Keresés

Részletes keresés

Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8406

Tunéziában nekem se volt semmi bajom, csak Egyiptomtól tartok egy kicsit.. :))

De holnap este már ott leszek és ez már nagyon jó érzés :)

Előzmény: laszgal (8405)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8405
Nekünk nem volt semmi bajunk Tunéziába pedig ott is ettünk ittunk rendesen.
Azt az antinált inkább kint szerezd be, mert állítólag a kinti hatásosabb.
Előzmény: Csirew (8404)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8404

A gyógyszerről már meséltek, hogy szerezzük be, mert biztos ami biztos.

Azt tudom, hogy sokat kell utazni, majd meglátjuk, hogy lesz a kedvünk menni, azért rakok be egy vastagabb törülközőt takarózni :) Hátha lesz bennünk erő elindulni. :))

Még Tunéziában se mertem inni a csapból, fogkefémet is ásványvízzel mostam. Gyümölcsből meg csak görögdinnyét ettem. Ezzel remélem nem lesz gond.

 

 

 

Előzmény: laszgal (8402)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8403
Ja és vigyél magaddal vízalatti fényképezőt!!!!
Előzmény: Csirew (8401)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8402
Mi nem mentünk sehová a nagy meleg (45 fok)miatt. Egész nap csak fürödtünk és sznoriztunk.
Este 10 körül mentünk be a városba, de akkor is csak 34 fok volt :)).Akik voltak Kairóba azok vittek magukkal melegebb ruhát, de csak magukra terítették. A kairói út az úgy nézett ki hogy éjjel 1kor indulás 8ra értek Kairóba aztán egy bazározás és 2körül értek a piramisokhoz.Következő nap éjjel fél 2 volt a visszatérés. Azt mondták elég fárasztó volt és a piramisoknál meg baromi meleg van.
Azért annyira nem kell félni a hasmenéstől. ne igyál a csapból és mosdatlan gyümölcsöt ne egyél. Négyünknek volt 2-3 nap és átmegy az egész. Nekem pl. gyógyszer nélkül, ha jól tudom minden hotelnak van saját orvosa és gyógyszertár is.
Lemész elmondod, hogy mi a bajod felírja az Antinált- remélem jól írtam.
Előzmény: Csirew (8401)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8401

Mi is ezért fizettünk így be, így legalább helyben van minden..

Ne is mond, a hasmenéstől így is tartok.. :)

A napközbeni étkezés 40 fokban nem hoz lázban, de rengeteg ásványvizet iszom itthon is, akkor főleg kint... Hajaj... :)

Kairóban voltatok? Tényleg nem árt vinni pulcsit vagy vmi vastagabb törülközőt a buszra, mert annyira megy a légkondi?

Előzmény: laszgal (8400)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8400
Igen dollárt, azt elfogadják mindenhol.
Mi is ahová megyünk AI-n vagyunk. 3 gyerekkel (igaz már nem kicsik) de így kényelmesebb. Akkor iszol amikor csak akarsz, kajcsi is van napközbe éhen nem fogsz maradni :)))
A fenének van kedve ilyenkor elmenni felöltözni aztán kaja meg megint átöltözni.
Meglátod szuper lesz.
Csak a hasmenésre kell vigyázni.
Előzmény: Csirew (8399)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8399

Eddig nem utaztam AI elátással, de Egyiptomba ismerősök javasolták, hogy jobb így, mert dög meleg lesz és így ott van minden helyben.

Majd ha itthon leszek teszek fel képeket a Tabai fórumba, mert azt hiányoltam még onnan...

 

Biztos nagyon jó volt nektek is Sharmban... :) Mi is gondolkodtunk Taba és Sharm között, de most Taba nyert. :)

Jövőre majd megnézzük a másikat. :)

Dollárt vittetek ki ti is?

Előzmény: laszgal (8398)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8398
Tavaly mi is Hurghadára szerettünk volna menni csak nem volt már hely, így maradt Sharm, de nem bántuk meg.
Nálunk is volt akinek nem jött be a hotel, izlések és pofonok.
Nekünk minden szuper volt. kaja bőséges, sznori az pedig felejthetetlen még visszamegyünk.
Csak az a nagy meleg azt nehezen bírtuk. Csak vízbe és sörrel lehetett kibírni.
Előzmény: Csirew (8396)
cattie-brie Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8397
Mi tavaly október végén voltunk Hurghadán, 35 fok körüli hőmérséklet volt minden nap, és este sem kellett melegebb cucc, melegek voltak az éjszakák is.
Előzmény: Rolina22 (8395)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8396

Mi Hurghadára szerettünk volna menni, de már nem volt hely negyedikére.

