Keresés

Részletes keresés

tunderlala-3 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 941
ez az oldal nem küld értesítőt az emailre, ha válaszolnak egy hsz-odra??:o Nekem nem jött semmi....
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 940

Közben kutakodok ám, ezt találtam, nagyon profinak tűnik....amúgy a zepter-ét is jónak írja......gondolkodóba estem, ez lehet, hogy jobb lenne, márcsak a sok plusz szolgáltatás miatt is, többet tud a zepter-nél, úgy tűnik...és a működéshez nem használ ózont...ez az ózon engem idegesít.:s

 

http://www.coolklima.hu/index.php?page=hir&fid=29&oid=1#termeklap

Előzmény: Otto Normalverbraucher (939)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.03.02 0 0 939
Ne légy naív... Zeptermondja már rég lelépett. Nem azért volt ő itt, hogy kérdésekre válaszoljon, meg ügyes-bajos problémákat megoldjon, hanem azért, hogy hozzászólásnak álcázott marketingtevékenységet folytasson = REKLÁMot csináljon magának.
Előzmény: tunderlala-3 (938)
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 938

Szia Zepter_mondja,:)

 

Elolvasnád a 936-os hozzászólásomat? Látom, te foglalkozol Zepter termékekkel....a  Therapy Air készülékkel kapcs. tipródom....nem is tudom, mit várok...talán megnyugtatást? :o :D Az ózon-nal kapcs. tudnál mondani valami megnyugtatót? De valami olyasmit, ami hivatalos bevizsgáláson alapszik, és dokumentált...esetleg láthatnám is?:p

A Zepter sajna nem válaszol.:(

 

Köszi,

Tündérlala

Előzmény: Zepter_mondja (717)
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 937

Szia Rowin,

 

Elolvasnád a 936-os hozzászólásomat? Látom, te használsz Therapy Air készüléket....nem is tudom, mit várok...talán megnyugtatást? :o :D

Főleg a szagra vonatkozóan várnék választ.:p

 

Köszi,

Tündérlala

Előzmény: Rowin (884)
tunderlala-3 Creative Commons License 2007.03.02 0 0 936

Sziasztok,

 

Kicsit úgy látom, hoyg ez a topik javarészt a Zepter lehúzásáról szól....

A Bioptron lámpával kapcs. annyit tudok mondani, hogy anyósoméknak van, és nagyon bevált....apósomnak nemrégen komoly szívműtéte volt, és a klinikán is használják a bioptron lámpákat, az orvosok bizonyára nem hülyék, jók a tapasztalatok a lámpával kapcs.

 

Ami engem érdekelne, és jó lenne, ha valaki itt érdemben tudna hozzászólni, az a Therapy Air légtisztító készülék. 5 tagú családunkból 3 kisgyermek allergiás és én is...van itt minden: házipor atka allergia, pollen, penészgomba, szóval kijutott belőle. A fiamat folyamatosan gyógyszerezni kell, mert a pollenszezon nála január végétől október végéig tart, a kicsi lányom atka allergiája miatt pedig takarítok, mint a gép, nála sikerült elérni, hoyg ma már elvan gyógyszer nélkül, és szerencsére tünetmentes.:p

 

Szóval gondolkozunk egy ilyen készülék megvásárlásán....arról tulajdonképpen meg vagyok győződve, hogy az allergiára gyakorolt hatása jó, mert több ismerősünk is használja, és a legtöbben tünetmentesek gyógyszer nélkül, mióta a ketyere üzemel náluk....ami engem aggaszt, az az, hogy a honlapon a működési elvnél azt látom, hoyg ózonnal operál a szerkezet...igaz, hogy azt írják, hyog a megszűrt és a gépből kikerülő levegő már semmi ózont nem tartalmaz, na de mondani bármit lehet. Az ózon egyébként méreg, a tüdőszövetet roncsolja...szóval emiatt parázok, és kétségeim vannak, hogy vegyük, ne vegyük.

