Keresés

Részletes keresés

gerle78 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38334

köszönöm az eddigi válaszokat! A keleti országrészben lakunk, Bp-től 100 km-re. Ha autóval mennénk, akkor mindenképpen keresnénk valami tranzitszállást, mert 2 részletben azért biztos nem lenne olyan fárasztó az út.

áim Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38333

A kocsi nagyon jól tud jönni egy nyaralás alatt, de ha beállsz a szálloda parkolójába (ahol valószínűleg faltól falig parkoltatják az autókat), onnan nem tudod bármikor előkapni, mi legalábbis ezt láttuk.

 

A hazaindulással a repülőhöz képest valóban nyerhetsz egy napot, mert a Wizz gépe reggel 8.40-kor indul Burgaszból Budapestre, (bár egész napos pancsolás, kifáradás után biztos nem indulnék haza két kisgyerekkel a hátam mögött...), viszont tuti "veszítesz" kettőt az úttal magával. A veszítesz idézőjelben, hiszen nem tudom mennyire szerettek utazni.

 

A wizz karácsony körül szokott akciózni + addig még van időd szerezni egy Wizz hitelkártyával rendelkező ismerőst (vagy kiváltani magad), azzal még olcsóbban megúszhatod.

Előzmény: T-boy01 (38332)
T-boy01 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38332

Nem tudom, honnan indulnátok, ha BP környéke, M5-Szerbia-Szófia-Napospart kb. 100,000 Ft tankolással útdíjakkal az oda-vissza út +70 Leva (11200 Ft) a parkolás a Hrizantama-udvarán. Ehhez kalkulálhatod a repülőt, de ahhoz még kell reptéri transzfer is.

Autóval jó szervezéssel tudsz ott tölteni +1 napot ( reggelre érsz oda, este indulsz haza).

Előzmény: gerle78 (38331)
gerle78 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38331

Sziasztok!

 

Jövő nyárra szeretnénk Bulgáriába menni, kinéztem már a Hrizantéma szállodát, 2 kisgyermekkel mennénk. Még nem tudjuk, hogy autóval nekivágjunk, vagy inkább repülővel.

 

A Wizzair-nél néztem, erre az időpontra már lehet kapni jegyet, a teljes ár négyünknek 135-000 Ft. Szerintetek érdemes már lefoglalni most vagy később esetleg még lehet olcsób lesz? Autóval mennyivel lenne olcsóbb (8 l-es fogyasztás, benzines autó)?

Vahurka1 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38330

Hurrá!

 

Megvan az érvényes foglalásunk az NBS-be és alig volt drágább (20 000 Ft-al), mint idén a Zefír - de a hozzászólók  tapasztalatait elnézve megérte ez a felár! 

 

Vahurka1 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38329

Szia!

 

Idén az egyik hozzászólásomban - amikor beszámoltam a tapasztalatokról - említettem egy szállodát, melynek alsó szintjén (és az udvar részen is) játszótér van, ez a szálloda nincsen messze a Hrizantema szállodától (kb. 60m) és ha jól emlékszem a 4* hotel laguna volt a szálloda neve. A belépti díj gyermekenként és óránként 10 leva volt.

Van normális mosdó, pelenkázó helyiség, ha szükséges.

Mi 3-4 alkalommal játunk ott levezetni a felsleges 3 éves kislányunk energiáját. Ő kiválóan érezte ott magát.

 

Ha kell privátban küldök majd néhány fényképet.

 

Üdv, Vahurka.

Előzmény: msegmb (38321)
T-boy01 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38328

www.housesalesbulgaria.com/sunny-beach-maps.html

 

a fenti linken pár térkép napospart-sunny beach-ról a szállodák beazonosításához kezdőknek (mindegyik rákattintásra nagyobb méretben is)

 

Baloldalon legszélső magas épület a Burgas Beach, mellette alacsonyabb a Nessebar Beach és így tovább...

 

árakról: általában Euróban számolnak Európa demokratikus felén, ebből következik, hogy a forradalmi gazdaságpolitikát követőknek annyiba kerülnek a dolgok, amennyit a pénzük ér.

videoframe Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38327

Az "N" betűs iroda honlapján az adott szállodánál beírod a dátumot, illetve a paramétereket, a kapott összegnél már minden kedvezmény fel van tüntetve.