Ezért fizettünk be Tabára. De ahogy olvasgattunk szép hely.

A szállodáról mondanak hideget-meleget, majd mi eldöntjük milyen :)

Előzmény: laszgal (8394)
Rolina22 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8395

Sziasztok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy volt már valaki közületek novemberben egyiptomban? Október már voltam, csak kíváncsi lennék milyen idő van novemberben! Előre köszönöm a válaszokat!

laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8394
Sajna nem voltam a haveromék voltak 2 hétig nekik bejött. Én Sharmon voltam na az király egy hely.
Előzmény: Csirew (8393)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8393

Akik ott vannak, (rajtam kívül talán hárman) 11.-én vagy az után mennek.

Most rajtunk kívül nem is jön senki? :)

Te voltál már Tabán?

Előzmény: laszgal (8392)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8392
Én sajnos most nem megyek.
Igazad van tényleg kihalt, pedig tavaly pörgött rendesen...
Előzmény: Csirew (8391)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8391

Sziasztok!

 

Holnap jön valaki? :) Bár mi Tabára megyünk.. :) Csak az a fórum kicsit kihalt.

laszgal Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8390
Hi a lényeg lemaradt :)))


http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d302617-Reviews-Sol_Sharm-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html&ei=g-F1SqWTL42I_Aaep6zoAQ&sa=X&oi=translate&resnum=3&ct=result&prev=/search%3Fq%3DSol%2BSharm%2BHotel%2Bf%25C3%25B3rum%26hl%3Dhu%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26hs%3DBeg
Előzmény: laszgal (8389)
laszgal Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8389
Hali!

Ezt találtam, ha nem műkszik használj fordítót!!!!
Előzmény: Cathyca82 (8388)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8388
Akkor a Sol Sharm Hotelről senkinek nincs személyes tapasztalata??? :(
zsuzsi&matyi Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8387

 

Kedves Zsuzsi!

 

Köszönöm!Ti is érezzétek nagyon jól magatokat, és majd várom a beszámolót! :-)

 

Üdv:

 

Zsuzsi

 

 

Replay Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8386

Ras um Sid-nél, Fanara öböl, közvetlenül az Iberotel elFanara mellett, ahol a világítótorony-féle van, ott van olyan strand, ami nem szállodáé. Lehet, hogy fizetős, van ott egy étterem is. http://www.elfanarsharm.com/

Előzmény: bosola (8380)
KnéZs Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8385

Szia , sziasztok !

Mi jun.23-án foglaltuk le , bővel több mint 1 hónappal az indulás előtt. Utolsó szoba volt . Szerintem kevesebb szobát foglalhattak az irodák , mint tavaly :-(  nincenek túl sok és jó akciók . Bezzeg júniusban milyen akciók voltak... na min1 .

Szerintem megnyugtathatod magad , ha tutira oda akartok menni és abban az időben akkor túl sokat nem tudsz várni.  Biztosan nagyon klassz lesz , és ti is olyan élményekkel jöttök haza , hogy utána megszállott Sharm utazók lesztek :-) mint már sokan innen a fórumról is :-))Megfog az a különleges varázs amit Egyiptomnak hívnak.

Mint elöször utazónak mindenképpen ajánlom Cairót , a beduin estet , egy hajós kirándulást mindenképpen pl.Ras Mohamed , Luxor Sharmról kicsit távol van , bár úgy tudom repülős utak vannak - ezt könnyebb Hurghadáról megnézni , nekünk nagyon bejött még a szines kanyonnak nevezett program is , fársztó -de határozottan jó kaland . Mózes hegyről még jelenleg személyes tapasztalatom nincs , de ha hazajöttünk már remélem lesz :-)

Nem hiszem hogy unatkozni fogtok !

Minden jót és jó utat minden mostanság utazónak !

Beszámolót írok ha hazajöttünk.

