Keresés

Részletes keresés

Nuska4 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47220

PMártika! De jó, hogy jöttél. Köszönöm a sok segítséget. Azért kérdeztem énisegyet, hogy orvos írja-e fel, mert nem adtam a többinek sem olyat, amit nem engedett az orvos. Most sűrűbb lett a váladék, könnyebb porszívózni. Remélem, majdcsak jól lesz, hátha nem kellene orvoshoz mennünk. Sárikát sokszor puszilom és téged is!!!!

 

Horgica! Jó hallani rólad! Nagy puszi neked!

Előzmény: pmárti (47215)
LRJudit Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47219

HorgIca!

Az ovis a nárcisz és kész is vagyok az első sárgával, most találom ki, hogyan tegyem fel a szárára. Amint kész, látni fogjátok!

Előzmény: horgIca (47216)
evike001 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47218
Iboly58
Ez a teritő nekem is meg van, csak az enyém
eléggé kicsi méretü lett 30-as cérnából.
Évike001
Előzmény: Ibolya58 (47196)
exiefo Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47217
Olyan szép kézimunkákat látok, ez a kockákból összehorgolt a kedvenc mintám.
Van még egy , amit anyukám horgolt, nagyon vigyázok rá, én ilyet nem tudok.
Ám egy friss kakuktojást , amit hulladékból csináltam, nézzétek meg.
horgIca Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47216

Szép napot mindenkinek!

Nagyon szépek ezek a terítők, mind egytől-egyig. Régen még a nagymamám csinált ilyen mintával nagy étkező asztalra terítőt, ha meglátok egyet mindi ő jut eszembe.

 

Üdv. az újaknak, érezzétek jól magatokat "kis" családunkban.

 

Betegeknek gyógyulást, és jó időt, a napocska sok mindenen átsegít bennünket.

 

Eicu szorítok érted is, vigyázz magadra.

 

Nuska gyerekek remélem hamar tullesznek a náthán.

 

Borcsi szupi lett a terítőd.

 

Nyuszturenka tudod a motorodnak egyetlen baja van, hogy nem hozzám gurul, különben szuper:-)))

 

Csirip képeid gyógyír a lelkünknek.

 

Judit hogy állsz az ovis terítőkkel?? - no és a nárciszt teljesen feladtad?

Előzmény: Mmaca (47214)
pmárti Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47215

Szép délutánt! Judit előkerültem!!! Igaz sokat kellett visszaolvasnom! 

Nuska! A pici babádnak ezt a készítményt magadtól ne add, ez egy kortizont tartalmazó készítmény /azaz steroid/ van benne, ez egy kétélű fegyver! A csecsemőknek kizárólag amit már orvos írt fel azt szabad adni, ha volt már ilyen tünete és már kapott valami nyákoldót/Mucopront/ és van otthon azt adhatod/ ha nem járt le szav ideje/Orcseppnek a sóoldatos orrcseppet javaslom mert az az orrnyálkahártyát nem annyira irritálja/szárítja ki/, gyógyszertárban lehet kapni! Az orrszívózás is jó,  mert akkor egy kicsit felszabadítja az orrjáratot, A mi picinknek is aki sajnos asztmás ezt szokta Mónika adni , ezt javasolják a pulmonológusok is, persze ő még sóinhalálást is kap!A sólámpa, sótégla is sokat segít ezeknek a kis csöppségeknek mert tisztítja a levegőt!

Jolimama jobbulást!Jobb ha ágyban maradsz amíg teljesen nem gyógyulsz meg, ha kicsit jobban leszel ágyban is lehet horgicálni! Puszil Sárikám is és jobbulást kíván!

A többi gyengélkedőknek műtötteknek műtétre váróknak is gyors gyógyulást kívánunk!

És Üdvözlet az újaknak!!

Borcsimama szép a terítőd, Csirip imádom a babarózsát! csak sajnos nem sokáig virágzik!!

Nyuszturenka nagyon klassz lett a motorod, gratulálok!

Bocs de az a két terítő is nagyon szép de nem írtam fel hogy ki követte el annak horgicálását! Talán egyszer én is horgolok ilyet, ez ugye vastagabb fonalból van kb 20-s vagy még vastagabb?

