Keresés

Részletes keresés

rage. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38326

Mi azon gondolkozunk,hogy augusztus elején mennyivel drágább mint a végén. De ezt annyira nem értem most. Akkor az a végén csak 25% lesz nem. És ugyanugy az irodában adják ezt nem?És azért kérdeztem,hogy ezt levonják e a 7éjszakás 5öt fizetek árból is? Lehet bonyolult voltam:)

Előzmény: gyobi (38325)
gyobi Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38325

10% kedvezmányt a Neckermann+15-25% közötti kedvezményt a szálloda!

Ez mellett van 5 éjszakát fizet 7 kap akció! A probléma az, hogy júniusra már alig van családi szoba.Persze azért azt is tudni kell, hogy néhány szállodánál jelentős áremelés volt...

 

2 felnőtt és 3 gyerek részére kerestem szállást. A gyerekek 10,7 és 3 évesek. Ahol hely van az 210e Ft-tól kezdődik (juni. 16-tól)

Pl. Club bor szálloda tavaly kb. 170e Ft ugyanezen időszakra idén 249e Ft.  Nbs-ben már nincs hely júniusban (mostani infó szerint!!!), és annál gyengébb minőségű szállodába pedig nem akartunk menni.

Előzmény: rage. (38324)
rage. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38324

Csak ebben a hónapban van ennyi kedvezmény? Azon felül,hogy 7/5 napot kell fizetni egy szállodában?

Mert akkor mindenképpen ebben a hónapban kellene foglalnom.Mert mi januárban fizettünk idén és akkor 15százalékot kaptunk úgy emlékszem.

Előzmény: videoframe (38322)
msegmb Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38323

Ott már érdeklődtem de ők még nem árulnak olyan utat ahol Debrecenből indul repülős út, majd december vége felé fogják árulni! Ha egyáltalán indítják a debreceni gépet!

Előzmény: videoframe (38322)
videoframe Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38322

Szia!

Nézd meg az "N" betűs utazási iroda ajánlatait is, mert ott 20-35% keedvezmény van most, és nem drágább az idei árnál.

Előzmény: msegmb (38321)
msegmb Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38321

Sziasztok !

 

Érdeklődni szeretnék az Afrodita hotellel kapcsolatban! A neten talált képek között láttam olyat ahol van a hotel területén játszótér, viszont egy bolgár lapon azt írják, hogy az csak az Afrodita2 nevű részben van! Valaki tudna segíteni hogy a hotel környékén van-e jó kis játszótér? Kicsi gyerekkel mennénk így fontos lenne hogy ne kelljen az egész lakást elvinni egy esetleges hüvösebb időre! A hotelről eddig csak jókat olvastam, így eléggé esélyes hogy oda fogunk foglalni. Bárminemű információra éhes vagyok a szállással kapcsolatban!

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Egyébként csak mellékesen jegyzem meg hogy a Robinson toursnál már lehet foglalni a jövő évre, állítólag hiper-szuper áron dec. 15-ig és még 5 % kedvezményt is adnak. A hölgy szerint kb 20-30% lesz több az ár az ideinél!

 

Előre is köszönöm a segítséget

Emike

Uktar Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38320

Szia!

Nem tudom ezeknek a biztonsági őrös-sorompós pontoknak mi a jelentősége, de soha nem szóltak hozzánk, nem állítottak meg, ki-be lehet közlekedni itt autóval.

Előzmény: Vahurka1 (38319)
Vahurka1 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38319

Szia.

Köszönöm az infókat. Ma foglalok én is oda junius végétől 1 hétre. Főként a magyar animáció, ellátás és az ár (50 ezer/fő) döntött e hely mellett.

 

Autóval hogy lehet oda bemenni? Tavaly nekiálltak sorompókat felszerelni, de néhol perfekt bolgár biztonsági őrök is vannak kapunyitogatónak.

 

Üdv, Vahurka

 

Előzmény: Uktar (38318)
Uktar Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38318

Szia!

Az NBS- be harmadjára megyünk vissza jövőre, mi a szemben levő Tiara Beach szálloda mögötti parkolóban hagytuk a kocsit, 10 leva/nap volt a díj. Nem volt semmi probléma, mindig ült egy muki a bódéban.

