Keresés

Részletes keresés

B.Lori Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41276

Pont ezt akartam írni hogy ez drog teszt ami szerintem nem azonos a dopping tesztel,vagy tévedek?

Előzmény: spedway (41275)
spedway Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41275

Lehet csak betépett a haverokkal az előző héten, csak ugye az legalább két hétig kimutatható vérből...

Előzmény: Smoke14 (41273)
nicko Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41274

én meg most hallottam először szúrópróba szerű dopping vizsgálatról autósportban...efegyéknél mikor lesz? :)

Előzmény: Smoke14 (41273)
Smoke14 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41273

én nem is értem, autóversenyző minek doppingolna? nem bírja a versenyeket fizikailag? ez technikai sport kérem :)

ha ennyire hülye akkor viszlát, de ha csak valami véletlen dolog akkor nyilván nem szóltam semmit

Előzmény: spedway (41267)
Smoke14 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41272

bizony ám :)

Előzmény: BladeRunner77 (41269)
Johann Wind Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41271

Ezt én sem fogom soha megérteni.

Előzmény: spedway (41267)
BladeRunner77 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41270

Hülye-e vagy AJ?...

Előzmény: B.Lori (41262)
BladeRunner77 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41269

...és tegnap a másik kedvenced is jól szerepelt a GP2-ben....jó hétvégéd van!...és még lehet egy Dario győzelem is ma:)

Előzmény: Smoke14 (41268)
Smoke14 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41268

na a 2. helyek után kellett ez a siker nagyon, újabb Daytonai győzelem :)

 

spedway Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41267

Nagyon komoly sztori, kíváncsi vagyok mi lesz a vége, a karrierjének lőttek ha ez bebizonyosodik. Nem értem az ilyen embereket, olyan életük van amiről más csak álmodik, tudják milyen szigor van ezen a téren, nem értem, komolyan nem értem.

Előzmény: B.Lori (41262)
Johann Wind Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41266

Klien.

Előzmény: nicko (41253)
Nicko 2012 Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41265

ha valóban doppingolt és megbukik a B teszten is azt kell mondjam megérdemli, hogy kibasszák és a karrierjének vége legyen...Engéhez hasonlóan egy idióta akkor.

wada vagy melyik cég aki a vizsgálatot végzi?

Előzmény: B.Lori (41262)
MoDaFiCe Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41264

Nagyszerű. Akkor csatlakozik Mayfieldhez a  'hogy kúrjuk el a pályafutásunkat baromásokkal' klubban.

Előzmény: B.Lori (41262)
JarnoTrulli Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41263

miapöcs? (bocs a kifejezésért de elsőre ez jött ki belőlem)

 

fennakadt a doppingteszten?

rendesen odavágná a pályafutását egy esetleges eltiltás...

Előzmény: B.Lori (41262)
B.Lori Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41262

Allmendinger suspended for failing drug test: NASCAR announced 90 minutes before the race that #22-A.J. Allmendinger has failed a random drug test and has been "temporarily" suspended. He was randomly selected and tested following the Kentucky race and his "A" sample tested positive. He has the right to request that NASCAR test his "B" sample. Should he refuse to have the "B" sample tested, or if that test is positive, the suspension will become indefinite. Sam Hornish will replace him in the #22 at Daytona.
Official Announcement: Driver AJ Allmendinger has been temporarily suspended from NASCAR competition based upon notification of a positive "A" test NASCAR received from the Medical Review Officer as stated in Section 19-11B (6,7) of the NASCAR Substance Abuse Policy. Pursuant to the rule book, Allmendinger has the opportunity to request within the next 72 hours that his "B" sample be tested. NASCAR will follow its policies and procedures set forth in the rule book in dealing with this matter.

B.Lori Creative Commons License 2012.07.08 0 0 41261

Természetesen tudom hogy nem te találtad ki,a rendezo pont azóta igyekszik gorcsosen megmutatni mert az ilyen újságírócskák elterjesztették hogy ez "kamu" mert hát ugye a holdraszállás stb. megkérdojelezése is népszeru :)

De látott már valaki olyan adást ahol ezek a okosok megmondják hogy is van ez a "kamu" sárga,France ul egymaga egy nagy sárga gombbal ellátott helyiségben és ha unalmasnak találja a versenyt akkor rácsap és elkezdenek villogni a sárga lámpák? :D