Előzmény: rage. (38326)
rage. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38326

Mi azon gondolkozunk,hogy augusztus elején mennyivel drágább mint a végén. De ezt annyira nem értem most. Akkor az a végén csak 25% lesz nem. És ugyanugy az irodában adják ezt nem?És azért kérdeztem,hogy ezt levonják e a 7éjszakás 5öt fizetek árból is? Lehet bonyolult voltam:)

Előzmény: gyobi (38325)
gyobi Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38325

10% kedvezmányt a Neckermann+15-25% közötti kedvezményt a szálloda!

Ez mellett van 5 éjszakát fizet 7 kap akció! A probléma az, hogy júniusra már alig van családi szoba.Persze azért azt is tudni kell, hogy néhány szállodánál jelentős áremelés volt...

 

2 felnőtt és 3 gyerek részére kerestem szállást. A gyerekek 10,7 és 3 évesek. Ahol hely van az 210e Ft-tól kezdődik (juni. 16-tól)

Pl. Club bor szálloda tavaly kb. 170e Ft ugyanezen időszakra idén 249e Ft.  Nbs-ben már nincs hely júniusban (mostani infó szerint!!!), és annál gyengébb minőségű szállodába pedig nem akartunk menni.

Előzmény: rage. (38324)
rage. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38324

Csak ebben a hónapban van ennyi kedvezmény? Azon felül,hogy 7/5 napot kell fizetni egy szállodában?

Mert akkor mindenképpen ebben a hónapban kellene foglalnom.Mert mi januárban fizettünk idén és akkor 15százalékot kaptunk úgy emlékszem.

Előzmény: videoframe (38322)
msegmb Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38323

Ott már érdeklődtem de ők még nem árulnak olyan utat ahol Debrecenből indul repülős út, majd december vége felé fogják árulni! Ha egyáltalán indítják a debreceni gépet!

Előzmény: videoframe (38322)
videoframe Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38322

Szia!

Nézd meg az "N" betűs utazási iroda ajánlatait is, mert ott 20-35% keedvezmény van most, és nem drágább az idei árnál.

Előzmény: msegmb (38321)
msegmb Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38321

Sziasztok !

 

Érdeklődni szeretnék az Afrodita hotellel kapcsolatban! A neten talált képek között láttam olyat ahol van a hotel területén játszótér, viszont egy bolgár lapon azt írják, hogy az csak az Afrodita2 nevű részben van! Valaki tudna segíteni hogy a hotel környékén van-e jó kis játszótér? Kicsi gyerekkel mennénk így fontos lenne hogy ne kelljen az egész lakást elvinni egy esetleges hüvösebb időre! A hotelről eddig csak jókat olvastam, így eléggé esélyes hogy oda fogunk foglalni. Bárminemű információra éhes vagyok a szállással kapcsolatban!

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Egyébként csak mellékesen jegyzem meg hogy a Robinson toursnál már lehet foglalni a jövő évre, állítólag hiper-szuper áron dec. 15-ig és még 5 % kedvezményt is adnak. A hölgy szerint kb 20-30% lesz több az ár az ideinél!

 

Előre is köszönöm a segítséget

Emike

Uktar Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38320

Szia!

Nem tudom ezeknek a biztonsági őrös-sorompós pontoknak mi a jelentősége, de soha nem szóltak hozzánk, nem állítottak meg, ki-be lehet közlekedni itt autóval.

Előzmény: Vahurka1 (38319)
Vahurka1 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 38319

Szia.

Köszönöm az infókat. Ma foglalok én is oda junius végétől 1 hétre. Főként a magyar animáció, ellátás és az ár (50 ezer/fő) döntött e hely mellett.

 

Autóval hogy lehet oda bemenni? Tavaly nekiálltak sorompókat felszerelni, de néhol perfekt bolgár biztonsági őrök is vannak kapunyitogatónak.

 

Üdv, Vahurka

 

Előzmény: Uktar (38318)
Uktar Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38318

Szia!

Az NBS- be harmadjára megyünk vissza jövőre, mi a szemben levő Tiara Beach szálloda mögötti parkolóban hagytuk a kocsit, 10 leva/nap volt a díj. Nem volt semmi probléma, mindig ült egy muki a bódéban.

