Keresés

Részletes keresés

rage. Creative Commons License 2011.12.05 0 0 38351

Gondolom sejted,hogy láttam párszor amit írtál. Viszont ha valaki nézi a neck... oldalát ott aranypartként írják. És a félreértések végett írtam igy.

Előzmény: stevie-w (38344)
moni31 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 38350

Sziasztok!

Nekem van Wizz kártyám mi is azzal foglaltuk a repülőt nyárra.(Ha kell segítség írjatok)

szerintem is jobban megéri a repülőzés mint a kocsikázás 2 gyerekkel is.Mi 3 gyerekkel megyünk igaz az egyik már 16 éves de a kocsiban hátul 3-an szerintem mire odaérnénk ...................... addigra az idegeim felmondanák a szolgálatot.  Igy biztos kivéded a gyorshajtás ,Török áradat, útlezárás, felújítás  stb.

 

Móni

nellly Creative Commons License 2011.12.05 0 0 38349

Mostanában nem nagyon olvasgattam, de látom, már beindult a gépezet. Azt viszont nem értem, hogy miért nem nevezik nevén a gyereket? Miért N betűs iroda? Volt valami figyelmeztetés, ami elkerülte a figyelmem? Vagy csak nem akarunk Neckit írni? Mi régen így hívtuk, de szerintem a Neckermann név is megteszi. Bocsi, nem kötözködni akarok, csak kíváncsiskodom.

nellly Creative Commons License 2011.12.05 0 0 38348

Szia! Te nem változol... -:))))))))

Előzmény: stevie-w (38344)
zsuzsó75 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 38347

Köszönöm!!!

 

Előzmény: áim (38346)
áim Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38346
Előzmény: áim (38345)
áim Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38345

Kötelezően már semmi, de ha akarsz vinni csomagot a kézipoggyászon túl, akkor annak a díja 4150/db/útirány, illetve ha nem intézed el magadnak a check in-t a neten, akkor 10€/fő/útirány.

 

Ezen felül, ha akarsz, akkor köthesz biztosításokat (magatokra, késésre), fizethetsz a nagyobb lábtérért, vagy éppen az elsőbbségi beszállásért.

 

A jegyeken úgy tudsz spórolni valamennyit, ha kiváltod a wizz Xclusive club kártyát, ami 8000 Ft körül van, de annyi kedvezményt kapsz érte, hogy már az első foglaláskor megtérül.

A legolcsóbb pedig akkor lehet, ha van wizz-erste hitelkártyátok

Előzmény: zsuzsó75 (38343)
stevie-w Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38344

De most néztük a hotel aurorát Aranyparton. 

 

 

Az Aranyhomok vagy Napospart?

Előzmény: rage. (38342)
zsuzsó75 Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38343

Sziasztok!

Mi eddig mindig autóval utaztunk Bulgáriába Erdélyen keresztül. A jövő évben kipróbálnánk a repülőt. A Wizz Air-nél milyen  költségekkel kell még számolni a rendszer által adott áron túl? Köszönöm a segítséget.

rage. Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38342

Igen néztem. Bár pont a zefír az ahol auguszt elején is van 5/7 akció. És ott konkrétan drágább az augusztus vége mert drágább az all inclusive pár ezerrel.

De most néztük a hotel aurorát Aranyparton. 

Volt valaki a Hotel Aurorában vagy van valami infója róla?

Előzmény: gyobi (38339)
Siemens114 Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38341

ja igen még talán annyi hogy a szállodáról információkat a TripAdvisor-on olvastam indulás előtt. Visszatérve, már az infok birtokában, mondhatom hogy szerintem hiteles és korrekt visszajelzések voltak.

Előzmény: Siemens114 (38340)
Siemens114 Creative Commons License 2011.12.04 0 0 38340

Sziasztok

 

csak segítségképpen: én idén jártam a Naposparton a Bellevue nevű hotelben. A hotel szerintem nagyon korrekt és igényes bátran ajánlom, nagyon népszerű egyébként a magyarok körében. Gyönyörű helyen van csak egy lépés a tengerpart, a szerencsések pedig tengerre néző szobát kapnak :) . A kaja a szűk keresztmetszet, gyakorlatilag az ehetetlen kategória. (sajnos a Napospart szállodáinak többsége borzasztó igénytelen ételekkel operál) Mindemellett két okból tudom ajánlani az AI megfontolását ebben a szállodában: a korlátlan italfogyasztás miatt. Nekem csak az üdítő miatt megérte, aki valóban inni akar annak meg főleg. Ami még fontosabb, az AI vendégeknek a parton szobánként 2 napágy és 2 ernyő ingyenes. Már csak ezzel megéri AI-be menni mert rengeteget spórolhat az ember. Ez két fő esetén 2 vagy 1 hétre napi 21 leva (!) megtakarítás. Tehát 1-2 nap alatt bejön a felár. Nyilván a csúcsidőben öldöklő harc megy a napágyakért, elő utószezonban sokkal jobb.

