Keresés

Részletes keresés

Káposzta Creative Commons License 2006.11.09 0 0 5679

Melyik podot csomagoljak egyesevel vedogazban? Amit en probaltam ott 1 gazos zacsi volt es abban volt 12 pod. Akkor meg oda a frissesseg.

Szerintem meg a pod ellen szol, hogy ha valaki csak dupla kavet csinal, akkor poddal mindig ket kavet kell csinalni, ami mar tobb munka mint egyszer megtomni es kizaccolni a dupla szurot.

Előzmény: H_G (5678)
H_G Creative Commons License 2006.11.09 0 0 5678
"A POD nem minőségi megalkuvás"

Ebben nem értek egyet yeahhh kollégával; a podok védőgázas csomagolása ugyan igyekszik megőrizni a frissességet, de az már nem ugyanaz. Ha elég frissen pörkölt szemes kávéhoz tudsz jutni és frissen darálod, akkor lehet az eredmény igazi, csillagos ötös -- ha szerencséd van. (De számos lehetőség nyílik közben az elrontására, úgyhogy akár a csapban is végezheti.) A jó POD hozzávaló géppel garantálja a 4-es fölé szintet minden alkalommal, de ötös szerintem akkor sem lesz, ha megfeszülsz.
Előzmény: kvaszticsfedor (5674)
kvaszticsfedor Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5677
Kár, hogy korrigáltál. Azt hittem, hogy egy újabb net-nyelvi lelemény.
Előzmény: yeahhh (5676)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5676
Bocs': "egy dag"=egy adag :-))
Előzmény: yeahhh (5675)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5675

Vannak kifejezetten a kávépárnácskákhoz - E.S.E (Easy Serving Espresso) POD -  konstruált gépek, ezekkel nem is lehet őrölt kávéból KVt főzni. A normál házi presszógépekhez pedig néha mellékelnek POD-betétet, de általában venni kell (1-2 E Ft). A spéci POD-os gépekkel qrvajó kávét lehet készíteni, míg a kiegészítő POD-betétes presszógépekkel...hmmm... ritkán :-((

 

A POD nem minőségi megalkuvás, előnye, hogy szinte kizárja a hibázás (emberi tényezők) lehetőségét: NEM kell daráló, NEM lehet el@szni az őrlési finomság beszabályozását, a KV mennyiségét,  meg a szűrőbe tömítés (tamperolás) erejét - mert a POD-ban elvileg tuti őrlési finomságú és adagú KV van, megfelelő erővel tömörítve. Csak berakod a gépbe, lefőzöd a KVt, fülön fogod a fáradt POD-ot, kidobod...:-))

 

Mondjuk,  POD-ból főzve drágább egy dag espresso, mintha UGYANOLYAN minőségű szemes/őrölt KVból készítenéd - NADE ha azt is nézed, hogy megspórolsz egy darálót... Érdemes mérlegelni...

Előzmény: kvaszticsfedor (5674)
kvaszticsfedor Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5674

Kösz a tanácsot és a szolidaritást. A daráló egy eddig fel nem ismert, szunnyadó igényem volt, de itt a fórumon rádöbbentettetek hogy ez nélkülözhetelen. Újabb ostoba kérdésem : a kávépárnácskák nem minden masinában használhatók?  Ha igen, ez minőségi megalkuvás?

Még egy bejegyzéseitek alapján feltámadt aggályom támadt:  független embernek szeretem hinni magam.  Nem léphet fel egyfajta alkatrész/szervizfüggőség?

 

Előzmény: H_G (5673)
H_G Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5673
Hát ha az 50-be a darálónak is bele kell férnie, akkor muszáj lesz a Gaggiánál olcsóbb gépet keresned. Ahogy kettővel lejjebb olvashattad, egy 25 ezres daráló még az elfogadható minimumot képviseli! És a presszógép ugyan látványosabb része az összeállításnak, de a daráló uolyan fontos -- a gép "csak annyira lesz jó, amennyire a daráló engedi annak lenni".