 

 

 

A szállodai ellátással, ételekkel, animációval ( magyar animátorok is voltak, gyerekeseknek ez nem mindegy ) meg voltunk elégedve. Nyilván , akik visszajárnak ide azok némileg elfogultnak számítanak, biztosan van akinek nem jön be ez a hely.

 Negatívum? Az idén volt, sajnos valami zavaros engdélyezési vita miatt lezárták a medencéket, majd módszeresen elkezdték azokat lebontani. mindezt a főszezon kezdetén... Na, ez aztán rányomta a bélyegét az animációra is, meg úgy általában mindenre.

 A mai napon a Neckermann biztosra mondta, hogy elkészülnek az új medencék a jövő évi szezonra és megmarad a magyar animáció is. Némi vacillálás után ismét befoglaltunk júniusra 3 gyerekkel, ha átvertek, hát így jártunk...

Előzmény: Vahurka1 (38315)
moni31 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38317

Szia

Tudtok infót a Hotel Azurroról

Köszi Móni

Előzmény: stevie-w (38314)
gyugyu500 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38316

Nyáron voltunk a Hotel Calypsoba félpanzióval, egy dolog nem tetszett a szállodba az a kaja. Egysikú, kis választék. Minden mással tökéletesen meg voltunk elégedve, a kaja nálam a 2**-got is alig érte el.

Előzmény: Vahurka1 (38313)
Vahurka1 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38315

Szia Stevie-w!

 

Az AI csak az asszony és a pici miatt kell - igaz nem használtuk ki tavaly sem, pedig 38 ezer Ft/fő áron igencsak jutányos volt. Természetesen megkóstoljuk többször is a helyi ételeket és csak oda megyünk ahová a bolgárok is járnak :).

Jövőre a Zefírbe nem mennénk vissza inkább egy másikba vágyunk (az ételek kínálata nem volt megfelelő és a medence inkább a fókáknak volt jó hőfokú), de azon a környéken keresgetünk félúton Nessebar és a Sunny Beach központjától.

 

Kedves NBS rajongók! Ha autóval megyünk hol lehet biztonságosan parkolni? Milyen véleményetek van a hotelről és a magyar animációról? Tudom sokan leírtátok, csak a lényeget kédrezem meg..., volt valami negatívum is?

 

Üdv, Vahurka

 

Előzmény: stevie-w (38314)
stevie-w Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38314

a Hotel Esperanto-val (teljes panzió), Hotel Calypso-val (félpanzió), Hotel Nobel-el (fél-panzió)  illetve a Morskva Zvezda hotellel (all inclusive) kapcsolatban kinek milyen tapaszalata van?

 

 

A Calypso kivételével ez mind friss ajánlat, tudtommal még senki nem járt a topikból ezeken a helyeken.

 

A kérdésre általánosságban azt lehet elmondani, hogy a félpanzió talán jobb ötlet az AI-nál, mert az AI -- szerintem -- túlságosan a szállodához köti az embert, miközben a környék minden szempontból izgalmas.

 

 

Az utóbbiról a holiday check-en sincs semmi értékelés...

 

 

Keresd "Morska Zvezda" néven.

Előzmény: Vahurka1 (38313)
Vahurka1 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38313

Sziasztok!

 

Jó családi ajánlatokat kaptam a startutazástól július elejétől és az iránt érdeklődnék tőletek, hogy a Hotel Esperanto-val (teljes panzió), Hotel Calypso-val (félpanzió), Hotel Nobel-el (fél-panzió)  illetve a Morskva Zvezda hotellel (all inclusive) kapcsolatban kinek milyen tapaszalata van? Az utóbbiról a holiday check-en sincs semmi értékelés...

 

Igény esetén a kapott ajánlatokat továbbküldöm (ha mi már lefoglaltuk a helyünket...). Az ajánlat többsége december 15-ig él csak, a zefíré december 31-ig.

 

Üdv, Vahurka

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.27 0 0 38312

Ez nagyon nem igaz így.

 

Az újvárosban lamináltpadlón járhatsz, design környezetben. Az óvárosban hajópadlón vagy régi fadeszkákon.

Mindekttőből a tengert látod.

