Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Penett Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20126

Egy videó is as V. DUTRA napról Tökölről.

 

Penett Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20125

Kicsit késve, még mindig a tököli találkozó képei, de csak most kerültem gépközelbe.

.lajosba Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20124

szisztok  SINBOHOCNAK  köszönöm  sikerült beszélni vele  üdv  lajosba

.lajosba Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20123

siasztok: keresném a JANCSÁR  JOZSIBÁCSI elérhetöségét /telcsin /ha tudna valaki segiteni megköszöném .  üdv: lajosba.

Kiss_Gabi28 Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20122

Miért nem hagy képet felrakni az index?

Előzmény: Kiss_Gabi28 (20121)
Kiss_Gabi28 Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20121

Tisztelt Urak

Nagyon sürgősen szükségem lenne egy darab bal oldali hidraulika karra. Ha volna valakinek elfekvőben vagy tud esetleg ismerősnél kérem jelezze itt vagy a 70/409-negyvennégy12 telefonszámon.

Továbbá annak az úriembernek az elérhetősége kellene nekem aki az olajszűrőpohár alá gyárt tömítést.

Korábban már fenn volt a fórumon de sehol sem találom.

Előre is köszönöm.

Üdv Gábor

 

joebatyo Creative Commons License 2012.10.20 0 0 20120

Még szerencse, hogy felvilágosítottam az embert, hogy nem utólag beépített

motor van benne, hanem ez így eredeti.

Ö ugyanis meg volt gyözödve az ellenkezöjéröl.

Kicserélte volna a motort Csepelre.

Talán fel sem tünt neki a tipustáblán a "D4K-D" felirat.

Ez persze nem csoda, aki volt már Dutrát nézni/vásárolni, az tudja, milyen érzés is az :)

Mondjuk azon sem lepödnék meg, hogy a táblán lévö szövegröl nem is

feltételezte, hogy aaz nem magyar nyelvü :)))

Ezt nem is kérdeztem.

Arról érdeklödtem, hogy mennyi pénzt adott érte, de (egyelöre) nem válaszolt.

Előzmény: joebatyo (20117)
Lacy és Ricsi Creative Commons License 2012.10.19 0 0 20119

ELKÉSZÜLT!!! 



Reméljük,hogy a videót nézve elmerültök az önsajnálatban és erősen megfogadjátok,hogy jöttök a 3. Söjtöri Találkozóra!

szotyi94 Creative Commons License 2012.10.19 0 0 20118

Hali! Ha van valakinek használhatatlan 28ashoz való hütője az tudassa velem, előre is köszönöm!

joebatyo Creative Commons License 2012.10.19 0 0 20117

Megint elökerült egy darab az állítólag nem létezö tipusból :)))

A tipusa pedig Dutra D4K-D

Andoria motorral, Lengyelországból.

Persze sajnos ez se magyarhonba került, hanem egy német vette meg.

Íme pár kép róla:

 

 

 

 

.lajosba Creative Commons License 2012.10.19 0 0 20116

kösz tibi  majd igy probálom keresni !

Előzmény: hotib (20113)
joebatyo Creative Commons License 2012.10.19 0 0 20115

Szevasz.

Bizony, sajnálhatod is, nagyon nagy buli volt ;)

Van videom, csak össze kéne hozni.

Remélem a felni rossz, nem hibátlan kell, de ha olyan lenne, akkor ha

hozzám kerülne, szivesen elcserélem egy rosszra olyannal, akinek jó kellene.

Offroader már jelezte tegnap, hogy volna neki 1 darab meglehetösen rohadt.

Így talán összejön a kettö.

Köszi elöre is, és nem sürgös, úgysem haladok semmivel :)))

Előzmény: Kiss_Gabi28 (20114)
Kiss_Gabi28 Creative Commons License 2012.10.19 0 0 20114

Szia Joebátyó

Elméletileg nekem még van egy darab felnim, de meg kellene néznem, és csak két hét múlva megyek oda. Ha nem túl sürgős és még használható akkor az a tiéd lehet. Csak egy pár kell neki.

 

Még csak most néztem vissza a tököli képeket, sajnálom hogy bnem tudtam elmenni. A traktorhúzásról esetleg nincs videója valakinek?

