Keresés

Részletes keresés

Riff-Raff Creative Commons License 2001.08.10 0 0 20
Hadd ne adjak tanácsot, mert már régen nem vagyok képben a témában. Szerintem jobban jársz, ha szétnézel valami hirdetési újságban.
Az enyém újkorában 14400 Ft volt, aztán én 15500-ért adtam tovább. Akkoriban emlékeim szerint 17000 körül volt újonnan. Aztán ahogy írtam, rövidesen 30000 fölé ugrottak az új árak.
Előzmény: Degeczi (16)
Degeczi Creative Commons License 2001.08.10 0 0 19
Ja, de mennyit er ket horgaszbot? (igaz, az enyem vagy 20 evvel fiatalabb, szoval mindegy)
A jogsi nalam ugyan downgrade-el adott volt, de mondjuk a kotelezo bukohasznalat is egy erv az eladas mellett. Remelem, bicajra egy jo darabig nem vezetik be...
Előzmény: RadiX (17)
RAFi Creative Commons License 2001.08.10 0 0 18
Anyámnak szeretnék venni egy babettát úgy 30eFt-ig ! Nincs valamelyikőtöknek egy eladó darab ????
RadiX Creative Commons License 2001.08.10 0 0 17
Nekunk is volt egy, 1972-es evjaratu, velem egyidös, merevfaru kis piros, de mar evek ota csak allt a muhelyben, nemreg atyam elcserelte 2 horgaszbotra. De jo is volt annak idejen, miatta csinaltam kismotoros jogsit anno.
Degeczi Creative Commons License 2001.08.10 0 0 16
Es most mennyi? Epp aktualis lenne:
van egy lassan 10 eves, eredetileg 2, kesobb 1 sebessegesre atalakitott Ebadtam. Meg 10ezret sem futott, ugyanis legalabb 5 eve mar nem volt beinditva, csak ott all a garazsban (feltehetoen nem is indulna be, az 5 eve benne lotykolodo benzin gondolom sok vizet folszedhetett mar).
Eladas lesz belole, de eddig nem siettem vele most azonban a szomszed mar nyaggat, h megis, adom-e.
Mi az a minimum, amit erdemes lehet elkerni egy ilyen (finoman szolva reg nem karbantartott, de amugy serulesmentes es nem lestrapalt) peldanyert?
Előzmény: Riff-Raff (4)
Infomaker Creative Commons License 2001.08.10 0 0 15
Linda!
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 14
Akkor talan tudsz segiteni. Babettat, Jawat meg eletemben nem szedtem szet, de mas motorokon meglepoen sok mindent megjavitottam mar. A Jawa-nak az a baja, hogy "beallt", allandoan hajtja a kereket a motor. Gondolom ropsulyos kupplungja van, es ott eghetett be, vagy mi a szosz. Talalkoztal mar ilyennel?
Előzmény: Mártongúnár (10)
hZoli Creative Commons License 2001.08.09 0 0 13
Sziasztok!
Nagypapám piros (1982-es) Babettáját kaptam meg tavaly ősszel.A motor kb. 3-400 km-t ment, és mivel száraz helyiségben letakarva tárolta, olyan csodás, rozsdamentes állapotban, újszerűen maradt meg; hogy természetesen nagy örömmel vettem birtokba. Kisebb (1-2 órás) "átpucolás" után várt rám a dicső feladat:mintegy 100 km-t tettem meg vele nagyszüleimtől az otthonomig!(2 húszperces pihenővel! - 3 óra tiszta menetidővel!:-)) Az év során minden nap(!) ezzel jártam suliba!Egyszer sem hagyott cserben, és alig kellett tankolnom!Én semmi pénzért nem válnék meg tőle.
Hanem idén Pesten folytatom a tanulmányaimat, és kíváncsi vagyok a véleményetekre:vajon érdemes lenne-e ott közlekednem vele? Nem tudom, hogy a közlekedés tempóját fel tudom-e venni vele?(max.40 km/h :-( )
Jó sok Babettá(zás)t mindenkinek!
Előzmény: Mártongúnár (8)
Riff-Raff Creative Commons License 2001.08.09 0 0 12
Na jó, nem vitázom. Különös! :-)))
Előzmény: Mártongúnár (5)
Riff-Raff Creative Commons License 2001.08.09 0 0 11
Nincs. Pedig jó lenne egy 250-es ETZ, de egyelőre nem áll valami előkelő helyen a prioritási sorban. :-)
Előzmény: Mártongúnár (5)
Mártongúnár Creative Commons License 2001.08.07 0 0 10
A rendőr engem úgy kapott el vele, hogy se sisak, se jogsi, és a hugica a kipárnázott csomitartin.
Haza kellett futni a személyimért, és ennyivel megúsztam.
Előzmény: Törölt nick (9)
Mártongúnár Creative Commons License 2001.08.07 0 0 8
Helyre kéne rántani. Hálás jószág. Talán tudok segíteni is.
Amúgy nem minden robogós majom, de minden majom robogós.
A majomrobogós ismertető jegyei:
1. Asziszi az ő mocija a legobb, buszkén, felemelt fejjel száguldozik.
2. Sisakja fulig ér, és gusztustalan napszemüveget hord.
3. egyáltalán nem köszön, és hülyének néz, ha köszönök.
4, A pirosnál undorral nézi a simsonomat, de mikor legyorsulom, meg van sértődve.
5. Egyáltalán nem ért a motorokhoz, mégis nagyon király motoros csávónak érzi magát.
6, Legfőbb utvonala, a bolt meg vissza, illetve, ha megfelelő az időjárás, esetleg iskolába, vagy munkába is bemerészkedik vele, de ekkor tényleg már nagyon buszke magára.
Ennyi.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.05 0 0 7
Ja igen, leendő apóósom sufnijában pihen egy tipikus kopott-piros JAWA...Made In Cz.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.05 0 0 6
Igazi, sárga, kő régi Babettán motorztam először! Akkor még csak a járdán, szinte alig ért le a lábam róla! De nagy szám volt, villantani a többiek előtt, hogy már motorozok :)) (Ált. iskola elsős vagy másodikos voltam kb....) Természetesen bátyámé volt a verda.

