Keresés

Részletes keresés

Ratatata1 Creative Commons License 2021.11.01 -1 0 8396

Megértelek Cimbora. Üdv a klubban! Jól írsz amúgy... Kevés itt az ilyen.

Előzmény: Törölt nick (8394)
részemről oké Creative Commons License 2021.11.01 -1 0 8395

Bocsánat, én az előző "törölt nick" vagyok, csak véletlenül a "publikus" nicket használtam, amiben sok olyan információ van rólam, amiket nem szeretnék mindenkivel megosztani. ;)
Tipikus én... rászánom magam végre, hogy nemcsak hétköznapi dolgokhoz szóljak hozzá... :)

Előzmény: Törölt nick (8394)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.01 -1 3 8394

Sziasztok!

Tetszik ez a fórum, örülök, hogy nem vagyok egyedül az ilyen és hasonló vágyakkal/fantáziákkal.

Nekem sajnos eddig csak egyszer volt alkalmam kipróbálni mással is. Kb 10 éve, nem a barátnőm volt, inkább csak találkozgattunk.

Nagyon szerette és élvezte a szexet, és láttam rajta ha valakivel, akkor vele biztosan ki lehetne próbálni. 

 

Arra már nem emlékszem, de talán már mindketten elélveztünk, és utána mentünk a fürdőkádba. Én kértem tőle, és nagyon-nagyon izgató volt, ahogy az arcomra és a testemre pisil. Aztán én is őt, de nekem az övére volt "szükségem". 
Persze előtte kellett egy kis bor, hogy kellően ellazuljunk..

 

Azóta mással nem volt alkalmam, persze nem is nagyon mertem volna ilyen dologgal előhozakodni.

Házas is lettem, szülő is.. a feleségem nem annyira prűd, de ilyen jellegű dolgokban nem hinném, hogy benne lenne. (Bár az utóbbi időben már szinte semmiben sem, de ez nem ide tartozik...) 

 

Kezdett "megérni" bennem a gondolat, hogy keresek ehhez partnert, de nem könnyű. Még a mai internetes világban sem.

 

A kevés szabadidő (vagy kellően előkészített alibi miatt) nem "pazarolnám" az időt sok emberre... Sokszor pedig már a levelzésből kiderül, hogy nem feltétlenül ilyen nőt szeretnék találni (tudom, nem kellene ezek alapján ítélni, de sokszor már a helyesírás, szóhasználat is elmond mindent sajnos...)

Annak ellenére, hogy férfi vagyok, és elvileg nekünk minden "könnyebb" ugye... nem feküdnék oda bármilyen nő alá, hogy "Gyere, pisilj le!"
Ez olyan, mint mondjuk egy csók. Nem kell szerelem, de azért valami közös nevező, szimpátia, minimális vonzalom vagy kémia nem ártana.. 

Plusz a lelki része (a megcsalás) sem segít a helyzeten...

Nem akartam semmi okosat írni, csak elmesélni az én helyzetem. :)



Division Creative Commons License 2021.11.01 0 0 8393

Sziasztok. Hölgyet keresek aki az arcomra, illetve a számba pisilne. Utánna jól kinyalnálak.

Cegléd és környéke. No anyagi  Email publikus.  Nagyon izgat a téma.

Trebon Creative Commons License 2021.10.31 0 8 8392

Trebon Creative Commons License 2021.10.30 0 9 8391

Nudliur96 Creative Commons License 2021.10.27 -1 0 8390

Sziasztok! Szívesen ismerkednék hölgyel/hölgyekkel a témával kapcsolatban! 

Spriccpumpa Creative Commons License 2021.10.26 0 1 8389

 

 Az, amit leírtam, partner nélkül is gyakorolható (partnerrel természetesen sokkal kellemesebb), akár otthon is, senki sem fogja észlelni.

Az sem nagy baj, ha elindul a pisilés, mert a folyamat akármikor megszakítható, bár az tény, hogy ismerni kell a mikéntjét, azaz lehet, hogy az elején azt is tanulni kell.

 

 Azt nehezen értem, hogy miért kell a fóliát kicsempészni.

Minden szobában van szemetes, általában minden emeleten van szemétlift(-ledobó) vagy valamilyen takarítószer tároló, oda beteszed és ennyi.

Gondoljanak amit akarnak!