 

 

Volt nálunk egy ügynök a gépet megmutatni, kérdeztem tőle,  hogy erre vonatkozóan bevizsgálták-e a gépet, mert a honlapon sok mindent lehet állítani, de egy minőségtanúsítványt jó lenne látni róla....a gépnek van TÜV és egyéb külföldi cég által készült minőségtanúsítványa, de hogy pontosan mire vonatkozott a bevizsgálás, nem tudta megmondani, tehát hogy kimondottan az ózon kibocsátást vizsgálták-e, erről nem szól a fáma.... ÍRtam a zepter-nek is, a fülük botját sem mozdítják rá.:(( 

 

Amikor ment a gép nálunk, nem volt benne az illatkocka és én határozottan olyan szagot éreztem, ha közel mentem hozzá, mint a fénymásológépek szaga...ami állítólag az ózon...szóval kétségeim vannak.

 

Ha valaki használ itt ilyen készüléket, kérem válaszoljon, hogy náluk is érezhető-e ez a szag?

 

Amúgy én próbálok bizakodó lenni, és bízni abban, hogy egy nemzetközi cég nem engedheti meg magának, hogy kvázi hazudjon nyílt színen (honlap), ráadásul olyan terméket forgalmazzon, ami káros lehet az egészségre....hiszen egyértelműen azt írja, hogy a kibocsátott levegő ózonmentes.... de lehet, hogy nagyon naív vagyok?:o

 

Na ez jó hosszú lett, bocsi! És köszönöm a választ...ha lesz.:p :)

 

Tündérlala

staffirung Creative Commons License 2007.02.25 0 0 935
Kedves Zepterman,

ÁR mindig a PIAC értékitélete,és nem a használatiérték mérőszáma.

A zepter cuccok árában benne van(?) az értékesités során az Egyedi Bánásmód,a HÁZHOZSZÁLLITÁS.a vevőés áru KISÉRÉSE,stb.A belvárosi mintabolt,a party,a luxus.

Ezért ennyi.

Az üzletkötő elad,abból él.
Úgy ad el,hogy megvegyék,ahogy a kedves vevő parancsolja.

Ő pedig nem akar orvosi szemináriumot a fagocitákról,azt akarja hallani,hogy csak Neked a nasa-s kisérletekből,egyenesen a Marsról,és csak ma,csak itt,akcióban.

Az apró betűben a többi,amit úgyse olvas el.

A topikban is a legnagyobb difi,hogy Nem Törödtek Velem(ezért az árért)

A soros vigécképzésnél gondoljatok erre.
Előzmény: Zepterman (18)
Kyrandia Creative Commons License 2007.02.17 0 0 934

Köszi, körülnézek, Pécs kicsit messze van nekem. :((

 

Előzmény: anca37 (932)
anca37 Creative Commons License 2007.02.16 0 0 933
Bocsánat! rosszul írtam a neved Kyrandia!
Előzmény: anca37 (932)
anca37 Creative Commons License 2007.02.16 0 0 932
Szia Kirandia!

Én a pécsi Baumax előcsarnokában vettem, ott bérel helyet egy árus. De mint írtam, a Praktikerben is láttam hasonlót, ott nem bérelt helyen, hanem rendesen bent az áruházban. Igaz most valami átalakítás folyik (folyt) és nem tudom hová pakolták, de kétféle is volt nekik, és az eladóknak szerintem fogalmuk sem volt arról, mit árulnak, mert bizonygatták nekem, hogy szokott lenni 4-5ezerér is készletük. Gondolom a sima
rozsdamentes edényekre gondoltak.
Előzmény: Kyrandia (930)
pali1101 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 931

egyszerű,ha már megkötötted aszerződést, ki kell fizetni az egész vételára, mert ha nem, úgy nem kapsz vissza semmit.a zepter nek már nem kell újabb kapcsolatot felvenni ez ügyben.

 

Előzmény: TChris1 (918)
Kyrandia Creative Commons License 2007.02.11 0 0 930

Szia!

Hol vetted? Rákerestem, de magyar lapon semmit nem talált :(((

A lengyelt megnéztem, de szeretném élőben látni.

