Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

FügeGLX Creative Commons License 2007.06.11 0 0 230

Igen a bukócső gyári rendelhető tartozék volt, és a tetején ponyva volt varrva mint nektek és az elejéből egy rész nyitható volt mint egy tetőablak, az is lesz.

Az a keret is gyári ami nektek van ,de sokan becsinálták lemezzel azt a csőkeretet és a beszállónyilásra tettek egy ajtót is nekünk iylenre van átalakítva.

 

Viszont egy kérédésem lenne. A doblemez és a fülke oldala összeillesztésénél milyen profilu gumival van megoldva???? egy U profilu gumi??? vagy L alaku és fel van szegecselve a fülke oldalára???

 

Előzmény: csepzone (229)
csepzone Creative Commons License 2007.06.11 0 0 229

hüüü  ez nagyon jó!!tetszik ez a szállítmányozás is,nem egyszerü forma....

ugyanilyet vett a vater,ugye nem rég...tényleg korábban igértem jobb képeket

tessék:

 

 

 

egyébként a bukócsöved eredeti tartozék??

Előzmény: FügeGLX (228)
FügeGLX Creative Commons License 2007.06.10 0 0 228

Sziasztok!

 

Ma új családtag érkezett a hofherr és a 28-as mellé. Egy bukócsöves 50-es Super Zetor.

 

Egy mobil gattert hajtott szegényem uh a fűrészpor sok helyen megtalálható rajta olajjal vegyítve, de egy uj akksit beletettünk és már tutult is. dekompresszprral 4-et fordult visszanyomtam az első röffre indult. Na persze kapott dúsítót is.

 

Itt épp a daruzás pillanatai láthatóak.

 

 

 

 

 

 

 

Igy fog kinézni a nyár végére.

 

FügeGLX Creative Commons License 2007.06.07 0 0 227
Köszönöm Tibor az anyagot, megkaptam, biztos hasznát fogjuk venni, jócsávó a dudu is:D:D
Előzmény: hotib (218)
dakaros Creative Commons License 2007.06.04 0 0 226

Hahó!

 

A motorrol csak anyit .hogy kikell hozni a mühelyböl egykicsit leporolni.Aztán csinálunk rola képet.Utánna majd felrakom ide.Bocs nem Gy-s házán lakom.

ÜDV.

Előzmény: bobekTLF (225)
bobekTLF Creative Commons License 2007.06.04 0 0 225

Szia!!!

Ja a láng lesz a következő fegyverem, csak fatert meg kell sürgetnem, hogy cserélje ki a disszupalacot...

Egyébként azok az alkatrészek, meg a motor lehet érdekelne a haverodnál...

Te laksz Gy-s-házán ugye? Mert akkor már telefonon beszéltünk...

Előzmény: dakaros (224)
dakaros Creative Commons License 2007.06.03 0 0 224

Helló!

Megnéztem a rajzot.Szerintem egy jóerös körmöslehuzó kell hozzá.Aminek vastag az orsoja ,és kicsi a menetemelkedése.Lánggal megmelegiteni/gáz-oxigén/de a fogaskerék ne égjen meg!Gondolom ezt te is tudtad? Nemtudom tudtam-e segiteni?

A kollégámnak is van ilyen motorja.Lehet hogy eladára kerül.A gépet már elvitték,ez tartalék motor volt.Maradt még egy-két apróság.Üdv.

Előzmény: bobekTLF (223)
bobekTLF Creative Commons License 2007.06.01 0 0 223
A Csepellel bamakoba forumra tettem fel valamit...
Megszakértenéd nekem? Te már bizti szedtél szét pár darab dt213c blokkot...
Ja és köszi!!!
Előzmény: dakaros (221)
jogepek Creative Commons License 2007.05.30 0 0 222
szerintem meg szarabb, ahogy egyre többen vannak jelen. Pár éve még rendesen a faluban volt, nem kint a pusztán a tűző napon. Hamarabb lemotoroztunk 10 kilóméterre egy lévő étterembe zabálni és vissza, mint ahogy ott kaptunkvolna kaját, akkora sor volt.
Előzmény: dakaros (221)
dakaros Creative Commons License 2007.05.27 0 0 221

Sziasztok!

