Keresés

Részletes keresés

horgIca Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47763

Szép napot mindenkinek!

Gyorsan átfutottam a két napi lemaradásomat, ugyanis oktatódunk ma, és már zsong a fejem. Tegnap szabadnapos voltam, sok-sok tervvel, és nem lett belőle semmi, mert egésznap feküdtem, hogy ma reggel betudjak jönni dolgozni.

Ma reggel még azt is szidtam aki kitalálta a női egyenjoguságot!!!

 

Csipkerózsi ezer gratula az unokádnak, neveljétek egészséggel!!

 

Kbetti boldog szülinapot!!

 

Köszi mindenkinek a süti recepteket, mentettem a kincseim közé.

 

Jolimama nagyon szép lett a szalagosod, és jót sétáltál, köszi köszi, már találtam is benne kedvemre valót.

 

Nyuszturenka nagyon vigyázz magadra nehogy elmaradjon a műtéted, én nagyon szorítok Neked, érted!! - anyukádnak csodálom a munkáit, gratula.

 

Judit köszi a nárcisz mintát, eccer majd.....

 

A hajócskás rózsafűzér nagyon-nagyon szép, raktároztam, gratula, gratula.

 

Rohanok vissza a fejtágításra.....

szmine Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47762

Sziasztok!

 

K-Betti boldog Születésnapot kívánok Neked!

Csipkerozsi gratulálok az Unokádhoz, gyönyörű Baba!

Vicus, Petikének boldog Szülinapot! Nőjjön nagyra!

TJucus guszta a sajtosod! A kifagyasztást fagyasztóban értetted v. csak a hűtőben?

LRJudit nagyon szép  a nárciszod! Ügyes vagy!

 

Mindenkinek gratulálok a sok szép munkához!

 

Fpárduc vasárnap küldtem @-t! Megkaptad?

Horgica várom @-od!

Anitazsuzsa Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47761

Szia Vicus!

 

Igen, lehet kapni gumicérnát, amit hozzáfoghatsz egy sima szálhoz. Azt nem tudom, hogy szinesben van-e, de fehérben, feketében már láttam. Jó ötlet a hajgumi.

szedit99 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47760

Kedves Lányok!

 

Mindenkit üdvözlök Farkasgyepűről. Várom a májusi talit, remélem, el tudok menni. Látom, sokan leszünk. Mivel -úgy gondolom- csak néhányan ismerjük egymást személyesen, mi lenne, ha a tali helyén midenki kitűzné a ruhájára jól látható papíron a login nevét? Így könnyebb lenne az ismerkedés.

 

Jó munkálkodást!

Vicus_35 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47759
Sziasztok Kislányok!
Szeretnék kérdezni valamit, lehet, hogy egy jó nagy hülyeség:(((
Szerintetek lehet kapni gumirozott cérnát vagy vékony fonalat??? Szeretném megpróbálni azt a csavarodott mintát, amiből itt már sál és ajtódisz is készült. De mivel nem akarom, hogy csak haszontalan tekervény legyen, arra gondoltam a lányaimnak hajgumit gyártanék. Úgye ez hülyeség????
Feltett szándékom, hogy megkell tanuljak horgolni és ez nagyon jó ( egyben hasznos ) gyakorlás lenne.
Puszi: Éva
erzsimami Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47758

Sziasztok!

Gyorsan visszaolvastam, köszi a recepteket el is mentettem, ki is próbálom.

 

Gratula az újszülött nagymamájának, gyönyörű baba!

 

Szirmok köszi a topot, nagyon érdekes a mellrész megoldása.

 

Márti! Te már előbbre vagy hajócskában min én, ezt még nem tudom készíteni, de majd a személyes útmutatás után.

 

Betti! Isten éltessen sokáig. Mikor jössz vissza közénk?? A talin remélem ott leszel.

 

Puszi mindenkinek, főleg a betegeknek gyógypuszi.

