Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.20 0 0 124
Akarom mondani dolgot. (csak elírtam)

Az opelos talira nem megyek, mert dolgozom, és nem érnék oda.
Na de mi mikor talizunk (4-en)?

Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.20 0 0 123
Szia TNY!

Na én sem vagyok egy beszédes, ugyhogy talán majd ketten megoldjuk a dolog.
Majd tourist meg mélykék szóval tart minket! :-)

TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.20 0 0 122
mélykék76: A répaajánlaton még gondolokozom, a körítést elhagyhatjuk :) Köszi a klímatippeket. Hétfőn asszem felhívom a klímást, még közel is van hozzánk. Olyan meleg van a tigrában, hogy el sem hiszitek. Tegnap 20 fok volt kint, tigrában 40. Lehajott ablakkal közlekedtem, de nem odasurrant az etnikai kisebbség egy tagja, hogy nem veszek-e digitális fényképezőgépet, vagy mp3 lejátszót?
Előzmény: mélykék76 (121)
mélykék76 Creative Commons License 2004.03.19 0 0 121
TNY>Az én nevem nem hiába "nyúl". Idegenek előtt meg sem merek szólalni, pánik meg ilyenek, úgyhogy egy találkozóhoz még erősítenem kell az idegrendszeremet :)
Persze-persze :-) Isten ments, hogy valami lelki trauma érjen egy ilyen összejövetelen. Bár szerinted ha lenne nálunk sárgarépa és friss salátalevelekkel integetnénk neked, akkor sem oldodnál fel könnyebben ? :-)Mindenesetre el kell ismernem, hogy frappáns elhatárolódás volt egy talin történő részvételtől :-) De mint írtam semmi nem kötelező.

Klíma kapcsán írt neked 'sooty' a "CALIBRA CLUB" topicban, illetve 'renzso' is említett egy klímást a MOTE fórumán. Ha holnap hazajöttünk a Tesztrallye-ról, akkor én is érdeklődöm kicsit, amint lesz értékelhető eredmény bevésem.

A TIS-hez, pedig jó szórakozást kívánok :-)

stvn

Előzmény: TigraNyúl (120)
TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.19 0 0 120
Sziasztok!
Az én nevem nem hiába "nyúl". Idegenek előtt meg sem merek szólalni, pánik meg ilyenek, úgyhogy egy találkozóhoz még erősítenem kell az idegrendszeremet :)

mélykék76:
Sajnos a klímámnak egy nagyműtét kellene, mert igazából minden a helyén van, de nincs bekötve az autóba. Az eleje törött volt a kocsinak, hozzám már így került, a klímahűtő tropa, abból tutira újat kell venni. Első körben azt kell kideríteni, hogy a kompresszor jó-e. stb. stb. stb. Szóval ezért keresek egy klímást, aki profi és normális. Ha tudsz (tudtok) ilyen embert, akkor szóljatok.

A műszaki leírás:
Találtam egy embert a neten, aki szervízcdkkel dílerkedik. Kértem tőle egy opelcd-t, jövő héten kapom meg, majd beszámolok róla, hogy milyen. Állítólag van rajta tigra is. Könyv is jó lenne, én a Pólusban néztem az autósboltban, de ott nem volt sajnos ilyen. tourist, nem tudod, hogy melyik könyvkiadó nyomta ki?

Előzmény: mélykék76 (118)
tourist Creative Commons License 2004.03.19 0 0 119
Elnézést a homályos fogalmazásért, de látom Mélykék felrántotta a leplet :-)

Gépkönyv témájában: bev.központokban, nagyobb (szak)könyvesboltokban láttam efféle szerelési utmutatókat. Ha jól emlékszem van CorsaB-Tigra-Combo összevont kiadvány.

Előzmény: Kyra-Tigra (117)
mélykék76 Creative Commons License 2004.03.19 0 0 118
Szia Kyra !