 

Igen,mi  voltunk BOKOR-ban traktormajálison.Nagyon szuper volt.Évröl-évre egyre jobblesz.Párképet én is raktamfel itt az index forum "Csepellel bamakoba" oldalra.Csá mindenkinek.

Előzmény: hotib (218)
FügeGLX Creative Commons License 2007.05.27 0 0 220

Heló! sztem elírhattad a címet vagy csak csak egyszerűen nem jött át, de a freemail-en nem kaptam semmit tőled, sem a céges emilre.

Előzmény: hotib (218)
zacy Creative Commons License 2007.05.25 0 0 219
Senki nem tudja hogy ez mi ez ez?
hotib Creative Commons License 2007.05.25 0 0 218

FÜGE olvasd el a fremail oldaladat.

Volt valaki traktor majálison.

zacy Creative Commons License 2007.05.20 0 0 217

Sziasztok, ne hari hogy beirok ide minden előzetes nélkül, de meg tudjátok szakérteni mi ez? Egy nagy tekercs van a belselyében, amit egy fogaskerekes csúszóérintkező oszt két hengerre vagy legallábbis kétirányba, jelzés felirat ennyi  :38

 

 

 

 

FügeGLX Creative Commons License 2007.05.19 0 0 216

Ha küldök neked postán egy dvd-t akkor meg tuddo nekem irni ezeket??

 

Vagy netán ha legalább 2Mb-es neted van elmegy a www.fileposta.hu oldalon, de nem hinném,hogy erre vetemednél:D

 

bvamosi@konkoord.hu, vagy bvamosi@freemail.hu az e-mail cimek ha elküldöd nekem a postai cimedet akkor küldenék lemezeket.

 

Nekem van gyári bőrkötésű könyvem Zetor 50-hez meg 1000-es Dutrához, tervezem a beszkennelését és letölthetővé teszem egy nyilt honlapon a neten.

Előzmény: hotib (207)
FügeGLX Creative Commons License 2007.05.18 0 0 215

Hála isten ehhez nem kell semmi, kerekek is megvannak csak már felbakoltuk.

 

mindenesetre megforgattam a lendkereket, kitekertem a szivarnyilást és elég messze kilökte uh veri happy

Előzmény: csepzone (214)
csepzone Creative Commons License 2007.05.18 0 0 214

húúúú....ez nagyon ász.honnan keveredett elö????

a vatérán,meg a használtautón is láttam hozzá cuccokat kerék...stb de horror árakon....

Előzmény: FügeGLX (212)
pléhúsz Creative Commons License 2007.05.18 0 0 213
Azt tudjátok, holnap Bokor traktor majális. Dutra cécóval.
FügeGLX Creative Commons License 2007.05.18 0 0 212

Ma uj tagja lett a családnak!

 

Egy Hofherr G-35 eredeti állapotban egy hozzávaló mechanikus ekével. amint kész a Dutra nekiugrunk.

 

a vasszörnyeteg mellett a félkész dutra figyel.

A hofherr évjárata 1956-talán részt vett a forradalomban is:D

hotib Creative Commons License 2007.05.18 0 0 211

Az 5611 zetor önindito elsö pajzsát kell kiköszörülni kicsit hogy neérje el afogaskoszorut, mert az öninditótőcsavarnál 1centi diferancia.

De megéri átalakitani mert a zetoré bendixes,kevsebb aramót veszfel, és alapjáraton forgatja amotort.

Füge ha szügségdvan 1-2 oldalnyi dok.ra valamiröl azt emailben el tudok küldeni.

FügeGLX Creative Commons License 2007.05.18 0 0 210

Egyről beszélünk, ő nem jelentkezik.