Meg lehetett és meg is fog lehetni kérdojelezni,de ki az aki eldonti mi a veszélyes és mi nem meg azt is hogy mire hiszen elvileg elég ha csak a testi épségre lennének tekintettel és a technikai hibát okozó dolgokat ignorálnák,na de egy ilyen kamu kupak amit a rendezo nem tud megtalálni okozhat egy defektet ami miatt az autó egy jó nagyot csattanhat a versenyzovel egyutt aki meg is halhat,ilyenkor természetesen nem az ujságírókat veszik elo hanem a rendezoket és pont azoknak az ujságíroknak lenne a legnagyobb pofájuk akik ellenkezo esetben a sárga feleslegességét vitatnák ;)

 

Azért annyira nem baromság mert igaz hogy más ok miatt de a Truck szériaban a kezdetekben volt 10 perces félido és amíg a pitben áltak interjúkat is készítettek veluk,állítólag népszeru is volt,de én inkább pontot adnék és egy szép summát annak aki a verseny felét bemutató zászlóknál az élen ál :)

Előzmény: spedway (41260)
spedway Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41260

Fantom, kamu, indokolatlan, nem igazi mindegy a lényeg hogy veszély nem volt mégis van sárga. Nem én találtam ki, de valljuk be, régen azért meg lehetett kérdőjelezni ilyet, azóta a rendező mindig igyekszik görcsösen megmutatni, milyen műanyag kupak miatt van sárga:)

 

Smith ötlete egész egyszerűen baromság, még megfontolni is időpocséklás, szerencsére eddig nem is olvastam semmi olyasmit hogy bárki komolyan venné.

Előzmény: B.Lori (41257)
spedway Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41259

Azért ebbe a műsorba max a néző szól be, Pruett idézett mondata se ennyi volt, ha úgy tetszik kiragadtam a szövegkörnyezetből. 

A SPEED szinte össze riportere szerepel ha az érintett sportágban említésre méltó dolog történt (mondjuk NASCAR ,F1, IndyCar, ALMS, Grand-Am kivétel nélkül minden héten téma), és azért ők arccal vállalják véleményüket úgy hogy jövő héten találkoznak azokkal akikről véleményt mondanak... vagy nem, mert Bob Varsha is szokott NASCAR-t véleményezni, Robin Miller meg mindenkit el tud küldeni a picsába, őt nem zavarja ha vki nem áll vele szóba két nap múlva... :)

Előzmény: B.Lori (41255)
B.Lori Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41258

A legújabb pletyka szerint a Dodge veszi meg Penske motorépíto részlegét és akkor úgy mukodne mint a TRD.

B.Lori Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41257

Olyan nincs hogy fantom,indokolatlan lehet de mivel erre nincs fekete fehér szabály ezért ezzel vissza is lehet élni meg bele is lehet kotni.Smith egyébként nem ilyen sárgágat akar hanem elore megtervezettet mint amilyen az All-Star versenyen is látható.

Előzmény: spedway (41251)
B.Lori Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41256

Nem is utálni mert az egy kicsit eros,de még csak nem kedvelni se :)

Előzmény: B.Lori (41255)
B.Lori Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41255

Én nem vagyok oda az ilyen musorokért mert beszólni mindenki tud,és itt most nem csak a sporta gondolok :)

 

Lehet hogy a múltja miatt de én nem tudom utálni Vilit,valamiért Penske is megadta neki megint a lehetoséget :)

Előzmény: spedway (41247)
Johann Wind Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41254

Gitárban sem túl jó......

Előzmény: spedway (41247)
nicko Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41253

igazándiból fogalmam sincs miért őt indítják Murphy helyett, milyen összefonódások állnak a háttérben esetleg szponzoráció..szerintem a Hungaroringről oda repült Klein-el is jobban jártak volna. Ő csak tesztelni ment a többi hasonló beugróval az endurance versenyekre.

Vili eddigi teljesítmény az összes 4db freen, 1 kvalin és mai versenyen is tök utolsó lett. Igaz a mai lehet az ő hibája de lehet vétlen is ha a fék szart be nála.

Vagy csak köze nincs a jobb kormányos vezetéshez :)

Előzmény: spedway (41252)
spedway Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41252

Na akkor újabb piros pontokat jegyeztek fel a neve mellé a V8 "Őket szeretjük a legjobban" kockásfüzetébe:))

Előzmény: nicko (41249)
spedway Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41251

Hát van egy nyelvezet az biztos, rá kell érezni a szófordulatokra.

