Keresés

Részletes keresés

_MrB_ Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5783
Nos... nem csak nálam... Krups 1személyes szűrővel nem lehet tartani a 25-30mp-et, vagy ha igen, akkor a tamperolás, örlemény nem menne át a 2személyes szűrőn.
De nem csak a Krupsnál hallottam arról, hogy az 1személyes szűrővel sokkal rövidebb idő alatt folyik át az adag, mint ugyanugy, ugyanabból 2személyesen a dupla.
Előzmény: H_G (5781)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5782
Várjuk! Sok sikert hozzá!
Előzmény: yeahhh (5780)
H_G Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5781
"elvileg 20-25 mp alatt lefolyik 1 dupla, vagy szimpla szűrőnél 15-20 mp alatt egy szimpla."

Ez inkább gyakorlatilag lehet így Nálad :) Elvileg a szimpla szűrőt használva is pontosan ugyanannyi, 25 mp közeli az átfolyási idő, úgy van tervezve!
Előzmény: _MrB_ (5775)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5780
Ember tervez, az Isten meg b...beleszól :-(( Ma nem kerültem szemeskávé-közelbe, de a holnap már le van szervezve! Tervek szerint kora délután nyakon öntöm a Solist babkávéval, oszt indul a boszorkánykonyha...az eredményről PERSZE, beszámolok (ez nem fenyegetés :-)  )
Előzmény: Törölt nick (5776)
H_G Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5779
"Olajat adnak hozzá?"

Inkább robustát.
Előzmény: Törölt nick (5773)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5778

Ez így kicsit talányos, hogy "középen eresztett, folydogált", a tippek:

 

1./ nem volt rendesen helyére tekerve a kar, s a tömítés és a szűrőtartó között csöpöghetett a szerkezet

2./ a gőzölőcsőből csöpöghetett víz (mer' az nem volt elzárva)

Hogy erős, mint a fene? Túl sok (több, mint 7 gramm/adag) őrölt kávé, párosítva a kívánatosnál (30-40 ml/adag) kevesebb lefolyt kávéval - valami bikás ristrettót ittatok?

 

Megoldás: 1 kg őrölt KV+sooook próbálkozás ;-))

 

Előzmény: kvaszticsfedor (5772)
H_G Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5777
"A kávén kívül minden, itt a fórumon szerzett ismeretemet bedobtam."

Ez vicces, ez a kávén kívül... Szép-szép a felszerelés meg a kézügyesség, de a kávét alapvetően kávébabokból "főzik" :) Az alapismeretek sorában nagyon előkelő helyet foglal el, hogy jó eszpresszót kizárólag e célra pörkölt és őrölt alapanyagból lehet készíteni. Filteres-csepegtetős rendszerbe szánt durva őrleményből és világos pörkölésből nem. (Még a jó minőségűekből sem, de a sárga Tchibo nem is az.) Az időt mérted? Aligha lehetett 25-30 mp.

"Erős mint a fene, de zamata nem érte el a hagyományos gázon főzött romáját sem."

A gázon, kotyogó-félékben főzöttel egyáltalán nem az a baj, h. gyenge lenne az aromája. Még több íze is van a kelleténél, merthogy óhatatlanul meg van égve, de a jó ízekből is elég sokat ki tud hozni.

"A kar elzárása után is még kissé csordogált a kifolyt kávéba egy hígabb lötty."

Az természetes. Drágább gépekben többnyire van egy szelep, ami a maradék túlnyomást, meg amit sodor magával, mind visszaengedi a gép belsejébe (ahonnan azt időnként fáradságos munkával ki kell pucolni, tehát ne nagyon irigyeld ezeknek a tulajdonosait). Az alsó kategóriánál, ha kifolyt az italod, el kell kapni alóla a csészét, és helyére tolni egy üreset, vagy engedni, h. a csepegtetőtálcába ürüljön a maradék, végül is azért építik a gépekbe. (De egy tartalék csészét könnyebb lesz kimosni.) Úgy 2 perc alatt távozik a túlnyomás, akkor veheted ki a szűrőtartót -- ha túl korán próbálod, teleköpködi a környezetet zaccmorzsás kávélöttyel.
Előzmény: kvaszticsfedor (5772)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5775
Oda.

