Keresés

Részletes keresés

margitmama Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47370
ANHIka! aranyos az  unokád, gratulálok a szülinapjához,. a torta sem semmi, és ami alatta van az is csodás.
Előzmény: ANHIka (47339)
fpárduc Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47369

És most jön a lényeg:
:)

Jolimama, örülök, hogy jobban vagy!
A terítőd nagyon szép, biztos örülneki az unokád!

Lányok! Mindig is tudtam, hogy egy társaságban az emberek egymásra hatnak, elkezdenek hasonlítani. Ezt bizonyítja ez a sok-sok terítő is, amit egy hasonló mintából készítettetek.

Nyüzike! Kitartást! Ezzel a betegséggel tényleg együtt lehet élni tünetmentesen! Nekem is van egy ismerősöm, akinél még idejében észre vették, azóta nincs vele problémája, csak annyi, hogy tablettát szed. A lányod párja alőtt le a kalappal, hogy így kitartott, tuti szereti a lányod! Örülök, hogy ugy érzed, hogy kaptál két fiút! Nem sok anya fogja fel így! (inkább úgy érzik elveszítik a gyereküket a házasságukkal...)

Gratulálok a mostanában ünneplő utódoknak (gyermek, unoka), és szüleiknek is!

Passziomerida!
Nagyon kéz és horgolótű csiklandozó a sok fonal, de sajnos most ebből ki kell maradnom, mert az autónk megbetegedett, és neki kell a pénz. :(
De ha lesz még ilyen akciótok, szívesen lecsapok rá!!!

A tavaszi képek a kertekről tényleg szépek!

Judit!
Nekünk is lesz olyan kicsi nárcisz, most kaptunk egy csokorral belőle, meg igéretet arra, hogy ősszel kapunk hagymát is. :)
Mindjárt lemegyek, és lefotózom őket!


Na jó hosszú lettem, jó olvasgatást! :)

fpárduc
borcsimama Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47368

Sziasztok, gyönyörű reggelt kívánok, szép hét végét. Már hét ágra süt nálunk a nap, csak fúj a szél.

 

Pircsikém a férjednek jobbulást. Hát ez a fránya vírus még mindig nem lakott jól? Mikor fogja már végre abbahagyni a piszkálásunkat. Úgy látszik, hogy nagy ismerettségi kört szeretne magáénak tudni, mindenkit megkörnyékez.

 

Pircsikém gyönyörű a terítőd.

 

Mindenkinek gratula a munkájához, gyönyörűségek, amiket készítettetek. Másfél napig nem volt internetünk. Tegnap lett délben. Addig sem internet, sem telefon. Hát nagyon hiányzott.

 

Gyöngyvirág, merre vagy, már nagyon régen nem voltál.

 

Hála Istennek, jó sokan vagyunk már, szaporodik a topik családunk.

Még kicsit gyomlálnok kell, de már nyílnak a virágok. Csipkerózsi, ilyen színű muskátlit még nem is láttam, gyönyörű, különleges. Na majd keresgélek, hátha találok ilyen szépségeset. Nekem van fekete tulipánom, de még nem nyílik. Nagyon szeretem a különleges virágokat.
Előzmény: csirip46 (47297)
fpárduc Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47367
Sziasztok!
Tegnap annyira fáradt voltam, hogy nem bírtalak visszaolvasni benneteket, kilenckor elmentem aludni.
A vállam már nem fájt annyira, de féltem megerőltetni, így pihentetve egész jól elvagyok a bokám sem dagad, és fénymásolás közben tényleg erre nehezedtem, szóval meg van az ok is a dagadásra, megnyugodtam :).
A vállamat most is melengetem egy ruhát rátettem a konvektorra, és ha felmelegedett, akkor rá teszem. (most már le kéne kapcsolni a konvektort, mert olyan meleg van, hogy egyszál pólóban lehet elviselni.)
Na ennyit rólam...
fpárduc
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47366
DÓRINAK KÜLDÖM!
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47365

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

TJUCUS!nagyon szép a teítőd!gratulálok!

NUSKA!ez az egyik kedvenc virágom!Ma megyek egy dísznövény kiállításra is!Majd beszámolok!

REBEKE55!ez az ágyterítő egyszerűen csodaszép!Gondolom rengeteg munka volt vele!?

CSIRIP46!nagyon jó a terítő mintája!Egy kicsit másabb mint az Enyém,s igy is nagyon mutatós!

