg KOVACSEVICS! A hollandoknal ugye sajnos EDWIN nem ved, viszont a DAVIDS-ZIDANE talalka tenyleg nem semmi. Plusz meg 2 ex, Deschamps es Henry, akik nem is oly reg tavoztak.
Erdekes meccs lesz!

FORZA JUVE!!!!

Alex Del Piero Creative Commons License 2000.06.20 0 0 65
Nem kívánok vitázni Inzaghiról. Nekem megvan róla a véleményem. Mindenesetre holnap nem játszik Van der Sar, elővigyázatosságból kihagyja Rijkaard a csapatból. Nem lenne jó, ha nem védhetne a döntőben az olaszok ellen. Helyette játszhat az a béna Westerveld. Nála fakezűbbet még nem láttam. Mindenesetre Van der Sar még nem kapott gólt az EB-n, sőt, ha úgy nézzük, akkor még tizenegyest is hárított. Ez a rekord legalább fennmaradhat. Zidane Davids ellen fog játszani holnap. Olaszország két legjobb középpályása egymás ellen...
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.20 0 0 64
HAJRA JUVE!!!

Del Piero!

En csak roviden mondanam el velemenyemet PIPPO INZAGHIROL.
Bar kihagyott par helyzetet, de mindent osszevetve rohadt jo jatekos, aki nagyon erzi a kaput, es akarhonnan tud golt loni. A JUVE es a valogatott fantasztikus csatara!

Tegnap az olaszok csak epp annyit adtak ki magukbol, amennyi kellett.
Az ex, Di Livio jo volt, kar ot lecserelgetni Fiorera...
A kenyelmes pihenes (keszulodes a folytatasra) magaban hordozott par rovidzarlatot (sved gol...), de amugy jok voltak a juvesok.
CONTE,ZAMBROTTA es golzsak INZAGHI nem jatszottak, IULIANO nagyon jo volt, Cannavaronal szazszor jobb szerintem ( a csereje ). FERRARA es PESSOTTO is kivaloak voltak, DEL PIERO pedig a gol elott is sok szepet csinalt, nyomta a passzokat, elpuskazott par lehetoseget, de a golja mesebe illo. Ez ugye hosunk rosszabbik laba.
S ha o beindul!

Ma palyara lephet 3 ex, Hassler, Dimas es Sousa.

FORZA JUVE!!!

Alex Del Piero Creative Commons License 2000.06.19 0 0 63
A Juve most nagyon jó. Egyetlen játékos lóg ki a képből: Inzaghi. Régóta tudom, hogy béna, de most csak tetőzte állításomat. Még Horváth Feri is több gólt lőne nála ilyen helyzetekből. Pippo góljainak nagyrésze 1-2 m-ről van, ám ha van egy kapus, akkor már mellé lövi. Szerintem nem hogy a válogatottba, de még a Juventus tartalékcsapatába se férne be. Mondjuk azért Anelkát sem lenne célszerű megvenni, mert detto ua., mint Inzaghi.
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 62
HAJRA JUVE!!!

EB

Az exek kozul az angolok ellen nem jatszott Hassler, igy orulhettek a nemetek, hogy csak 1 gollal kaptak ki(...na jo, azert nekik is volt helyzetuk...).
Deschamps es Henry kulcsfigurak voltak, utobbi ismet bekoszont, ezt tolunk leste el.
Dimas nagy volt, remelem, Sousa mielobb felepul es bekerul. Jugovics nagy volt, ma pedig vegre kezdo lehet Di Livio!

KOVACSEVICS mellozese oriasi bakloves, ha jatszik, akkor sima 2-3 golos gyozelem a jugoknak, igy meg izgulhattak.
ZIZOU szokas szerint jo volt, DAVIDS es VAN DER SAR szinten.
Remelem, a kovetkezo meccsen EDWIN mar vedhet!!!
Ma az olaszoknal varhatoan kezd FERRARA, IULIANO, PESSOTTO es DEL PIERO, de Zoff csereberejenek "koszonhetoen" nem jatszik PIPPO, ANTONIO OLLO CONTE es ZAMBROTTA.

HAJRA JUVE!!!

taknyos varjú Creative Commons License 2000.06.16 0 0 61
Te egy zseni vagy!Bár összességében a Pedja jobb mint a Kovacsevics!
Előzmény: ADAM17 (57)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 60
HAJRA JUVE!!!!

Ma jatszik DAVIDS, VAN DER SAR, ZIZOU, es
a 2 ex, Deschamps es Henry!!
.

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 59
HAJRA JUVE!!!

JUVE-EB-----------

Osszeszedtem a JUVE-gyerekeket az EB-n.

Hacsak el nem szurtam,

11 JUVE-jatekos van kinn! es 7 korabbi JUVE-gyerkoc.

Kezdem az exjuvesokkal.

Hassler /Nemeto.
Jugovics /Jugoszlavia
Deschamps /Franciao.
Henry /Franciao.
Dimas /Portugalia
Sousa /Portugalia
Di Livio /Olaszo.