 

 

 

A szállodai ellátással, ételekkel, animációval ( magyar animátorok is voltak, gyerekeseknek ez nem mindegy ) meg voltunk elégedve. Nyilván , akik visszajárnak ide azok némileg elfogultnak számítanak, biztosan van akinek nem jön be ez a hely.

 Negatívum? Az idén volt, sajnos valami zavaros engdélyezési vita miatt lezárták a medencéket, majd módszeresen elkezdték azokat lebontani. mindezt a főszezon kezdetén... Na, ez aztán rányomta a bélyegét az animációra is, meg úgy általában mindenre.

 A mai napon a Neckermann biztosra mondta, hogy elkészülnek az új medencék a jövő évi szezonra és megmarad a magyar animáció is. Némi vacillálás után ismét befoglaltunk júniusra 3 gyerekkel, ha átvertek, hát így jártunk...

Előzmény: Vahurka1 (38315)
moni31 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38317

Szia

Tudtok infót a Hotel Azurroról

Köszi Móni

Előzmény: stevie-w (38314)
gyugyu500 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38316

Nyáron voltunk a Hotel Calypsoba félpanzióval, egy dolog nem tetszett a szállodba az a kaja. Egysikú, kis választék. Minden mással tökéletesen meg voltunk elégedve, a kaja nálam a 2**-got is alig érte el.

Előzmény: Vahurka1 (38313)
Vahurka1 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38315

Szia Stevie-w!

 

Az AI csak az asszony és a pici miatt kell - igaz nem használtuk ki tavaly sem, pedig 38 ezer Ft/fő áron igencsak jutányos volt. Természetesen megkóstoljuk többször is a helyi ételeket és csak oda megyünk ahová a bolgárok is járnak :).

Jövőre a Zefírbe nem mennénk vissza inkább egy másikba vágyunk (az ételek kínálata nem volt megfelelő és a medence inkább a fókáknak volt jó hőfokú), de azon a környéken keresgetünk félúton Nessebar és a Sunny Beach központjától.

 

Kedves NBS rajongók! Ha autóval megyünk hol lehet biztonságosan parkolni? Milyen véleményetek van a hotelről és a magyar animációról? Tudom sokan leírtátok, csak a lényeget kédrezem meg..., volt valami negatívum is?

 

Üdv, Vahurka

 

Előzmény: stevie-w (38314)
stevie-w Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38314

a Hotel Esperanto-val (teljes panzió), Hotel Calypso-val (félpanzió), Hotel Nobel-el (fél-panzió)  illetve a Morskva Zvezda hotellel (all inclusive) kapcsolatban kinek milyen tapaszalata van?

 

 

A Calypso kivételével ez mind friss ajánlat, tudtommal még senki nem járt a topikból ezeken a helyeken.

 

A kérdésre általánosságban azt lehet elmondani, hogy a félpanzió talán jobb ötlet az AI-nál, mert az AI -- szerintem -- túlságosan a szállodához köti az embert, miközben a környék minden szempontból izgalmas.

 

 

Az utóbbiról a holiday check-en sincs semmi értékelés...

 

 

Keresd "Morska Zvezda" néven.

Előzmény: Vahurka1 (38313)
Vahurka1 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 38313

Sziasztok!

 

Jó családi ajánlatokat kaptam a startutazástól július elejétől és az iránt érdeklődnék tőletek, hogy a Hotel Esperanto-val (teljes panzió), Hotel Calypso-val (félpanzió), Hotel Nobel-el (fél-panzió)  illetve a Morskva Zvezda hotellel (all inclusive) kapcsolatban kinek milyen tapaszalata van? Az utóbbiról a holiday check-en sincs semmi értékelés...

 

Igény esetén a kapott ajánlatokat továbbküldöm (ha mi már lefoglaltuk a helyünket...). Az ajánlat többsége december 15-ig él csak, a zefíré december 31-ig.

 

Üdv, Vahurka

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.27 0 0 38312

Ez nagyon nem igaz így.

 

Az újvárosban lamináltpadlón járhatsz, design környezetben. Az óvárosban hajópadlón vagy régi fadeszkákon.

Mindekttőből a tengert látod.