Végül is miért ne ? Akkor most én írom, hogy gyertek :-)Modjuk kedden moziba. Bár nem tudom mennyire vagytok nagy Opel rajongók, mert jelenleg egyetlen Tigra tulajdonos sem iratkozott fel a listára + te helyzetedet nézve, Győr azért elég messze van. Nem hiszem, hogy ennyire jó lenne a megtekintendő film :-)
Lesz azért más alkalom is, ha felkeltette/felkelti az érdeklődésetek egy tali közelebbi megszemlélése.

TigraNyúl !
Klíma kapcsán szükséged van még segítségre ?
Gázzal kellene feltölteni ugye ?
Lehetséges, tudok reá megoldást.

stvn

Előzmény: Kyra-Tigra (117)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.18 0 0 117
Szió Mélykék!

Csak értetlenkedtem itt, mert ugye tourist ezt írta:
opelklub.hu - gyertek :)

És nem értettem, hogy miért menjünk oda!
:-))
Na de már stimm.

mélykék76 Creative Commons License 2004.03.18 0 0 116
K-T>Mit nézzünk meg? Vagy miért mondtad, hogy menjünk oda?

Nézelődjetek az oldalon/nézzétek meg a képeket is ám/ + a fórumon, ismerkedjetek a MOTE felépítésével, stb. Ha elnyeri a tetszéseteket, akkor be is léphetnétek. Persze semmi nem kötelező. Mint ti is láthatjátok Tourist segit mindekinek ha tud, tagságtól függetlenül :-)

stvn

Előzmény: Kyra-Tigra (115)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.18 0 0 115
Nekem sajna nincs semmi leírásom.
De azért utánna nézek.
Tourist. Megnéztem az oldalt, de ugye ott van egy csomó minden. Mit nézzünk meg? Vagy miért mondtad, hogy menjünk oda?
Most nézem, hogy kedden lesz opelos tali. Ti mentek?
TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.18 0 0 114
Kyra! Köszi az éjszakai autónézegetést :)

Az a baj, hogy nem nagyon tudom, hogy mi micsoda a motortérben. Jó lenne egy műszaki leírás a kocsiról. Így legalább a szerelők sem tudnának palira venni. A kis kézikönyvön kívül van másmilyen tigraleírásotok? Valami szerelői kézikönyv vagy ilyesmi?

tourist Creative Commons License 2004.03.18 0 0 113
A jobb oldalon a szervó (hütö)csöve (fektetett "U") feljebb a száritószüröbe be- és kijövö klímacsövek találhatóak.

Igen arra.Ismerted egyébként?

Előzmény: Kyra-Tigra (112)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.17 0 0 112
Na csakazért is kicsettegtem.
Szóval benézek, és ott megy egy cső (vagy mi)de szerintem én nem tudnék felnyúlni ott. Túl sok a cuccos. Vagy nektek hogy van?
Tourist! Hova menjünk? A www.opelklub.hu-ra gondolsz?
TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.17 0 0 111
A tigrás nőkkel vigyázni kell ám! Nézzétek mit találtam:
http://www.kiskegyed.hu/main.php?cikk=3711&pos=1_1_2
tourist Creative Commons License 2004.03.17 0 0 110
Szia!

Szívesen elmennék Gy?rbe.

Kyra, Nyúl!
opelklub.hu - gyertek :)

Előzmény: Kyra-Tigra (108)
TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.17 0 0 109
Kyra-Tigra! Feltétlenül nézd meg azt a lyukhistóriát. Van egy autószerelő krapek, aki azt mondja, hogy oda feltétlenül kell valami. De szerintem nem ért hozzá és ha gyárilag nincs ott semmi műanyag, fém stb., akkor meg minek?
A meetinghez keressünk még tigrásokat. Majd nyomulok az opel fórumban.
Előzmény: Kyra-Tigra (108)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.17 0 0 108
Na én már bejártam a tütüvel, de holnap feltétlen megnézem, hogy van-e lyuk.
Akkor ezek szerint mindketten Pestiek vagytok!
És tényleg eljönnétek Győrbe?
TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.17 0 0 107
Szia tourist!