Akkor sem fognak szólni, ha esetleg azonosítanak, mint elkövetőt, főleg nem, ha visszatérő, rendszeres ügyfél (vendég) vagy.

A panziónak az az érdeke, hogy becsábítsa a vendégeket és nem az, hogy elmarja, elriassza azokat.

Aki olyan helyzetben van(lenne), hogy szólhat, az a szobalány(-asszony), de ő sem szól, mert többet veszíthet egy meggondolatlan megjegyzésen, mint amennyit nyerhet.

 Ennek van jó oldala is.

Egyszer a szobalány észlelte az ágyban a pisilés nyomait. A szálloda előtt megvárt és diszkréten megkérdezte, hogy az esemény baleset volt, vagy pisilős vagyok. Közöltem, hogy az utóbbi. Erre kajánul elvigyorodott, megmondta, hogy mikor végez és ha van hozzá kedvem, várjam meg a közeli téren. Kedvem volt, megvártam és nem bántam meg. Hazavitt a lakására. A hölgy is pisilős volt...

 

🙂🙂🙂

Előzmény: Nothingelsematters (8387)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.25 0 0 8388

😁😁😁😁😁

Előzmény: Nothingelsematters (8387)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.25 0 1 8387

Mi,mint írtam is régebben,panzióban szoktunk találkozni. Fel voltunk szerelkezve vízhatlan lepedővel...takarófóliával..jó pár törölközővel. Első lépésként letakartuk az ágyat,a kanapét,és a szőnyeget,hogy ne piszkítsunk össze semmit. Nekünk ugyanis élvezet volt,hogy nem ( csak) a fürdőben van pisilés,hanem pl.a kanapén ücsörögve/ ágyon fekve.( Sajnos én így nem tudtam..de a partnerem igen) De ha már ültem az ágyon,akkor rá tudtam pisilni bárhova. (Spriccpumpa egyszer leírta,hogy mit csináljak...de sajnos azóta sem volt alkalmam gyakorolni.)

Na aztán az összepakolás...

Próbált már valaki szobányi méretű takarófóliát összehajtani picire,és kicsempészni panzióból....? 🙂🙂🙂

Előzmény: Ratatata1 (8386)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.25 0 2 8386

Mi mindig hálószobai (meg nappali is néha, ha poresz mozizni akarunk közben...) hatalmas szex után szoktunk bemászni a kádba, v a zuhanyba, sajnos mindkettő pont egyszemélyes... ha még egyszer építkezni fogok, nem szabom ilyen szűkre :D na mindegy, szóval ott szoktunk pisilgetni, és hát attól vágtam hanyadt magam (nem szó szerint, szerencsére...) hogy Szilvikém csiklóra kérte erős sugárban, és elment tőle. Sokadszor aznap este... Jó ez a játék!!!

Előzmény: Nothingelsematters (8385)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.25 0 2 8385

Egyszer volt,hogy csak a bugyimat húztam épp csak annyira félre,hogy a pisisugár a csiklómat érje,az egyik szeméremajkam a bugyi fedésében volt. Eszméletlen izgalmas volt így is...minden mosást megér 🙂🙂

Előzmény: Ratatata1 (8384)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.25 0 0 8384

Így így.... Lentebb én is írtam már a csiklóra pisilésről. Nagy élvezet volt nekünk is!

Előzmény: Nothingelsematters (8383)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.24 0 3 8383

Igen,így már tökéletes. Nagyon-nagyon szerettem 🙂🙂 Teljes értékű élvezetet okozott,ha így kaptam 🙂

Előzmény: Trebon (8382)
Trebon Creative Commons License 2021.10.24 0 8 8382

Esetleg így?

Előzmény: Nothingelsematters (8379)
Trebon Creative Commons License 2021.10.24 0 7 8381

Valahogy így? :)

Előzmény: Nothingelsematters (8379)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.23 0 1 8380

Előzmény: Trebon (8378)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.23 0 2 8379

A pasi egy leheletnyit  feljebb is célozhatna..🙂🙂

Előzmény: Trebon (8378)
Trebon Creative Commons License 2021.10.23 0 5 8378

Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.22 0 1 8377

Köszönöm szépen! 🙂

Előzmény: Ratatata1 (8376)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.22 0 1 8376

Én újra végigolvastam a kommentjeidet... Mert kíváncsi voltam a helyzetedre. Családos vagy, és ez nagyon jó, szerintem. Viszont Te is, úgy tűnik rabja vagy valakinek, amit nem tudsz-akarsz elengedni... Te nem az a azértvagyokitthogyismerkedjekésfutókalandotkeressek vagy. 