 

Magyar műsor inkább ne legyen, köszi:)

 

3 évvel ezelőtt tettem fel egy videót youtube-ra a műsorból, NASCAR versenyzőket kérdezgettek... ezek a fantom sárgák nagyjából eltűntek azóta (?), de már sírnak egyesek (Bruton Smith), hogy miért nincsenek. :)

 

Előzmény: JarnoTrulli (41248)
nicko Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41250

Vilit konkrétan pár versenyre most leszerződtették, hogy helyettesítse a sérült Murphy helyett, de ettől áll nem szeretik a versenyzők pont azért amit Pruett mondott+ lekezelően is nyilatkozozz róluk 2010-ben.

A mostani szerepvállalása engem a régi Papis-ra emlékezett mindegy hol de valahol versenyezni fizetésért vagy ha nincs ló jó a szamár is elv.

Előzmény: JarnoTrulli (41248)
nicko Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41249

V8-ba ma sikerült utolsónak kvaliznia magát a 28. helyre és ebben a pillanatban be is fejezte a versenyt. de itt is lökdösődött :)

P3-on is a gumifalba zúzta magát

Előzmény: spedway (41242)
JarnoTrulli Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41248

én amatőrszinten tanult angolommal nem vállalnék be ilyet, főleg ha sok benne a "szakszó"...odáig eljutottam az évek alatt h. a nyilatkozatokból a lényeget megértem meg versenyeken a nagyon alapokat, de ilyen mélyinterjúk meg hosszas beszélgetések azért még messze vannak....

Németem persze jobb mert azzal okítottak, de ott is ha látok egy szakmaibb cikket eléggé meggyűlik vele a bajom, annak ellenére h. érettségi után még volt szakmai németem is mint tanttárgy

 

egyébként egy ilyen műsort megnéznék itthon csak ugye megint előjönne az h. milyen a felhozatal honi szinten meg mindenkit csak F1 érdekelne, meg a többire alig találnának tényleges szakértőt és megint az alapján menne a kiválasztás h. ki pesti és ki nem... :)

F1 mellett lehetne téma magyar érdekeltség lévén a WTCC, különböző motorversenyek főleg Supersport (Tóthék + TG), aztán némi GP3, meg egy nagyobb kitekintő mindenfelé...F1 "előszobára" - WSR, GP2, amerikai szériák (Indycar, Nascar) és afféle látószög javító h. nem csak WTCC jelenti a túraautót hanem vannak másak is

de nem álmodozom :D

 

Kiutálták a V8-ból is de ha jól tudom idén meghívták...meg amennyire emlékszem a hülyesége előtt is jól ment versenyképes volt, ugyanígy a nascarban is

szvsz úgy vannak vele a csapattulajok h. akármennyire tahó meg csinálja a hülyeséget de a képességei még most is olyanok h. a lehetőséget megkapja...és talán ez a szerencséje, mert más esetben tényleg csak gitározna...

Előzmény: spedway (41247)
spedway Creative Commons License 2012.07.07 0 0 41247

Nem írta, mondta :)

 

A Wind Tunnel a SPEED Channel autó- és motorversenyekkel foglalkozó magazinműsora minden vasárnap este 9-től, egy órás interaktív műsor, nézői telefonokkal, levelekkel, facebook és twitter bejegyzésekkel, Dave Despain a műsorvezető. A műsor az évek során amolyan rangot szerzett magának, már lassan tíz éve megy, és rendkívül szórakoztató, mindig a legaktuálisabb témákkal foglalkozik, általában nem köntörfalaznak, ha valamiről véleményt kell mondani (sem a riporter, sem a vendégek). Többször van úgy, hogy egy-egy versenyző vagy másik riporter a társ-házigazda Despain mellett, ebben a június 24-i műsorban Lee Diffey és Scott Pruett is ott volt végig, Diffey F1-et, Grand-Am-et közvetít a SPEED-en, de imádja a V8-at és az IndyCart is. 

 

Érdemes egyszer letölteni a halról és kipróbálni, én már 6 éve hűséges néző vagyok:)

 

Villeneuve eléggé elveszett gyerek, V8-ból már kiutálták, lassan elveszíti a respektjét a NASCAR-ban is, akkor mi marad neki? A gitár?

Előzmény: JarnoTrulli (41246)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!