ANANMARIA36!igen arra gondoltam.De amit küldtél az is szuper!Nehéz a döntés,hogy melyiket is csináljam meg!!??

ANHIKA!Dóri unokádnak nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

juditka7 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47364
jó reggelt mindenkinek
engem is érdekelnének a horgolófonalak bármilyen féle
Előzmény: Passziomerida (47277)
TJucus Creative Commons License 2008.04.12 0 0 47363
Kedves Mmaca! Most láttam, visszaolvasgatás közben, hogy hezitálsz, merthogy senkit sem ismersz. Hát én sem. Tisztára új vagyok itt, de azt hiszem ez a legjobb alkalom, hogy megismerjük egymást, és ezt a nagyon kedves csapatot. Remélem eljössz, én nagyon szeretnék, és remélem össze is jön. Mindenesetre utánad vagyok a sorban. Úgyhogy hajrá, találkozzunk. Most Neked és mindenkinek nagyon jó éjszakát és szép hétvégét kivánok.
Előzmény: Mmaca (47289)
reaung Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47362

Sziasztok!

Valami, ami, amikor láttam, nagyon megtetszett, és kivancsi vagyok rá, hogy az egész arc hogy fog majd kinézni....:

http://www.flickr.com/photos/sukiekeri/2405216146/

 

Még a flickr-ról:

http://www.flickr.com/groups/325526@N24/pool/

http://www.flickr.com/groups/socksandshoes/pool/

http://www.flickr.com/groups/folkknitting/pool/

http://www.flickr.com/groups/32997029@N00/pool/

http://www.flickr.com/groups/craftrevolution/pool/

 

Sok jó ötletet mndenkinek! Jó éjt!

 

 

 

csipkerozsi Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47361

Évike köszi :))  meg mindenkinek a dícséretet :)

 

 

Előzmény: evike001 (47332)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47360

Horgica így van, a neon rossz, már én is megfigyeltem, hogy a természetes fény a legjobb.

 A gép elött csak úgy tudok ülni egy keveset, ha védő van rajta, ez van, nagyon kell vigyázni.

Előzmény: horgIca (47346)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47359

Szép álmokat mindenkinek, megyek horgicálni, vagy aludni, meglátom melyik lesz a győztes:-))

ráhajtás Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47358
ráhajtás Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47357

Most szép jó éjszakát kívánok Nektek!!!!!!

Jók legyetek!!!!!!vIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!

ráhajtás Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47356
Anhika!Boldog születésnapot kívánok az unokádnak.
ráhajtás Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47355

Jaj kislányok!!Olllllan aranyosak vagytok!!!!!!:)Néha én is attól félek,hogy van egy kis depressziós beütésem!Na ilyenkor gyorsan bele fogok valamibe!!Próbálom elterelni a gondolataimat!Felhívom a keresztanyucim,vagy jövök közétek,vagy a barátosnémhoz leszaladok a földszintre az első emeletről!

Most például Frenki kutyus lelkét dédelgetem,mert hatalmas dörgés,villámlás kíséretében megérkezett a vihar!!!!

Jolimama Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47354
Nyüzike, nagyon sajnálom a Lányodat, együttérzek Veletek, de az ismeretségi körömben van, aki ezzel a betegséggel él, teljesen tünetmentesen. Ha találkozunk, majd beszélgetünk.

Minden betegeskedőnek gyors gyógyulást.
Ne haragudjatok még nem tudok mindenkinek válaszolni keveset tudok gép előtt ülni.

A terítőt tényleg szeretettel készítettem, biztos vagyok benne, hogy örülni fog neki. Minden unokámnak szeretnék ilyen emléket adni.