Az újvárosban mai sikátorokra jutsz teljes rálátással a profitra, az óvárosban kilépsz az utcára,  és egy másik élet fogad.

A döntés a tiéd. Próbáld ki egyiket is, másikat is, ne hallgass senkire sem.

Ja, nem kell itthon foglalnod, menj ki, légy szabad, alkudj, azt vedd ki, ami neked tetszik.

 

Előzmény: stevie-w (38301)
Ewa89 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 38311

Szia.Köszi a választ. :)

Előzmény: G.Andi (38309)
apanka Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38310

Igazad van! De június közepén még elég hideg a víz. Ezért mindig úgy megyünk, hogy az első hét június végére, a második már júliusra essen. A Hrizantema nekünk messze van a víztől.

Tájékoztatásként az árak miatt a foglalásunk: Hotel Zefir Beach 2012.06.27-től 2012.07.11-ig (2 hét) 2 felnőtt + 3 gyerek (3,13,16) családi szobában 255445.-  (minden kedvezménnyel, biztosítás nélkül)

Előzmény: T-boy01 (38307)
G.Andi Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38309

Szia!

Igen meg vannak az éttermek :-)

Ingyenes volt most nyáron is.

Előzmény: Ewa89 (38308)
Ewa89 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38308

Sziasztok! 2 évvel ezelőtt voltunk a Hotel Hrisantema-ban és idén is oda tervezném mert a tavalyi szállodával (Feta Panorama) nagyon elégedetlen voltam. Akik tavaly jártak esetleg a Hrisantemában azoktól érdeklődnék, hogy az all inc. mellet a csirkés és pizzás étterem ugyanúgy működött e ingyenesen mint amikor én voltam. Köszi előre is. Üdv.

 

T-boy01 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38307

a Neckermann-nál ha két egymást követő héten két külön szállodába foglalsz, megkapod mindkét helyen a 7=5 kedvezményt

 

mi az idén már foglaltunk jövő nyárra

 

06.15-06.21 Burgas Beach

06.22-06.29 Hrizantema

 

nem sorolom fel a kedvezményeket, 2 felnőtt 1 (15 éves) gyerek pótágyon allincl.

 

végösszeg biztosítás nélkül 267 902 Ft

 

szerintem 14 éjszaka all incl. (3 főnek ez kb. 20€/fő/éj) nagyon kevező

 

ehhez már csak az utazást kell megoldani, mi autóval megyünk mint mindig

Előzmény: apanka (38297)
gabcsi1973 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38306

Szia megi63,

 

aug. közepén voltunk a Calypso-ban 1 hetet. Utazási irodában javasolták ezt a szállodát ár érték aránya miatt. Interneten utánanézve nagyon szimpatikus volt. Mivel előtte nem volt sok infónk a Napospartról nem sokat mondott az, hogy a központtól 20 perc sétára van. Mivel mi 2 gyerekkel voltunk, ezt nem is bántuk mert ha a központban lett volna a szálloda nem igazán tudtunk volna este aludni. Szálloda a tengerparttól 10 perc sétára van (főúton és a parti falépcsőn keresztül) de ez nem távolság. MIvel mi elég későn foglaltuk, ezért nem tudtak már családi szobát adni csak 2x2 ágyas szobát. Mikor odaértünk a recepción mondták, hogy pár napig az egyik szoba egy lakosztály lesz. Ezt nem bántunk. Reggeli és a vacsora svédasztalos rendszerben volt. Viszont ha még egyszer mennék csak reggelire fizetnék be, mert így nem tudtuk kipróbálni a központban lévő éttermeket. Szállodában beszélnek bulgárul, angolul, sajnos németül csak az egyik recepciós tudott. Robinsonos kontakt -hát az csak volt- ajánlott  mindenféle fak. programot. Kérdés esetén keress a mail címemen!

Előzmény: megi63 (38284)
Kyrandia Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38305

Én neten találtam, sokat leveleztem a tulajjal. Ő is kért előleget, de amikor megírtam, hogy mennyi az utalás (csak BGN-es számlája van), azonnal válaszolt, hogy akkor ne. :)

Küldött egy foglalást, kérte aláírva vissza és kész. Szerintem korrekt volt.