Teletöltöd a tartályt vízzel, bekapcsolod, ugy hogy a kar a helyén legyen fent. Vársz bekapcsolva 30-40 percet.
Majd bekapcsolod csészére, alátett edénnyel, s hagyod, hogy ~ fél deci víz átfollyon a karon (Empty Shot).

Kart leveszed, kiöntöd belőle a vizet, szárazra törlöd, vigyázz forró, s elkezded KVt beletömni, ahogy pár hozzászólással ezelött vázoltam. Lényeg, a kar tetejénél legyen 1-2 mm KVmentes rész, a kar pereméről tisztísd le a KVt. Tedd fel a helyére a kart, rendesen, azaz a kar előre álljon, s ne lehessen jobban elfordítani. Üres, meleg, száraz csésze be a két "csöcs" alá, kapcsoló elfordít csészére, s onnét elvileg 20-25 mp alatt lefolyik 1 dupla, vagy szimpla szűrőnél 15-20 mp alatt egy szimpla. Kapcsolót vissza alapállásba, csésze kivesz alóla. (elzárhatod, ha elöbb kezd fehéredni az egérfarok, ami csorog a csészébe, ilyenkor a következő adagot erélyesebben tömd meg), kicsit csöpög még utánna, de ez természetes. KV cremaban gazdagon gőzölög a csészében, kellemes KV-zást ~ : )
Előzmény: kvaszticsfedor (5772)
kvaszticsfedor Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5772

Kollegám  tesztelésre behozta frissen  beszerzett  Krups 4020-asát  (három napos). Tschibo Excusive-ból főztünk. A kávén kívül minden, itt  a fórumon szerzett ismeretemet bedobtam. Persze alapfokon, teszem hozzá, hogy szerénységemet is megvillantsam.  Sajnos az eredmény  igen silány lett. Erős mint a fene, de zamata nem érte el a hagyományos gázon főzött romáját  sem.  Mindez a kávén múlt volna? 

(Amúgy a Krups középen eresztett, folydogált, s egy kisebb disznóólat hagyott maga után. A  kar elzárása után is még kissé csordogált  a kifolyt kávéba   egy hígabb lötty.)   Pótvizsgára vagyok utalva?

_MrB_ Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5771
Feleségem kezd rászokni a KVfőzőre... Beüzemeltem egy időzítőt, hogy ne kelljen korábban kelnie, de elég meleg legyen a gép a főzéshez.
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5770
Ha Manitu is ugy akarja, este találkozok gprinz-zel, holnap reggel pedig a semiramisból beszerzek tizenpárdeka JAVA KVbabot, s szerdán máris hírt fogok tudni adni róla, hogy a Krups Expert daráló tud-e elég finomra őrölni.. vagyis a Krups 4020-ashoz tud-e elég finomra őrölni.
H_G Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5769
"Azért, mert ezt a szót a "crema-fokozó" kifejezéssel együtt kissé pejoratív értelemben fordul elő időnként."

Kissé? :))) Ember, ezek az ördögtől valók.

Előzmény: Törölt nick (5742)
H_G Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5768
Érdekes, de ez a pörkölési trükk tényleg műxik vmennyire -- ha kávézóban kapom, csak az ízből nem mondtam volna meg, hogy változott az alapanyag! (Mintha a szín is tovább mélyült volna, bár a Perté eleve olyan sötét cremát ad, ami a legtöbb KVnál már égett szín lenne.)