Nuska4 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47757
Eicu!  Hogy vagy? Ma lesz a műtéted? Vigyázz nagyon magadra!
Előzmény: eicu (47750)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47756
 

Csipkerózsi! Gratulálok az unokádhoz!!! Jó egészséget kívánok a kicsinek, a szüleinek is és a nagyszülőknek is! Legyen nagyon sok örömötök benne!!!!

 

Betti! Születésnapod alkalmával jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

 

 

margitmama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47755
Szirmok-Viki!!! Nagyon örülök ,hogy jobban vagy ,de azért csínján a sok munkával! Vigyázz még!! puszillak margitmama.
margitmama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47754
pmárti! Mártikám ,nagyon ügyes vagy, ilyen nagy munkát alkottál!!?? És milyen gyönyörű!!Nekem ilyen sosem lesz, a hajócskák csak pihennek a fiókban! puszillak margitmama.
Előzmény: pmárti (47741)
pumukli9 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47753
http://www.gulliver.hu/hu/reg/?refajanlo=9382
pumukli9 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47752

Sziasztok!

93 különböző hazai, vagy hegyvidéki, tengerparti, üdülés közül választhat, üdüljön olcsóbban!

 

Az alábbi linkre kattintva http://www.gulliver.hu/hu/reg/?refajanlo=9382 bele tudsz nézni, és ha tetszik, kérhetsz magadnak egy saját kódot is a regisztráció menüpontban, fent jobbra. A regisztráció Neked ingyenes!

Pl. PÜNKÖSDI pihenés Korcula-szigetén!  Azonnal megveszem 24000 Ft-ért! 

4 nap.

puszi mindenkinek.

Eszter

Vicus_35 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47751
Antal Imre vesztett a rákkal szemben:((( Nyugodjon békében:(((
Nagyon jók voltak Kudlik Julival:(((
eicu Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47750

Csipkerózsi! Gyönyörű a baba gratulálok. Jó egészséget kívánok neki is a szüleinek is és természetesen az újdonsült nagyszülőknek is.

Betti! Születésnapod alkalmával sok örömet és boldogságot kívánok neked.

Mindannyiotoknak kellemes napot kívánok.

ráhajtás Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47749
Kedves Betti!!!Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!!!
ráhajtás Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47748
Szép napot Mindenkinek!!!Jó reggelt kislányok!!!
Survivor69 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47747
Szépjóreggelt Mindenkinek!
Kitört nálunk a dátha, fáj a torkom, Csipike taknyos. Szegényemet egész nap kínzom a cseppentéssel, orrszívózással. Éjjel is többször felsírt, nem mondom, hogy kipihentük magunkat.
Viszont talán kevésbé szörcsög...

Nagyon nagyon gratulálok az újszülötthöz, legyen benne sok örömötök és nagyon jó egészéget kívánok:-)

Andi megkaptam, válaszoltam is. Nemtom mennyire követted a fórumot, de van egy rakat kézimunkaújságom is, amiket épp scannelgetek, és ami már fent lesz mire megünk a talira, azt viszem és lehet turizni, illetve majd felsorolom, hogy mik vannak és abból is lehet válogatni.

Na folytatom a robotot:-)
Pápuszi Mindenki:-)
andrea68 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47746
Na most jutottam egy kicsit visszaolvasni, láttam Szirmok Viki már sütsz főzöl és mosol ezerrel. Azért tessék néha pihenni is!!!:-))
andrea68 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47745

Ja és köszönöm a recepteket!!

Somlóit már ezer éve nem ettem, a hétvégén csinálni és kéne, akkorra már a kisfiam is prímán megeheti.

andrea68 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47744

Survivor:

ha lehet én szívesen kérnék varrós újságot, ha van még. Ha jut. köszi!

küldtem egy emailt, megkaptad?

Előzmény: Survivor69 (47710)
andrea68 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47743

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig távol voltam, és csak ritkán írtam. Vagyok, csak nagyon sok bajom volt, a múlt héten is beteg lett a gyerek , 1 hétig alíg aludtam, mert lázas volt. Aztán ráment a gyomrára, mire az rendeződött , ráment a légutakra a baci vagy vírus, a csuda se tudja mi. Most is köhög még, de már nem olyan vészes.