Előzmény: anca37 (903)
lukit Creative Commons License 2007.02.10 0 0 929
Voltunk Zepter bemutaton. Azt akartak, hogy vegyek 155-ert porszivot (porzsakos, 4 bar-os forro go"zzel, vasalos), asszem 50-ert vizlagyito ketyeret meg hasonlot. Miutan jol felidegesitettek ("Onnek nem er meg napi 195 Ft-ot az egeszsege?!"), otthagytuk oket. Volt ott amugy minden szemet 6x bolti aron, pl felmoso, kes, elemes porszivo ... a csodalatos aromaterapias nyeremenytol meg kiujult az allergiam.
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.02.08 0 0 928
Az esedékes 15.080 ft reklámdíjat kérem szíveskedjék befizetni az Index Marketingosztály bankszámlájára. :-D
Előzmény: audiorex (924)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.02.07 0 0 927
Előzmény: tunchi (915)
audiorex Creative Commons License 2007.02.07 0 0 926

Szia!

Nézd meg a 924-es hozzászólásomat a Hermann Miller edényekről !

Előzmény: Csesz-KO (870)
Nannics Creative Commons License 2007.02.07 0 0 925
Ha van valakinek infoja arról, hogy ez tényleg miért jó, az ossza már meg velem is. :)
Előzmény: buyer (767)
audiorex Creative Commons License 2007.02.07 0 0 924

Sziasztok !

Akit igazán érdekel hivjon vagy küldjön e-mailt.

Ezeket az edényeket történetesen nálam lehet beszerezni, ugyanis ezzel

foglalkozom.

Több féle készlet 16r.-től 28r. -ig.

Teás kannák, tállaló készletek.

Béke Imre  30/9477586

bekeimre@freemail.hu

 

 

Előzmény: zhmarcsi (904)
Replay Creative Commons License 2007.02.04 0 0 923
:))) Belinkeltem neki azt a cikket az origóról, ahol nagyon részletesen le van írva, hogyan lehet veszteség nélkül kiszállni egy ilyen üzletből, akárminek is van nevezve a szerződés. Ki kéne fizetni, átvenni a cuccot és utána 8 napon belül visszaadni. Mert ezt megtehetné. De nem csinálja, mert a Zepi mást mond.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (921)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.02.04 0 0 922

Bocsánat, lemaradt egy n

ringlispílbe    ringlispílben

Előzmény: Otto Normalverbraucher (921)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.02.04 0 0 921
Aki elszédül a ringlispílbe, amibe az ügynök beültette, még a józan eszét is elveszti. :-( Ez bizony vastagon előrefizetés, pontosan a hitel ellentéte. De hát az éleslátás megmarad nekünk, akik kívül maradtunk az MLM bűvkörén. :-DDDDDDDDD
Előzmény: Replay (920)
Replay Creative Commons License 2007.02.03 0 0 920
"Ez egy hitelszerződés, amelyben a terméket a Zepter meghitelezi nekem és ha én mindent kifizettem, akkor megkapom"

Milyen hitelszerződés az, ahol egy büdös fillért sem hiteleznek Neked? A terméket sem hitelezi meg, ha csak akkor kapod meg, ha kifizetted az egészet! Nem érzed magad átverve?
Előzmény: TChris1 (918)
Moirota Creative Commons License 2007.02.02 0 0 919
nem túl drága?
TChris1 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 918

Szia Replay és mindenki más!

 

Nos most már ellenőrizva van 14 ezrem van befizetve. Na most tényleg jó lenne, ha valaki belemélyedne ebbe a szerződés dologba ugyanis ez nem egy adásvételi szerződés. És lehet, hogy ez itt a kutya ami el van ásva? Ez egy hitelszerződés, amelyben a terméket a Zepter meghitelezi nekem és ha én mindent kifizettem, akkor megkapom. A hitelszerződésekre ugyanúgy él az elállási jog? Számolgattam, ha most ügyvédi segítséget kérek, akkor az minimum ötezer forint+a levelezgetések, telefonálgatások, mert azt most már látom, hogy a Zepter a füle botját sem mozdítja, sőt még be is csukja a füleit, ha valaki a törvény adta jogairól beszél neki.