Respect!

Előzmény: Nothingelsematters (8375)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.22 0 1 8375

Ha megnézed a kommentjeim, az elejétől fogva leírtam itt mindent. 🙂Bárki olvashatja,hisz azért van ez a fórum 🙂

Előzmény: Trebon (8373)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.22 0 1 8374

Na ne már csak Te! Én is léccici!!! Nem csöcs 😀😀😀

Előzmény: Trebon (8373)
Trebon Creative Commons License 2021.10.22 0 1 8373

És írni nem szeretnél? Akár korábbi élményedet... esetleg privátban?

Előzmény: Nothingelsematters (8371)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.22 0 1 8372

Hát akkor sajnos nevet kell változtatnod Nothingpeehappens-re :-)

Remek hétvégét mindenkinek, én nagyon várom már, juhhhhéééééé!!! 

Előzmény: Nothingelsematters (8153)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.10.21 0 1 8371

Hát,itt vagyok ugyan,de mivel ( sajnos) velem az ég adta világon semmi nem történik,nem adok/ kapok semmi extrát, finomságot, ezért gondoltam megkérdezem,hogy a többiek hogy állnak ez ügyben 🙂,mivel olvasni nagyon szeretek 🙂

( Neked külön köszönöm,hogy a rám való tekintettel nem használtad a " csöcs" szót.😁)

Előzmény: Ratatata1 (8370)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.20 0 0 8370

Nothingelsematters hol vagy már? 🤩🤩🤩

Spriccpumpa Creative Commons License 2021.10.18 0 1 8369

 

 Történik, még élünk néhányan...

 

🙂🙂🙂

Előzmény: Nothingelsematters (8364)
Ratatata1 Creative Commons License 2021.10.18 0 2 8368

Haligali!

Látásból ismerjük egymást 18 éve. A Bécsi úton, a (néhai) Rolling Rockban futottunk össze először. Egyikünk sem merte a másikat megszólítani. Vicces, de aztán 15 évig nem is láttuk egymást. És amikor, mondom 15 év után újra találkoztunk, mindketten pontosan emlékeztünk arra a bizonyos összefutásra a Rolling Rockban. Ezalatt a 15 év alatt én megnősültem, el is váltunk... neki is lett egy gyereke, a pasi már rég nincs sehol persze... Mondtuk is, hogy ez valami hűűűha nagy találkozás... nem az volt... fél évig sem jártunk. De hogy a lényegre térjek, mert gondolom, az is érdekel, szóval azon fél év alatt, amíg jártunk, és viszonylag rendszeresen szexeltünk, ahogy kell, nem volt semmi extra, sőt tök nyugger volt a hancúr. Kb. fél éve "ugrál be" hetente, inkább 2 hetente az életembe egy-egy estére. Olyankor teljesen megőrül. Kiereszt mindent, szó szerint :D Segítettem Neki, hogy el tudjon jutni a spriccelős orgazmusig. Csak hallott róla, de előttem nem élt még át olyat. Mindenhogy megy, kézzel, nyelvvel, aktus közben... A legutóbb hosszú nyalakodás után behatoltam, kettőt mozdultam, és már visítva ázott is minden az ágyban. A pisibe is szépen belejött. Először csak azt kértem, hogy a kádban guggoljon az arcomra, és miközben én nyalom, csurgassa lassan az arcomra. De hol van ez már?! Ma már elém térdel szépen, és kéri arcra, szájba, cicire (nem csöcsöt írtam!!!), a leginkább azt szereti, amikor széthúzza a punciját, és erős sugárral kéri a csiklójára. 

Asszem válaszoltam :-)

Szép őszi hetet kívánok, üdv! 

Előzmény: Nothingelsematters (8366)
éldazéletet Creative Commons License 2021.10.17 0 0 8367

De történik, csak olyan elcsépelt lenne tényszerűen x naponta beírni, hogy lecsorgattuk egymást, vagy épp ami megesett.

Előzmény: Nothingelsematters (8364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!