Keresés

Részletes keresés

Elliot Parker Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3075

Sziasztok ! 

Az en elveszett filmem a kozepkorban, (XIV. de valahol kicsit XVI. szazad) jatszodik. Az egesznek Vasalarcos hangulata van es a foszereplonek is hosszu haja van. Megszokik a film elejen egy bortonbol, es befurakodja magat egy kiralyi(?) udvarba. Itt aztan elkezd (valamiert) embereket gyilkolni. Van ket japan/kinai hölgy, oket peldaul szekekhez kikotozi es bezarja oket egy rejtett teremben (kesobb mutatjak a csontvazaikat a szekeken), valamint egy könyvtar is felgyullad. Kisfiu is van benne (o az utod vagy a tronorokos), akit egy tutajon usztatnak a vizen. (ugy gondolom 1990-2000 kozott keszulhetet a film +/- par evvel ) Koszi !

Czifrus István Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3074

Egy filmet ill. filmcímet keresek! Amekiai film sztárszereplőkkel. Az egész film egy szobában játszódik négy szereplővel. Két házaspárról van szó. Az egyik házaspárhoz becsönget a másik házaspár, hogy a gyereküket megverte a másikuk gyereke az iskolában. Ez az alapsztori, ebből lesz egy másfél órás film. Én már láttam régebben, hatalmas film! Meg szeretném mutatni másnak is, de az Istennek sem jut eszembe a címe. Segítsetek légyszi! Előre is köszönöm!

MiJu Creative Commons License 2013.12.15 0 0 3073
Előzmény: hakijani (3066)
Holló Zolika Creative Commons License 2013.12.15 0 0 3072

Sajnos nem...  :(

Előzmény: Nevem Viktor a takarító (3071)
Nevem Viktor a takarító Creative Commons License 2013.12.14 0 0 3071

Csak nem a Mátrixra gondolsz?

Előzmény: Holló Zolika (3070)
Holló Zolika Creative Commons License 2013.12.14 0 0 3070

Keresnék egy filmet igaz sokat nem tudok már belőle de a sztori az hogy a várost egy gonosz számítógép vezérli és felügyeli megpróbálják kiiktatni de nem megy olyan könnyen az elejés egy metróból menekül ki a főszereplő egy telefonhívás után egy fekete terepjáróval jönnek érte.....

X polgártárs Creative Commons License 2013.12.13 0 0 3069

A Winter's Bone teljesíti a kritériumokkat :)

Előzmény: juventino24 (3067)
guestro Creative Commons License 2013.12.13 0 0 3068
Előzmény: juventino24 (3067)
juventino24 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 3067

Sziasztok, 

 

mi az a film, amiben egy lány (tini lány talán) elindul megkeresni az apját, (már nem tudom miért tűnt el) és elég érdekes emberekbe botlik, keménynek kell lennie, stb ahogy egyre több infohoz jut apucival kapcsolatban... Valami folyóparton játszódhat, hegyekben, távol mindentől... Talán a főszereplő csaj híres színésznő, de nem biztos. 

Hát, kb. ennyi. Valaki? :)

hakijani Creative Commons License 2013.12.10 0 0 3066

Filmnek a cimére lenék kíváncsi a tartalomból csak ezekre emlékszem, esetleg valaki?

 

Egy szerelmes párrol szol, akik összevesznek... de a csaj terhes lesz megszüli a gyereket de utána nem akarja az apa neveli fel (csaj pasija) a csaj ujra férjhez megy.. szül egy gyereket , jol megy a sorsuk.... valami halfeldogozó is van benne.. meg talán halászok.. az első gyerek.. meg az első csávoja... a csajnak meg valami jol menő bányája van... később a két gyerek találkoznak felnőtt korukba.. összevesznek.. majdnem megölik egymást.

 

Köszönöm.

Cony02 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 3065

Jajj, nem várok, ez szupi!!! Csak Youtube-on nem néztem meg! :D Totálisan leköteleztél!! Köszönöm. :)

Előzmény: Kipper (3060)
Mancsika6 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 3064

Igen ez az! Nagyon köszi! :)

guestro Creative Commons License 2013.11.29 0 0 3063
Előzmény: Mancsika6 (3062)
Mancsika6 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 3062

Légyszi segítsetek! Keresek egy filmet, valamikor a nyáron, nyár elején láttam úgy emlékszem az HBO-n. GYerekek találnak az új házuk pincéjében egy lelakatolt lejárót, ami feneketlen, leeresztenek egy kamerát is, eléggé félelmetes egy film. Utána mindenfajta szörnyűség történnek a házban. Ismeri valaki? Köszi előre is.

schweitzer Creative Commons License 2013.11.28 0 0 3061

Az Újrakezdem háromról(Ricomincio da tre, magyarul beszélő olasz vígjáték, 105 perc, 1980), című filmet keresem, bemutatta a Magyar Televízió a 80-as években. Nagy karácsonyi ajándék lenne, ha valaki interneten elküldené, vagy egy DVD-re (amit természetesen én küldenék) átmásolná. Hátha másnak is annyira tetszett a film, hogy még megvan egy gyűjteményben! Köszönettel!

Kipper Creative Commons License 2013.11.28 0 0 3060

Ha nem varsz HD minoseget, talatam Neked egy ilyent:

http://www.youtube.com/watch?v=R3fVv9YMl9s

Előzmény: Cony02 (3059)
Cony02 Creative Commons License 2013.11.27 0 0 3059

Szia,

 

igen, ennek kell lennie, ismerős az egyik kép, de sajnos, se letöltési linket, se megvásárolhatós linket nem találok, így nem lehetek benne egészen biztos. :( De legalább enyivel közelebb vagyok a célhoz. Köszönöm! :)

Előzmény: Kipper (3058)
Kipper Creative Commons License 2013.11.27 0 0 3058
Előzmény: Cony02 (3056)
magosl Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3057

ez az. köszi!