A legolcsóbb megvenni érdemes kategória főszereplői a Krups és DeLonghi.
Előzmény: kvaszticsfedor (5670)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5672
Adagolós - az oldalán lévő időkapcsolóval beállítod, hány mp-ig daráljon -, de nem karba őröl, hanem egy kis tartályba, s abból öntheted át a karba az őrült :-) kávét. 
Előzmény: _MrB_ (5671)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.08 0 0 5671
Ha adagolós (nemtudom mi a neve, amég a karral nyomom a kapcsolót, őröl, bele a karba, amint elveszem, nem) lenne, akkor megvenném, mivel viszonylag megy a Krups-hoz a kapcsolója miatt.
Előzmény: yeahhh (5669)
kvaszticsfedor Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5670

Kösz. Beszámolok. Ahogy a Mancsban egy régi társkeresőben egy  lánypartnerre vadászó ifjú zárta kis figyelemkeltő szövegét: "minden megoldás érdekel"  . Ha  tapasztalati tények alapján más készüléket tudtok a Gaggián kívül ajánlani, azt is megköszönném.  Kétségbe egy olcsóbb készüléktől sem esnék.

Jóéjt mindenkinek.

 

  

Előzmény: yeahhh (5667)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5669
Még egy ötlet: a Solis 166. Tudom, hogy régebben már volt róla szó, meg a CoffeeGeek-en nem mindenki volt elájulva tőle, de láttam, hogy - némi tuningot követően - képes olyan finom őrleményt gyártani, ami egy felsőkategóriás otthoni KVgépnek - konkrétan: Elektra Nivola - is több, mint elég...! Itthon 25 000 Ft az ára :-))
Előzmény: _MrB_ (5666)
zeg4 Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5668
Az haggyán, hogy sok, de nem is lehet kapni........
Előzmény: _MrB_ (5666)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5667

Jó estét!

 

Tán egy hónapja láttam a Media Marktban (Westend CC) két, emészthető árban   (49 990 Ft) lévő Gaggiát (Carezza;  Evolution Espresso).

 

Az enyém (Baby D) valamivel :-((( drágább volt, de - mivel kifutó modell, az utód már fent van a Gaggia oldalán - úgy 70 - 75 000 Ft között is elcsíphető. 

Előzmény: kvaszticsfedor (5664)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5666
Bizisten egy 10essel olcsóbb lenne, állnék sorba érte én is. Sajnos a 36e-es brutto ár nekem túl sok. olyan 25e környékéig bevállalnám.
Előzmény: yeahhh (5656)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5665
Itt legutóbb Yeahhh vett egy jó Gaggiát, hasonló áron. Tőle kérdezz! Üdv.
Előzmény: kvaszticsfedor (5664)
kvaszticsfedor Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5664

Tapasztalatlan vidéki vagyok, (most jöttem Philadelphiából,  mondaná az álnaív kékharisnya Woody Allan Manhattenjében). Tanácsot kérek, de frankón!!!.  Imádom az aromás rövid eszpresszó kávét, de olyat, amilyet csak Rómában kaptam ajándékba a sorstól. Egy ismerősömnél a múlt héten u.ezt a csodát ittam újra. Kicsörtettem a konyhába, a gép Gaggia (sajnos a típusát nem jegyeztem meg), a kávé külön darált, friss Lavazza volt. Azóta  se éjjelem, se nappalom. Ilyesmi gépet vadászok a Neten, de csekély sikerrel.  Ismerősöm cca 40 ezerre tette a gép árát.

Hol keressem?  Úgy 50 ezer magasságában áldoznék rá. 

Előre is kösz a beavatást!

H_G Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5663
(Ezeket meg csak azért teszem ide, mert olyan szépek... vagy mik. A Stars még igen, de a Willis csészére nem pont a "szép" a találó kifejezés.)



H_G Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5662
Ezért aggódjanak a Nescafé-ivók, a mi testünk templomába nem sok vietnámi Robusta talál utat :) (sznobcafe.hu)

Ittam egyébként Marcafét a Tantienben, nem győzött meg -- amolyan érdes-energikus keverék, igazán finom árnyalatok nélkül. Talán a Testarossára hasonlít leginkább, de a vörös Pertét, amit mostanában iszoK, már alulmúlja (pedig annak sem az igazi az utóíze). Nem a podos rendszerükből csinálják, hanem helyben darálva, ami pozitív lenne, ha nem vmi teljesen megkeseredett ősi pörkölésből származtak volna a babok.

Előzmény: _MrB_ (5661)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.07 0 0 5661
http://index.hu/gazdasag/ghirek/?main&286863
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5660
Megmondtad, így igaz. Gondolom, a dupla szűrővel nem lenne szükséges, de én mindíg vsak egy adagot főzök. A szimpla szűrő formája meg arra ingerel, hogy töltsem fel a belső, szűkebb rész fölé, hogy a teljes szűrőt betöltse az őrlemény. Legközelebb kipróbálom: csak 7 g, szigorúan csak a szűrő közepébe, erősen letamperolva ott belül, középen. Nem hinném, hogy OK lesz.
Előzmény: H_G (5653)
zeg4 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5659

De az nem az!!!!