Előzmény: Nuska4 (47212)
Mmaca Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47214

Én is csatlakozom. Már láttátok, ez volt az egyik terítőm, ami miatt a vihar kitört februárban. Vagyis én hittem így, de egész más volt a probléma.... De nagyon jó két színből is. Ahány készítő annyi változat.

Trítő

Előzmény: margitmama (47201)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47213

Ibolya!

Szép a terítőd! Én is próbálkoztam ezzel a mintával, de azt hiszem nem jól választottam hozzá a fonalat, mert sapkás lett! Nagyon tetszik.

Előzmény: Ibolya58 (47194)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47212

Nem is tudok erre mit mondani. Szomorú, vagy sajnálatos, vagy inkább felháborító?!

 

A garasone cseppet fel kell íratni? Orrba cseppentetted?

Előzmény: énisegy (47205)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47211
Szia Kézimunka Rea! ECHO fonalatok nincs??? Az vastagabb az Eldorádónál és most nekem épp olyan kéne. De körbenézek a honlapotokon is.
Előzmény: Kezimunka Rea (47207)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47210
Szedit! A reatexen a fonalak most nagyon olcsók. 100 Ft az 50gr-os és van 100-150 grammosig nagyon-nagyon sokféle. Lehet válogatni!
Előzmény: szedit99 (47204)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47209

Most csak eg gyors bekukk.

 

Szedit! Sajnos most nem tudlak meglátogatni!! Pedig szívem szerint mennék arra a gyönyörű vidékre.

A fonal remélem jó lesz, meggypiros és kék. Már van hasonlóból vil.zöldem, barnám és sárgám, szürkém. Hogy milesz belőle, nem tudom még.

 

Gyönyörűen süt a nap, én pedig csak sóvárgok innét bentről, mint gondolom közülünk sokan.

Előzmény: szedit99 (47204)
GAGA50 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47208
Olimama !

e-mailban küldtem a mintákat a kosárkákról.Szólj ha nem kapnád meg, mert akkor több levélben küldöm. Most egyben küldtem az egészet.
Üdv:GAGA50
Előzmény: olimama65 (47115)
Kezimunka Rea Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47207

Kedves Fpárduc !

Bocsánat a késői válaszért. Sajnos nincs színes felvetőnk, csak a nyers színű.

Előzmény: fpárduc (47000)
Kezimunka Rea Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47206

Kedves Exiefo !

Bocsánat a késői válaszért. Nagyon szívesen a csomagot. Mi kérünk elnézést a bonyodalomért.

Előzmény: exiefo (46971)
énisegy Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47205

A mi dokink egy szaktekintély, hihetetlen egy mosolygós tapasztalt középkorú hölgy.

Ő orrfolyásra felír garasone fül és szemcseppet, először vissza is vittem a patikába hogy ez nem jó, de ez volt a recepten. 2 nap alatt ettől mindennemű orrfolyás megszűnik, kegyetlen jó. 3 havonta feliratom, biztos ami fix. De ilyen nyűggel azóta sem voltunk dokinál.

Az illető csajszit ismerem is akinek 9 éves kislányával biciklibaleset történt, Keszthelyiek.

A keszthelyi kórházról annyit hogy én 3 hónapig vittem a fiam hetente vérvételre míg műthető lett az orrmandulája miatt.

A steril műtős szobában lettünk elhelyezve, a műtét után 2 órával be akartak fektetni mellénk 3 influenzás gyereket /mondanom talán nem kell hogy frissen műtött gyerek mindent elkap, és egy évig sem keveredik ki belőle/ csak azért nem hozták be őket mert az újságíró bátyámmal és sógornőmmel fenyegetőztem, kell nekik a story.

Elég csúnya dolog de ha én 3 hónapig nyüstölöm az 5 éves gyerekemet vérvételek miatt már ne legyen felesleges.

Előzmény: Nuska4 (47195)
szedit99 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47204
Szia, Erzsimami és mindenki!
Üdvözöllek benneteket Farkasgyepüről! Talán még bő egy hétig leszek itt.

