Keresés

Részletes keresés

Heba Creative Commons License 2000.06.14 0 0 58
Alex feltétlenül kell. Totti nem csinált semmi jót
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 57
HAJRA JUVE!!!

Ha nem cserelik le KOVACSEVICSET, nyernek a jugok. Viszont ha keretes es jatszik MIRKOVICS, nem is kapnak 3 golt.

FORZA JUVE!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 56
FORZA JUVE!!!

Csak en erzem ugy, hogy hianyzott a torokok ellen pl. FERRARA, IULIANO, DEL PIERO a kezdobol?
Mert asszem kicsit jobbak, mint Maldini, Cannavaro(?!), Totti stb.

HAJRA JUVE!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 53
HAJRA JUVE!!!

Joey2000!

Szerintem is halali jo a csapat, egyutt kell maradnia! Nem vagyok a joves-menes hive.....

Zoltan!

Az a bizonyos Milan-JUVE 1-6 tenyleg kitorolhetetlen. A golokra nem emlekszem, de akkor lattam, sot talan a meccset is eloben, mert vmelyik tv akkor mintha adta volna, de ez nem biztos. Nagy meccs volt, az tuti!
Ja, es bar kikaptunk a dontoben anno a Dortmundtol, azert nem iskolaztak le minket, csak az egy balul sikerult nap volt..

Kosz a beszamolokat, igazan elvezem, sracok, en meg nem voltam Italiaban. De hallasbol azert ugy tudom, nagyon nem nevezheto biztonsagosnak egy meccs ott (se), bar ez nyilvan rengeteg mindentol fugg (ki kivel,milyen elozmenyek,milyen allas, milyen emberekkel talalkozol,hova ulsz stb. ...).

Amugy pedig en abszolut nem erzem oregnek a klasszis vedoinket, es epp ezert nem latom, hogy kellene helyettuk, vagy masok helyett uj ember.
Dehat sajnos a foci ugy latszik olyan, ahogy a hire(ite)ket olvasom, hogy sokan jonnek/mennek.

OLISEHET is nagyon sajnalom pl., szerintem nagyon jo.

Azert HAJRA JUVE!!!!!!!!!!!!!!

__Tibi Creative Commons License 2000.06.12 0 0 52
A spormárkás gyereknek szólt!
__Tibi Creative Commons License 2000.06.12 0 0 51
ITT A MÁSIK JUVE TOPIC!!!
NÉZZ MÁR KÖRÜL EMBER!!!!!!!!
MINEK KETTŐ?????
Heba Creative Commons License 2000.06.09 0 0 50
Eszter!
Nem ismerjük egymást, de tavaly a BL elődöntőben (Juve-MU) az MTV stúdióba behívták a Juve Fan Clubot, aminek a vezetője Eszter volt. Csak kíváncsi voltam, hogy te vagy-e.
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.09 0 0 49
Igen Joey, én is megrökönyödve olvasom! Én azonban biztos vagyok benne, hogy Raul nem jön, én sem adnám a Real helyében még a világ minden kincséért sem. A cikkben szó van még Thuram-ról is, neki nagyon örülnék, már évek óta kacérkodik a leigazolásával a Juve.

Forza Juve!

Előzmény: Joey2000 (48)
Joey2000 Creative Commons License 2000.06.08 0 0 48
A juventus.com-on azt irjak, hogy a spanyolok szerint a Juve titkos celpontja nem Anelka, hanem RAUL! Az mar egy fokkal jobb lenne, de szerintem ot meg nem fogjak eladni.
Azert nem rossz elkepzelni Rault Alex-szal parban a csatarsorban.

Forza bianconeri!!