Én velem sincs még minden rendben, de az még hosszú.

Csipkerózsi: gratulálok a babához, nagyon szép.

LR Judit: igaz, hogy pár napja volt, de megcsodáltam a nárciszodat. Gyönyörű!!

Nagyon aranyosak a gyerekek kézimunkázás közben.

szirmok Viki: remélem jobban vagy!!

Nyuszturenka és aki még betegeskedik (remélem azért minél kevesebben ): jobbulást nektek is!

Viki: el is felejtettem mondani, hogy a poncsót egy kicsit átvariálom, annyira, hogy félretettem, mert lehet, hogy elszúrtam a méretezést és inkább más fajta lesz. Egy kicsit elkeseredtem, mikor rájöttem, mert már fele kész van, de nem baj, majd csak kész lesz egyszer.

puszilok mindenkit, szép napot nektek! szebbet mint itt van, mert Debrecenben esik az eső:-((

LRJudit Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47742

Sziasztok!

De jó! Nem kell főzni, elzárták a vizet.

Én nem nagyon merem tv közben csinálni, mert nagyon nehéz, a már összehúzott gyűrűt visszabontani. Úgy vagyok, mint Margitmama, ha rossz, el vele. Vagy le vele? Bontok kegyetlenül és gyorsan, meg ne gondoljam magam!

Betti!

Isten éltessen sokáig.

Előzmény: pmárti (47741)
pmárti Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47741

Szép napot mindenkinek!

Először is gratulálok a pici ujszülötthöz!, aki nem is olyan picike! legyen nagyon sok örömötök benne és jó egészséget az egész családnak !

KBetti Boldog születésnapot!

Nagyon sok szépet alkottatok már megint. 

Jolimama olyan gyors vagy a szalaghorgolással, csak úgy sorozatban jönnek a szebbnél szebb terítőcskék!

A keresztszemes képek is nagyon szépek, Nyuszturenka anyukád is művészien varraja őket!Nagyon szép a tündére!

Judit köszönjük a rajzot! Most vittem el az egyik kedvenc sógornőmnek az első frivolitás" nagymunkámat" ami nem az igazi tökély de én csináltam  és nagyon örült neki . Az a bajom hogy sokszor elfelejtem hogy meg kell fordítani és akkor bizony tekeredik a kapcsolás, na meg ha 1-1 csomóval kevesebb, mert tv nézés közben ezt nagyon jól lehet készíteni, de majdcsak tökéletesedik, meg ha talira tudunk menni akkor szaktanácsokat is tudok kapni tőled és VPistától!

BKristin nagyon jó linkeket raktéál fel mindig van valami uj is benne!!!Köszönjük!

 

margitmama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47740
ráhajtás! köszönöm!  de ha eltévesztem, én bontok mert még éjjel is a hibával álmodom! remélem ez volt az utosó ezen a teritőn!majd jobban figyelek! üdv.margitmama.
Előzmény: ráhajtás (47653)
livia néni Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47739

Kedves Jolimama!

Megtaláltam az újabb tulipántos mintákat. Letöltöttem, és nagyon köszönöm a fáradozásod.

Lívia

Mmaca Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47738
Baby
Előzmény: csipkerozsi (47715)
margitmama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47737
sandrika! nem hal ki a kézimunka szeretet, úgy látom. Ez igen!!!! csak gratulálni lehet! margitmama
Előzmény: sandrika (47717)
borcsimama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47736

Betti! Születésnapodon szesretettel gratulálok. A jó Isten éltessen sokáig erőben egészségben.

Borcsi

margitmama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47735
csipkerozsi! Grtulálok a szép kis-nem is kicsi újszülötthöz! margitmama
Előzmény: csipkerozsi (47715)
margitmama Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47734
Tjucus! Öröm  látni ,hogy lesz utánpótlás!!! Gratulálok!!
Előzmény: TJucus (47727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!