Az újvárosban mai sikátorokra jutsz teljes rálátással a profitra, az óvárosban kilépsz az utcára,  és egy másik élet fogad.

A döntés a tiéd. Próbáld ki egyiket is, másikat is, ne hallgass senkire sem.

Ja, nem kell itthon foglalnod, menj ki, légy szabad, alkudj, azt vedd ki, ami neked tetszik.

 

Előzmény: stevie-w (38301)
Ewa89 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 38311

Szia.Köszi a választ. :)

Előzmény: G.Andi (38309)
apanka Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38310

Igazad van! De június közepén még elég hideg a víz. Ezért mindig úgy megyünk, hogy az első hét június végére, a második már júliusra essen. A Hrizantema nekünk messze van a víztől.

Tájékoztatásként az árak miatt a foglalásunk: Hotel Zefir Beach 2012.06.27-től 2012.07.11-ig (2 hét) 2 felnőtt + 3 gyerek (3,13,16) családi szobában 255445.-  (minden kedvezménnyel, biztosítás nélkül)

Előzmény: T-boy01 (38307)
G.Andi Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38309

Szia!

Igen meg vannak az éttermek :-)

Ingyenes volt most nyáron is.

Előzmény: Ewa89 (38308)
Ewa89 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38308

Sziasztok! 2 évvel ezelőtt voltunk a Hotel Hrisantema-ban és idén is oda tervezném mert a tavalyi szállodával (Feta Panorama) nagyon elégedetlen voltam. Akik tavaly jártak esetleg a Hrisantemában azoktól érdeklődnék, hogy az all inc. mellet a csirkés és pizzás étterem ugyanúgy működött e ingyenesen mint amikor én voltam. Köszi előre is. Üdv.

 

T-boy01 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38307

a Neckermann-nál ha két egymást követő héten két külön szállodába foglalsz, megkapod mindkét helyen a 7=5 kedvezményt

 

mi az idén már foglaltunk jövő nyárra

 

06.15-06.21 Burgas Beach

06.22-06.29 Hrizantema

 

nem sorolom fel a kedvezményeket, 2 felnőtt 1 (15 éves) gyerek pótágyon allincl.

 

végösszeg biztosítás nélkül 267 902 Ft

 

szerintem 14 éjszaka all incl. (3 főnek ez kb. 20€/fő/éj) nagyon kevező

 

ehhez már csak az utazást kell megoldani, mi autóval megyünk mint mindig

Előzmény: apanka (38297)
gabcsi1973 Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38306

Szia megi63,

 

aug. közepén voltunk a Calypso-ban 1 hetet. Utazási irodában javasolták ezt a szállodát ár érték aránya miatt. Interneten utánanézve nagyon szimpatikus volt. Mivel előtte nem volt sok infónk a Napospartról nem sokat mondott az, hogy a központtól 20 perc sétára van. Mivel mi 2 gyerekkel voltunk, ezt nem is bántuk mert ha a központban lett volna a szálloda nem igazán tudtunk volna este aludni. Szálloda a tengerparttól 10 perc sétára van (főúton és a parti falépcsőn keresztül) de ez nem távolság. MIvel mi elég későn foglaltuk, ezért nem tudtak már családi szobát adni csak 2x2 ágyas szobát. Mikor odaértünk a recepción mondták, hogy pár napig az egyik szoba egy lakosztály lesz. Ezt nem bántunk. Reggeli és a vacsora svédasztalos rendszerben volt. Viszont ha még egyszer mennék csak reggelire fizetnék be, mert így nem tudtuk kipróbálni a központban lévő éttermeket. Szállodában beszélnek bulgárul, angolul, sajnos németül csak az egyik recepciós tudott. Robinsonos kontakt -hát az csak volt- ajánlott  mindenféle fak. programot. Kérdés esetén keress a mail címemen!

Előzmény: megi63 (38284)
Kyrandia Creative Commons License 2011.11.26 0 0 38305

Én neten találtam, sokat leveleztem a tulajjal. Ő is kért előleget, de amikor megírtam, hogy mennyi az utalás (csak BGN-es számlája van), azonnal válaszolt, hogy akkor ne. :)

Küldött egy foglalást, kérte aláírva vissza és kész. Szerintem korrekt volt.

Előzmény: stevie-w (38302)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!