Ennyi pííízért szeretném AZT megvenni.

Előzmény: H_G (5658)
H_G Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5658
"Vagy létezik más beszerzési forrás?"

A Qawa kávézóban (Balzac u. 44b) nem kérdezted meg, maradt-e még Luxuk?
Előzmény: zeg4 (5657)
zeg4 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5657

Gondolom Neked is az autómata adagolós (nem a gyűjtőm és adagolom) kell.

Expoligont piszkálod?-:)

Ha többen zargatjuk őket talán előbb hoznak be.

Én hetente felhívom őket.

Vagy létezik más beszerzési forrás?

Azt még nem kérdeztem, hogy ha leelőlegezném, akkor hoznának-e egyből.

A fene megette, azt hittem a rávalót nehezebb lesz összekalapozni:-)

Itt áll a sok jó KV (Molinari, Manuel, Kenyai a Semiramistól) és nem tudom a darálót megvenni:-(((( BRRRRR.

Előzmény: yeahhh (5656)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5656
Csak az Iberital jöhet szóba :-)
Előzmény: H_G (5653)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5655
Igazából részletkérdés, mennyi idő alatt melexik be. 1x kiméred hogy van rá időd, aztán veszel egy időkapcsolót, és beállítod, hogy mikor adjon tápot a gépnek. ~ 2800 pénz környékén lehet kapni digitális időkapcsolót.
Előzmény: Káposzta (5654)
Káposzta Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5654

 itt az új kedvenc...

 

Ezek a szep nagy boszme gepek vajon mennyi ido alatt melegszenek be? Ha reggel nem tudom megvarni amig uzemi homerseklet akkor felolem ugyan csilloghat meg villoghat is, pedig gondolkozom valami szep kromozott darabon, olyan kene ami sarokba allitasra van dizajnolva. A Gaggiam szurotartoja mar kb 5 perc utan jo forro es jo kavet is csinal...

Előzmény: yeahhh (5649)
H_G Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5653
"Jelenleg annyira jutottam, hogy méréseim szerint 10,5-10,9 gram őrleményt kell a single szűrőmbe raknom, akkor egészen kiválóan csordogál a lé"

Nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam ;)
Előzmény: Törölt nick (5648)
zeg4 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5652

"...daráló már döntési szakaszban jár :-)))"

 

Konkrétabban?

A jelőlt?

 

Előzmény: yeahhh (5649)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5651
"ótomatán vicceskedik: beállítottam "uresben" - kávé nélkül - az 1, illetve 2 adag mennyiségét, ám néha bizony, előbb leáll, és alig-Ristrettós mennyiség a végeredmény..." - szerintem legjobb a kézi megoldás. Az automata a szőkenő az irodában c. fejezet, a kézi viszont a "mesteri" módszer, ahol minden momentumot te irányítasz.
Ami a túladagolást illeti: duplaszűrővel egyáltalán nem kellene túladagolnom. De a szimplával épp az a baj, hogy a 7 gram éppen csak a kónuszt tölti meg. Az pedig nekem kicsit furcsa...ezért többet teszek bele, annyit, hogy a szűrő teljes szélességében legyen KV. Persze, ha már 10-11 gramot használok (közelebb a 11 gramhoz), akkor akár átállhatnék duplaszűrőre is, 14 grammal, és olyan fáintos ristrettokat ihatnék...De azt hiszem, marad a szimpla, mert így is igen kellemes kávék folynak kifele.
A másik gyártó szűrőivel egyelőre nem akarom gyötörni a Cimbalit, muszáj, hogy a sajátja is OK legyen. Nálam is kétoldalt van 1-1 rugó a foglalatban, és mi tudja, mi minden számít még ezeknél a finom szerkezeteknél. Rgy Gaggia, egy Cimbali stb. működjön jól a sajátjával!
Na megyek is, lefőzöm a mai második kávét, nehezen haladok a munkámmal.
Előzmény: yeahhh (5649)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.06 0 0 5650
Nem vetlek, még kikelsz ~ ; )
Amugy korrekt szerintem, 1xü, masszív dolgokból összerakva, s ahhoz képest az ára sem egy horror.
És kimondottan tetszik ez a kapcsolós megoldás. Olyan műszaki embereknek való, ahogy nézem. ~ : ))))
Előzmény: yeahhh (5649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!