Keresés

Részletes keresés

bombaba Creative Commons License 2015.07.08 0 0 10184

Tiltsd le a kártyádat a bankodnál és kérj másikat helyette. Gondolom, valahol folyamatos szolgáltatásra fizettél elő (akár figyelmetlenségből), igazából azt kellene megszüntetni.

Előzmény: manoci111 (10183)
manoci111 Creative Commons License 2015.07.08 0 0 10183

SOS!!!

Segítséget kérek, valaki használja a Pay-Pal-mat, mit tehetnék??? Már töröltem a bankszámlaszámot és a bankkártyát mégis rendszeresen vesz le róla pénzt, pedig az egyenlegem 0 Ft, és így a magyar folyószámlámról vonják le a pénzt? Mit tudok tenni????

Minden segítséget szívesen veszek.

 

totom001 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 10182

Sziasztok!

A kínai dual Sim-es mobilok topikból irányítottak ide...

 

Ebay-ről rendelt a haverom nekem egy Elephone P3000s telefont,amire Vámot kellett fizetnem.A telefonnak viszont nincs  érvényes IMEI száma(i) ezért semmilyen SIM kártyával nem működik.A telefon része használhatatlan.Amúgy a Merimobiles.com-ról rendeltük.Kapcsolatba léptünk velük,bár segítőkészek,nem lehet az általuk küldött Youtube-os linkekkel működésre bírni a telót.Legutoljára már ROM cserét javasoltak,amihez nem értek,meg úgy gondolom,hogy ha kapok valamit,ne nekem kelljen vacakolnom vele,hogy működjön....

Viszont állítólag mivel magánszemély vagyok nem vagyok jogosult VÁM visszatérítésre..Magyarán fizettem egy termékért VÁM-ot, ami használhatatlan, és ha igazolom is,hogy visszaküldtem Kínába,akkor sem vagyok jogosult arra , hogy a kifizetett VÁM-ot visszakapjam?

Mert ez így ÓRIÁSI cumi!

A PayPal felületen zajlik már a beszélgetésünk a kereskedővel és az utalástól számított 45 napon jóval belül vagyunk a garancia szempontjából.

Több lehetőségem is lenne,de szerintetek melyik irányba induljak el?

sdragon Creative Commons License 2015.06.22 0 0 10181

Facebook hirdetési díjat szeretnék kifizetni Paypallal.
Az FB hamarabb vette volna le a pénzt, mint ahogy tettem volna rá elég egyenleget, így "denied " besorolást kaptam.
Most már van rajta elég pénz, hogyan tudom ezt megoldani?

Elk Hunt Creative Commons License 2015.06.16 0 0 10180

Okés köszi, a másik helyen válaszoltam.

Axióma Creative Commons License 2015.06.16 0 0 10179

"Még aznap kaptam PP Gift-ben egy összeget," -> errol csak egy email-ed van? Ha igen, akkor az egy fake email, elhiszed hogy megjott a penz (csak pending), kuldod az arut, de a penz az valojaban sehol.

Nezd meg az emailt, hogy a valodi nevedet tartalmazza-e, es a paypal domain-jebol jott-e.

 

Előzmény: Elk Hunt (10178)
Elk Hunt Creative Commons License 2015.06.16 0 0 10178

Üdv!

 

Múlt héten csütörtökön csináltam egy PP account-t. A megerősítés meg minden ellenőrzéses kapcsolódó dolga rendben megtörtént. Még aznap kaptam PP Gift-ben egy összeget, mivel el akartam adni valamit. A fizetési státusz a vevőtől "Marked As Paid" lett. Keresgetem, de nem nagyon találtam rá, hogy ez pontosan mit is jelent. Jól gondolom-e, hogy ez meg lett jelölve fizetett tételként, illetve a PP Gift esetében a vevő nem tudja visszavonni a művelet? HA igen, akkor a vevőtől levonásra került az összeg, akkor most hol van?

Másik, ha az üzlet nem jött létre és visszautaltam az összeget ( persze úgy hogy még nem jött meg...idióta módon...) lehetséges-e, hogy a vevő elve át akart vágni?

Ha ez van, akkor meg van a véleményem a PP-ről, ha az ilyen ügyleteket engedni....

nemtudom91_ Creative Commons License 2015.06.12 0 0 10177

Sziasztok,

a bank rendszeresen zárolja az egyenlegem internetes vásárlás esetén, illetve most a kártyám is letiltásra került. Pedig a kártyaőr, illetve a 8jegyű kód is be van állítva ami ellenőrizteti valóban én fizetnék e.

Az lenne a kérdésem, ha paypalről fizetnék a bank a másik oldalon mit lát? azt hogy én fizettem a paypal használatával de azt nem, hogy hova? vagy azt is hogy hova fizettem a paypallel?