Egyenlőre most reménykedem, hogy valaki átveszi Tőlem a szerződést adok ennek egy kis lehetőséget, aztán ha nem, akkor szépen el kezdek veszekedni velük. Még nem volt időm végig olvasni az egész bejegyzés sorozatot, de amiket olvastam ott senki nem beszélt olyan esetről, ahol szerződést akart bontani.

Bármely információt az ügyben szívesen veszek.

Üdv,

TChris

Előzmény: Replay (911)
Ambiente Creative Commons License 2007.02.01 0 0 917
Sziasztok, ha az AirTherpapy-n vilagit a 'gel' piros visszajelzoje mi a teendo? Hiaba utom ki, mindig visszajon. Gel termeszetesen van benne. Mindig is ugy gondoltam, hogy annyira primitiv a szerkezet, hogy azok a visszajelzok csak vakitasnak kerultek oda, de lehet hogy megis valami problema van.
Előzmény: Wormie (916)
Wormie Creative Commons License 2007.01.26 0 0 916

Köszi, én voltam az. :-)

Gondoltam, nem árt egy kis élénkítés ezen a topikon sem. ;-) Van egy saját topikom is (vigyázz, ha ügynöknél vásárolsz), sajnos az is le van ülve, nincs időm foglalkozni vele. :-( Pedig vannak ám érdekes sztorik más céggel kapcsolatban is...

Előzmény: tunchi (915)
tunchi Creative Commons License 2007.01.26 0 0 915
Sziasztok!
Ezt a kis szösszenetet reggeli erős felindulásomban írtam egy másik zepteres fórumba. Egyik kedves ottani fórumtárs kérésére teszem fel ide is - hogy az Ő szavaival éljek - mások okulására.