 

Nagyjából ennyi nekem most Bulgáriából elég volt egy időre most más tájak, országok következnek, majd egyszer jópár év múlva én is visszatérek, a tenger gyönyörű.

 

Ha esetleg van konkrét kérdésetek vagy információ amivel tudok segíteni, hallottam visszajelzéseket más szállodákról is, nyugodtan írjatok. Jó nyaralást.

 

gyobi Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38339

Szia! augusztus eleje sokkal drágább mint a vége. Elején nincs 5/7-s akció. Az árak főszezoniak. Az előfoglalási kedvezményt az 5/7-s akciónál is levonják! Ha dec. 31-ig foglalsz akkor a kedvezmény ált. 10+20%.

Előzmény: rage. (38326)
gyobi Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38338

Szia!

Mi Budapesttől 60Km-re lakunk. 2 család 2-2 gyerkőccel autóval vágtunk neki. A gyerekek 4 és 6 évesek voltak. Du. fél hatkor indultunk másnap délelőtt voltunk a naposparton. A gyerekek nagyon élvezték az autózást, nem volt kérdés, hogy mikor érünk már oda!!! Éjszaka elaludtak a kocsiba!

Igazat adok áim-nak! Én se ültetném a gyerekeket 2 napra kocsiba! Nekünk bevált az éjszakai autózás! Bár tény, hogy ilyen benzinár mellett érdemes elgondolkozni a repülőn és a vonaton is!

Előzmény: gerle78 (38331)
áim Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38337

SZVSZ ha egyik nap mentek 8-9 órát, akkor másnap nagy harc lesz újra visszaültetni a gyerekeket a kocsiba megint ugyanannyi időre. Ha meg éjszaka utaztok, akkor hulla lesz, aki vezet.

 

Ha az ár nagyon meghatározó, akkor nézzétek meg a hálókocsis vonatot is, két gyerekkel már mindenféle kedvezményeket is kaptok, sokkal olcsóbb, mint az autó! Mi tavaly vonatoztunk. Hosszú ugyan, de sokkal kipihentebben érkeztünk mindannyian, mintha autóztunk volna. Kb ugyanonnan indulhatunk, mi is keleti országrészben lakunk, Bp-től 130 km-re. Ha van vonatos kérdésed szívesen válaszolok, tavaly a saját káromon sokat tanultam...

 

Előzmény: gerle78 (38334)
áim Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38336

Tavaly június végén - július elején pár nap eltéréssel hárman is voltunk a Zefir Hotelben a topicból: Vahurka1 családostul, ElAction77 kisgyerekkel, és mi nagycsaládilag. Írtunk róla a hazaérkezés után, fotók is voltak, keress rá a hozzászólások között.

 

Mi visszamegyünk idén, már befizettem az előleget :)

Előzmény: rage. (38335)
rage. Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38335

Mi idén a longosában voltunk. Milyen volt a zefír? Mert jövöre azt néztük. Mert augusztusban van hely.

Előzmény: Vahurka1 (38330)
gerle78 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38334

köszönöm az eddigi válaszokat! A keleti országrészben lakunk, Bp-től 100 km-re. Ha autóval mennénk, akkor mindenképpen keresnénk valami tranzitszállást, mert 2 részletben azért biztos nem lenne olyan fárasztó az út.

áim Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38333

A kocsi nagyon jól tud jönni egy nyaralás alatt, de ha beállsz a szálloda parkolójába (ahol valószínűleg faltól falig parkoltatják az autókat), onnan nem tudod bármikor előkapni, mi legalábbis ezt láttuk.

 

A hazaindulással a repülőhöz képest valóban nyerhetsz egy napot, mert a Wizz gépe reggel 8.40-kor indul Burgaszból Budapestre, (bár egész napos pancsolás, kifáradás után biztos nem indulnék haza két kisgyerekkel a hátam mögött...), viszont tuti "veszítesz" kettőt az úttal magával. A veszítesz idézőjelben, hiszen nem tudom mennyire szerettek utazni.

 

A wizz karácsony körül szokott akciózni + addig még van időd szerezni egy Wizz hitelkártyával rendelkező ismerőst (vagy kiváltani magad), azzal még olcsóbban megúszhatod.

Előzmény: T-boy01 (38332)
T-boy01 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38332

Nem tudom, honnan indulnátok, ha BP környéke, M5-Szerbia-Szófia-Napospart kb. 100,000 Ft tankolással útdíjakkal az oda-vissza út +70 Leva (11200 Ft) a parkolás a Hrizantama-udvarán. Ehhez kalkulálhatod a repülőt, de ahhoz még kell reptéri transzfer is.