Előzmény: Thibi (3055)
Cony02 Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3056

Sziasztok!!
Még nagyon kislány koromban láttam egy filmet, amit azóta sem találok, remélem Ti ügyesebbek lesztek, vagy ismeritek.
Amire emlékszem a filmből, hogy egy férfi vesz vagy kap egy órát - ami ilyen kettős számlapú, mint a stopper. Valahová utazik vonattal - bajuszos a kalauz :) - és egy olyan állomás jön, amit nem ismer. Leszáll és kiderül, hogy a múltba ment vissza az órával. Ott beleszeret egy nőbe, de közben otthon van felesége, vagy családja, nem tudom. Kiderül és összevesznek a múlt-csajjal, hazamegy összetöri az órát. Aztán meggondolja magát és összerakja, de a kicsi óra nem indul el benne, és majdnem nem tud visszajutni a múltba. És a kalauz tudja, hogy az ott a múlt megálló - azt hiszem.
Remélem érthető volt és nem lett ijesztően hosszú. Remélem tudni fogjátok, annyira szeretném!! :)
Előre is köszönöm a segítséget!!!

Thibi Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3055
Előzmény: magosl (3051)
v_peti Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3054

Retúr? Nem hinném, bár vonaton játszódik, de abban hajléktalanok vannak, és nem bűnözők (bár az egyik az, és korábban gyilkolt is), ott természetes úton hal meg az egyikük, de nem akarnak kidobni senkit sem az ablakon. (Ha jól rémlik.)

 

Az adott filmet én is láttam ca. 30 éve, de csak annyi rémlik, hogy van egy hulla egy fülkében, azt ki akarják dobni az ablakon, de jön a kalauz, ezért nem teszik meg, és a hulla felébred. Többre nem emlékszem, de ez nem magyar film volt.

 

Előzmény: joeyyy (3053)
joeyyy Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3053

Szerintem a "Retúr" lesz az amit keresel!

Előzmény: magosl (3051)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2013.11.24 0 0 3052

 

Sziasztok!

 

Melyik az a (szerintem igen közismert) film, ahol a főhős (talán Nicholson?) a barátjával versenyt iszik, az asztal két szomszédos oldala mentén sorba rakják a koktélokat (talán Martini? és marslakóknak hívja őket?), és aki a sarkon lévőt (talán a huszadikat?) megissza, az nyer.

 

Köszönöm!

magosl Creative Commons License 2013.11.23 0 0 3051

Üdv mindenkinek!

 

Egy magyar filmet keresek. Kb 40-50 perces, de lehet, hogy rövidebb. Egy novellából készíthették. A mű szatírikus. Inkább színházi előadásra hasonlít, mint egy filmre. A filmet 1-2 éve adták a Duna TV-n, ha jól emlékszem.

 

Az egész történet egy vonat kabinjában játszódik. Az utasok észreveszik, hogy az egyik utas meghalt. Tanakodni kezdenek, hogy mit csináljanak a hullával. Aztán úgy döntentek, hogy kidobják az ablakon nehogy valami bajuk legyen miatta. Félnek, hogy a rendőrség megvádolja őket gyilkossággal. Közben felszáll a vontra egy volt bűnöző, akivel szintén megosztják a tervüket. A halottnak hitt utas azonban felébred. Kiderül, hogy csak aludt. Végül a bűnözőt dobják ki az ablakon, mert az megfenyegette őket azzal, hogy beárulja őket a rendőrségen, hogy mire készültek. A film azzal zárul, hogy a bűnöző fennakadt sálja leng a vonat ablakán. Melyik ez a film vagy novella?

Miccu Creative Commons License 2013.11.22 0 0 3050

Sziasztok!

 

A következő filmet láttam kb a 90-es évek közepén:

 

Egy lány szolgálólányként kerül egy kastélyba (Anglia?). Nem közönséges szolga hiszen írástudó és a tilalom ellenére megtanítja a szolgák nagy részét írni. Valami titok lappang közte meg a kastély ura között (asszem eltitkolt lánya?). Jelegzetes jelenet: mikor a szolgák a szokásos X helyett a saját nevüket írják a fizu papírra.

Szeretném újra nézni, habár már porosak az emlékeim, de akkor jó filmnek tűnt.

Ha valaki emlékezne esetleg a címére, végtelenül boldoggá tenne.

 

Előre is köszi!

 

M

Clan Donnelly Creative Commons License 2013.11.21 0 0 3049

Tedd fel valahova..

Előzmény: filmek81 (3033)
maczkohathy Creative Commons License 2013.11.21 0 0 3048

Szervusztok.

 

A hetvenes években láttam egy filmet moziban, a történet nagyjából annyi, hogy ki akarnak rabolni egy zálogházat valami zsenális ötllettel. Megbeszélik, hogy semmi estre sem bántanak senkit de az éjjeliőrt mégis sikerül megölni, végül ezen buknak meg. A kulcsjelentben pedig mikor végre nyílik a széf, Csajkovszkij zongoraversenye szól. Fogalam sincs mi lehet a film címe. Ötlet?

 

üdv.

 

m.

filmek81 Creative Commons License 2013.11.19 0 0 3047

OK:))

Előzmény: v_peti (3046)
v_peti Creative Commons License 2013.11.19 0 0 3046

Csak eddig nem kerestem! Azt meg nem tudtam, hogy az oroszok mennyire pakolták ki az ilyen cuccokat a megosztójukra.

 

Magyar szinkron az tényleg jó lenne. Így érdekelne a dolog, és majd megy a mail is.

Előzmény: filmek81 (3045)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!