(Gyanús tranzakciónak itéli meg)

mislenyi Creative Commons License 2015.06.11 0 0 10176

A bankodnál kértél virtuális számot? Az OTP-nél előbb a bankban érdeklődtem, ott adtak egy virtuális számot. A regisztrációnál ezt a számot kell megadni.Valószínűleg a rendes bankkártya számodat adtad meg.

Előzmény: Mano.66 (10174)
mislenyi Creative Commons License 2015.06.11 0 0 10175

Vásárolni akarsz? Akkor automatikusan levonják. Ha csak rátenni akarsz, akkor nem tudom, mert én nem tarok rajta pénzt. Az OTP folyószámlámról teszek rá a virtuális számlámra és ott várakozik mindaddig, míg nem vásárolok. 

Előzmény: GMM2 (10171)
Mano.66 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 10174

Sziasztok!Paypal számlát szerettem volna nyitni,de már a regisztrációnál elakadok.Mindig ez a hiba üzenet jelenik meg (Some information is incorrect or missing. Please correct your entries and try again.)Mindent helyesen töltök ki,de mégse akar összejönni.Már a http://online-fizetes-magyarul.info/paypal/paypal.html oldalt is néztem,de ott leírtak szerint töltöttem ki az űrlapot.Mindig ugyan oda lyukadok ki.Jön a a fránya üzenet.

Diego14 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 10172

Üdv! Lehet volt már a kérdés, de nem találtam.

Mennyi idő míg a Paypal emeli a limitemet? Jelenleg Premier vagyok, limitem jelenleg 781,506 HUF.

400 Ft-os utalást már megcsináltam, elfogadták. Személyi, banki kivonat és mobil szla beküldve.

Viszont az Identify account holdernél - Provide identification fülnél feltöltés után 2 napig In progress volt mutatva, majd most újra " To do ". Légyszi segítsetek, mi lehet a gond. Köszi.

GMM2 Creative Commons License 2015.05.30 0 0 10171

otp s netbankról hogy tudok utalni a paypal számlára? előre is köszi a segítséget.

mislenyi Creative Commons License 2015.05.06 0 0 10170
Előzmény: Conan8825 (10168)
mislenyi Creative Commons License 2015.05.06 0 0 10169

Visszautalni a Withdraw fülre kattintva tudsz az előzőleg megadott bankszámládra.

Előzmény: Conan8825 (10168)
Conan8825 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 10168

Sziasztok, én szeretnék segítséget kérni mert még soha nem használtam paypalt idáig és véletlenül többet utaltam át a paypal számlára mint szerettem volna. És szeretném visszautalni a bankszámlámra de 21000ft a limit egy hónapra ezt hogyan tudom kikerülni vagy megnövelni. Annyi hogy társítani nem szeretném a számlám a paypallal lehetőleg. Szóval tud-e valaki valamilyen más megoldást? A válaszokat előre is köszönöm.

Viktor Papp Creative Commons License 2015.04.29 0 0 10167

Sziasztok!
Nem egyezett a Paypal és a bankfiókom neve, úgyhogy csináltam egy új Paypal fiókot. Miután megadtam a kártyám adatait, ez az üzenet fogad , majd levonnak 270 Forintot a kártyámról.: "
We're sorry. We're waiting for another member to finish linking this credit card to a PayPal account. Please try again in 5-7 days. "
Ha jól értem, ez azt jelenti, hogy a bankkártyám még használatban van a másik Paypal fiókommal, pedig már töröltem a fiókot. Mi a teendő?

Irgum76 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 10166

Sziasztok

azt szeretném megkérdezni, hogy megszűntek a a havi limitek? Withdraw stb

mert a most érdekelt volna mennyi a limetem de a limits-re kattintva csak az éves lehívható összeget írja ki

vagy ezt valahol máshol kell nézni?

Draganovic Creative Commons License 2015.04.26 0 0 10165

En sokkal ilyesztobb dolognak kepzeltem ezt valamelyest megnyugodtam ,a hsz-ed utan :)

Előzmény: mislenyi (10164)
mislenyi Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10164

Ez nekem is jött ma. Július 1-től külön válnak, de kapcsolatban maradnak. 

Olvastam már erről a neten. Úgy olvastam, hogy az eBay nem lesz elkötelezve a PayPalhoz.

 

Előzmény: Draganovic (10163)
Draganovic Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10163

Sziasztok jott levelem hogy az ebay es a paypal hamarosan kulon "ceg" lesz ,ez igaz?

Johnny178 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10162

Még annyit hogy pár körülmény tényleg gyanús:

 

A két kérés két különböző E-mailről érkezett, egyikben sem a saját nevemen szólítanak meg, és a link amin megnyílik nem a www.paypal.com ra utal.   Tehát v.színű hogy csalás az egész.