Most már nemcsak "szinte", hanem tényleg a török fokozatig becsavartam a darálót, ennél szorosabb állás már fékezné a kart -- és megdöbbentő módon semmi sem változott, uúgy 15 mp alatt átfut.
Előzmény: kapucziner (5717)
H_G Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5767
Hmm, jó topikban járok? :)

"Tschibo espresso nálam sem savanyú egyáltalán"

Nálam sem, inkább kiegyensúlyozatlannak nevezném az ízét, ha már mindenáron szidni akarnám. (De nem akarom, az árához képest rendben van.)
Előzmény: gprinz (5718)
Káposzta Creative Commons License 2006.11.13 0 0 5766
csak nehez hozzajutni, ha nincs az embernek otthon nyomdaja. legalabbis min. 50 fokos kisustit alig arulnak valahol.
Előzmény: yeahhh (5753)
gprinz Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5764
Nem szamóca, hanem málna és a Márton főzde. CSODA! Az elején ott is a gyümölcsillat, aztán ízben folytatódik hatványozottan. Csak negyogy hűtsék...
Előzmény: _MrB_ (5760)
gprinz Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5763
Viszonválasz is.
Előzmény: _MrB_ (5761)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5761
Válasz is
Előzmény: gprinz (5758)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5760
Szamócájától óvnálak...
Kinyitva nagyon finom eperillat, komolyan, mintha egy friss epret nyomnál szét a tenyeredben s beleszagolnál. Nagyon finom. Megkóstolva tömény alkoholíz, majd hidegrázás, s majdhogynem hányinger. ~ : (((

Szóval ez az, amiben volt illat, aroma, de íz semmi. Csalódás volt nagyon, mert ilyen erős kezdés után ekkora visszaesést...
Előzmény: yeahhh (5757)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5759
Ezek valószínűleg nem a "guggolós" fajtából valóak!
Előzmény: yeahhh (5753)
gprinz Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5758
MrB!

Mail ment!
Előzmény: _MrB_ (5756)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5757
Köszi, már  nyomon vagyok! Megnézem a Finnkerben, ott ölég emberi áron mérik a cuccokat.
Előzmény: _MrB_ (5756)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5756
Bolyhos ágyaspálesz.
Előzmény: yeahhh (5755)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5755
Melyik főzde terméke volt?
Előzmény: _MrB_ (5754)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5754
Voltunk tavasszal Gyulán Pálinkafeszten.
Kis szépséghibája volt... én vezettem. Igy a kóstolás elmaradt, helyette ráböktem 1-1 igéretesebb palackra, s kóstolóméretben jöttek haza.
Végső konkluzióm az lett, hogy a Cserszegi fűszeres ágyon érlelt pálinka volt a legfinomabb. S mit hallok? Hogy az nyerte a kiállítást. Jó az ízlésem. ~ : ))))
Előzmény: yeahhh (5753)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5753
Azért a jó pálinka - NEM a házi rettenetes, meg a feketecímkés cserkó... - is megér egy misét, itt van néhány
Előzmény: _MrB_ (5751)
yeahhh Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5752

Ennél jobbat, szebbet még nem láttam a tamper-piacon - valamikor, régebben már ajánlottam a T. topiktársaknak :-)

 

Az Elektra az "elkövető" - és nem is drága: bő 400 aeróra emléxem...:-DDD

Előzmény: Törölt nick (5748)
_MrB_ Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5751
Nem rossz, bár a whiskyért nem rajongok annyira. Rumból meg kevés embernek van érdemi gyüjteménye... ~ : )
Előzmény: Törölt nick (5750)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5749
"Ilyenkor: tejszín+tejszínhab+bármilyen whisky => Isteni ital!"
Az első kettő akár el is maradhat. Na és a kávé is, persze.
Előzmény: Törölt nick (5748)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.12 0 0 5747
No én is csak akkor löttyintek, ha látom, hogy igen randa KV folyt a csészébe. Összeesett, szőke vagy égett, túlontúl kevés az adott idő alatt, stb. De akkor aztán huss!!
Előzmény: _MrB_ (5741)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!