Előzmény: stevie-w (38302)
gyobi Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38304

Köszönöm válaszod!

Legalább 7-en megyünk (4 felnőtt és 3 gyerek, a legkisebb 3 éves). De még a szüleim is gondolkoznak. Tehát sokan vagyunk.

Előzmény: stevie-w (38302)
GYURMÓKA Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38303

Szia !

 

Én egyedül megyek egyágyasba aug 28-tól. Itt is van 7=5, előfoglalási  kedvezmény, bizalom bónusz, törzsutas kedvezmény. A szerződés szerint az alapár 130.000. (!!!) lenne, viszont minden kedvezményt levonva  összesen 61 ezer . (idén 57.500.-Ft volt)

 

üdv

 

Gy

Előzmény: borkasga (38292)
stevie-w Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38302

Illetve tud-e valaki jó apartmant Sozopolban vagy Nessebarban?

 

 

Ha nem kisgyerekkel vagy nagy társasággal (>4 fő) mentek, akkor ezen kár izgulni.

 

Mi úgy szoktuk csinálni, hogy megérkezünk kora délután, letesszük az autót a parkolóba, először is tolunk egy könnyű ebédet :-) aztán szép nyugisan elindulunk valamelyik szimpatikus utcán. Ahol "szvobodna sztaja" táblát látunk, és szimpatikus a ház, oda bekopogunk. Általában egy-másfél óra alatt 3-4 helyet nézünk meg, ebben mindig van olyan, ami tökéletesen megfelel. Megállapodunk a nénivel-bácsival, lemegyünk az autóért és kipakolunk. Ennyi. Ha esetleg később kiderül valami, ami nem tetszik, akár másnap továbbállhatunk (de ilyen még nem fordult elő).

 

Az apartmanok 99 százalékának nincs honlapja vagy ilyesmi, de ha van, a képek csalókák lehetnek, a leírás pláne, és az előlegküldős dolog meglehetős bizalmat feltételez, plusz valamennyire "röghöz köt."

 

 

Előzmény: gyobi (38300)
stevie-w Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38301

Az öreg városrészhez közel, de a tengerpart is max. 250-300m legyen!

 

 

Szozopolban az óváros és az újváros egymással szemben helyezkednek el.

 

Ha az óvárosban laksz, régi, kicsi, kevésbé komfortos a ház, és ha kinézel az ablakon, az újvárost látod.

 

Ha az újvárosban laksz, új, nagyobb, komfortosabb a ház, és ha kinézel az ablakon, az óvárost látod.

 

:-)

Előzmény: gyobi (38300)
gyobi Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38300

Sziasztok!

 

Akik már foglaltatok nyárra, mondjátok meg légyszives mennyit változott az ár tavalyhoz képest? Milyen kedvezményt ad induláskor a Neckermann? Van-e 5+2 akció?

 

Illetve tud-e valaki jó apartmant Sozopolban vagy Nessebarban? Az öreg városrészhez közel, de a tengerpart is max. 250-300m legyen!

János 2 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38299

Üdv Mindenkinek!

 

 

Óvatosan a június 20-22. előtti foglalásokkal a vízhőmérséklet bizonytalan.

 

Üdv: János

gemike7 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38298

sziasztok!

 

Én a Hotel Lyon.-t néztem Sunnybech.-en , volt már ott valaki ?? milyen a szálloda ?? tapasztalat ??

üdv

gémike

apanka Creative Commons License 2011.11.25 0 0 38297

Sziasztok!

Én délelőtt 11 óra után érkeztem  a Neckermann irodába és már azzal fogadtak, hogy nincs családi szoba az NBS-ben.

Mivel mi autóval megyünk, ezért az az álláspomtom (amit a család is támogat), hogy ha már ilyen sokat utazunk, akkor 

2 hétre menjünk. Az NBS-ben sajnos jövőre nincs 2 hetes kedvezményes (pl.14=10) időszak, ezért jövőre "csak"

a jóval olcsóbb Zefirbe megyünk. (helyesebben a kedvezményes időszak 06.10-ig tart, ekkor még iskola van)

 

üdv. apanka

Előzmény: GYURMÓKA (38289)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!