McDee Creative Commons License 2000.06.08 0 0 47
Azért Anelkára esett a választás, mert Zidane szivesen játszana vele együtt. De szerintem Anelka még így is rengeteg helyzetet kihagy (igaz, amikor fontos, belövi). Pénteken dől el, hogy mi lesz vele. A hírek szerint Amoruso elmegy a Napoliba, és Esnaiderért pedig spanyol csapatok érdeklődnek. Fonseca távozása is valószínü.
EsztEr Creative Commons License 2000.06.07 0 0 46
Miért lett volna ő?
Ismerjük egymást?
Egyébként őt is szerettem de főleg Vialli és később Del Piero mániás voltam/vagyok
Előzmény: Heba (40)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.07 0 0 45
Joy!
A hír elovasható a Juventus hivatalos honlapján:www.juventus.com. Nagyon jó oldal, szinte félnaponta frissítik, fókuszban mostanság az átigazolási tervek, meg az EB, a Juve-játékosok szemszögéből.
Előzmény: Joey2000 (44)
Joey2000 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 44
Te jo eg! Csak azt ne! Barkit csak Anelkat ne! Inkabb vegyek meg a Dzurjak Csopit, hozzak vissza nyugdijbol... (Emlekeztek meg ra?)
Anelka egy osszeferhetetlen alak, barhova ment eddig csak a gond volt vele. (Arsenal, Real) Demoralizalna a csapatot, zurzavart okozna a hulyesegeivel, a szeszelyeskedeseivel... brrrr
Honnan vetted a hirt?
Azt elhiszem, hogy Madridban meg akarnak szabadulni tole, nem veletlen...

Forza bianconeri!!!

_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.07 0 0 43
A Juve mindenképpen igazol az idén a csapathoz egy nagy nevet: a hírek szerint ez Anelka lesz, Ancelotti ezt nem is titkolja. A tavaly őszi Anelkával semmit nem érne a Juve, a mostani azonban főnyeremény lenne. Egy gondom van vele:ideggyenge.

Forza Juve!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 42
HAJRA JUVE!!!
(Mikor telik le a varakozasi ido???!!!)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 41
HAJRA JUVE!!!
Heba Creative Commons License 2000.06.06 0 0 40
Eszter!
Neked régebben nem Peruzzi volt a kedvenced?
EsztEr Creative Commons License 2000.06.06 0 0 39
Kedves Fanculocska!

Én nem erről beszéltem!Azt hiszem igazam van abban,hogy mindenki maradjon a saját topicjánál.
Mindenki jobban jár!!!
És képzeld tudom ,hogy mi az a Fradi-Újpest ellentét:-)
(Tudom megdöbbenti a férfi társadalmat,hogy nő létemre bele merek mindebbe szólni)

Előzmény: fanculo (35)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.06 0 0 38
HAJRA JUVE!!!

Joey2000

Igen, kereken 2 kedvenc csapatom van Olaszorszagban, a JUVE es a LAZIO. Mindket csapatot ugyanugy kedvelem, es tudomasul veszem, ha ez valakinek nem tetszik.
Bovebben most nem irnek, ha erdekel, akkor
a DK 2.0-ban, a Juventus topicban elolvashatod (05.26,16.17-ADAM16).

JUVE OLLE!!!

Joey2000 Creative Commons License 2000.06.06 0 0 37
Barkinek szive joga, hogy utalja a Juve-t vagy a Milan-t vagy a Barcelona-t stb. de ezek mogott "savanyu a szolo", irigyseg rejlik. A sikeres csapatokat utaljak azok akiknek egy evszazad alatt csak 2 scudetto jutott. (SS Lazio) Vagy esetleg meg annyi se...
ADAM17!
Hogy lehet egyszerre ennyi csapatnak szurkolni? Most akkor Lazio vagy Juve? Vagy van meg tobb kedvenced is? Esetleg annak szurkolsz aki eppen a toppon van?
En ezt nem nagyon ertem...

Forza bianconeri!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.06 0 0 36
Talalo a topic-cim:
FORZA JUVE!!!
fanculo Creative Commons License 2000.06.05 0 0 35
Elöszőr is bocsánat, hogy megint itt vagyok! /De itt tették fel a kérdést./

Esztike!

Tudod a taljánoknál van aki szereti a juvet és van aki szereti a milant.És utána vannak akik szeretnek más csapatokat.De egy közös bennük:Utálják a juvét és utálják a milant!

Tudod, mint nálunk a fradi-ujpest ellentét!