Szeretettel kívánok Mindenkinek nyugodalmas, lázmentes, fájdalommentes éjszakát. Jolimama
Jolimama Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47353
Kedves TJucus Ritus nincs, de megbeszéljük, ki hova érkezik. Aki vonattal, és nem tudja hogyan lehet kijutni a Népligetbe, segítség megy elé.
A buszpályaudvaron én leszek, a parkolóban is lesz valaki, aki összegyűjti az odaérkezőket. Ezt még majd pontosítjuk időben.
Én elküldöm a telefonszámomat azoknak, akik jelentkeztek, hogy jönnek a talira. Azt szeretném kérni, akinek van mobilja, küldje el nekem a számát. Sok számom meg van, de vannak még hiányosságaim ezen a téren, akik nem voltak még talin.
Egy horgolt, vagy bármilyen formában készített kitűző, vagy varrt táska, szóval valami jellegzetes dolog az ismertető jegy.
Meg fogjuk találni egymást.
Előzmény: TJucus (47352)
TJucus Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47352
Megint itt vagyok kislányok! Rebeka, az az ágyterítő fantasztikus, és a türelmed hozzá még nagyobb. Csipkerózsi, Csirip, Ti sem maradtok le nektek is gratulálok. Vicus, kb. be tudom határolni, mióta vagyok "néma" olvasó. Amikor a csapat érted izgult, akkor kezdtem el olvasgatni. Gratulálok a kisfiúnak. És minden mostanában ünneplő gyermeknek, unokának. Most látom csak, egy fél nap alatt mennyit kell visszaolvasni. Nagyon termékenyek vagytok "szövegileg" is. Ja kérdésem van!! A talira van valami ritus, vinni meg miegyéb, avassatok be!
nyüzike Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47351
Most agyon elfáradta. Szép jó éjszakát mondebkinek.
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47350

Jolimama meseszép a terítőd! - és tudod az is nagy kincs, hogy az unokád értékelni tudja az ilyen ajándékot ballagásra. Sok sikert kívánok neki az életben, Neked pedig további gyógyulást.

 

Rebeka, Mmaca, Tjucus ezer gratula nagyon szépeket készítettetek, ügyesek vagytok!

Előzmény: Jolimama (47293)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47349
Ráhajtás Ági! hidd el elmúlik, utána annál nagyobb lendülettel állsz neki!! Mostanában olyan nehezen megyek el itthonról, hogy valósággal fizikai fájdalmat érzek, így mindíg az utólsó pillanatban készülődök, és egy rohanás az életem. Kollégáim rám akarják fogni, hogy depressziós vagyok, de nem, csak szeretek itthon lenni, csendben, és egyedül is.
Előzmény: ráhajtás (47325)
nyüzike Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47348
Úgy legyen!
Előzmény: horgIca (47347)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47347
Látod bajban látszik meg ki az igazi segítség, örülhetsz, hogy ilyen jó embert fogott ki a lányod, biztos támaszai lesznek egymásnak.  Tudod, egy kis optimizmus: minden rosszban van valami jó! - most már csak jó következzen!!
Előzmény: nyüzike (47345)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47346

Csipkerózsi, magyon szép a terítőd, és a virágod. Különleges színe van.

Tudod, próbálok vigyázni, de én nunkaidőben 7-8 órát ülök a gép előtt, arra rájöttem, hogy a neon az ami nagyon zavar, mert itthon nem hunyorgok. Talán most már kevesebb villany kell, és jobb lesz.

Előzmény: csipkerozsi (47311)
nyüzike Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47345
Köszi az együttérzést, de ezt a hetet nem kívánom senkinek. Még jó, hogy a párja tudta mit kell csinálni és nagyon észnél volt.
Nam Akarom elkiabálni de mindenki azt mondta hogy csak két lényom ven és én azt mondtam, hogy hoznak nekem két fiút és akkor lesz lét fiam is. Úgy érzem ez negyon igaz.
Előzmény: horgIca (47343)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47344
Csirip! mese szép ez a terítő, ebbe én is beleszerelmesedtem. Felkerült a készítendők listájára. Milyen fonalból horgicálod?? - hányas tűvel, nagyon-nagyon teccik!!!!!!
Előzmény: csirip46 (47312)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47343

Nyüzike Veled érzek, javulást kívánok a lányodnak, és utólag is boldog szülinapot!!

Most, hogy már tudjátok mi a baja, jobban odatudtok figyelni rá!! Nyugodj meg, és fujd ki magad egy kicsit, pihenjél, Rád fér a nagy izgalom után.

Előzmény: nyüzike (47340)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47342
Ancikám az Isten éltesse sokáig Dórika unokádat, nagyon finomnak néz ki az a torta, lehet egy virtuális szeletet kérni az éteren keresztül??
Előzmény: ANHIka (47339)
horgIca Creative Commons License 2008.04.11 0 0 47341
Nusa örülök, hogy látlak!! - tudod néha kell egy kis kényszer pihenő, reméljük ha rendbe jössz jobban forgatod a tűket mint előtte. Vigyázz magadra.
Előzmény: nusa-szegedről (47328)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!