Tutira nincs ott semmi? Te is be tudsz nyúlni? Nekem most azért tűnt fel a dolog, mert ki kellett bányászni a klímahűtőt előlről és olyan furcsa, hogy elől bedugom a kezem, felülről pedig (nyitott motorháztető) tudok integetni magamnak. Mi van, ha menet közben bevágódik egy kő, egy tollas állat vagy egyéb közlekedő eszköz? A hűtőt tutira megsérti, ha ki nem lyukasztja.

A lenti képen az én tigrám van. Kellene neki egy jó klímaszerelő, lehetőleg Budapesten. Aki böcsületes. Nem tudsz (tudtok) olyat?

Előzmény: tourist (106)
tourist Creative Commons License 2004.03.17 0 0 106
Szia!

Nem hiányzik, gyárilag nincs rajta rács.
Talán a késői Irmscher Edition-re feltette az I a sajátját.

A hétvégi győri tali részemről MÉG nem fix, de jó lenne.:)

A képen a Tiéd? Szép!

Előzmény: TigraNyúl (105)
TigraNyúl Creative Commons License 2004.03.17 0 0 105
Akkor találkozzunk szerintem, ha már vagyunk néhányan. Ha jól látom, akkor pillanatnyilag kb. hárman vagyunk.

Egy kérdés. Hozzá egy kis ábra.


A megjelölt helyen nektek is lyukas az autó? Nincs valami védőrács? Vagy valami ilyesmi? Vagy csak az én autómból hiányzik? Simán be tudok nyúlni előre a motortérbe. Megnézné nekem valaki a sajátján?

Előzmény: Kyra-Tigra (104)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.14 0 0 104
Hát mi van itt kéremszépen?!?!!?
Senki nem ír?
Na majd én megtöröm a csendet!
Opelos tali sincs kilátásba?
mélykék76 Creative Commons License 2004.03.12 0 0 103
Szia tourist !

OMV Tesztrallye-ra /Március 20, Rábaring/ nem gurulsz el? Akkor tarthatnátok Kyra-val Mini Tigra Talit :-)

stvn

Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.11 0 0 102
Én meg Győri vagyok, gondolom ahhoz meg messze vagy! Vagy eljönnél?
tourist Creative Commons License 2004.03.10 0 0 101
Nem sötétítettem le, a hátsó ablak elég sötét már gyárilag is, ráadásul a kocsin alig van ablak.:)

Nem vagyok bp.i de nem lakom túl messze :)

Előzmény: Kyra-Tigra (100)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.10 0 0 100
Jaj, meg még egy kérdés!
Ti lesötétítettétek a két oldalsó ablakot is?
Ha igen, akkor gondolom csak annyira, mint amennyire a hátsó van nem? Vagy azt is jobban?
Mert most én is le szeretném.
Ti Pestiek vagytok mind?
Omegatd Creative Commons License 2004.03.10 0 0 99
Talizzatok. Lélekben veletek leszek...
Előzmény: tourist (98)
tourist Creative Commons License 2004.03.10 0 0 98
Szia Kyra!

Minden Tigrá(s)nak van :)
Talizzunk.

Előzmény: Kyra-Tigra (96)
tourist Creative Commons License 2004.03.10 0 0 97
Szia Kyra!

Minden Tigrá(s)nak van :)
Talizzunk!

Előzmény: Kyra-Tigra (96)
Kyra-Tigra Creative Commons License 2004.03.10 0 0 96
Az enyém is 195/50-es. Na de azért mindenképpen elviszem futómű beállításra.
Ja meg még azt akartam megkérdezni, hogy nektek is van egy kis lyuk a két hátsó ülés között?
(Nem írtatok a talira semmit!!)
tourist Creative Commons License 2004.03.10 0 0 95
Ilyen megvilágításban természetesen a közeli rokonság erény:)

néhány tigrás oldal ha esetleg nem ismernéd öket:

tigraexpentionclub.nl
corsa-tigra.de

Előzmény: TigraNyúl (94)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!