Erzsimami! Milyen fonalat vetél ilyen olcsón? Én is mindig a fonalakat böngészem a vaterán és a teszveszen. Már egész jó kis készletem van, nem tudok ellenállni, ha olcsót és szépet látok. Lassan a barátnőket is ellátom a készletemből.
Előzmény: erzsimami (47128)
margitmama Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47203
TJucus! szeretettel köszöntelek közöttünk! jó ez a kis család nagyon! egy csokorral üdvözöllek. margitmama.
Előzmény: TJucus (47199)
margitmama Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47202
AZ OVÁLI IS NAGYON TETSZIK!! margitmama
Előzmény: Ibolya58 (47196)
margitmama Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47201
Ibolya58! gratulálok a munkádhoz!! és, hogy egyezik az izlésünk az enyém kicsit ugyan más a színe, de a minta egyezik.margitmama
Előzmény: Ibolya58 (47194)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47200

szia Tjucus!

ez nagyszerű,várom a képet!

Előzmény: TJucus (47198)
TJucus Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47199
Így nem készül a pogácsa, de nem akarok kivételezni, felületesen olvastam, úgy örültem a jeleknek. Szóval mindenkinek még egyszer kösz a szíves fogadtatást.
TJucus Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47198
Ibolya! micsoda véletlenek. Most fejeztem be egy ehhez nagyon hasonlót terítőt. Lefényképezem és felteszem. Ez jó jel, egy hullámhosszon leszek veletek remélem!!! :D
Előzmény: Ibolya58 (47196)
TJucus Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47197

Kedves Borcsi mama! Nagyon köszönöm a fogadtatást, megszolgálom. Látom nagyon jó kis csapat vagytok, igyekszem beilleszkedni. Az igazság az, hogy én 15 éve számítógéppel dolgozom, de ezek a feltöltések meg miegyebek nem egyformák, és még tanulom. De menni fog. Nem adom fel.

Párduc! Neked is köszönöm a meghívót, már regisztráltam is, és jól-rosszul, de már fel is tettem három képet. a többit majd lassanként. Most ide is megpróbálok valamit beszúrni. Sikerült!!!! Ugye mondtam. Most viszont megyek sütni, a tészta a hűtőben fagyoskodik, már dolgozna. Szép napot mindenkinek!

kosárkám
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47196
azt hiszem ezt még nem mutattam meg Nektek!
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47195

Judit! Köhögni nem köhög, csak rettenetesen folyik az orra. Az előbb is porszívóztam neki. Én nem tudom, hogy hol fér el benne ennyi. De jó, hogy így legalább kijön. Az orrcseppet csak alváshoz kapta, de csak rövid ideig hatott. Most aludt el, szelel az orra, még. Mucopront is van neki, az a legjobb szerintem. Eddig minden gyermekemnél ezt használtam. Eddig jól bevált, bár próbáltunk már mást is, de ennél maradtunk.

 

Énisegy! Igazad van, ez a tavasz nem tudni mit hoz elő. Már előre félek a többi csemetétől is. Az egyik iker reggel már köhögött.

 

Eicu! Szomorúan olvastalak. Remélem a mai éjszakád már jobb lesz. Gondolunk rád a következő műtétednél. Remélem, hamar meggyógyulsz!!!

 

Láttátok a TV-ben azt a 9 éves kislányt, aki elesett a biciklijével és csak 5 nap után műtötték meg? Nagyon elkeserítő. Az anyukája egy nagyon értelmes, okos nő. Ma reggel beszélt a TV-ben. Csoda, hogy még vannak ilyen emberek, akik nem perelnek, és ilyen pozitívan állnak a dolgokhoz. Remélem meggyógyul a kislánya!

 

 

 

 

 

 

Előzmény: LRJudit (47192)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47194

ezzel a csokorral kivánok mindenkinek szép napot!

elkészült a legutolsó terítőm,IME

 

Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47193

szia ANANMARIA36:

köszi,megnéztem!DE szeretném ha elküldenéd e-mail-ban!

Előzmény: Annamária36 (47091)
LRJudit Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47192

Nuska!

Tapasztalatom szerint fontosabb a nyákoldás, mint az orrcsepp. Én a mucopontra esküszöm, a következő a fluimucil. A mai divatot nem ismerem. Talán előkerül Márti és kifejti véleményét.

Előzmény: Nuska4 (47189)
énisegy Creative Commons License 2008.04.10 0 0 47191

Sajnos ez jár együtt a tavasszal:(

Legyen ember a talpán aki rájön ilyenkor hogyan öltöztesse a gyerekeket.

Mert reggel plussz 2 fokban nagykabát, délben pulcsi délután póló.

De az jó hogy láza nincs.

Előzmény: Nuska4 (47189)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!