"Sziasztok!
Még egy órája sincs, hogy felhívott egy zepteres fazon, de az az igazi "lyukat beszélek a hasadba 10 másodperc alatt" tipus. Elhadarta, hogy egy ismerősöm (akinek persze nem tudhattam meg a nevét) ajánlott engem, és hogy sorsoltak és én lettem a NYERTES!!! Ezt 2x elmondta, gratulált hozzá szintén 2x és közölte, hogy ma, azaz MA délután átvehetem a "nyereményt" itt és itt (még a nyereményátadó nevét is megmondta). És persze mindezt valóban 10 másodperc alatt!
- Jó, persze, megyek - mondtam. Mert ugye azt nagyjából tudjuk, hogy emberek kiváncsiságára és hiszékenységére apellálva találták ki ezt az eléggé el nem ítélhető, vevőcsalogató módszert. Hát, gyarló az ember és valószínű, hogy nagyon sokan már vették is volna elő a legszebb ruhájukat, fényesítették volna az ünneplő cipőt, mert ugye meg kell adni a módját egy "nyereményátadás"-nak! A várostól messzebb lakó idős néni pedig inkább lemond a korai lefekvésről, csakhogy buszra ülhessen a kicsit hideg, kicsit szélfújós, kicsit sötét koraesti órában, a "nyeremény"-e reményében.
De biztos kitaláltátok már, hogy én (a sok-sok kéretlen termékbemutatós, üdülésiszokásaimfelőlérdeklődős hívogatásokon megedzett ember) elkezdtem gyanakodni. Mit elkezdtem! Az első szó, hogy "zepter" elhangzása után biztos voltam abban, hogy EZ MÁR MEGINT EGY ÁTVERÉS!!!
Nem röstelltem hát visszahívni a fent említett hölgyet, akit keresnem kellett volna este. Hivatkozván a pár perce kollégájával lefolytatott beszélgetésre, rögtön a tárgyra tértem. Ki is ajánlott engem és mi is az a "nyeremény", amiért el kell mennem? Válasz: - Hát, hogy ki ajánlotta azt én nem tudhatom, mert csak a nyertesek neve szerepel a listámon. Megjegyzem az ő listájának fejlécén valószínű, hogy nem az szerepel: NYERTESEK, hanem hogy BALEKOK!
Akkor térjünk vissza a mitisnyertem kérdéshez! - mondtam.
Hát azt nem (pontosítsunk, azt sem) tudja megmondani, mert mindig más a nyeremény.
- De mégis mi? - makacsul kötöttem az ebet a karóhoz. (De szégyellem is magam ám ezért!)
- Hát egy...öööö...egy...ööö...egy szalvétatartó! - bökte ki végül.
- Szalvétatartóóó???!!! - és itt lefagytam.
- Igen, egy szalvétatartó. - mondta és lelki szemeim előtt láttam, hogy már-már büszkén döngeti a mellét a nagyvonalúságuktól.
- Hölgyem! Nem szégyellik magukat? Azt gondolják, hogy egy szalvétatartóért elmegyek? Persze nem akarom leszólni a szalvétartót (legkevésbé kell azt okolni a tisztességtelen piaci magatartásukért), mert lehet az hiper-szuper, akár még aranyból is, de ez felháborító! Itthon fekszem betegen, vírusos hányásos-hasmenéses nyavalyával, de a kíváncsiságtól hajtva este felkerekedek és elmegyek a megbeszélt időpontra és akaratomtól függetlenül megfertőzök sok-sok embert, akit mind odabolondítottak! - mondtam kissé feldúltan.
(Csak Nektek írom, hogy persze nekem annál több eszem van, hogy tudatában annak, hogy fertőzök, emberek közé menjek! A technikai részét a "dolognak" meg már nem is említem! Meg ez kicsit csúsztatás volt, mert már nem is vagyok olyan beteg.)
Aztán még feltettem egy-két keresztkérdést, hogy pl.:nyert-e az ajánlóm is egy ilyen fantasztikus szalvétatartót, vagy neki csak uborkagyalu jutott, vagy miért ilyen gusztustalanul kell "vásárlókat" toborozni...stb, stb. Atán megkértem illedelmesen, hogy bátran, akár többszörös vonaláthuzigálásokkal, vastagon húzza le a nevemet a "listájáról". Természetesen mély csend a vonal végén. (Csak abban reménykedek, hogy ezeket a beszélgetéseket rögzítik, és a megfelelő helyen le is játszák. - Hogy röhöghessenek a hülye, átvert embereken?! -gondolhatjátok akár ezt is, mert én is ezt gondolom! Csak tudjátok...a remény hal meg utoljára.)
Aztán az utolsó szó jogán még elrebegtem: - És elnézést, hogy mindezt magának mondtam - ot. Mert én jó nevelést kaptam.
- Elnézést. - ismételtem meg határozottan és elhallgattam. Vártam.
- Jó. Hááát, akkor viszonthallásra. - így, csak ennyi, alig hallhatóan.
És én csak vártam, vártam, vártam... Ti biztosan tudjátok, hogy mire?!"
mzx55 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 914

Igen köszönöm.

Közben más ismerettség által, hozzájutottunk a szükséges információhoz, ami szintén egy Zepteres üzletkötőtől származik.

Miután se a lámpa nincs náluk, se nem fizettek, semmi követelése nem lehet a Zepternek. Továbbra sem kell fizetni a csekkeket és nem tudnak mit csinálni.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (913)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.01.26 0 0 913

Olvasd el a 908-as hsz-ban belinkelt oldalt, ill. ott van beidézve a lényeg.

A lámpát már átvetted?

Ha se a lámpa nincs náluk, és még semmit se fizettek, akkor abszolút nyugodtan alhatnak.

 

Az utolsó bekezdéseddel abszolút egyetértek. Ha van türelmed jócskán visszaolvasni a topikban, szinte csak ilyeneket olvashatsz. :-(

Előzmény: mzx55 (912)
mzx55 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 912
25%-ot se szeretnének fizetni, mivel kb. 300ezer körül van az a lámpa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!