Üdv. Zs

 

 

Előzmény: zsuzsi&matyi (8379)
zorka99 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8384
Könyörögni azért nem kell senkinek! Kérdeztek és válaszoltunk is rá gyorsan és böcsülettel. Te is, Timi is meg én is. Akit nem tudtunk meggyőzni, az keressen másikat. Van elég.
Előzmény: coralsea (8383)
coralsea Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8383
Sziasztok!Timinek teljesen  igaza  van abban  amit  ír.Mi 4 en valamint még 4 baráti pár (gyerekekkel is )tavaly voltunk  a Grand Hotelben .Nagyon  tetszett,jó  volt a  kaja, kultúráltak a szobák,udvarias és  szolgálatkész  a  személyzet.Elégedettek  voltunk  az  említettekkel.Kisebb nüanszok  akadtak, de  a  segítőkész  személyzet kb fél órán  belül  apróbb problémáinkat  is  orvosolta, sűrű elnézést  kérve.Jó  szálloda ezt  bátran  állitom,szép  környezetben, klassz korallfallal, aki pihenni  megy nyaralni és nem azt  nézi  hol,mit,kit  lehet "lefikázni"(bocs)jól  fogja érezni  magát.Az  idén  bepróbálkoztunk  egy  Hurghadai szállodával,baromi  nagy  csalódás volt  a  Grand után...A német  oldalakon is irnak  hideget-  meleget, de a német egy külön fejezet.....gyakorlatból tudom.Jó  lesz, bizzál  a  Timiben ...:-))
laszgal Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8382

Hali!

 

Az El Faraanába simán bemehetsz.  Úgy teszel mintha ott laknál és lesétálsz a partra, tényleg jó hely a snorizásra

Előzmény: bosola (8380)
volvo s80 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8381
Szia!
Az El Faraana mellett közvetlenül egy public beach van, egy lépcsőn lehet lejutni az útról az öbölbe. Itt biztosan tudsz sznorizni, a zátony nagyon szép.
Előzmény: bosola (8380)
bosola Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8380
Sziasztok! Egy hetes búvártúrára megyek Sharmba, másfél napon lesz, amikor nem merülök. Ezt az időt szeretném valami szép, sznorizható partszakaszon eltölteni, a saját szállodám partja nem valami jó, azt tudom. Mit tanácsoltok? Pénzért beengednek más szállodák strandjára, ugye? Grand Hotel, Coral Sea, Fanare, Baron Resort - ezekről hallottam, hogy gyönyörű ott a víz. Beengedik az embert? És mennyi kb. a taxi? Előre is köszi a választ.
zsuzsi&matyi Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8379

 

Sziasztok!

 

Köszönöm Zsuzsi az infót...és várom a továbbiakat ha megjöttetek.Érezzétek nagyon jól magatokat.Ti mennyivel elötte foglaltatok????????

Mi ma megyünk befizetni a fennmaradó 60%-ot a szept.1-re, nem tudtunk sajnos további akciót várni, mert ezen kívűl már csak 2 szoba maradt, és nem tudják lesz-e még erre az útra kedvezmény.Nem akarom minden nap telefonon hívogatni őket va-e még hely és van-e még nagyobb kedvezmény..:-), meg elég zsúfolt is lesz az augusztusunk, kinek kell még emiatt is idegeskedni, maradt-e az általunk "nyerő" szállodában szoba?!

Na mindegy most azért kicsit mardosom magam jól tettük-e hogy 1 hónappal elötte lefoglaltuk, mert ha vártunk volna lehet hogy az egyik fakultatív progink árát megspóroljuk, de ugyebár ez nem biztos....Szerintetek elhamarkodottan cselekedtem, vagy megnyugtathatom magam??????

Ha valaki még tud nekem tanácsokat adni mint először Egyiptomba-Sharmba utazónak, azt szívesen venném....:-)

 

Köszi:

 

Zsuzsi

Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8378

Ja, bocs a magyar oldalt, (a recenziós linket) nem néztem még, de most megnézem, köszi!!!

Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8377

Szia!

 

Köszi a segítséget! :)

Amúgy ezeket az oldalakat mindet néztük, éppen ezért kérdeztem, mert volt egy-két hozzászólás, amiben írták, hogy semmi nincs a közelben, nem tudtuk, hogy ez túlzás, vagy tényleg szó szerint értendő. Ezért is néztük meg a Google Earth-ön, és ott is úgy tűnt, hogy eléggé kihalt a környék! Magáról a hotelről viszont nagyon jó véleményeket olvastam. Nem is az lenne a lényeg, hogy nagy legyen a nyüzsgés, vagy az éjszakai élet, de azért egy-két bolt, üzlet a közelben nem árt ha van.

 

Kata

Előzmény: sensitive (8376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!