Hassler nem alkotott nagyot, de a nemetek kozul azert kitunt.
Di Livio az elso meccsen meg bejott, most mar be se csereltek. Pedig tud valamit, s pl. Totti helyett beferne, mert ha nem Totti, akkor mas lovi a golt egy meg jobb osszeallitasban.
Sousa asszem serult, pedig fontos jatekos lenne, Dimas csapata egyik legjobbja volt.
Deschamps hozta a formajat (egyebkent a mai Szines Sportban van egy pici JUVE-bekezdes arrol, hogy hany mostani es egykori szerepelt eddig, de Deschampsrol asszem megfeledkeztek!), Henry pedig egy benazas utan a kovetkezo helyzetet mesesen fejezte be.
Jugovics volt a jugok egyik legjobbja.

A 11 mostani kedvenc:

ZIDANE /Franciaorszag
KOVACSEVICS /Jugoszlavia
VAN DER SAR /Hollandia
DAVIDS /Hollandia
FERRARA /olasz
IULIANO /olasz
PESSOTTO /olasz
CONTE /olasz
ZAMBROTTA /olasz
INZAGHI /olasz
DEL PIERO /olasz

Nos, ZIZOU ellenallhatatlan volt, KOVACSEVICS szinten jo volt, nem kene lecserelgetni. VAN DER SAR jo, es szerencseje is van (tan epp ezert), DAVIDS nagyon jo.
ZAMBROTTAT meg nemigen lattam, hat rohadt jo, akarcsak ugye CONTE es INZAGHI.
PESSOTTONAK es IULIANONAK nem egymas helyett kene jatszaniuk, hanem egyutt, mindketten egyertelmu 90 perces emberei e csapatnak. FERRARA es DEL PIERO mellozese megdobbento, mindketten alapemberek lennenek. Maldini es Cannavaro azert messze nem utik meg CIRO szintjet! ALEX pedig fantasztikus!!!!!

A 11 szep szam, de par JUVES meg elkelne az EB-n. Par pelda :

RAMPULLA
BIRINDELLI
MIRKOVICS
BACHINI
TACCHINARDI

Vajon miert nincsenek ott?

S meg par ex is beferne, kezdve ROBY BAGGIOVAL!

FORZA JUVE!!!

Heba Creative Commons License 2000.06.14 0 0 58
Alex feltétlenül kell. Totti nem csinált semmi jót
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 57
HAJRA JUVE!!!

Ha nem cserelik le KOVACSEVICSET, nyernek a jugok. Viszont ha keretes es jatszik MIRKOVICS, nem is kapnak 3 golt.

FORZA JUVE!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 56
FORZA JUVE!!!

Csak en erzem ugy, hogy hianyzott a torokok ellen pl. FERRARA, IULIANO, DEL PIERO a kezdobol?
Mert asszem kicsit jobbak, mint Maldini, Cannavaro(?!), Totti stb.

HAJRA JUVE!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 53
HAJRA JUVE!!!

Joey2000!

Szerintem is halali jo a csapat, egyutt kell maradnia! Nem vagyok a joves-menes hive.....

Zoltan!

Az a bizonyos Milan-JUVE 1-6 tenyleg kitorolhetetlen. A golokra nem emlekszem, de akkor lattam, sot talan a meccset is eloben, mert vmelyik tv akkor mintha adta volna, de ez nem biztos. Nagy meccs volt, az tuti!
Ja, es bar kikaptunk a dontoben anno a Dortmundtol, azert nem iskolaztak le minket, csak az egy balul sikerult nap volt..

Kosz a beszamolokat, igazan elvezem, sracok, en meg nem voltam Italiaban. De hallasbol azert ugy tudom, nagyon nem nevezheto biztonsagosnak egy meccs ott (se), bar ez nyilvan rengeteg mindentol fugg (ki kivel,milyen elozmenyek,milyen allas, milyen emberekkel talalkozol,hova ulsz stb. ...).

Amugy pedig en abszolut nem erzem oregnek a klasszis vedoinket, es epp ezert nem latom, hogy kellene helyettuk, vagy masok helyett uj ember.
Dehat sajnos a foci ugy latszik olyan, ahogy a hire(ite)ket olvasom, hogy sokan jonnek/mennek.

OLISEHET is nagyon sajnalom pl., szerintem nagyon jo.

Azert HAJRA JUVE!!!!!!!!!!!!!!

__Tibi Creative Commons License 2000.06.12 0 0 52
A spormárkás gyereknek szólt!
__Tibi Creative Commons License 2000.06.12 0 0 51
ITT A MÁSIK JUVE TOPIC!!!
NÉZZ MÁR KÖRÜL EMBER!!!!!!!!
MINEK KETTŐ?????
Heba Creative Commons License 2000.06.09 0 0 50
Eszter!
Nem ismerjük egymást, de tavaly a BL elődöntőben (Juve-MU) az MTV stúdióba behívták a Juve Fan Clubot, aminek a vezetője Eszter volt. Csak kíváncsi voltam, hogy te vagy-e.
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.09 0 0 49
Igen Joey, én is megrökönyödve olvasom! Én azonban biztos vagyok benne, hogy Raul nem jön, én sem adnám a Real helyében még a világ minden kincséért sem. A cikkben szó van még Thuram-ról is, neki nagyon örülnék, már évek óta kacérkodik a leigazolásával a Juve.

Forza Juve!

Előzmény: Joey2000 (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!