Autóval jó szervezéssel tudsz ott tölteni +1 napot ( reggelre érsz oda, este indulsz haza).

Előzmény: gerle78 (38331)
gerle78 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38331

Sziasztok!

 

Jövő nyárra szeretnénk Bulgáriába menni, kinéztem már a Hrizantéma szállodát, 2 kisgyermekkel mennénk. Még nem tudjuk, hogy autóval nekivágjunk, vagy inkább repülővel.

 

A Wizzair-nél néztem, erre az időpontra már lehet kapni jegyet, a teljes ár négyünknek 135-000 Ft. Szerintetek érdemes már lefoglalni most vagy később esetleg még lehet olcsób lesz? Autóval mennyivel lenne olcsóbb (8 l-es fogyasztás, benzines autó)?

Vahurka1 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38330

Hurrá!

 

Megvan az érvényes foglalásunk az NBS-be és alig volt drágább (20 000 Ft-al), mint idén a Zefír - de a hozzászólók  tapasztalatait elnézve megérte ez a felár! 

 

Vahurka1 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38329

Szia!

 

Idén az egyik hozzászólásomban - amikor beszámoltam a tapasztalatokról - említettem egy szállodát, melynek alsó szintjén (és az udvar részen is) játszótér van, ez a szálloda nincsen messze a Hrizantema szállodától (kb. 60m) és ha jól emlékszem a 4* hotel laguna volt a szálloda neve. A belépti díj gyermekenként és óránként 10 leva volt.

Van normális mosdó, pelenkázó helyiség, ha szükséges.

Mi 3-4 alkalommal játunk ott levezetni a felsleges 3 éves kislányunk energiáját. Ő kiválóan érezte ott magát.

 

Ha kell privátban küldök majd néhány fényképet.

 

Üdv, Vahurka.

Előzmény: msegmb (38321)
T-boy01 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 38328

www.housesalesbulgaria.com/sunny-beach-maps.html

 

a fenti linken pár térkép napospart-sunny beach-ról a szállodák beazonosításához kezdőknek (mindegyik rákattintásra nagyobb méretben is)

 

Baloldalon legszélső magas épület a Burgas Beach, mellette alacsonyabb a Nessebar Beach és így tovább...

 

árakról: általában Euróban számolnak Európa demokratikus felén, ebből következik, hogy a forradalmi gazdaságpolitikát követőknek annyiba kerülnek a dolgok, amennyit a pénzük ér.

videoframe Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38327

Az "N" betűs iroda honlapján az adott szállodánál beírod a dátumot, illetve a paramétereket, a kapott összegnél már minden kedvezmény fel van tüntetve.

Előzmény: rage. (38326)
rage. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38326

Mi azon gondolkozunk,hogy augusztus elején mennyivel drágább mint a végén. De ezt annyira nem értem most. Akkor az a végén csak 25% lesz nem. És ugyanugy az irodában adják ezt nem?És azért kérdeztem,hogy ezt levonják e a 7éjszakás 5öt fizetek árból is? Lehet bonyolult voltam:)

Előzmény: gyobi (38325)
gyobi Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38325

10% kedvezmányt a Neckermann+15-25% közötti kedvezményt a szálloda!

Ez mellett van 5 éjszakát fizet 7 kap akció! A probléma az, hogy júniusra már alig van családi szoba.Persze azért azt is tudni kell, hogy néhány szállodánál jelentős áremelés volt...

 

2 felnőtt és 3 gyerek részére kerestem szállást. A gyerekek 10,7 és 3 évesek. Ahol hely van az 210e Ft-tól kezdődik (juni. 16-tól)

Pl. Club bor szálloda tavaly kb. 170e Ft ugyanezen időszakra idén 249e Ft.  Nbs-ben már nincs hely júniusban (mostani infó szerint!!!), és annál gyengébb minőségű szállodába pedig nem akartunk menni.

Előzmény: rage. (38324)
rage. Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38324

Csak ebben a hónapban van ennyi kedvezmény? Azon felül,hogy 7/5 napot kell fizetni egy szállodában?

Mert akkor mindenképpen ebben a hónapban kellene foglalnom.Mert mi januárban fizettünk idén és akkor 15százalékot kaptunk úgy emlékszem.

Előzmény: videoframe (38322)
msegmb Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38323

Ott már érdeklődtem de ők még nem árulnak olyan utat ahol Debrecenből indul repülős út, majd december vége felé fogják árulni! Ha egyáltalán indítják a debreceni gépet!

Előzmény: videoframe (38322)
videoframe Creative Commons License 2011.11.30 0 0 38322

Szia!

Nézd meg az "N" betűs utazási iroda ajánlatait is, mert ott 20-35% keedvezmény van most, és nem drágább az idei árnál.

Előzmény: msegmb (38321)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!