 

Előzmény: joebatyo (20094)
hotib Creative Commons License 2012.10.18 0 0 20113

A motor tulajdonosa Horváth István    Babócsai  veterán gépgyűjtő

Előzmény: .lajosba (20112)
.lajosba Creative Commons License 2012.10.18 0 0 20112

köszi a gyors reagálásra legalább 1 - telcsi szám jo lenne mert a netezés  nehézkes    röviden!     köszi szia

 

Előzmény: hotib (20103)
joebatyo Creative Commons License 2012.10.18 0 0 20111

Nincs mit.

 

Lesz még 1-2 video a húzóverseny(ek)röl, csak legyen idöm/kedvem nekiállni

vagdalászni, meg feltöltögetni :)

Előzmény: dakaros (20106)
joebatyo Creative Commons License 2012.10.18 0 0 20110

Szevasz Feri.

 

Nem is tudom....

Az a helyzet, hogy nekem 26 collos felnibe kellene belevarázsolni,

és ha ez már 24-esbe lett faragva, akkor félek, hogy kicsi lenne.

Amugy Claas Compact kerekei voltak valaha, és nem is hegeszteni gondoltam,

hanem csvarozni, ahogyan a feltett foton is valamelyest látni.

Persze lehet, hogy össze lehetne hozni valahogy.

Majd hívlak, ha meg tudtam mérni a belsö átméröt.

Elöre is köszi.

 

Üdv.

 

 

Előzmény: Törölt nick (20095)
peti ue50 Creative Commons License 2012.10.18 0 0 20109

Hi John  , Kerry. It's nice to meet you. Well "chatted" 1-2 glasses while.Thanks for the photos to be about 50 Dutra email: vgkriszti@invitel.hu

Előzmény: john pickard (20107)
joebatyo Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20108
Hi john. Has been my pleasure! You are welcome at any time!
Hope to see u next year again in Hungary.
Előzmény: john pickard (20107)
john pickard Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20107

hi all

we are back home! thanks for making us feel welcome.

ple

again a good solid show, well worth the visit. even the weather was good. please pass our thanks to your wife for a nice meal ! thanks so much. really hope i get this chance to visit szigethalom again

 

pete and bela,

nice to meet you guys and have a few drinks! ( i have some good photos of your 50 if you would want i can forward them via email)

 

karoly and attila

what a morning ! i would not of believed it unless i had seen it myself . i must say for two young men i was really takern back by your maturity and knowledge. i can see why you like your 90 it is a beast and ill remember driving it for years !! so much power in that dutra, and for me the cage just adds to its looks . big thanks to you guys and nanny for the food . hope to meet you guys again, for me its a must!!

 

attila bartos

congratulations on winning the air filter. after seeing your 1000 and its engine and hearing about how many hector you work with it i can see why you win this!! was also nice to meet you and thanks for letting me see this dutra.

 

levay

nice to meet you! what a place you have there . soon you will need a bigger yard for all your tractors. good luck with them all

 

joe

what can i say, without you none of the above would of happened . a massive help . thanks mate!!!

 

 

helló mindenki

 

Mi is haza! Köszönöm, hogy nekünk otthon érzi magát.

 

ple

 

ismét egy jó szilárd Térkép, megéri a látogatást. még az időjárás is jó. Kérjük, adja át köszönetünket a feleségét, egy kellemes étkezésre! Köszönet tehát sok. Nagyon remélem, én kap a lehetőséget, hogy látogasson el ismét a szigethalom



Pete és Béla,

 

Örülök, hogy találkoztunk, és egy-két pohárral! (van néhány jó fotó a 50, ha azt szeretné, továbbíthatja őket keresztül elektronikus levél)



Károly és attila

 

Mi a reggel! én is nem hitt, kivéve, ha láttam magam. azt kell mondanom, a két fiatalember, én tényleg takern vissza a futamidő és a tudás. látom, hogy miért, mint a 90,-a ' egy szörnyeteg, és rosszul emlékszem, vezetői évekig! annyi erő, hogy dutra, és nekem a ketrecbe csak növeli, hogy a néz. nagy köszönet srácok, és nanny-az élelmiszer. Remélem, hogy találkozunk srácok, nekem a kötelező!