Előzmény: mrobes (10160)
Johnny178 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10161

Ok továbbra sem bízom meg benne, és hál isten még ezeket a case kéréseket nem sikerült egyet sem kitölteni.

Így az adatok azon keresztül nem mentek ki. Lehet mikor a Help centerbe írtam nem is értik mi a fenét akarok tőlük és talán nem is ők küldték. Holnap mindenesetre kiderül. Ha nincs Paypal fiókom akkor törölték, ha pedig van akkor tényleg kémprogram volt.

F...z  kivan elég rémisztő hogy mennyire nem lehet biztos az ember ezekben a dolgokban.

 

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Előzmény: mrobes (10160)
mrobes Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10160

Én még szerencsére nem jártam így, a "CPF" mezőről meg lövésem sincs, hogy mi lehet.

De visszanéztem a korábbi leveleimet a Paypal-tól, mindegyikben szerepelt a nevem, így a helyedben én továbbra is óvatos maradnék.

Olyat meg soha nem kért, hogy töltsek le valamit. Régebben, mikor még friss volt a regisztrációm, akkor kértek meg, hogy erősítsem meg az adataimat. Kértek jogosítvány, személyi, közüzemi számla másolatot, elküldtem, pár napra rá visszaigazolták, és a megértésemet kérték, hogy erre a biztonság érdekében szükség van, és a későbbiekben továbbra is kérhetnek a személyazonosságom igazolására.

 

Érdemes figyelni arra is, hogy a böngésző címsorában a "https://www.paypal.com" cím szerepel-e, amikor a linkre kattintasz. Én egyébként mindig új oldalról jelenkezek be a fiókba, ha valamit akarnak, az a jobb oldalon a teendők között úgyis szerepel.

Előzmény: Johnny178 (10159)
Johnny178 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10159

Tehát volt egy pár jelszó elütésem ami miatt mostmár a második felszólítást küldte a paypall hogy erősítsem meg az adataimat.

Viszont többször is megkérdeztem tőlük help centeren hogy mit jelent a "CPF" kötelezően töltendő mező.

Amire egyszer sem kaptam választ. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Íme a kép:

 

 

Előzmény: Johnny178 (10158)
Johnny178 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10158

Nos leírom az egész történetem, azt gyanítom hogy mégsem adathalász akció .

 

Anno márciusban újratelepítettem a windows-t és én hülye nem írtam ki a jelszavakat,így a paypall-t sem.

Mivel az autómata korábban megjegyzte a jelszót így azt el is felejtettem. Telepítés után belépésnél többször is hibáztam de sokadjára csak beengedett.

 

Majd pár napra erre jött az első ilyen Paypall Case hogy erősítsem meg az adataimat. Le is töltöttem és ahogy megnyitottam tényleg a Paypall accountomhoz irányított a link. Itt egy csomó adatot kellett volna újra megadni, ami majdnem sikerült de kért egy olyan mezőt is amit nem tudtam.

Így írtam a paypall Contact us linken majd kaptam is autómata általános probléma megoldó választ a e-mailre erről a címről:  
webform@intl.paypal.com És én erre küldtem a személyes adataimat, ami biztos hogy a paypall címe szerintem.

Előzmény: mrobes (10157)
mrobes Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10157

A paypal fiókot nem biztos, hogy szükséges letiltanod, de jelszavat cserélj azonnal, és szerintem a kártyát tiltasd minél hamarabb.

És a gépen teljes ellenőrzést, hátha oda is telepített valamit.

Előzmény: Johnny178 (10155)
donbig Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10156

Talán ezeken végigmenni, ill. spoof@paypal.com ra elküldeni, biztos kapsz valami visszajelzést.

 

https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/security/report-identity-theft

Előzmény: Johnny178 (10151)
Johnny178 Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10155

Kártyaszámot és  Merchant account ID-t és Lejárati dátumot.

 

Érhet bármi meglepetés, érdemes letíltatnom a paypall accountom?

Előzmény: mrobes (10154)
mrobes Creative Commons License 2015.04.25 0 0 10154

Passz!

Az első cím valósnak tűnik, a második már kevésbé.

A Paypal-tól kapott levélnek minden esetben tartalmaznia kell a levél elején a megszólítást, a valós neveden.

Egy jelszócserét mindenképpen megejtenék a helyedben, és van lehetőség is a gyanús levelek továbbítására is a Paypal felé, Ők majd megmondják, hogy tőlük származik-e az értesítés.

Ha számla és kártyaadatokat is megadtál, abból már nagyobb gond is lehet.

Előzmény: Johnny178 (10151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!