 

De már mindegy, egész jól állok vele, a fülkén kivül gyakorlatilag majdnem minden kész van. Ki kell hegeszteni az alját, festés aztán kész meg egy két nap alatt megvan a villamosság, sikerült hozájutnom zsir uj fémházas lámpákhoz, elég jól hasonlít az eredetihez, ja meg két gyári tükörhöz is a kerek alakuhoz amiért ki kell nyulni ha tolat az ember mert berezonál:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Ja uh ezek vannak, teszek fel képet róla ma délután felszórom rá a kerekeket aztán lefényképezem

Előzmény: hotib (207)
pléhúsz Creative Commons License 2007.05.17 0 0 209

Szia!

A zetor önindító jó bele? Nekem a csepel önindítók közül se mindegyik passzol, az UE-28-hoz.

Előzmény: hotib (207)
hotib Creative Commons License 2007.05.17 0 0 208
Egy kép amit talán feltudok tenni.
hotib Creative Commons License 2007.05.17 0 0 207

Én a bobek TLF-töl kaptam prendrájvon jaj.dok. mot, és alkatrész kat,.

Kinyomtatam nagyon frankó.

Nekem kabinnélküli UE28 asom van,öregemnek kabinos.

Elég sokat használom ezért néhány alkatrészt helyettesitek,generátor,zertor öninditó,ifa üléstlp. 

csepzone Creative Commons License 2007.05.16 0 0 206

ha valóban skoda akkor kérdezösködj itt is:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9106151

ez a szaktopik...

de van egy ismerösöm akinek kettö k25-öse is van,majd megkérdem nincs-e hütö elfekvöbe.....

Előzmény: Tibu14 (205)
Tibu14 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 205
Üdv. Zetor K25-höz használható állapotú hűtőt keresek, állítólag a régi Skoda Octáviában is ilyesmi van.Előre is köszi, ha foglalkoztok vele. telefonom: 30-9148152
Előzmény: selgir (204)
selgir Creative Commons License 2007.04.25 0 0 204

hűűű, hát ez kellemetlen:)))) nekem csak a fülke nélküli kis kéthengeres teccik, de az nagyon!!!

 

nem tom mennyiért ment el, de van gondja  az öregnek, meg kell a pénz rendbe tenni a tanyáját... egy kis zetort akar összerakni, és azzal csinálni mindent:) a többit meg eladja... a holder remélem sose kel el, mert akkor hátha örökölhetném:)))

 

na majd holnap rákérdezek, van e neki ilyenje..., hátha! ugyis jön a moslékért a konyhára.

Előzmény: FügeGLX (203)
FügeGLX Creative Commons License 2007.04.25 0 0 203

Ami fülkés az mind hátulbeszállós:D De élete legnagyobb hibáját követte el ha egy 1000-es Dutrát eladott ha meg olcsón adta el akkor én követtem el életem legnagyobb hibáját hogy nem vettem meg:DDDDDD

 

Inkább adta volna el azokat a játékszereket amikről tettél fel képet. Na ma vettem papirszűrőbetétet az üzemanyagszűrőbe uh megcsinálom az üzemanyageláátást ma. hétvégén meg ha minden jól megy kilakatoljuk a fülke alját, az egész zártszelvényvázat kicseréljük.

 

Még mindig keresek UE 28(4X4) 67 előtti Dutrához gépkönyvet alkatrészkatalógust, mert sajnos Gergőt nem érem el már egy hete aki igért nékem iylet.

Előzmény: selgir (202)
selgir Creative Commons License 2007.04.24 0 0 202
javaslom neked is az öreget! a dutráját (hátulbeszállós, 6hengeres???) nemrég adta el, ugyhogy ki tudja, mi pihen a padláson:)
Előzmény: FügeGLX (199)
selgir Creative Commons License 2007.04.24 0 0 201

lehet egy csörgetést megérne az öreg, akinek most tettem fel a számát..., hátha!

 

csepel cuccokat nem hirdet ugyan, de láttam már nála a dzsumbujban máig harcoló német katonákat is:)))

Előzmény: takimi5 (200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!