Keresés

Részletes keresés

Napfény1 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 8414
Ez nagyon durva!!! És ez csak egy alkalom volt vagy több napon keresztül ilyen volt??
Előzmény: firpo1 (8411)
firpo1 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 8413

Sziasztok!

 

 Vedd meg itthon...ha nem szeretsz alkudozni.! nincs nagy árkülönbség /bár kinek mi a nagy /...Pl itthon a decathlonban lehet kapni olcsó szetteket...nem nagy márka de teljesen jó egy nyaralásra.

Sajna én amortizálom a felszerelést,meg elhagyom... így évente kell vennem.Ja és pl. reggel érkezel a hotelbe...és nincs a közelben bolt vagy nem tudsz kimenni a városba...addig nézheted a vízet...vagy a hotel boltjában veszed meg.. és hát itt nem mindig megy az alku mint a városban...meg lehet hogy csak pár méret meg fajta van..akkor meg várhatsz.

zsuzsi&matyi Creative Commons License 2009.08.04 0 0 8412

 

Sziasztok!

 

Sznoris dolgokat szerintetek itthon vegyem meg vagy kint Sharm-ban??????

 

Üdv:

 

Zsuzsi

firpo1 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 8411

 

 Sziasztok!

 

 Ha a "Grand" az Iberotel Grand...akkor nincs..ill. a tapicska rész ahol apálykor a siserehad gyűjti a sok kis "emléket"...egyszer remélem kuposcsigát is találnak orosz testvéreim....és berakják a gatyájukba. Ami nekem az Grand partjáról megmaradt tavalyról az ez: http://sharmfun.uw.hu/vizalattividek_elemei/ooo.wmv

Hát igen ez kemény látvány volt. Most hatodszor megyek "Sharmellékre" de ilyet még nem láttam sehol.

Amúgy a hotel pöpec...és közel van az aquapark !!!

stevepoppy Creative Commons License 2009.08.04 0 0 8410

 

 

    Sziasztok.

   Az érdekelne,hogy a Grand partja mennyire hirtelen mélyül?  Egyáltalán semmi

    sekély rész, azonnal a mélység? 

                                      köszi.

laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8409
Ok megnézem majd.
Mi most Pag szigetre megyünk a hónap végén, de jövőre megint Egyiptom van betervezve.
Előzmény: Csirew (8408)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8408

Köszi! :)

Ígérem jelentkezem. Majd nézz át a Tabai fórumba, teszek fel képeket is :)

Ti nem mentek idén?

Előzmény: laszgal (8407)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8407
Jó neked és jó nyaralást-irigykedek :)))
Aztán várom a beszámolódat!!!
Előzmény: Csirew (8406)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8406

Tunéziában nekem se volt semmi bajom, csak Egyiptomtól tartok egy kicsit.. :))

De holnap este már ott leszek és ez már nagyon jó érzés :)

Előzmény: laszgal (8405)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8405
Nekünk nem volt semmi bajunk Tunéziába pedig ott is ettünk ittunk rendesen.
Azt az antinált inkább kint szerezd be, mert állítólag a kinti hatásosabb.
Előzmény: Csirew (8404)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8404

A gyógyszerről már meséltek, hogy szerezzük be, mert biztos ami biztos.

Azt tudom, hogy sokat kell utazni, majd meglátjuk, hogy lesz a kedvünk menni, azért rakok be egy vastagabb törülközőt takarózni :) Hátha lesz bennünk erő elindulni. :))

Még Tunéziában se mertem inni a csapból, fogkefémet is ásványvízzel mostam. Gyümölcsből meg csak görögdinnyét ettem. Ezzel remélem nem lesz gond.

 

 

 

Előzmény: laszgal (8402)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8403
Ja és vigyél magaddal vízalatti fényképezőt!!!!
Előzmény: Csirew (8401)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8402
Mi nem mentünk sehová a nagy meleg (45 fok)miatt. Egész nap csak fürödtünk és sznoriztunk.
Este 10 körül mentünk be a városba, de akkor is csak 34 fok volt :)).Akik voltak Kairóba azok vittek magukkal melegebb ruhát, de csak magukra terítették. A kairói út az úgy nézett ki hogy éjjel 1kor indulás 8ra értek Kairóba aztán egy bazározás és 2körül értek a piramisokhoz.Következő nap éjjel fél 2 volt a visszatérés. Azt mondták elég fárasztó volt és a piramisoknál meg baromi meleg van.
Azért annyira nem kell félni a hasmenéstől. ne igyál a csapból és mosdatlan gyümölcsöt ne egyél. Négyünknek volt 2-3 nap és átmegy az egész. Nekem pl. gyógyszer nélkül, ha jól tudom minden hotelnak van saját orvosa és gyógyszertár is.
Lemész elmondod, hogy mi a bajod felírja az Antinált- remélem jól írtam.
Előzmény: Csirew (8401)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8401

Mi is ezért fizettünk így be, így legalább helyben van minden..

Ne is mond, a hasmenéstől így is tartok.. :)

A napközbeni étkezés 40 fokban nem hoz lázban, de rengeteg ásványvizet iszom itthon is, akkor főleg kint... Hajaj... :)

Kairóban voltatok? Tényleg nem árt vinni pulcsit vagy vmi vastagabb törülközőt a buszra, mert annyira megy a légkondi?