üdv: a majomrobogós

Előzmény: Mártongúnár (5)
Mártongúnár Creative Commons License 2001.08.05 0 0 5
Hát, ez szívhez szóló törpénet volt. És, most semmi mocid nincs?
Amúgy miért ne lenne különös?
CSáó!
Előzmény: Riff-Raff (4)
Riff-Raff Creative Commons License 2001.06.29 0 0 4
"...szereti ezt a különös mocit"

Különös? Mitől különös?
Nekem is volt egy Babettám, újonnan kaptam, aztán 2 éves volt, amikor eladtam. Ha jól emlékszem, ez 11 éve történt (az eladás). Az újabb, a kétsebességes változat volt. Szerettem vele motorozni, különösen a taxisblokád idején volt jó, mert semmi forgalom nem volt a városban, engem viszont mindenütt átengedtek. Csak azért adtam el, mert lakótelepen laktunk, a házban sehol nem tudtam tartani, csak a garázsban, de az meg 2 km-re volt a házunktól, úgyhogy ritkán vettem a fáradságot, hogy egy kis motorozás kedvéért odáig elgyalogoljak. Aztán meg vissza. Így történhetett, hogy a 2 év alatt összesen 700 km-t mentem vele, vagyis alig többet a bejáratásnál. Végül nem láttam értelmét, hogy megtartsam, eladtam. Pont rosszkor, mert egy hónapra rá hirtelen a duplájára emelkedett az összes új kismotor ára, én is kaphattam volna érte kétszer annyit.

Előzmény: Mártongúnár (-)
Mártongúnár Creative Commons License 2001.06.22 0 0 3
Az jó, csak fönn is kell tartani, no monjuk a simson is bekajál 6-8L-t, mert versenymotoros.
Előzmény: GanXstaZolee (2)
GanXstaZolee Creative Commons License 2001.06.22 0 0 2
Én meg bevallom hogy fingom sincs a motorozáshoz, a nullázás már jobban megy :) és egy 3000ccmes BMW-vel járok :)
Előzmény: Mártongúnár (1)
Mártongúnár Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1
Na most bevallom, én meg simsonnal járok (90CCM), de a pinyóban ott szundikál a 83-as pici babi, és csak arr vár, hogy újra rendberakjam.
Előzmény: GanXstaZolee (0)
GanXstaZolee Creative Commons License 2001.06.21 0 0 0
0 babettám volt eddig :)
Előzmény: Mártongúnár (-)
Mártongúnár Creative Commons License 2001.06.21 0 1 topiknyitó
Sziasztok! sok jófej Babettást ismerek, sok Babetta ment már át a kezemen, hát gondoltam talán itt is akad vki, akit még nem fertőztek meg a majomfejű robogósok, és szereti ezt a különös mocit.
Üdv: Marci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!