EsztEr Creative Commons License 2000.06.05 0 0 34
Teljesen elolvadva látom,hogy van Juve fan topic:-)))
Sajnos a környezetem nem osztja a véleményemet a kedvenc focicsapat terén.Én kb.6 éve(13 éves korom óta) imádom őket és semmi nem tud elriasztani ill.eltántorítani.
Sajna meccsen nem voltam még kinnt viszont hogy dicsekedjek van néhány eredeti aláírásom.
Bécsben egy szállodában találkozott a növérkém szintén focibolond férje az egész csapattal és kért számomra néhány autogrammot(pl.Ferrara,Lombardo,Toricelli etc.)Sajnos a kedvenc (Del Piero) nincs rajta,de azért így sem rossz.
Szóval nagyon örülök,hogy vagyunk:-)))
Ja és tényleg,ha valaki a Laziot imádja,rendben van de akkor miért kínozza magát azzal,hogy csupa Juventusos között akar érvényesülni?(Én sem írok az Ajaxosoknak arról,hogy mennyire utálom őket)
Joey2000 Creative Commons License 2000.06.05 0 0 33
Udv Zoltan!
Kosz a beszamolot a Juve-meccsrol. A San Siro-ban en is jartam egyszer egy Inter-Lazio-n es tenyleg nagyon meredek a lelato. Talan az Operahazban a 3-dik emelet ilyen meredek meg a vilagon.. :-) Az is tetszett hogy nem kellett lepcsot maszni, hanem mentunk korbe-korbe a "toronyban" es egyszer csak ott voltunk fenn a harmadik emeleten. De a legjobb az volt, amikor elkezdtek enekelni a "Chi non salta rossonero! Hej! Hej!" es mindenki elkezdett ugralni, meg a mellettem allo korosabb, konszolidalt, ballonkabatos uriember is. Az egesz stadion remegni kezdett a 60 ezer ember ugralasatol. Hiaba jatszottak a Lazio ellen, megis rossonero-t enekeltek. Az Inter nyert 2-0-ra, Signori meg a Lazioban jatszott akkoriban, de azon a meccsen nem sokat mutatott.

Forza bianconeri!!

Előzmény: _Zoltán_ (23)
Joey2000 Creative Commons License 2000.06.05 0 0 32
Sziasztok, ujra itt van Joey-papa, ezuttal Hollandiabol, ugyhogy ekezet nuku...
Ne aggodj Araya, nem te vagy a legidosebb, nekem 5 evvel tobb van a tarsolyomban. De azert remelem van nalam is oregebb! Hallo, van???
Egyebkent en is Platini ota vagyok juventino. Akkoriban minden valamirevalo srac vagy a 'Pool-nak vagy a Juve-nak szurkolt es nekem valahogy a zebrak jateka jobban tetszett. Aztan sok evvel kesobb lett mezem es salam is, de Juve meccsre meg nem sikerult eljutnom. Eddig 4 olasz bajnokit lattam eloben, de a biztonsaggal kapcsolatban kicsit mas a tapasztalatom. Egy Brescia-Roma meccsrol a 80-dik percben 0-2-es allasnal menekulnunk kellett, kozapor kisert minket a palyaudvarig, nem kellett volna a Roma szektorba ulni... Az eszak-del ellentet eleg ronda dolgokat tud elohozni az olasz szurkolokbol. Na, egyebkent egy oszi meccslatogatasban en is benne lennek. Irja valaki ezt a sok jelentkezot? :-))
Udv mindenkinek,
Forza bianconeri!
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.05 0 0 31
FORZA JUVE!!!

Kesobb tobbet...

_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.05 0 0 30
Kis kitérő után vissza a játékospiacra!
A Juve legújabb kiszemeltje az Arsenal védekező középpályása Vieira. Trezeguet leigazolása kérdésében szűkül a kör, a Milan úgy tűnik kiszállt a versenyből, a csatárt a Juventus és a Paris SG is akarja. Adnék neki egy tippet, hogy melyik csapatot válassza...
Jó hír nekünk, hogy a hétvégi Uruguay-Chile meccsen O'Neill remekül irányította a csapatot, egyetlen nagy hibája, hogy nem védekezik. Montero szintén játszott, sőt, ő rúgta a győztes gólt. Zidane állítólag pazar találatot szerzett a japánok ellen, a Juvéban sajnos mostanában adós maradt a találatokkal.
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.06.05 0 0 29
Fiorentina szurkolók voltak, csak nem akartuk megverni őket...:-)))) Hárman voltunk harminc ellen!

Forza Juve!

Előzmény: __Tibi (28)
__Tibi Creative Commons License 2000.06.05 0 0 28
Zoltán!

Azért nem volt olyan egyszerű Juve mezben mászkálni. Bár a stadionban tényleg nem volt gond, de emlékszel, hogy a sztrádán egy étteremből elég gyorsan távoztunk. Máig sem értem miért:)))

McDee Creative Commons License 2000.06.05 0 0 27
Hello mindenkinek!

Engem érdekelne egy közös út Torinóba, BL meccsre. Majd meglátjuk a sorsolást.

Addig is bye mindenkinek!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!