Előzmény: laszgal (8400)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8400
Igen dollárt, azt elfogadják mindenhol.
Mi is ahová megyünk AI-n vagyunk. 3 gyerekkel (igaz már nem kicsik) de így kényelmesebb. Akkor iszol amikor csak akarsz, kajcsi is van napközbe éhen nem fogsz maradni :)))
A fenének van kedve ilyenkor elmenni felöltözni aztán kaja meg megint átöltözni.
Meglátod szuper lesz.
Csak a hasmenésre kell vigyázni.
Előzmény: Csirew (8399)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8399

Eddig nem utaztam AI elátással, de Egyiptomba ismerősök javasolták, hogy jobb így, mert dög meleg lesz és így ott van minden helyben.

Majd ha itthon leszek teszek fel képeket a Tabai fórumba, mert azt hiányoltam még onnan...

 

Biztos nagyon jó volt nektek is Sharmban... :) Mi is gondolkodtunk Taba és Sharm között, de most Taba nyert. :)

Jövőre majd megnézzük a másikat. :)

Dollárt vittetek ki ti is?

Előzmény: laszgal (8398)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8398
Tavaly mi is Hurghadára szerettünk volna menni csak nem volt már hely, így maradt Sharm, de nem bántuk meg.
Nálunk is volt akinek nem jött be a hotel, izlések és pofonok.
Nekünk minden szuper volt. kaja bőséges, sznori az pedig felejthetetlen még visszamegyünk.
Csak az a nagy meleg azt nehezen bírtuk. Csak vízbe és sörrel lehetett kibírni.
Előzmény: Csirew (8396)
cattie-brie Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8397
Mi tavaly október végén voltunk Hurghadán, 35 fok körüli hőmérséklet volt minden nap, és este sem kellett melegebb cucc, melegek voltak az éjszakák is.
Előzmény: Rolina22 (8395)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8396

Mi Hurghadára szerettünk volna menni, de már nem volt hely negyedikére.

Ezért fizettünk be Tabára. De ahogy olvasgattunk szép hely.

A szállodáról mondanak hideget-meleget, majd mi eldöntjük milyen :)

Előzmény: laszgal (8394)
Rolina22 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8395

Sziasztok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy volt már valaki közületek novemberben egyiptomban? Október már voltam, csak kíváncsi lennék milyen idő van novemberben! Előre köszönöm a válaszokat!

laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8394
Sajna nem voltam a haveromék voltak 2 hétig nekik bejött. Én Sharmon voltam na az király egy hely.
Előzmény: Csirew (8393)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8393

Akik ott vannak, (rajtam kívül talán hárman) 11.-én vagy az után mennek.

Most rajtunk kívül nem is jön senki? :)

Te voltál már Tabán?

Előzmény: laszgal (8392)
laszgal Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8392
Én sajnos most nem megyek.
Igazad van tényleg kihalt, pedig tavaly pörgött rendesen...
Előzmény: Csirew (8391)
Csirew Creative Commons License 2009.08.03 0 0 8391

Sziasztok!

 

Holnap jön valaki? :) Bár mi Tabára megyünk.. :) Csak az a fórum kicsit kihalt.

laszgal Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8390
Hi a lényeg lemaradt :)))


http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d302617-Reviews-Sol_Sharm-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html&ei=g-F1SqWTL42I_Aaep6zoAQ&sa=X&oi=translate&resnum=3&ct=result&prev=/search%3Fq%3DSol%2BSharm%2BHotel%2Bf%25C3%25B3rum%26hl%3Dhu%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26hs%3DBeg
Előzmény: laszgal (8389)
laszgal Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8389
Hali!

Ezt találtam, ha nem műkszik használj fordítót!!!!
Előzmény: Cathyca82 (8388)
Cathyca82 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8388
Akkor a Sol Sharm Hotelről senkinek nincs személyes tapasztalata??? :(
zsuzsi&matyi Creative Commons License 2009.08.02 0 0 8387

 

Kedves Zsuzsi!

 

Köszönöm!Ti is érezzétek nagyon jól magatokat, és majd várom a beszámolót! :-)

 

Üdv:

 

Zsuzsi

 

 

Replay Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8386

Ras um Sid-nél, Fanara öböl, közvetlenül az Iberotel elFanara mellett, ahol a világítótorony-féle van, ott van olyan strand, ami nem szállodáé. Lehet, hogy fizetős, van ott egy étterem is. http://www.elfanarsharm.com/

Előzmény: bosola (8380)
KnéZs Creative Commons License 2009.08.01 0 0 8385

Szia , sziasztok !

Mi jun.23-án foglaltuk le , bővel több mint 1 hónappal az indulás előtt. Utolsó szoba volt . Szerintem kevesebb szobát foglalhattak az irodák , mint tavaly :-(  nincenek túl sok és jó akciók . Bezzeg júniusban milyen akciók voltak... na min1 .

Szerintem megnyugtathatod magad , ha tutira oda akartok menni és abban az időben akkor túl sokat nem tudsz várni.  Biztosan nagyon klassz lesz , és ti is olyan élményekkel jöttök haza , hogy utána megszállott Sharm utazók lesztek :-) mint már sokan innen a fórumról is :-))Megfog az a különleges varázs amit Egyiptomnak hívnak.

Mint elöször utazónak mindenképpen ajánlom Cairót , a beduin estet , egy hajós kirándulást mindenképpen pl.Ras Mohamed , Luxor Sharmról kicsit távol van , bár úgy tudom repülős utak vannak - ezt könnyebb Hurghadáról megnézni , nekünk nagyon bejött még a szines kanyonnak nevezett program is , fársztó -de határozottan jó kaland . Mózes hegyről még jelenleg személyes tapasztalatom nincs , de ha hazajöttünk már remélem lesz :-)

Nem hiszem hogy unatkozni fogtok !

Minden jót és jó utat minden mostanság utazónak !

Beszámolót írok ha hazajöttünk.

Üdv. Zs

 

 

Előzmény: zsuzsi&matyi (8379)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!