Attila bartos

 

Szerencsekívánat-ra nyerő a levegő-szűrő. miután látta a 1000 és a motor és a tárgyaláson arról, hány hector dolgozni, hogy látom, miért nyer ez! is jó volt, hogy találkoztunk, és köszönöm, hogy hagytál engem látni ezt a dutra.



Lévay

 

Örülök, hogy találkoztunk! milyen helyen van ott. hamarosan szükséged lesz egy nagyobb udvar a traktorok. jó szerencse-val mindet



Joe

 

Mit is mondhatnék, anélkül, hogy a fentiek egyike sem akar-ból történt. egy hatalmas segít. Köszönet társ!

 

 

 

dakaros Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20106

Köszönjük mozgóképes beszámolókat.Így még élethűbek az események...

Előzmény: joebatyo (20092)
Mackmester Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20105

Szia!

Olvastam és írtam is rá.

Köszi az infót, ha lesz valami változás majd kereslek.

 

Üdv.

Előzmény: hotib (20104)
hotib Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20104

Írtam az előbb ,, nem kell 6 bár az szerintem a tömítettséget vizsgálja.

Előzmény: Mackmester (20102)
hotib Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20103

Bogláron fényképeztem , holnap majd rákérdezek a tulajdonosára  az egyesület vezetőjétől.

Előzmény: .lajosba (20101)
Mackmester Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20102

Sziasztok!

Üdv. Hotib küldtem egy emailt nem tudom megkaptad-e?

A kérdésem csak annyi lenne, hogy  a 28-as olajszűrőházában van egy üreges csavar golyóval, rugóval és menetes dugóval, amit sasszeggel kell biztosítani.Olvastam a szerelési

utasításban, hogy azt a menetes dugót 2.5-3mm mélyen kell behajtani.Csak ennyi és kész a beállítás vagy van más teendő is?Ez szabályozná az olajnyomást vagy csak egy visszacsapószelep?A könyv írja, hogy 6 báron kell próbálni, van rá valami ötlet vagy felesleges?

 

Előre is köszi a választ

Üdv.Mackmester

 

Bárki tanácsát szívesen fogadom:)

.lajosba Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20101

oké/ szia tibi: korábi  irásom nál teálltalad felrakott képek felöl érdeklödnék ahol 1- warsalowski diesel van a képen és a tulajal szeretnék rolla dumálni ha a tiéd légyszi irdmeg uggyan is  nekem ez a gyártmány hasonlo feállásban csak gyogyitás elött áll !! kösz a vállaszt!

Előzmény: hotib (20096)
hotib Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20100

Köszi !   Mindjárt megnézem.

Előzmény: t. tomi (20099)
t. tomi Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20099

Szia Tibi!

Nézd már meg, hogy mentek e a képek!

t. tomi Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20098

Kedves Joebátyó!

Kérdésed teljesen jogos!

 

Hát az úgy történt: amikor az időjósok tálálgatták, hogy szombaton igen lehet ám esőkre számítani, én elkezdtem sokat- sokat imádkozni, hogy ne így legyen. Az égiek meghallgattak, és kegyesek voltak a Dutrásokhoz. Na meg ugye az sem lett volna jó, ha Pléhúsz-t le kell vágni az első gyümölcsfájáról. Azért arra nem számoltam, hogy pólóra való idő lesz. Ideges is lettem mikor kisütött a nap, nem azért hogy kisütött hanem, hogy nem vettem fel a pólót a két pulóver alá. Különben nálam volt három esernyő, három pulóver, hósapka, hócsizma, hószemüveg, meg mindenféle meleg cucc, csak hideg pálinka nem, de az meg volt a büfében, meg mindenféle autókban.

Na szóval így szól az én kis mesém a pólóról!

 

A lájkolásról csak annyit, hogy négy hete ezt csinálja, csak nekem szokta megfordítani a gipszet, pedig az orvos nem javasolta ezt a mozdulatot neki. 

Előzmény: joebatyo (20085)
Kemenyes65 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 20097

Szükségem volna egy jó állapotú 28-as első felnire. Tudna-e valamelyikőtök segíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!